Jump to content

דילים לפרנקפורט

Recommended Posts

אשמח לדעת איפה ראית כרטיס במחיר כזה? (קישור).

ד"א, מישהו יודע אם יצאו כרטיסים או יודע להעריך מחיר?

אפשר לקנות כרטיסים דרך איזה אתר למטייל אבל רק ליציעים של פרנקפורט, אני מניח שבערך בעוד חודש נדע...

מישהו בדק דרך איסתא אם יש חבילות למשחק, הוא הביא לי את הפרטים הבאים אם מישהו מעוניין, כי אני כבר סגרתי הכל לפני אז זה לא רלוונטי בשבילי:

629 יורו לאדם

החבילה כוללת טיסה דרך "אוקראינה אינטרנשיונל" ועצירה בקייב (גם חזור כמובן)

כרטיסים ליציע של מכבי

מלון ליומיים 3 כוכבים

מסי נמל וביטחון

יש אפשרויות לשדרג ולשנות פשוט תתקשרו אליהם.

כמה שיותר מוקדם יותר טוב, אין הרבה חבילות(לפחות לפי מה שהם אומרים).

אני אישית מעדיף לחסוך ולקחת הוסטל וזה בדיוק מה שעשיתי ויצא לי 605$ בערך, שזה בסביבות ה800 שקל פחות ממה שאיסתא מציעים,

אבל אם יש פה אנשים שמעדיפים מלונות אז אני חושב שזאת חבילה ממש טובה...

מישהו בדק דרך איסתא אם יש חבילות למשחק, הוא הביא לי את הפרטים הבאים אם מישהו מעוניין, כי אני כבר סגרתי הכל לפני אז זה לא רלוונטי בשבילי:

629 יורו לאדם

החבילה כוללת טיסה דרך "אוקראינה אינטרנשיונל" ועצירה בקייב (גם חזור כמובן)

כרטיסים ליציע של מכבי

מלון ליומיים 3 כוכבים

מסי נמל וביטחון

יש אפשרויות לשדרג ולשנות פשוט תתקשרו אליהם.

כמה שיותר מוקדם יותר טוב, אין הרבה חבילות(לפחות לפי מה שהם אומרים).

אני אישית מעדיף לחסוך ולקחת הוסטל וזה בדיוק מה שעשיתי ויצא לי 605$ בערך, שזה בסביבות ה800 שקל פחות ממה שאיסתא מציעים,

אבל אם יש פה אנשים שמעדיפים מלונות אז אני חושב שזאת חבילה ממש טובה...

אחי אתה רציני? זה 850 דולר

אפשר להביא טיסה ב450-500 דולר גם היום, 400 דולר על מלון 3 כוכבים (בטח נידח אחושרמוטה) וכרטיס למשחק לאדם?

אני סגרתי טיסה+2 לינות בהוסטל+רכבת לאמסטרדם בפחות מ500 דולר, רק אני צריך לינה באמסטרדם בעוד 110 דולר בערך ויוצא לי 610 דולר

נסחפתם על העלויות

תחפשו איפה לחסוך תמצאו טיסות לבד ובהפרש אתם יכולים להגיע לניקוסיה, אולי לא על השקל אבל בהוספה של כמה מאות שקלים

אחי אתה רציני? זה 850 דולר

אפשר להביא טיסה ב450-500 דולר גם היום, 400 דולר על מלון 3 כוכבים (בטח נידח אחושרמוטה) וכרטיס למשחק לאדם?

אני סגרתי טיסה+2 לינות בהוסטל+רכבת לאמסטרדם בפחות מ500 דולר, רק אני צריך לינה באמסטרדם בעוד 110 דולר בערך ויוצא לי 610 דולר

נסחפתם על העלויות

תחפשו איפה לחסוך תמצאו טיסות לבד ובהפרש אתם יכולים להגיע לניקוסיה, אולי לא על השקל אבל בהוספה של כמה מאות שקלים

לתאריכים שהם נותנים זה מאוד זול

תחפש טיסה בין ה23/10 עד ל25/10 תראה שהכי זול ונורמלי זה אוקראינה ב570, 840 פחות 570 יוצא 270 דולר, תחפש בבוקינג מלון עם ציון סביר לתאריכים ותראה שזה יושב יפה+חסכו לך את ה150 ש"ח לכרטיס (ביחד עם הכרטיס המלון והטיסה זה יוצא יותר יקר מהחבילה של איסתא)

המחירים של הטיסות עלו משמעותית מאז שאני קניתי את הכרטיס ואני מאמין שזאת הסיבה שהחבילה נראית לך יקרה,

סתם בשביל הספורט בוא תנסה להרכיב לי חבילה שזולה ביותר מבערך 100$, מבטיח לך שגם אם תמצא זה כבר לא שווה מבחינה ערכית (זמני עצירות בטיסות, מלונות שמדורגים 6.4, וכו')...

