Jump to content

נושא ציטוטים מפרנקפורט/בורדו/ניקוסיה

Chris

Recommended Posts

פיייייייי

עוד זילזול ! זאת הדרך!! .

שלא יספרו אותנו אמן.

יש להם סיבה טובה לזלזל.. עם כלל הכבוד למכבי גם אם היו בונים קבוצת כוכבים של ליגת הלוזוניה היא לא היתה שורדת בליגה הגרמנית. בשביל להגיע לרמות האלה צריך 10 שנים של עבודה סיזיפית כמו שהתחילו לעשות וממשיכים העונה במכבי.

למרות זאת, במשחק בודד בבלומפילד תמיד אפשר להפתיע.

ביחס לליגה הגרמנית אנחנו זבל וכל הכדורגל פה הוא חרא אז אני מבין את הזלזול שלהם,בגרמניה אין סיכוי להוציא נקודה אבל בבלומפילד קורים ניסים

למה אין, מה אתה ישר פוסל?

מי ישמע לא קראו דברים מעולם.

וקראו דברים הרבה יותר מופרכים מזה.

ממכבי שתוציא נקודות בפרנקפורט.

ביחס לליגה הגרמנית אנחנו זבל וכל הכדורגל פה הוא חרא אז אני מבין את הזלזול שלהם,בגרמניה אין סיכוי להוציא נקודה אבל בבלומפילד קורים ניסים

מסכים עם החלק הראשון,אבל בכל זאת לא מדובר בקבוצה מהדרג הראשון אפילו לא מהשני,ככה שלא הייתי מספיד אותנו

קבוצות עשו דברים הרבה יותר הזויים מלהוציא נקודה בגרמניה.איזה פסימיות,תהיו בריאים.

אפשר להוציא נקודות בכל מקום. אבל אל תבוא בגישה שצריך להוציא נקודות

ראיתי את שני המשחקים של מכבי נגד באזל בערוץ הקיבוץ, הפרשנים אמרו בשניהם שהרמה של מכבי לא קשורה לכדורגל במסגרת אירופית. מהקטעים שאני ראיתי בעצמי כמעט קיבלתי **** בעיניים.

ojqzm.jpg

ojqzm.jpg

לא מצחיק וגם אישית לא מעליב, מה שרואים (או לא רואים כי כנראה הוא קיבל **** בעיניים) משם, לא רואים מכאן. הם יכולים לזלזל ולנפנף ביכולת האירופית שלהם כמה שבא להם ולחשוב שהם יודעים מה זה מכבי, עליי זה לא עושה רושם(גם לא הבדיחה הגרועה שלו)...

ראיתי את שני המשחקים של מכבי נגד באזל בערוץ הקיבוץ, הפרשנים אמרו בשניהם שהרמה של מכבי לא קשורה לכדורגל במסגרת אירופית. מהקטעים שאני ראיתי בעצמי כמעט קיבלתי **** בעיניים.

זה הדבר הכי מעליב ששמעתי כל החיים שלי

בוא נקרא לזה מעבר לזלזול

אם יש דבר כזה...

חחחחחחחחחחחחח אדיר. שילך לעזאזל, כן?! אבל זה בכל זאת קורע. מקווה מאוד שנצליח לגנוב איזה תיקו (אולי אפילו נצחון?) בבית ואז נראה מה יהיה לו להגיד.

אני היחיד שחושב שבגלל שהפרשנים אמרו שלא שיחקנו טוב ובתאכלס כן שיחקנו טוב אז הוא " קיבל **** בעיניים " יעני אז מה יהיה שנשחק טוב ?

או שזה מין הומור **** שכזה .. ?

אני היחיד שחושב שבגלל שהפרשנים אמרו שלא שיחקנו טוב ובתאכלס כן שיחקנו טוב אז הוא " קיבל **** בעיניים " יעני אז מה יהיה שנשחק טוב ?

כן

אתה היחיד כן. מהבנת הנקרא וגם מחוסר ההיגיון שאוהד שרגיל לרמה של הליגה הגרמנית מפחד מקבוצה בליגה הישראלית. עם כל הכבוד.