Jump to content

מיכה האליל

זילבר

Recommended Posts

אנחנו מדברים על אותו שחקן???

ברק ״צב צבי צבי הנינגה״ יצחקי .

הבן אדם לא מצליח לעבור שחקן , מה שדאבור ומיכה עושים בנונשלנט הוא עושה בקושי תוך כדי גראפסים של גרייגוס .

אני יכול לתת לך לפחות חצי מהסגל שלנו שמתאמץ ונותן יותר ממנו . עלק האוהד הכי גדול של הקבוצה , אתה צודק אם משוים את האהדה שלו לחלק מהאוהדים המדהימים שלנו שהרימו את הראש עד לפני שנה .

שורה תחתונה , חובת ההוכחה היא עליו , אני עדיין לא סולח לו על חירבון העונה של איוניר ,אני לא יודע איך אתם יכולים.

וכשמדברים על תרומה , הכל יחסי , יצחקי הולך להרויח העונה 5 מיליון שקל ,באמת תודה לו שהוא רוצה שמכבי תנצח.

ועדיין , בליגה שלנו הוא שחקן מוביל , אבל אני לא חושב שיש לו מה לתת באירופה, הלוואי ואני טועה.

שמע, תזכור מי כותב את זה.

שאינ צעקתי שהוא בן זונ,ה כולם פה רבו איתי, אז לפני שאתה בא להתווכח תחשוב טוב טוב.

יצחקי של איווניר שקפץ על הדשא היה עושה בור....זה לא אותו יצחקי לשמחתנו.

פייר? מיצחקי כמו שכתבו פה, אני רוצה מספרים, ומספרים נטו, אבל הוא גם נותן מעבר ואני שמח לראות את זה...יצחקי טוב וממשיך במגמה של עכשיו זה שחקן שעושה הבדל בין מלחמה על תואר לבין תואר.

אם ידעו לעשות את השינוי כמו שעשו אצל עטר, אתה פייבוריט לתואר, גם אני לא אסלח לו, אבל בסדר, לא נקפיץ איתו גרייגוס.

אבל מה שבאמת חשוב, זה שני דברים:

מתי דאבור עבר שחקן בריצה, הוא רץ כמו ברווזה שעושה קקי

ומה אכפת לך כמה יצחקי מרוויח? מישהו הכריח את הבעלים לחתום על החוזה הזה חוץ ממי שהביא אותו לכאן? לא טוב להם יכלו לתת לו ללכת להפועל.

כמה הוא מרוויח זה מה יש.

לגבי מרגוליס?

נכנס כמחליף בשלושה משחקים ליותר משתיים וחצי דקות.

בנתיים לא עשה כלום, אין הצדקה לבוז, אבל גם אין סיבה ממשית שיהיה חילוף ראשון כשהתרומה שלו אפסית.

מעניין אותי לראות איך הוא יתפתח, אבל כרגע הוא פוטנציאל לא ממומש, כמו כל שחקן שחגגו עליו בפורום בערימות (אהמ דור מלול שגם בבית"ר יגמור בספסל אהמ)

תבינו, סוייר הוא מנחוס!!

שמע, תזכור מי כותב את זה.

שאינ צעקתי שהוא בן זונ,ה כולם פה רבו איתי, אז לפני שאתה בא להתווכח תחשוב טוב טוב.

יצחקי של איווניר שקפץ על הדשא היה עושה בור....זה לא אותו יצחקי לשמחתנו.

פייר? מיצחקי כמו שכתבו פה, אני רוצה מספרים, ומספרים נטו, אבל הוא גם נותן מעבר ואני שמח לראות את זה...יצחקי טוב וממשיך במגמה של עכשיו זה שחקן שעושה הבדל בין מלחמה על תואר לבין תואר.

אם ידעו לעשות את השינוי כמו שעשו אצל עטר, אתה פייבוריט לתואר, גם אני לא אסלח לו, אבל בסדר, לא נקפיץ איתו גרייגוס.

ומה אכפת לך כמה יצחקי מרוויח? מישהו הכריח את הבעלים לחתום על החוזה הזה חוץ ממי שהביא אותו לכאן? לא טוב להם יכלו לתת לו ללכת להפועל.

כמה הוא מרוויח זה מה יש.

לגבי מרגוליס?

נכנס כמחליף בשלושה משחקים ליותר משתיים וחצי דקות.

בנתיים לא עשה כלום, אין הצדקה לבוז, אבל גם אין סיבה ממשית שיהיה חילוף ראשון כשהתרומה שלו אפסית.