איך שלא תהפוך את זה החבילה הזאת לא זולה. היא מתאימה רק לאדם שקובע על רביעי עד שישי בכל מחיר..אחרת עדיף לשחק טיפונת עם התאריכים ומשיגים מחירים יותר טובים.

ואם כבר העלת את זה...אז בדיקה קצרה בדיינהאוז (לא טרחתי לחפש בעוד מקומות):

http://www.deasy.co.il/Flights/FlightSearchResults.aspx?fcid1=35076&tcid1=29558&faid1=-350760&taid1=-295580&fccd1=10&tccd1=7&fd1=23/10/2013%2000:00:00&fcid2=29558&tcid2=35076&faid2=-295580&taid2=-350760&fccd2=7&tccd2=10&fd2=25/10/2013%2000:00:00&babn=0&chin=0&youn=0&adun=1&penn=0&fdt=2&fisd=False&fisch=False&fisr=False&DateDelta=44

544$ טיסה.בטוח שאפשר גם להוריד בעוד קצת אם אני אמשיך לחפש.

איך שלא תהפוך את זה החבילה הזאת לא זולה. היא מתאימה רק לאדם משקובע על רביעי עד שישי בכל מחיר..אחרת עדיף לשחק טיפונת עם התאריכים ומשיגים מחירים יותר טובים.

אני לקחתי ביום אחד יותר, כמובן שהכל היה זול יותר בגלל שקניתי שעוד היה יחסית זול.

עכשיו בדקתי גם עד יום שבת ואפילו עד יום ראשון, והטיסה הכי זולה שמצאתי הייתה 510$ עם עצירה של 14 שעות בהולנד נדמה לי.

תבדוק בבוקינג מלון 3 כוכבים ליומיים המדוברים ותראה שהכי זול זה איזה מלון מפוקפק שעולה 182$ ומיד אחריו כולם קופצים ל280$ ועולה.

מבטיח לך שאם תחפש טוב תראה שאין הבדל משמעותי במחיר ובסוף אתה גם מקבל פחות.

למי שלא רוצה להיות שם הרבה(עד ליום ראשון) כדאי לקחת את החבילה...

שוב - אתה מתקבע על החבילה. אפשר לקבל חדרים מעולים של יחיד או זוגי במלון פחות טוב מ-3 כוכבים או בהוסטל טוב מאוד במחיר הרבה יותר שפוי.

איך שלא תהפוך את זה החבילה הזאת לא זולה. היא מתאימה רק לאדם שקובע על רביעי עד שישי בכל מחיר..אחרת עדיף לשחק טיפונת עם התאריכים ומשיגים מחירים יותר טובים.

ואם כבר העלת את זה...אז בדיקה קצרה בדיינהאוז (לא טרחתי לחפש בעוד מקומות):

http://www.deasy.co.il/Flights/FlightSearchResults.aspx?fcid1=35076&tcid1=29558&faid1=-350760&taid1=-295580&fccd1=10&tccd1=7&fd1=23/10/2013%2000:00:00&fcid2=29558&tcid2=35076&faid2=-295580&taid2=-350760&fccd2=7&tccd2=10&fd2=25/10/2013%2000:00:00&babn=0&chin=0&youn=0&adun=1&penn=0&fdt=2&fisd=False&fisch=False&fisr=False&DateDelta=44

544$ טיסה.בטוח שאפשר גם להוריד בעוד קצת אם אני אמשיך לחפש.

אחי כל הטיסות שם של 544$ זה עצירות שלא מביישות את יצאת בני ישראל ממצרים...

אתה אולי תשיג יותר זול כמו שאמרתי, אבל לא משמעותית וגם לא נוח...

שוב - אתה מתקבע על החבילה. אפשר לקבל חדרים מעולים של יחיד או זוגי במלון פחות טוב מ-3 כוכבים או בהוסטל טוב מאוד במחיר הרבה יותר שפוי.

כי הדיון סביב החבילה לא היה אם אתה יכול להשיג יותר זול, הוא היה אם תוכל להשיג את אותם דברים או יותר טובים בפחות כסף, והתשובה היא חד משמעית לא, אלה אם אתה רוצה לחכות בין 10שעות עד ל17 שעות במוסקבה ולקחת מלון בלי דירוג טוב או בכלל לא 3 כוכבים.

