Jump to content

דילים לפרנקפורט

Recommended Posts

צריך לבדוק כמה האיצטדיון שלהם מכיל ובמידה גם באירופה יש חוק של 10% אז בדוק יש יציע לאורחים 3000+

גם אם יתנו לך 2000 כרטיסים לכולם יהיה כרטיס אין מצב בעולם שטסים יותר מ2000..

חברים חייב עזרה, רוצה דיל שמשלב את פרנפורט ואמסטרדם מרביעי עד שבת/ראשון במחיר של עד 3000 כולל הכל (טיסות, מקום לישון, נסיעות) האם מישהו סגר דבר כזה? האם מישהו יכול להמליץ?

בחישוב שעשיתי יצא לי בערך 2900 ש"ח מרביעי עד ראשון, כולל יומיים בהוסטל פרנקפורט בפרנקפורט, נסיעה ברכבת ועוד 2 לילות בהוסטל באמסטרדם. אפשר להוזיל עוד קצת עלויות על ההוסטל באמסטרדם (לקחתי בכוונה אחד קצת יותר יקר, אבל במרכז העיר ועם נגישות לדברים טובים)...ובלי קשר, אם אין לך בעיה עם קונקשנים אז אפשר להוזיל גם את הטיסות ב300-400 ש"ח [אני טס ישיר עם אלעל).

בקיצור -לא בשמיים. תעשה חיפוש באתרים ואני מאמין שתמצא בקלות בפחות מ-3000.

דיל מובנה בחיים לא תמצא כזה זול ועוד עם הקישור באמסטרדם.

חברים חייב עזרה, רוצה דיל שמשלב את פרנפורט ואמסטרדם מרביעי עד שבת/ראשון במחיר של עד 3000 כולל הכל (טיסות, מקום לישון, נסיעות) האם מישהו סגר דבר כזה? האם מישהו יכול להמליץ?

מה שMATA אמר, בנוסף, תחפש עוד אנשים שסגרו הוסטלים בפרנקפורט ובאמסטדם, ותכנס איתם בחדר, יעלה לך פחות מאשר להזמין חדר לבד.

נסגר - פרנקפורט לילה אחד של המשחק + שני לילות במינכן כולל משחק של באיירן נגד הרטה באלאינז

מאיפה קנית את הכרטיסים למשחק של באיירן?

יש עוד טעם לסגור דיל עכשיו או שהמחירים בשמים ?

בדקתי בשבילך:

הדיל שאני ועוד 4 חברים סגרנו לפני חודש היה טיסה לפרנקפורט וחזרה מאמסטרדם ( ישירות של אל על) ב23-30.10.

כל זה עלה 504 דולר.

עוד רכבת ישירה מפרנקפורט לאמסטרדם ב25.10 בבוקר ב59 יורו.

היום הטיסה הזאת בדיוק עולה 574 דולר (70 דולר הוספה)

והרכבת 69 יורו. (עשרה יורו הוספה)

מלונות והכל לא הכללתי כי לא חסר והמחירים ממש משתנים ממלון למלון .

כמו שאתה רואה אם הייתי סוגר את אותו דיל היום היה מתייקר ב300 שקל פלוס מינוס, לא כזה נורא..אז יש עוד טעם לסגור

אני ועוד חבר שלי בתיכון ולא כל כל יודעים איך נגיע מהמלון למשחק וחזרה ואנחנו גם מתכננים לנסוע לאמסטרדם בשישי בבוקר או בחמישי בלילה. מישהו יכול לעזור לנו ולתת קצת רקע?

אני ועוד חבר שלי בתיכון ולא כל כל יודעים איך נגיע מהמלון למשחק וחזרה ואנחנו גם מתכננים לנסוע לאמסטרדם בשישי בבוקר או בחמישי בלילה. מישהו יכול לעזור לנו ולתת קצת רקע?

יש רכבת ליד האצטדיון,ובכללי בכל איזור קטן בעיר יש תחנת רכבת. במקרה הכי הכי גרוע מונית.

לגבי פרנקפורט-אמסטרדם יש לך או טיסה או רכבת, מבדיקות הרכבת יוצאת הרבה יותר זולה. אם תרצה עוד פרטים תשלח הודעה, אתה יכול לראות אץ

מה שאני וחברים שלי סגרנו שתי הודעות למעלה.

היי חבר'ה!

אני ועוד חבר רוצים לטוס גם (אחד בן 16 השני 18)

אם יש פה עוד 2 חבר'ה שאפשר לחבור אליהם בקטע של השכרת מכונית או את אותו מלון\הוסטל שישלח לי הודעה פרטית :)

בכללי מי שמבין ויכול לדעת אם יש מצב שייצא לנו ב3000 אלף בגג או שכבר המחירים עלו

תודה רבה

היי חבר'ה!

אם יש פה עוד 2 חבר'ה שאפשר לחבור אליהם בקטע של השכרת מכונית או את אותו מלון\הוסטל שישלח לי הודעה פרטית :)

תודה רבה

אתה טס רק לפרנקפורט? אם כן אין לך מה להשכיר מכונית, בזבוז כסף.

