Jump to content

ידיעות אחרונות: מכבי ת"א החליטה לשחרר את מאנה

VI-KING #22

Recommended Posts

אנשים חיים פה בסרט שזה כמו בפיפא אתה בוחר DL עם אוברול מינימאלי וזהו... מה אתם דפוקים איזה זרים ברמה ירצו לבוא לליגה זבל הזאת?

מאנה לא זר ברמה?שיחק בכמה קבוצות בספרד והוא לא זר ברמה?מה זה כן זר ברמה?

יכול להיות שהוא לא התאקלם טוב,קורה.

יכול להיות שייצא לנו מזה גורי 2,קצת סבלנות,זה לא שכל קבוצה מחזיקה פה בכנף את אנחל די מאריה

מאנה לא זר ברמה?שיחק בכמה קבוצות בספרד והוא לא זר ברמה?מה זה כן זר ברמה?

יכול להיות שהוא לא התאקלם טוב,קורה.

יכול להיות שייצא לנו מזה גורי 2,קצת סבלנות,זה לא שכל קבוצה מחזיקה פה בכנף את אנחל די מאריה

לא הזכרתי את מאנה בכלל..

דיבורים כמו חול... מאנה תורגל בהרכב הפותח..

התקשורת מזדיינת ואנחנו טמבלים שאנחנו קוראים אותם/פותחים נושאים על סמך איזה כתב הומו שאכל לוקש שמישהו נתן לו

נו איפה כל אלה עם המנטרה של "אני סומך על קרויף" ? כדאי מאד שהוא ישנה דיסקט ויתחיל להשקיע בזרים איכותים הטריק של אלה עם הכרטיס ביד לא יעבוד כל הזמן.

חבל שבגלל יהירות הפסדנו עלייה לליגת אלופות עם זרים טובים יותר היינו עושים את זה.

סומך עליו בעיניים עצומות. גם כשהבאנו את ארנשאו והוא לא התאים אז ידע לחתוך ולהביא את פריצה. מבחינה סטטיסטית, כשיש לקבוצה ישראלית יכולת להביא 5 זרים במקרה הטוב אתה תפגע ב 3 מתוך ה-5. רוב הקבוצות גם יתקעו עם הזרים הפחות טובים כי אין להם כסף להחליף. ומי שיש לו אז יש 2 אופציות: או שמי שהביא אותו יתעקש עליו ויהי מה, או שפשוט רואים שהבחירה היתה לא משהו ומחליפים, לא קרה כלום.

ועניתי למרות שאני לא חושב שזה נכון. והקביעה שלך שעם זרים יותר טובים היינו עולים זה בדיחה, כי שהגרלת את באזל פה פחות או יותר נגמר הסיפור שלך.

דווקא היה טוב נגד עכו, הרמות טובות מהצד.

צריך להכנס לכושר משחק, זה הכל...לא מבין מה הרעש הגדול, מהקצת שראיתי, החתמה טובה מאוד.

התקשורת כאן גרועה ברמות על, שופטים קבוצות ושחקנים במשחק אחד, זה אידיוטי.

קשה לקחת ברצינות ידיעות כאלו. בידיעה המקורית של צנציפר הוא פותח בכוונה להביא מגן ימני זר במקום מאנה (מבלי שנטען אפילו שיש מועמד קונקרטי), גולש לספקולציה מקצועית על הצבתו של ייני בהגנה, מעדכן שמכבי פנתה לכל חלוץ ישראלי שקיים ובעקבות סירובם מתכננת להביא חלוץ זר, על חשבון מי ואיך, הפתרונים לצנציפר. יחד עם זאת, מריבוי הלחשושים מסביב (כן, לא מעט דברים במכבי נשמרים בסודיות, אבל מצד שני ראינו בפגרה שלא מעט דברים דולפים, וחלקם גם הזויים על פניהם) מתקבל הרושם שהאופציה הזו הועלתה על השולחן ברמה כזו או אחרת של רצינות.

מה שמדאיג כאן זו לא הכוונה לשחרר, מותר לטעות ומותר לתקן, אלא המניע. האם מדובר ביכולת חלשה? אז מדוע הבהילות הגדולה? הרי גם כשטעו בעבר נתנו מספיק זמן וקרדיט כדי לאבחן יכולת חלשה מקשיי הסתגלות (מה גם שעד כה היכולת שלו לא בדיוק מזוויעה, הגם שיש מקום לשיפור). אם מדובר בצורך נואש לפינוי מקום לזר, אז מה קרה פתאום? מה השינוי הדרמטי בתוכניות שנדרשת חזרה קיצונית לאחור שכזו? ומדוע דווקא מאנה הוא המועמד לעזיבה? ייתכן שמדובר אכן בקשיי הסתגלות, אבל קודם כל זה לא הרושם שעולה מהדיווחים שמדברים על יוזמה שבאה ממכבי ולא מהשחקן ומכל מקום, זה נראה כמו צעד מאוד נמהר ותמוה בשלב הזה. בקיצור, קשה לפענח את ההיגיון בהתנהלות המסתמנת של מכבי וכנראה שרק בימים הקרובים הערפל קצת יתפזר.