כמו שאמרתי מקודם אני מבחינתי יכול לישון באסם, ובגלל זה החבילה לא מתאימה בשבילי, אבל יש אנשים שמעדיפים את הנוחות הזאת ולא חושבים על לחסוך בכל מחיר...

ואם כבר כתבת...אז יש טיסה ב-510 דולר שנוחתת בראשון עם עצירה של שעתיים באיסטנבול, ועוד טיסה שממריאה בראשון ונחתת בשני ב-478$.

אפרופו..גם לא נתת פרטים מהחבילה על איזה טיסות, כמה זמן ואיזה מלון בכלל....

אני נותן את המידע למי שרוצה לחסוך כסף. אני את החיסכון שלי עשיתי כשהזמנתי לפני שבוע טיסות הלוך-חזור ב-503$ ישירות בלי עצירה ובלי כאבי ראש [ועם פוטנציאל להספיק אפילו לסכנין]. מי שמחפש את הזול מודע לזה שהוא ישלם בזמן עצירות, ככה זה.

ואם כבר כתבת...אז יש טיסה ב-510 דולר שנוחתת בראשון עם עצירה של שעתיים באיסטנבול, ועוד טיסה שממריאה בראשון ונחתת בשני ב-478$.

תביא קישורים אם מצאת, שיהיה פה לאנשים שצרכים...

http://www.wallatours.co.il/flights/results.aspx?route=2&padt=1&pchd=0&pinf=0&pyou=0&dport=tlv&ddate=23/10/13&aport=fra&dtime=-1&rtime=-1&rdate=27/10/13&class=y

475$, למרות שהטיסה של ה-508$ נראית עדיפה בהרבה.

ומכאן שאנשים כבר יחפשו לעצמם. דיינאוז, איסתא, וואלה טורס....רק להכניס תאריכים.

אם מישהו לחוץ על מלון - שיהיה בהצלחה, למרות שאני בטוח ב-100% שגם כאן אני יכול למצוא מחירים טובים יותר ולהרכיב חבילה בהשקעה של כמה דקות שזולה משמעותית מהחבילה שנתת. צריך לדעת איפה לחפש.

הכל עניין של הסתכלות בכל מה שקשור לקונקשיינים.. אם יש לך בחזור 16 שעה קונקשיין בקייב ובחיים לא היית בקייב, אז תיקח לילה ותתחיל לפרק

בכל אופן, יש לך דרך אוסטריה טיסות ב515 דולר עם קונקשיינים יחסית קצרים (שעתיים-שלוש)

והמלונות באמת יקרים בתאריכים שלנו, שבוע לפני חצי מחיר ושבוע אחרי גם כן חצי מחיר

או שנפלנו על איזה פסטיבל בתאריכים שלנו ואז יש לנו מזל יותר משכל, או שהשתלטנו על העיר בשבוע

האופציה הראשונה יותר הגיונית לדעתי, אז על הזין שיותר יקר, נישן בהוסטל ונהנה מה'אטרקציה' שיש באותו שבוע בעיר

משהו הזוי המחיר של השבוע שלנו, שבוע אחרי/לפני זה אתה מביא מלון 3 כוכבים ל2 לילות לזוג (!!!) ב110 יורו

http://www.wallatours.co.il/flights/results.aspx?route=2&padt=1&pchd=0&pinf=0&pyou=0&dport=tlv&ddate=23/10/13&aport=fra&dtime=-1&rtime=-1&rdate=27/10/13&class=y

475$, למרות שהטיסה של ה-508$ נראית עדיפה בהרבה.

ומכאן שאנשים כבר יחפשו לעצמם. דיינאוז, איסתא, וואלה טורס....רק להכניס תאריכים.

אם מישהו לחוץ על מלון - שיהיה בהצלחה, למרות שאני בטוח ב-100% שגם כאן אני יכול למצוא מחירים טובים יותר ולהרכיב חבילה בהשקעה של כמה דקות שזולה משמעותית מהחבילה שנתת. צריך לדעת איפה לחפש.

טיסות באמת טובות ומומלצות, מי שצריך שישתמש)בעיקר זאת שמורכבת מסוויס אייר ולופטנזה וגם מה שאתה אמרת...

אם משווים לחבילה צריך לומר שזאת לא השוואה נכונה, כי בימים של החבילה את לא תמצא יותר זול, אם מישהו מעדיף להיות שם יומיים שלושה זה יוצא יותר יקר...

הם משחקים ב19/10 נגד נירמברג בבית, אחרי זה הם משחקים כבר בחוץ...

לא התכוונתי למשחקים של פרנקפורט התכוונתי למשחקים באירופה של קבוצות גדולות אחי חח