Jump to content

הגרלת שלב הבתים של הליגה האירופית

lobster

Recommended Posts

וואלה אתם פסימיים בטירוף.

אני חושב שלמכבי הכי חשוב המפעל הזה מכל הבית,אולי לאפועל גם.

בורדו קבוצה שאפשר לעקוץ בחוץ ולנצח בכבוד בבית. הם ממש לא מטורפים.

אפועל זה קבוצה שאנחנו צריכים להוציא מהם4/6 אם אנחנו קוראים לעצמנו הקבוצה הטובה בישראל.

פרנקפורט זה הדיכאון,קבוצה גרמנית כולן שם עדיפות עלינו. השאיפה זה להוציא מהם נקודה לפחות.

קיצור,אחלה הגרלה קיבלנו אל תהיו מפונקים תסתכלו איזה קבוצות מסתובבות בדרגים א וב ותבינו שקיבלנו אחלה בית.

הגרלה קשה, עדיף לקבל אחת מדרג 1 קשה ומדרג 2 ו 3 חלשות וככה להתמודד על מקום שני, מאשר לקבל דרג 1 קל ועוד דרג 2/3 קשה כי ככה אין לך סיכוי להתמודד על מקום שני כשלפחות שתיים עדיפות עליך..

בורדו הגרלה סבירה יחסית לדרג א', אפואל הגרלה מצחיקה יחסית לדרג ב' ופרנקפורט היא הגרלה רגילה של דרג ג', כן כן, היא לא מאריות אירופה.

הבית שקיבלנו סביר, נכון שהיו בתים קלים יותר, אבל אם אנחנו רוצים להגיע לרמות האלה, זה בית שאנחנו אמורים להסתדר איתו, אני לא אומר שנעלה, אבל לפחות 7 נקודות.

כולכם מגזימים וממעיטים מערכנו, אם הפועל ניצחה את ליון בליגת האלופות אז מכבי יכולה לנצח את בורדו בגביע אופ"א.

אם חיפה ניצחה את לברקוזן בליגת האלופות אז מכבי יכולה לנצח את פרנקפורט בגביע אופ"א. (עריכה: הם לא ניצחו אותם, אבל הם גם סיימו לאחר מכן עם מאזן 0-0-0, אז זה לא מפתיע)

זה לא בלתי אפשרי, זה לא בלתי מושג ואם אנחנו אכן קבוצה טובה כמו שאנחנו חושבים אז חייבים לקחת מהם את הנקודות בבית.

הגרלה מצויינת.

חוץ משלושה בתים (2,3 ו12) כל הבתים בלתי אפשריים ולא לרמה שלנו בכלל, פה קיבלנו בין לבין. מצויין, או שנעלה לשלב הבא כשנוכיח את עצמנו, או שנעלה מול קבוצות כמו קרגאנדי מקזחסטן ונקבל בראש ב32 האחרונות.

יאללה מכבי

הבית של חיפה הכי קל שיכול להיות אבל אל תשכחו שזאת חיפה בסך הכל..

2 שחקנים טובים (ראיוס ועזרא) עם אוסף של 9 שחקנים בינוניים מינוס סביבם ומאמן "גאון".

מקסימום הם יסיימו שם מקום 3.

הכי חשוב כרגע זה להרוויח כמה שיותר נקודות. עדיפות לא עדיפות קבוצות עם שם או בלי שם. להיות ברמות האלה זה לדעת לשחק ולעקוץ גם קבוצות שגדולות מאיתנו. לטעמי הגרלה מאוד קשה אבל צריך להוציא את המקסימום.

באמת שאי אפשר לדעת כלום, מישהו פה מכיר את פרנקפורט כזה טוב ? בורדו ?

בהגרלה הקודמת לא רצינו לקבל את ספרטק והם עפו לשוויצרים ולא עלו בכלל, כל עוד לא קיבלנו את טוטנהאם/ פיורנטינה וקבוצות איכותיות כאלה הכל בסדר.

קיבלנו הגרלה יחסית קשה חוץ מאפועל שלדעתי ממש לא עדיפים עלינו

פרנקפורט עדיפים אין ספק ובורדו אין בכלל מה לדבר.

ההגרלה של חיפה מאוד מאוד נוחה ואני אתפלא אם לא יעפילו מהבית הזה.

מאיפה ההנחה הזו ״בורדו אין מה לדבר״?

כן הם קבוצה טובה כן הם פייבוריטים על הנייר אבל תראה מה קרה לניס וסנט אטיין.

תראה איך בורדו האלופה ניצחה את חיפה בעונת ה0-0-0

ואז היה להם קבוצה פי 2 יותר טובה.

בורדו זה הברכה האמיתית של הבית.קיבלנו דרג א שאפשר להוציא מהם 4/6 ולדעתי אם לא נהיה בשוק של חוץ גם נוציא 6/6.

מישהו יודע מתי הערעור של פרנקפורט בקאס??

ואם מעיפים אותם, מי תיהיה במקומן?

חלאס עם השטויות.

לא יעזור לנו שיעופו אחרי שגם ככה נסיים מקום 4

אני באמת לא מבין איך מישהו יכול להגיד שאלקמר-פאוק זה פחות קשה מבורדו-פרנקפורט .

אני לא מחשיב את אפועל כי מבחינתי צריך לעבור אותם ( כלומר להוציא 4 נקודות לפחות מצמד המשחקים מולם , כמו שחיפה צריכים להוציא לפחות 4 מול הקזחאים )

בית טוב למטרה שלנו שזה להשיג כבר את ה2 נצחונות בית ו2 תיקו ולהיות כבר מדורגים פעם אחת בחרא האירופי הזה.

בית בלי פייבוריטית ברורה, בבית אפשר לנצח את כולן וגם בחוץ אף משחק לא אבוד מראש.

בקיצור אין תירוצים, כדי לשבור את הלוף האינסופי חייבים להתעלות ולקחת 7-8 נקודות.

פאוק מזיינים את חיפה בקל.

לעניין- הבית שקיבלנו קשה , אבל הוא עדיין עביר. זו אמורה להיות קפיצת המדרגה שלנו, נקבל בראש בבית הזה? לא מגיע לנו להיות בו.

לא צריך לפחד יותר מידי מברודו, כשהקבוצה הזאת היתה אלופת צרפת היא הוגרלה לבית עם מכבי חיפה בצ'מפיונס ובקושי ניצחה אותם 1-0.

ובכלל ראינו שקבוצות ישראליות יכולות להתמודד עם הצרפתיות (הפועל בחוץ ניצחו את פאריס ועשו תיקו עם ליון, אנחנו ניצחנו פה את פאריס).

מאיפה ההנחה הזו ״בורדו אין מה לדבר״?

כן הם קבוצה טובה כן הם פייבוריטים על הנייר אבל תראה מה קרה לניס וסנט אטיין.

תראה איך בורדו האלופה ניצחה את חיפה בעונת ה0-0-0

ואז היה להם קבוצה פי 2 יותר טובה.

בורדו זה הברכה האמיתית של הבית.קיבלנו דרג א שאפשר להוציא מהם 4/6 ולדעתי אם לא נהיה בשוק של חוץ גם נוציא 6/6.

לא הייתי נסחף 6/6 מול בורדו אבל בהחלט 4/6 זה אפשרי, בטח לנצח בבית..

גם אני מניח שגם בצרפת וגם בגרמניה שהם ליגות שנחשבות גדולות די מזלזלים במפעל הזה אז קבוצות לא יתאבדו בו..