מעניין אותי לראות איך הוא יתפתח, אבל כרגע הוא פוטנציאל לא ממומש, כמו כל שחקן שחגגו עליו בפורום בערימות (אהמ דור מלול שגם בבית"ר יגמור בספסל אהמ)

תבינו, סוייר הוא מנחוס!!

מה שיש ליצחקי ברגליים אין להרבה שחקנים ישראלים. הוא ילך וישפר במהלך העונה הנוכחית, מה גם שהוא שחקן של מספרים. כל עונה 14-16 גולים בממוצע. הבעיה איתו היא שהוא לא שחקן כנף כי הוא לא מספיק מהיר כדי לשחק שם,. היתרון שלו הוא ביכולת להשתחרר ולשלוח מסירה מדוייקת ,לעשות משהו מפתיע ויצרתי או להגיע מאחורי החלוץ ולכבוש עם בעיטות קטלניות ומדוייקות. בצמד המשחקים נגד אולימפיאקוס וגם מול חיפה במשחק הראשון באותה העונה (עד שנפצע) הוא שיחק באמצע והיה פשוט מדהים. אולימפיאקוס הציעו 3-4 מליון דולר כדי לרכוש אותו.

הבעיה שהתפקיד בו הוא משחק הכי טוב ומביא את היתרונות שלו לידי ביטוי זה די התפקיד של זהבי העונה. בגלל שזהבי כרגע באנקר אז יצחקי עבר ימינה שם אני מסכים שבנתיים הוא בינוני (למרות שהוא יודע להיכנס לאמצע ולכבוש - ע"ע עכו). לדעתי במצב כיום עדיף להכניס את מיכה במקומו שהוא שחקן קו הרבה יותר טוב ממנו כשבקו השני משחק טב"ח. קריטי ששחקני הכנף יהיו מעולים ומהירים כי המגנים שלנו לא הכי תומכים בהתקפה.

יצחקי יכול להיות מחליף לפריצה או לזהבי.

לגיבי דאבור: אתה חייב להסביר לי מאיפה אתה מביא את הדימויים האלה אחי... דאבור שחקן טוב מאוד וחלוץ מצויין. זה לא בדיוק התפקיד שלו לעבור שחקן בדריבל אלא ביציאה מהמקום לכדור לשטח מת ולנצל מצבים. בזה הוא טוב מאוד ולכן זכאי להיכנס לרוטציה.

מיכה אכן אליל אבל מגעיל אותי לראות איך אנשים שרואים את עצמם אוהדים מדברים על יצחקי.

אוקיי, אתם לא אוהבים אותו. שונאים אותו. מה העניין ללכלך עליו פה ולכתוב דברים מגעילים (עושה גרעפס של גרייגוס. נו באמת).

אני אישית חושב שהוא יכול להיות הרבה יותר טוב מאיך שהוא משחק כרגע, אבל הוא בוודאי תורם המון למכבי. גם בהתקפה, וגם בהגנה. חוזר ויורד לגליצ'ים. רואים עליו שהוא מת להוכיח את עצמו ועד עכשיו הוא לא עשה שכונה אפילו לדקה (לא מדבר על נסיונות לדריבלים בין 3 שחקנים שמביאים לאיבוד. זה לא מתוך שכונה, זו דרך המשחק שלו ולעתים רבות זה גם עובד לו).

בכלל, אני לא מבין למה בנושא שנועד לפאר את מיכה (בצדק!) צריך לצאת כזה גועל נפש על שחקנים אחרים. מספיק לכתוב שמיכה לדעתכם צריך לפתוח על חשבון יצחקי, זהו.

אני גם לא אוהבת את העניין של לרמוס ולהראות בצורה שלילית משהו מסוים כדי לפאר משהו אחר. אפשר לראות רק מאתמול שתי דוגמאות חיות לכך מהכדורגל והכדורסל. רוב האתרים ירדו על כספי כדי לפאר את אפיק ניסים וכך גם בעניין של הבוגרת לעומת הצעירה. זה לא במקום ולא לעניין בכלל

קודם כל , תנשום .

אף אחד לא קילל את יצחקי , הרי לא אמרתי שהוא עושה גראפסים של קגלאביץ.

אנשים שוכחים , אבל לא סתם הבן אדם נשלח לגלות בקפריסין לפני עונה.

