Jump to content

דילים לפרנקפורט

Recommended Posts

אתה טס רק לפרנקפורט? אם כן אין לך מה להשכיר מכונית, בזבוז כסף.

לגבי מחירי טיסה לפרנקפורט אני מאמין שעדיין יש בסביבות ה500$ לכרטיס, צריך לבדוק את זה.

לגבי מלון, עדיף הוסטל, פשוט יותר זול, אני נמצא בfive elements אבל יש עוד כמה שנמצאים בפרנפורט הוסטל. מלון יעלה לך יותר מ200$.

אתם סתם מטעים עם המחירים של המלונות בפרנקפורט

יש מלונות שעולים 400-500 שקל מחמישי עד ראשון לבן אדם ויש לו את הבסיס של הנוחות שזה מקלחת בחדר עצמו וחברים בחדר עצמו ולא לישון עם זרים בחר של 4 או כל מיני סידורים שיש בהוסטלים

לקחתי מלון 3 כוכבים במיקום בן זונה ב60 יורו ללילה לחדר זוגי

יש גם מלון MONOPOL מרכזי ביותר!

4 כוכבים ובמחיר של 42 יורו לאדם!!!

כנסו לbooking.com

אתם סתם מטעים עם המחירים של המלונות בפרנקפורט

יש מלונות שעולים 400-500 שקל מחמישי עד ראשון לבן אדם ויש לו את הבסיס של הנוחות שזה מקלחת בחדר עצמו וחברים בחדר עצמו ולא לישון עם זרים בחר של 4 או כל מיני סידורים שיש בהוסטלים

אחלה, בוא תן קישור, אני לא מבין את הקטע של אנשים לבוא לבטל מישהו בלי הוכחות, אני חיפשתי בכמה מקומות מלונות במחירים האלה שאמרת ולא מצאתי, אם מצאת פרסם פה, לפחות שאנשים ידעו לאיפה ללכת...

אחלה, בוא תן קישור, אני לא מבין את הקטע של אנשים לבוא לבטל מישהו בלי הוכחות, אני חיפשתי בכמה מקומות מלונות במחירים האלה שאמרת ולא מצאתי, אם מצאת פרסם פה, לפחות שאנשים ידעו לאיפה ללכת...

פשוט כנס לBOOKING.COM אתה יכול למצוא שם את כל מגוון המחירים...

פשוט כנס לBOOKING.COM אתה יכול למצוא שם את כל מגוון המחירים...

אחי הסברתי שבדקתי שם, אין פשוט אין במחירים של ההוסטלים, והנה הרגע חיפשתי שם והכי זול במלונות זה 324 דולר שני כוכבים לשני אנשים, בעוד שבהוסטלים אתה יכול למצוא מחירים של 120 דולר לשני אנשים(והבנתי שיש הוסטלים אפילו יותר זולים)...

עכשיו אני גם רואה שהוא חיפש מיום חמישי, משום מה אם מחפשים מיום רביעי המחיר גבוה משמעותית מיום חמישי, וגם אז המחירים של ההוסטלים נמוכים מהמלונות...

אני נוסע ליומיים במינכן (שלישי ורביעי) ויום בפרנפורט (חמישי), בהתחלה שחיפשתי שלושה ימים רק בפרנקפוט המחיר היה גבוה בערך פי ארבע מאשר מה שסגרתי (מינכן + פרנקפורט).

כנראה יש שם איזהשהיא תערוכה או כנס גדולים בשלישי ורביעי ולכן המלונות בתפוסה מלאה והמחירים נורא יקרים, בחמישי "הפקק" משתחרר והמחיר צונח.

ובקשר להוסטל אתה צודק, ב99% מהפעמים הוא יהיה יותר זול ממלון.

אני נוסע ליומיים במינכן (שלישי ורביעי) ויום בפרנפורט (חמישי), בהתחלה שחיפשתי שלושה ימים רק בפרנקפוט המחיר היה גבוה בערך פי ארבע מאשר מה שסגרתי (מינכן + פרנקפורט).

כנראה יש שם איזהשהיא תערוכה או כנס גדולים בשלישי ורביעי ולכן המלונות בתפוסה מלאה והמחירים נורא יקרים, בחמישי "הפקק" משתחרר והמחיר צונח.

ובקשר להוסטל אתה צודק, ב99% מהפעמים הוא יהיה יותר זול ממלון.

אכן יש שם כנס בינלאומי כלשהו. אנצל את ההודעה ואשאל - איך אתה מגיע ממינכן? או בכלל אם יש לאנשים המלצות איך להגיע ממינכן בזול (פרט להשכרת רכב)

רכבת - http://www.bahn.com/i/view/GBR/en/index.shtml, יש נסיעה ממינכן לפרנקפורט בבוקר של ה24.10 (יום המשחק) יציאה ב08:50 הגעה ב12:04 במחיר של 49 יורו לראש, נראה לי הוגן ומהיר...

מישהו שהוא מקור מספיק אמין בשביל להגיד אם מכבי אכן יוציאו\לא יוצאו דיל?

מחפש דיל של הרגע האחרון (למקרה שמישהו החליט פתאום לבטל או משהו כזה)

רכבת - http://www.bahn.com/i/view/GBR/en/index.shtml, יש נסיעה ממינכן לפרנקפורט בבוקר של ה24.10 (יום המשחק) יציאה ב08:50 הגעה ב12:04 במחיר של 49 יורו לראש, נראה לי הוגן ומהיר...

מי שמוכן להתפשר על אוטובוס ונסיעה קצת יותר ארוכה, יכול להגיע גם ב8 יורו :)

http://www.mitfahrgelegenheit.de/lifts/show/3bc4920a84d9a3d75130394fdf6746b5/1382565600

יצאו כרטיסים כבר בלאן

הזמנתי 8 כבר ליציע ב100 שקל

מוגזם מחיר של 300 שקל ימח שמם

תמיד יש יציע רגיל לאוהדים ויציע לאנשים שמוכנים לשלם הרבה בשביל לראות טוב, כמו שער 1 בבלומפילד..

קיצר קונים ב100 שקל ויאללה קרחאנה בפרנקפורט.

תמיד יש יציע רגיל לאוהדים ויציע לאנשים שמוכנים לשלם הרבה בשביל לראות טוב, כמו שער 1 בבלומפילד..

קיצר קונים ב100 שקל ויאללה קרחאנה בפרנקפורט.

העניין הוא שזה גם לא מקום כזה טוב, הוא גבוה מאוד.