לגבי מחירי טיסה לפרנקפורט אני מאמין שעדיין יש בסביבות ה500$ לכרטיס, צריך לבדוק את זה.

לגבי מלון, עדיף הוסטל, פשוט יותר זול, אני נמצא בfive elements אבל יש עוד כמה שנמצאים בפרנפורט הוסטל. מלון יעלה לך יותר מ200$.

אתה טס רק לפרנקפורט? אם כן אין לך מה להשכיר מכונית, בזבוז כסף.

לגבי מחירי טיסה לפרנקפורט אני מאמין שעדיין יש בסביבות ה500$ לכרטיס, צריך לבדוק את זה.

לגבי מלון, עדיף הוסטל, פשוט יותר זול, אני נמצא בfive elements אבל יש עוד כמה שנמצאים בפרנפורט הוסטל. מלון יעלה לך יותר מ200$.

תראה, מעבר בין דיסילדורף - פרנקפורט - אמסטרדם + חזור לפרנקפורט מחייב רכב, לדעתי זה גם ממש נוח (למזלי אני לא משלם על הרכב).

אבל ת'כלס אתה צודק, אם אין צורך של נסיעות ארוכות מדי אז רכבות ואוטובוסים זה מצרך חשוב.

רק שיגיע כבר (גם אם נפסיד...)

היי חבר'ה!

תודה רבה

לטיול של פרנקפורט אמסטרדם, 2 לילות בכל עיר, אם תיקח הוסטלים וטיסות קונקשיין, אין סיבה שלא יהיה מתחת ל3000.

היי חבר'ה!

תודה רבה

אם תירצה אנחנו מתחילים במינכן, ממשיכים בפרנקפורט ומסיימים בגילזנקישן

יש חבילה למשחק ולא משהו שצריך להרכיב לבד?

אם מכבי הוציאה לבורדו יש אפשרות שהיא תוציא גם לפרנקפורט, אני חושב שמכבי צריכה לנצל את הבאז סביב המשחק הזה, גם ככה המון נוסעים.

סביר להניח שיהיה דיל של מכבי אם היא הוציאה חבילה לבורדו [שיקרה משמעותית מפרנפורט בכל הקשור להוצאת טיסה]. מאמין שגם אם למכבי יש משהו מובנה הם מחכים לאחרי המשחק מול בורדו כדי לנצל אולי מומנטום במידה ותהיה תוצאה טובה.

אם מכבי הוציאה לבורדו יש אפשרות שהיא תוציא גם לפרנקפורט, אני חושב שמכבי צריכה לנצל את הבאז סביב המשחק הזה, גם ככה המון נוסעים.

מבירור שערכתי מכבי יתחילו לשווק חבילות לפרנפוקט וכרטיסים החל מיום ראשון, קחו בחשבון שככל הנראה החבילה של מכבי תהיה הכי "נוחה" (תכלול כבר טיסות, מלון וכרטיס למשחק) אבל כנראה תהיה משמעותית יותר יקרה מאשר אם תחליט להרכיב את זה בעצמך...

מבירור שערכתי מכבי יתחילו לשווק חבילות לפרנפוקט וכרטיסים החל מיום ראשון, קחו בחשבון שככל הנראה החבילה של מכבי תהיה הכי "נוחה" (תכלול כבר טיסות, מלון וכרטיס למשחק) אבל כנראה תהיה משמעותית יותר יקרה מאשר אם תחליט להרכיב את זה בעצמך...

ובונוס קטן אם נוסעים עם מכבי זה להיות עם השחקנים בטיסה.. אבל כמו שאמרת זה בלי דאגות פשוט וללכת על בטוח

ב-90% מהמקרים [אם לא יותר] חבילה מובנית יקרה יותר מלהרכיב לבד. היתרון היחיד בחבילות זה שהן חוסכות זמן.

וב-100% מהמקרים הדילים של מכבי יקרים יותר מאשר כל חבילה אחרת.

סביר להניח שיהיה דיל של מכבי אם היא הוציאה חבילה לבורדו [שיקרה משמעותית מפרנפורט בכל הקשור להוצאת טיסה]. מאמין שגם אם למכבי יש משהו מובנה הם מחכים לאחרי המשחק מול בורדו כדי לנצל אולי מומנטום במידה ותהיה תוצאה טובה.

אני חושב שאתה טועה.

הסיבה שמכבי הוציאה דיל לבורדו זה בגלל שאין טיסות ישירות מהארץ לבורדו. ולא ייתכן שהשחקנים יסעו בקונקשנים/אוטובוסים. אז לא הייתה לה ברירה.

במקרה כזה יש לה חצי מטוס לפחות להשכרה, ובור מאוד גדול בתקציב בגלל זה. ולכן היא הוציאה "דילים" על המטוס שלה.

במקרים כמו פרנקפורט (נמל התעופה השני בגודלו באירופה) יש מספיק טיסות. אין לה שום סיבה להוציא מטוס ולכן הסיכויים שהיא תעשה את זה יותר קטנים.

אני לא צופה דיל של המועדון לפרנקפורט, אולי "חבילה" שלא בנויה על טיסה שלהם. שסתם תיהיה יקרה ולא שווה (משהו כמו באזל)

ניקוסיה?

תעלומה.