חלאס.

אני לא יכול לקרוא את "פספסנו" עליה לליגת האלופות בגלל זרים בגלל סוזה בגלל יורדי בגלל משהו מקצועי כלשהו.

פספסנו העפלה לליגת האלופות כי קיבלנו את ההגרלה הכי קשה בפער.

כל הגרלה שהיא לא סלטיק או באזל. ואם היינו עפים (גם לקבוצה פייבוריטית) הייתי נותן למחול השטויות הזה בתקשורת ובפורום להמשיך לרקוד.

אבל חלאס. בחיאת. זאת פאקינג באזל. לא מגן שמאלי או זרים טובים יותר היה עושה את ההבדל.

זה כבר בלתי קריא בעליל.

אני לא מסכים.

אם ג'ורדי היה ווינר וגבר, הוא היה יכול לשחרר את כל הקבוצה ולהביא 18 שחקנים תותחים בכל עמדה. הוא גם היה יכול להסתפק בלגייר רק 13 מתוכם, כי מותר 5 זרים.

למשל, פרננדו יורנטה. איתו היינו יכולים לעבור את באזל, והוא היה פנוי. אפשר היה להחתים אותו.

שוער? בזיון שז'וליו סזאר לא הוחתם. ואם הוא רוצה ספרדי - מה יותר קל היום מלהביא את קסיאס?

מגינים? ריאל שחחרה את אלביול או ארבלואה, לא? ומה עם מייקון - גם כוכב, גם צעיר וגם שחקן חופשי?

קשר יצירתי - עד היום לא ברור איך ראיוס לא הוחתם. הקשר הגדול בהיסטוריה של המשחק. אתם תראו, חיפה בדרך לחצי גמר לפחות באירופית.

בקיצור - אל תזיין לי תשכל על הגרלה. זה כשלון ענק של ג'ורדי.

אני לא מסכים.

אם ג'ורדי היה ווינר וגבר, הוא היה יכול לשחרר את כל הקבוצה ולהביא 18 שחקנים תותחים בכל עמדה. הוא גם היה יכול להסתפק בלגייר רק 13 מתוכם, כי מותר 5 זרים.

למשל, פרננדו יורנטה. איתו היינו יכולים לעבור את באזל, והוא היה פנוי. אפשר היה להחתים אותו.

שוער? בזיון שז'וליו סזאר לא הוחתם. ואם הוא רוצה ספרדי - מה יותר קל היום מלהביא את קסיאס?

מגינים? ריאל שחחרה את אלביול או ארבלואה, לא? ומה עם מייקון - גם כוכב, גם צעיר וגם שחקן חופשי?

קשר יצירתי - עד היום לא ברור איך ראיוס לא הוחתם. הקשר הגדול בהיסטוריה של המשחק. אתם תראו, חיפה בדרך לחצי גמר לפחות באירופית.

בקיצור - אל תזיין לי תשכל על הגרלה. זה כשלון ענק של ג'ורדי.

בתכלס אלביול וארבלואה זה אותו שחקן

דיבורים כמו חול... מאנה תורגל בהרכב הפותח..

התקשורת מזדיינת ואנחנו טמבלים שאנחנו קוראים אותם/פותחים נושאים על סמך איזה כתב הומו שאכל לוקש שמישהו נתן לו

תזכיר לי איפה קראת שהוא תורגל? בתקשורת לא?

תזכיר לי איפה קראת שהוא תורגל? בתקשורת לא?

כן ... צודק אבל... תורגל זה עובדה ולא ספקולציות

שאמרתי לא לקרוא הגזמתי אבל צריך לקחת בערבון מוגבל מאוד כל הכתבות הבדיוניות/חיזיונות של העתיד אני לא מאמין להם עד שאין עובדה בשטח.

וכל הדיבורים סביב הכתבות האלה רק גורמות נזק כי במילא רובם הגדול מתבררות כספקולציות בלבד

ראבק, איך אפשר להאמין לכתבה כזו איך?! כמה תמים ועיוור אפשר להיות?

נראה לכם שיעזיבו שחקן בעל רזומה עשיר כמו של מאנה, רק בגלל שהוא שיחק רק "סביר" ולא מצויין במשחק הראשון שלו בהרכב הפותח?

