Jump to content

דילים לפרנקפורט

Recommended Posts

טיסה בחזור ב26, ב27 מפספסים את סכנין...

הטיסה יוצאת ב11:05 מפרנקפורט ונוחתת בארץ ב16:15, לא רואה את עצמי מפספס את סכנין

הטיסה יוצאת ב11:05 מפרנקפורט ונוחתת בארץ ב16:15, לא רואה את עצמי מפספס את סכנין

חח עוד לא הבנתם שאתם מדברים על 2 טיסות שונות? יש טיסה של אלעל שנוחתת ב4:15 אחרהצ ויש טיסה שנוחתת ב11 בלילה.

חח עוד לא הבנתם שאתם מדברים על 2 טיסות שונות? יש טיסה של אלעל שנוחתת ב4:15 אחרהצ ויש טיסה שנוחתת ב11 בלילה.

אני דווקא הבנתי את זה, זה מה שאני מנסה להסביר לו מעמוד קודם...

אני דווקא הבנתי את זה, זה מה שאני מנסה להסביר לו מעמוד קודם...

אז אני לא הבנתי :) עכשיו כן

יש מבצע של אלעל עכשיו לטיסות. מי שרוצה טיסות למינכן (לא מאוד רחוקה מפרנקפורט) בחמישי עד שני ב400$

http://www.elal.co.il/ELAL/Hebrew/Deals/Deals/Campaigns_items/He_Autumn_in_Europe_110813?md=facebook&cmd=cpc&cm=Berlin_1308

יש מבצע של אלעל עכשיו לטיסות. מי שרוצה טיסות למינכן (לא מאוד רחוקה מפרנקפורט) בחמישי עד שני ב400$

http://www.elal.co.il/ELAL/Hebrew/Deals/Deals/Campaigns_items/He_Autumn_in_Europe_110813?md=facebook&cmd=cpc&cm=Berlin_1308

הטיסה חזור היחידה שיש שם שאחרי המשחק, היא שבוע אחריןו \=

כרטיס לבונדוסליגה למשחק של באיירן עלה לי בזמנו שבעה יורו, לדעתי לא יעבור את העשרים למשחק

בדקתי השבוע בכל מיני אתרים מאירופה.

אין משחק של באיירן שיורד מה100 יורו..

איפה זה עולה 7 יורו סליחה?

בדקתי השבוע בכל מיני אתרים מאירופה.

אין משחק של באיירן שיורד מה100 יורו..

איפה זה עולה 7 יורו סליחה?

העונה באיירן סולד אאוט של מנויים שבטח הרבה מהם נמכרו לכל מיני סוכנויות נסיעות, משרדי כרטיסים וכל מיני ספסרים ברשיון שמפקיעים מחירים, אז מן הסתם הוא מתכוון לשנים עברו.

העונה באיירן סולד אאוט של מנויים שבטח הרבה מהם נמכרו לכל מיני סוכנויות נסיעות, משרדי כרטיסים וכל מיני ספסרים ברשיון שמפקיעים מחירים, אז מן הסתם הוא מתכוון לשנים עברו.

ההודעה שלך כל כך לא נכונה שאני אפילו לא יודע איפה לתייק את זה ב"דברים שרביד לא מבין בהם".

בבאיירן בכלל אין כזה דבר מנויים, הכרטיסים נמכרים לכל משחק בנפרד. כל משחקי הליגה שלהם סולד-אאוט מזמן מלבד משחק אחד שיוצא בזמן חג שלהם.

הם גם פועלים במערכת כזאת שמקטינה בהרבה את כמות הכרטיסים שספסרים יכולים לרכוש ככה שכמעט הכל זה אוהדי הקבוצה

הבונדסליגה היא אחת מהליגות הזולות באירופה מהליגות הבכירות.

למה אחת? הכי זולה.

הבעיה היא, שזה כמעט בלתי אפשרי לקנות כרטיס במחיר שנקוב עליו. כל מני חברות כרטיסים קונות את הכרטיסים האלה ומוכרות אותם בפי 4 או 5 מהמחיר הרגיל.

אני אכן מדבר על לפני שלוש שנים, אבל לא חושב שזה השתנה יותר מדי...

ובלי קשר, או דווקא עם, סגרתי היום טיסה ל24 לפרנקפורט, חזרה או יום אחרי או יום ראשון מפרנקפורט. עכשיו נשאר למצוא ספה בקאוצ׳ סרפינג. מקסימום הוסטל

תבוא לפרנקפורט הוסטל ותביא צ'ייסר מתנה.

שפיגלר - אני גם מכיר שהיא הכי זולה מכתבות שהיו בשנים האחרונות - פשוט לא מתיימר לכתוב הכי זול אם אין לי את זה בוודאות. אבל כן - כרטיס שם זה עסק של 10-15 יורו בדרך כלל בקניה ישירה.

מישהו יודע כמה אמורה לעלות מונית ממיינץ לפרנקפורט ?

קח רכבת, ה-S-BHAN של פרנקפורט מגיעה גם למיינץ ואתה יכול לקחת רכבת ישירות לאיצטדיון (תחנת STADION, קווים S8 ו-S9 אם אני זוכר נכון)

הרבה סוכנויות נסיעות עשו קומבינה ונתנו לאנשים בית מלון במיינץ או ערים אחרות שקרובות לפרנקפורט.

ההודעה שלך כל כך לא נכונה שאני אפילו לא יודע איפה לתייק את זה ב"דברים שרביד לא מבין בהם".

בבאיירן בכלל אין כזה דבר מנויים, הכרטיסים נמכרים לכל משחק בנפרד. כל משחקי הליגה שלהם סולד-אאוט מזמן מלבד משחק אחד שיוצא בזמן חג שלהם.

הם גם פועלים במערכת כזאת שמקטינה בהרבה את כמות הכרטיסים שספסרים יכולים לרכוש ככה שכמעט הכל זה אוהדי הקבוצה

דבר ראשון מכל התיקון הקטנוני והמתנשא שלך, אם הייתי רושם את המילה כרטיסים במקום המילה מנויים אז ההודעה שלי הייתה נכונה לגמרי. דבר שני תודה שבחרת להתייחס לטפל של ההודעה ולא לחלק שרלוונטי לדיון. כנראה שגם אתה מהיצורים האלה שרק מחפשים עם זכוכית מגדלת כל טעות הכי קטנטנה שמישהו כותב כדי להוציא את עצמם חכמים. לא חסר פה כאלה לצערי.

ודבר אחרון אם מישהו כותב משהו לא נכון או לא מדוייק ובא לך לתקן אותו, אז יש 2 דרכים לעשות את זה. הראשונה היא להסב את תשומת ליבו לטעות בצורה ידידותית ואז אתה גם מתקן אותו וגם יוצא בסדר, והשניה, זאת שאתה בחרת בה, היא לצאת עליו בצורה מגעילה ומתנשאת כמו שמוק. אז מזל טוב אתה שמוק.

נ.ב- היו פרסומים בסוף העונה שעברה על מחירי המנויים של באיירן ועל כך שהם זולים בצורה מגוחכת. משם הנחתי שהם מוכרים מנויים

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2318209/Bayern-Munich-season-tickets-low-104-putting-Premier-League-shame.html

סגרתי דרך איסתא . אין לי מושג לגבי הרכבות שם וכל זה..

סבבה אז קח מונית ותראה כמה יוצא לך, בשביל מה אתה צריך לשאול פה?

זו נסיעה של 40-50 ק"מ לכל כיוון