לגביי הכסף , שיהיה לו לבריאות אבל לפחות כשמשלמים על שחקן כסף של מקצוען מהטופ של הליגה שלנו , אנחנו לא צריכים להודות לו שהוא נלחם או משתדל לשמור על הגזרה . גישה כזאת היא אחת מהבעיות של הכדורגל הישראלי . אם הוא היה משחק בהתנדבות היה אפשר לפרגן לו על זה שהוא מתאמץ ועד כמה שידוע לי 5 מיליון לעונה לא מרגיש כמו התנדבות. יש ביציעים אנשים שירקו דם על הדשא גם אם יקבלו רק תשלום על החזר נסיעות.

אתם תמיד צריכים לזכור , כשהיה לו את האופציה לזרוק זין ולירוק לכולנו בפנים , הוא לא היסס.

היום השבח לאל ( ולג׳ורדי) יש בעל בית ויש תחרות בריאה ואי אפשר לנקנק ילדים שעלו מהנוער בגלל שהם באים על חשבונו בהרכב .

כשאתם רואים את ברק רץ , תזכרו שיש ביציע הכבוד מישהו עם אצבע על הדופק שאי אפשר לזייף אצלו.

בכל מקרה , שלא יהיו אי הבנות , יצחקי בכושר (כמו עד הפציעה) הוא בטופ 5 של השחקני התקפה בארץ, נקווה שהוא לא יתקלקל בהמשך העונה ( עקב סיפסולים וכו) , אין ספק שבליגה שלנו הוא שחקן שובר שיויון.

הכי טוב בליגה. ראדי ועזרא אחריו.

עזרא? מתי הוא נתן מסירת עומק טובה?

יש כמה שחקנים שלא רעים בכלל במסירות אם במכבי אז יצחקי מדויק זהבי מיכה ראדי (גם לאיינבינדר יש מסירות מצוינות רק חבל שהוא לא מקבל צאנס להראות את זה).

אצל חיפה יש את קאיוס וקטן גם בהפועל יש את אבוטבול.

אז להגיד שמיכה הוא הכי טוב אני לא יודע, אין ספק שהוא בין הטובים, וגם אין ספק שלמכבי יש הכי הרבה מוסרים טובים לדעתי בקבוצה.

מיכה ודאבור בפנים יצחקי ומרגוליס החוצה ומהר!!!

כאילו מה אחי?

תפסיקו כבר להגיד זה החוצה זה בפנים. יש מאמן, ויש מעליו מנהל מקצועי שיודעים טוב טוב מה הם עושים.

עזרא? מתי הוא נתן מסירת עומק טובה?

יש כמה שחקנים שלא רעים בכלל במסירות אם במכבי אז יצחקי מדויק זהבי מיכה ראדי (גם לאיינבינדר יש מסירות מצוינות רק חבל שהוא לא מקבל צאנס להראות את זה).

אצל חיפה יש את קאיוס וקטן גם בהפועל יש את אבוטבול.

אז להגיד שמיכה הוא הכי טוב אני לא יודע, אין ספק שהוא בין הטובים, וגם אין ספק שלמכבי יש הכי הרבה מוסרים טובים לדעתי בקבוצה.

לפי הסירטונים מיטרוביץ נראה גם כמוסר לא רע בכלל.

גם למאנה נראה שיש מסירת רוחב לא רעה בכלל.

אכן. טכניקה טובה לא רק במסירות אלא בכלל בכל הקשור לטיפול בכדור.

הבעיה איתו שכרגע נראה שהריצה שלו מהירה כמו ההליכה של יואב זיו, וזה מדאיג.

כבר לא בטוח אם זה עניין של כושר או שפשוט הגוף כבר לא סוחב.

אכן. טכניקה טובה לא רק במסירות אלא בכלל בכל הקשור לטיפול בכדור.

הוא כמעט ולא שיחק עונה שעברה, אני מאמין שזה רק כושר. במכבי יש מי שידאג שהוא יכנס לכושר מהר.

הבעיה איתו שכרגע נראה שהריצה שלו מהירה כמו ההליכה של יואב זיו, וזה מדאיג.

כבר לא בטוח אם זה עניין של כושר או שפשוט הגוף כבר לא סוחב.

שירוץ כמו שאלתיאל קוואק מבחינתי. איזה עוד שחקן נתן לך ממוצע של גול כל איזה 80 דקות בערך?

שירוץ כמו שאלתיאל קוואק מבחינתי. איזה עוד שחקן נתן לך ממוצע של גול כל איזה 80 דקות בערך?