יואב זיו מ2010 סביר עד גרוע, אם הוא קיבל הרבה קרדיט אז אני מאמין שגם מאנה יקבל את ההזדמנות להוכיח את עצמו, לא?

חלאס עם הפאניקה שרצה פה על כל כתבה אידיוטית. כל כתב מפגר שכותב איזושהי שטות ואנשים פה מאבדים את האמונה בבן אדם שהפריח חיים במועדון.

ראבק, איך אפשר להאמין לכתבה כזו איך?! כמה תמים ועיוור אפשר להיות?

נראה לכם שיעזיבו שחקן בעל רזומה עשיר כמו של מאנה, רק בגלל שהוא שיחק רק "סביר" ולא מצויין במשחק הראשון שלו בהרכב הפותח?

יואב זיו מ2010 סביר עד גרוע, אם הוא קיבל הרבה קרדיט אז אני מאמין שגם מאנה יקבל את ההזדמנות להוכיח את עצמו, לא?

חלאס עם הפאניקה שרצה פה על כל כתבה אידיוטית. כל כתב מפגר שכותב איזושהי שטות ואנשים פה מאבדים את האמונה בבן אדם שהפריח חיים במועדון.

מה כזה הזוי בזה שמאנה יעזוב? יכול להיות שהוא לא התאקלם הן מבחינה מקצועית (הגיע פצוע) והן מבחינה חברתית,ודברים כאלה קורים לפעמים,אין מה לעשות.

מה כזה הזוי בזה שמאנה יעזוב? יכול להיות שהוא לא התאקלם הן מבחינה מקצועית (הגיע פצוע) והן מבחינה חברתית,ודברים כאלה קורים לפעמים,אין מה לעשות.

החלטה כזו על בסיס משחק ליגה אחד נחשבת בעיניי להחלטה מאוד הזויה.

הרגשה אישית שמאנה יהיה גם זיין וגם תותח, הרבה(לא פה) יבלעו את הכובע ויחנקו.

לוציפר הוא כתב בזיוני, צריך רק לשמוע ב103 כמה הוא שונא את מכבי וממורמר על ג׳ורדי, צריך לפעמים לדעת לסנן את האנשים הלא נכונים.

רגע שנייה.

יש לנו שני מגנים על אגף שמאל מלבד מאנה.

בן הרוש וזיו.

נדב צנציפר (שהוא אושיית כדורגל אדירה פשוט אין מה לומר) כתב שמאנה ישוחרר (ויום אחרי כתב שהוא תורגל בהרכב הראשון אצל העוזר של סוזה, כמה הם לא מסונכרנים אוי ויי, מי מנהל את מכבי) התעלם מהעובדה שיש לנו שני מגנים שמאליים ושלח מגן בינוני בימין לאגף שמאל ואתם מאמינים לבן אדם כזה?

עצוב.

ספורט פי חארטה בכלל מביכים

http://www.sport-pikama.co.il/Next.asp?ID=8126

הזדמנות אחרונה לאהבה: מאנה התבקש למצוא קבוצה, יקבל הזדמנות אחרונה הערב

מגן מכבי ת''א, שהתבקש למצוא קבוצה, יוכל להישאר בשורות הצהובים, רק אם המנג'ר קרויף לא יצליח להנחית זר במקומו, ורק אם ירשים הערב מכבי מחכה לתשובה מבן שהר

כןןן יתנו למאנה לשחק כשהוא קיבל הודעה שהוא עוזב, סבבה, הגיוני, קצת שכל אין בעיתונות הספורט שלנו?

הדבר הכי רציני שיכול לקרות בעמדת המגנים שלנו זה או גבאי או ראלי וגם לכך הסיכוי קלוש...

חלק גדול מהפרטים בין הידיעות משתנה וגם מגוחך, אבל צריך להיות מאוד תמים כדי להאמין שסיפור כזה מתפרסם בכ"כ הרבה מקורות במקביל כאשר אין לו שום בסיס. בכלל, הקיץ יש את תופעת שלושת השלבים בידיעות על מכבי: 1. "זה הזוי לגמרי, אין להם בכלל מושג מה הולך במכבי והם רק באים לזרוע רעל". 2. "זה לא נשמע הגיוני, אבל אם ג'ורדי החליט אני סומך עליו". 3. "איזה מהלך גדול של ג'ורדי, צריך ביצים בשביל לעשות את זה וכרגיל אף אחד לא ידע כלום לפני". לפעמים זה נגמר ב-1, ולפעמים זה התחיל ב-3, אבל לא פעמים יצא לנו כבר לעבור את כל המסלול.