Jump to content

עד מתי אופירע?!

Soul Boy

Recommended Posts

תקרא את התגובה שלך ואז תקרא שוב את התגובה שלי, זאת שציטטת, ותגיד לי אם אני לא מבין את זה.

מה שאני אומר זה שכן היה איזשהו סיכוי ששכטר היה עובר אלינו והיה יכול להתפתח דיון מעניין על נושא רלוונטי לנו אבל במקום זה התפתח דיון על מה גורם לאוהדי הפועל למצוץ.

יש פה כתבה שכל המטרה שלה לגרום לאוהדי הפועל למצוץ לשייח בונה המגדלים וחובב המפרום שלהם , אז לגיטימי שעל זה התפתח הדיון . ציטתתי אותך מדבר על " גרעין של אמת " שאני פשוט לא מוצא אותו . במקרה הכי הכי קרוב אני יכול לדמיין שאחרי ההדחה של הפועל איזה רונן קצב כזה ראה כבר איך אחד הטאלנטים הגדולים שלו עומד להתבזבז העונה בקבוצה פח כמו הפועל ,מכבי מהצד השני במזל עלו לבתים , עשה אחד ועוד אחד , ולדעתי בשלב מוקדם הבין שאין סיכוי .

דיון על אם צריך או לא צריך שחקן מסויים רק על סמך פרסום בוואן ? לדעתי די מיותר , בטח עם זה שכטר ובטח עם זה ממש מסריח וקלוש .מה גם שבטח יש איזה 50 דפים כבר על שכטר בדיון מלפפונים . אם כבר דיון על משהו זה על אם ג'ורדי אכן פועל בשיטות "החלשה ובחישה" בקרב המתחרות שלנו כמו מכבי מהכדורסל עם סיפורי פיצה וכאלו ( הלוואי והוא אכן עושה את זה ) אני זוכר שנה שעברה פרסומים שבחיפה נלחצו מאיזה שיחה בין גורדי לקטן , ובתגובה מלגלגת גורדי אומר שהוא גם שתה דרינק עם אח של בנאדו במועדון או משהו כזה .

עד כמה שאני יודע זה אפילו לא אפשרי מבחינה חוקית ששחקן יעבור 2 קבוצות באותו חלון העברות...

חוקי

אמניקה עבר מפנר לספאטק מוסקבה

ועכשיו הפועל רוצה את אריק שרק השנה חתם בקבוצה שהוא משחק בה עכשיו

לפי האתר של אופירע שחקניה הגברים של מכבי חיפה חושבים שבוקלי יותר טוב מיאיא טורה.

על פי מכבי חיפה ראיוס יותר טוב ממסי אחרי 3 משחקים

על פי מכבי חיפה הם הקבוצה הטובה בישראל בהיסטוריה

על פי מכבי חיפה שחקן ששיחק כמה שנים ביריבה העירונית הוא יקיר המועדון וסמל גדול

על פי מכבי חיפה ואסילי ולירן חולצה אפורה הם סלבים נחשקים ביציע

אני לא אתפלא אם צורת החיים והזמן שם שונה

הם פשוט מוזרים...

לפי האתר של אופירע שחקניה הגברים של מכבי חיפה חושבים שבוקלי יותר טוב מיאיא טורה.

וריוס יהיה יותר גדול מזידאן

כותרת מפגרת איך היא עדיין בכותרת הראשית של ONE ???

איזה דבילים את מי זה מעניין עכשיו כאילו הם גילו איזה סוד מדינה. חתיכת פח אשפה אופירעעעעע

היה יותר רלוונטי כותרת על זה ששכטר זומן לנבחרת לצמד המשחקים מול רוסיה ואזרבייגן , כמו שהוא נראה מתחילת העונה צריך וועדת חקירה בעניין

היה יותר רלוונטי כותרת על זה ששכטר זומן לנבחרת לצמד המשחקים מול רוסיה ואזרבייגן , כמו שהוא נראה מתחילת העונה צריך וועדת חקירה בעניין

לא מאמין שגוטמן אשכרה זימן את אריאל הרוש ודני עמוס ולא את גיא חיימוב

הוא לא יותר טוב מטורה יאיא. אבל הוא בהחלט מחזיק להם את האצמע ומבין כל הראיוס ועזרא, הוא השחקן הכי חשוב שלהם מבחינה טקטית במגרש.

ובכלל, חיפה נבלות, באמת שאל תזלזלו בהם.

הוא לא יותר טוב מטורה יאיא. אבל הוא בהחלט מחזיק להם את האצמע ומבין כל הראיוס ועזרא, הוא השחקן הכי חשוב שלהם מבחינה טקטית במגרש.

ובכלל, חיפה נבלות, באמת שאל תזלזלו בהם.

מנש אני מזהיר אותך,אם עוד פעם תזלזל באלוהי הכדורגל רובן ראיוס ישתבח שמו לעולם ועד,האור בחיינו והסיבה שבגללה כולנו קמים בבוקר,אתה תורחק מהפורום!

תמשיכו לצחוק על אוהדי חיפה שהם מגזימים, רק תזכרו איך זה התפוצץ לנו בפנים עם גולסה, השחקן הישראלי הטוב בארץ לכל הדעות.

בסוף כולנו אכלנו כובעים איתו..

לא במקרה רק ראיוס, זר השנה שעוד לא התחילה, הצליח לדחוק אותו לספסל.

כי הוא לא חטף שלוש חתיכות?

יש לו אשמה בגולים שקיבל?

לעומתו, עמוס והרוש קיבלו מתחילת השנה גולים באשמתם הישירה בלבד, בלי קשר לעובדה שגם שנה שעברה הוא היה עדיף עליהם בלי ספק בכלל (בית"ר ספגה הכי הרבה בליגה, את עמוס קשה לי לשפוט בק"ש כי לא ראיתי אותו באופן קבוע, אבל לחיימוב הייתה עונה טובה מאוד בקפריסין)

יש לו אשמה בגולים שקיבל?

לעומתו, עמוס והרוש קיבלו מתחילת השנה גולים באשמתם הישירה בלבד, בלי קשר לעובדה שגם שנה שעברה הוא היה עדיף עליהם בלי ספק בכלל (בית"ר ספגה הכי הרבה בליגה, את עמוס קשה לי לשפוט בק"ש כי לא ראיתי אותו באופן קבוע, אבל לחיימוב הייתה עונה טובה מאוד בקפריסין)

לא יודע, שניהם פח אשפה, וחיימוב גם.

שלושתם ביחד מאוד בינוניים, מהרוש לא תפסתי, ומחברים אוהדי בית"ר הבנתי שהוא מאוד חלש.

הרוש סתם ננס, לראיה שלפני שנתיים בעונת שיא שלו ושל עמוס, הם עשו שבוע שבוע....

אין לםך שוער, מצד שני אין לך סיכוי.