אני לא מבין את הדיבור על דאבור,כולם מסכימים שהוא צריך להיות ברוטציה,חלוץ מחליף,תפוקה מעולה.

ושבעתיד אם ישתפר באלמנטים שחסרים לו במשחק(רגל שמאל,אחד על אחד) הוא גם יוכל להיות שחקן הרכב.

פשוט שיחתום כבר.

וואלה לא מבין? תסתכל איך הוא רץ...אמרתן שהוא מהיר וטכני, אני לא זוכר לא זה ולא זה

הוא משחק שמונים דקות בשלושה משחקים ונכנס לו גול...הוא יודע להתמקם טוב, על כל גול יש לו שלוש החטאות, לא שווה את המסיבה שאתם עושים פה, ולא שווה את זה שהוא יעשה שרירים למכבי, כמוהו יהיו עוד, אם הוא היה כזה טוב היו נותנים לו לפתוח בעונה שעברה בהרכב....בניגוד למיכה שמוכיח שהוא משמעותי, שנה שעברה היו שחקנים ששמו גולים גם במאני טיים יותר מפעם אחת.

היכולת לא מספיקה כדי לפתוח, ובנתיים עם כל הרעש אין לו הצעות לא מאירופה ולא מהארץ, אז שיירקב ביציע עד שיחתום.

לגבי יצחקי, נשלח לגלות, אמת.

שמחתי על זה מאוד כי הבן זונה הרס לנו עונה עם הברדק שהוא עשה, לשמחתי הרבה זה כבר לא אותו יצחקי, ולכן אין לי שום תלונות עליו, אני גם לא חושב שבקו הוא בינוני, רק שחלק מהדברים שהוא עושה מאבדים מהת'כלס כי הוא לא באזור שהוא יסכן את השער מספיק.

שוב, מאמין שהוא רק ישתפר יותר ממקודם, בן לבוא ולהגיד לי שיש אנשים ביציע שישחקו בהתנדבות? באמת? למה לא לוקחים אותם? כי מה שיש ליצחקי ברגליים היה שווה למיטש חמישה מיליון, וליורדי את הסיכון העונה, וברק מבין את זה, ובנתיים לא עושה בעיות אלא להפך, אני לא בא ומפרגן לו שהוא מתאמץ ונשאר בכושר זה מה שהתפקיד דורש, אבל וואלה מה שהיה מת, וכל עוד הוא בסדר ועושה מה שמצופה, שהעבר יישאר שם, יעשה טעות? שיילך להזדיין.

לגבי מיטרוביץ'? נראה טוב נחכה שיקבל עוד דקות, כדורגל יש לו, השאלה איך ישתלב ובאיזו שיטה ישחקו, מסרטונים גם מישאלוב נראה כמו שחקן כדורגל.

מאנה מצויין, וכשייכנס לכושר (מקווה שנגד חיפה נראה שיפור) יהיה עוד יותר, מה שבטוח במשחק השני הוא כבר לא עשה חורים והוא יותר טוב מזיו זה בטוח...

1. באשר לטענה שיצחקי מרוויח כסף ולכן זה מחובתו להתאמץ (כי הרי יש אנשים שהיו מתאמצים גם בחינם) - סבבה, כולם מכירים את הדמגוגיה הזו. את הכסף יצחקי מקבל בגלל הכשרון ושהוא שחקן טוב ומוכח ועשה הרבה בקריירה, וכשרצית אותו הוא היה הכוכב הכי גדול בארץ. יש מספיק שחקנים שמרוויחים הון ולא מתאמצים. עכשיו יש לך שחקן מצוין שגם בא ומתאמץ. מגיעה לו מילה טובה על זה. זה לא טריוויאלי - לא בארץ וגם לא באירופה.

2. קוסטה - בחייאת, מה חזרת לזיין לנו את השכל? איך אתה יכול להתלונן להתלונן להתלונן על שחקן שכובש בממוצע כל 80 דקות? אני מוכן לקבל ממוצע כזה מכל חלוץ, גם אם הוא שוקל 200 קילו, לא רץ ושם זין על הקבוצה. זה פאקינג 40 גולים בעונה. אלה ממוצעים של מסי (אולי בעצם גם על המשחק שלו יש לך ביקורת). (ברור לי שאם הוא היה משחק יותר הממוצע שלו היה יורד, אבל עדיין - לא יכול לראות את הזיוני שכל האלה).

הוא משחק שמונים דקות בשלושה משחקים ונכנס לו גול...הוא יודע להתמקם טוב, על כל גול יש לו שלוש החטאות, לא שווה את המסיבה שאתם עושים פה,

זה באמת בשבילך מדד רע?

