Jump to content

משחק ראשון, אפואל ניקוסיה 19.9 בשעה 20:00

Mushon8

Recommended Posts

ניצחו 3-0 אתמול,אני מאמין שגם השנה הם יקחו אליפות,ועדיין אני בדעה שהליגה הקפריסאית בהשוואה לליגה הישראלית פחות טובה

אתה מתכוון אולי שזה בגלל הממשלה?

האריכו השנה את השעון חורף... בכל שנה רגילה לא היתה בעיה.

יוצא מי-ם בצאת החג, מקווה להספיק כמה שיותר.

מה הקשר לשנה רגילה ושעון חורף?

אופ"א לא החליטו לעשות את זה בשעה "20:00 שעון מקומי" אלא "19:00 שעון אירופה".

אם היינו מקדימים את כניסת שעון חורף (שעדיין לא הבנתי למה זה עוזר לצום ביום כיפור), אז זה היה אומר שהמשחק היה מתחיל ב-7 בערב שעון ישראל.

אם היינו מקדימים את כניסת שעון חורף (שעדיין לא הבנתי למה זה עוזר לצום ביום כיפור), אז זה היה אומר שהמשחק היה מתחיל ב-7 בערב שעון ישראל.

אם לא הבנת למה זה עוזר לצום ביום כיפור, כנראה שאתה לא צם בדר"כ.

ואם כן ועדיין לא הבנת, אז כיף לך כי כנראה שהצום עובר עליך בקלות.

אין שום תירוץ שהאצטדיון לא יהיה מלא נגד ניקוסיה,יש מספיק זמן להגיע גם למי ששומר חג,כי מי שגר רחוק מאוד בכל מקרה צריך לעשות חג באיזור בשביל להספיק להגיע למשחק.

זה משנה משהו?

לדתיים שביננו,כן. החג יוצא ב19:15 המשחק ב20:00,מי שגר קרוב הרוויח.

דרך אגב,אם אני אהיה בבית בחג יהיה לי 2 מקומות באוטו בצאת החג מפתח תקווה,מוזמנים.

החג יוצא ב 19:15, מאמין שמי שיצא ב 19:15-19:20 ויהיה לו 40-45 דקות להגיע למשחק יוכל להגיע בזמן, במיוחד מהאזורים של יפו, תל אביב, בת-ים, חולון, ראשון לציון וכל הסביבה הזאת, מי שלא גר בסביבה הזאת שיתעלק על קרובי משפחה באיזור לעשות אצלם חג.

כאילו חג זה כמו שבת, אסור לנסוע?

באמת שואל כדי לדעת.

כן. השוני היחיד זה שמותר להעביר אש כלומר אם השארת אש דלוקה מלפני כניסת החג אז אתה יכול לבשל, לעשן וכו' כל עוד לא הדלקת את האש בחג

אפואל ניצחו במשחק הראשון שלהם בליגה, למרות שהם עפו באירופה (וחזרו) צריך להבין שהקבוצה הזאת ברמה שלנו ואפילו יותר.

לפני שנתיים היו ברבע גמר ליגת האלופות, עונה שעברה הם נחלשו, אבל אי-אפשר לזלזל באיכות של הקבוצה הזאת.

יכול להיות שהעונה הם התחזקו, אם מישהו יודע על זה משהו שייפרט...

כן. השוני היחיד זה שמותר להעביר אש כלומר אם השארת אש דלוקה מלפני כניסת החג אז אתה יכול לבשל, לעשן וכו' כל עוד לא הדלקת את האש בחג

אז אפשר להשאיר את הרכב מונע במהלך כל החג.

אגב, מזל שלא עלינו לאלופות. בטוח היינו נופלים בערב החג.

גם בשבת אתה יכול להשאיר אותו מונע,ולא שלהשאיר אותו מונע כל החג\שבת זה עוזר במשהו חוץ מהעשרת קופת סונול.

זה לא אוכל בגלל הפעולת שאתה מבצע בזמן נהיגה..

לקראת המשחק הבא נגד ניקוסיה שמחתי לשמוע שסוזה העביר ביקורת על המשחק אימון נגד הנוער, סוזה לא פראייר, יודע להעמיד את השחקנים במקום.

לחטוף 4 מהנוער זה לא דבר טוב, המחליפים יצטרכו לעבוד קשה יותר אם הם רוצים את הצ'אנס שלהם...

לקראת המשחק הבא נגד ניקוסיה שמחתי לשמוע שסוזה העביר ביקורת על המשחק אימון נגד הנוער, סוזה לא פראייר, יודע להעמיד את השחקנים במקום.

לחטוף 4 מהנוער זה לא דבר טוב, המחליפים יצטרכו לעבוד קשה יותר אם הם רוצים את הצ'אנס שלהם...

אני דווקא פחות שמחתי לשמוע שכל האתרים מצטטים מילה במילה את מה שנאמר אצלנו בחדר ההלבשה.

אני דווקא פחות שמחתי לשמוע שכל האתרים מצטטים מילה במילה את מה שנאמר אצלנו בחדר ההלבשה.

קודם כל זה עניין אחר, שנית זה לא שיש הרבה מה לעשות, מכבי לא נותנת לאמצעי התקשורת כלום אז הם יושבים בק"ש ומנסים להקשיב כל הזמן מה קורה בחדר ההלבשה.

לא יודע אם אפשר למגר את התופעה הזאת לגמרי, אבל זה כבר לא נחשב הדלפה בכל אופן, לצוטט כמו משועמם לחדרי הלבשה ולנסות לקלוט משהו זה מעקב...