במצב הזה אפילו רביד מבין בכדורגל יותר ממך. יודע מה? אפילו ריפלי.

חותם מעכשיו לכל החיים שיהיו לנו חלוצים עם ממוצע של גול ל4 נסיונות

זה באמת בשבילך מדד רע?

במצב הזה אפילו רביד מבין בכדורגל יותר ממך. יודע מה? אפילו ריפלי.

חותם מעכשיו לכל החיים שיהיו לנו חלוצים עם ממוצע של גול ל4 נסיונות

ריפלי אמר שאין חשיבות לעוצמה במסירה

ורביד.. רביד זה רביד.

אל תגזים סתם עמית.

למואנס אין בעונה החולפת ממוצע של שער כל 80 דקות, אלא של שער כל 130 דקות.

מדובר במספרים מעולים עבור חלוץ (וכן, בקטגוריה הזו הוא היה היעיל במכבי, אפילו יותר מאלירן), אבל עדיין, זה לא שער כל 80 דקות.

וואו כמה שטויות רשמו פה (מופנה למי שרשם את זה)

א' כל יצחקי שחקן מצויין, ולא רק שהוא תורם לשטף של מכבי, מי שחושב שמיכה/דאבור או אפילו בן חיים ייתנו מספרים יותר טובים ממנו טועה, הבעיה היחידה היא שיצחקי הרבה יותר טוב באמצע והוא קצת מתבזבז בקו .

ב', לסוזה יש כאב ראש גדול, אין מה לעשות, הוא המאמן ובסוף הוא זה שצריך לבחור 3 מבין יצחקי, פריצה, בן חיים, מיכה, דאבור, אלטמן ומרגוליס .

ג', דאבור צריך לשפר אחד על אחד ? אני לא יודע אם באמת עקבתם אחרי דאבור אבל זה הדבר האחרון שהוא צריך לשפר . מה שבטוח זה שאת הדקות שלו הוא צריך לקבל, אלא אם כן סוזה מאוד מחזיק מיצחקי ומעדיף לתת לו לשחק באמצע מאשר שדאבור ישחק שם, כלומר, יצחקי לא ייצא כל כך מהר מההרכב .

ד', המשחק מול בני יהודה הוא לא מדד, מכיוון שלא יהיו עוד הרבה משחקים שנחמיץ בכמות כזאת . זה היה היוצא מן הכלל ולא הכלל, מכבי תשחק אותה שיטה כח העונה, לפעמים נתקשה והמשחק פחות יזרום, ולפעמים יילך יותר קל וניתן רביעיות, חמישיות ושישיות .

את המסקנוצ נסיק באמצע העונה ולא אחרי 2 מחזורים .

וואו כמה שטויות רשמו פה (מופנה למי שרשם את זה)

א' כל יצחקי שחקן מצויין, ולא רק שהוא תורם לשטף של מכבי, מי שחושב שמיכה/דאבור או אפילו בן חיים ייתנו מספרים יותר טובים ממנו טועה, הבעיה היחידה היא שיצחקי הרבה יותר טוב באמצע והוא קצת מתבזבז בקו .

ב', לסוזה יש כאב ראש גדול, אין מה לעשות, הוא המאמן ובסוף הוא זה שצריך לבחור 3 מבין יצחקי, פריצה, בן חיים, מיכה, דאבור, אלטמן ומרגוליס .

ג', דאבור צריך לשפר אחד על אחד ? אני לא יודע אם באמת עקבתם אחרי דאבור אבל זה הדבר האחרון שהוא צריך לשפר . מה שבטוח זה שאת הדקות שלו הוא צריך לקבל, אלא אם כן סוזה מאוד מחזיק מיצחקי ומעדיף לתת לו לשחק באמצע מאשר שדאבור ישחק שם, כלומר, יצחקי לא ייצא כל כך מהר מההרכב .

ד', המשחק מול בני יהודה הוא לא מדד, מכיוון שלא יהיו עוד הרבה משחקים שנחמיץ בכמות כזאת . זה היה היוצא מן הכלל ולא הכלל, מכבי תשחק אותה שיטה כח העונה, לפעמים נתקשה והמשחק פחות יזרום, ולפעמים יילך יותר קל וניתן רביעיות, חמישיות ושישיות .

את המסקנוצ נסיק באמצע העונה ולא אחרי 2 מחזורים .

אין ביטוי כזה א' כל.