Jump to content

עד מתי אופירע?!

Soul Boy

Recommended Posts

מאיפה כולכם החלטתם שהמידע הזה לא נכון? זה לא נשמע כזה מופרך.

תחשוב בהגיון.

להפועל יש את שכטר ואת דמארי.

שכטר הובא רק השנה, יש לו חוזה ארוך טווח ומחיר יציאה נמוך ( 500,000 ) ומה שיותר חשוב האוהדים שילמו תוספת "שכטר" במנוי של 100 שקלים במוצע לאוהד.

דמארי מסיים השנה את הדרך בהפועל ( אולי אפילו בינואר ) הגורל שלו בכלל נמצא בידיים של הלוזונות ובנאדו חם עליו כמו שגילי חם על שכטר.

מעבר לזה נראה לך שרמון היה יכול למכור את שכטר בלי כתם קשה על הדמות הציבורית שלו .?

מכירה של שכטר למכבי זה הסוף של רמון בהפועל ופגיעה ציבורית שהוא לא יכול להרשות לעצמו ( וזה הדבר שהכי חשוב לו ).

עכשיו מה הסיכוי שדווקא עגל החג'ג' הוא זה שמנע בגופו ( וארנקו ) את מכירת האליל השני בחשיבותו במועדון ?

בחיאת זה לא שאני מת על רמון

אבל הוא לא מפגר לגמרי.

תחשוב בהגיון.

להפועל יש את שכטר ואת דמארי.

שכטר הובא רק השנה, יש לו חוזה ארוך טווח ומחיר יציאה נמוך ( 500,000 ) ומה שיותר חשוב האוהדים שילמו תוספת "שכטר" במנוי של 100 שקלים במוצע לאוהד.

דמארי מסיים השנה את הדרך בהפועל ( אולי אפילו בינואר ) הגורל שלו בכלל נמצא בידיים של הלוזונות ובנאדו חם עליו כמו שגילי חם על שכטר.

מעבר לזה נראה לך שרמון היה יכול למכור את שכטר בלי כתם קשה על הדמות הציבורית שלו .?

מכירה של שכטר למכבי זה הסוף של רמון בהפועל ופגיעה ציבורית שהוא לא יכול להרשות לעצמו ( וזה הדבר שהכי חשוב לו ).

עכשיו מה הסיכוי שדווקא עגל החג'ג' הוא זה שמנע בגופו ( וארנקו ) את מכירת האליל השני בחשיבותו במועדון ?

בחיאת זה לא שאני מת על רמון

אבל הוא לא מפגר לגמרי.

בגלל כל הסיבות שציינת הפועל אמרו לא בסופו של דבר.

אבל זה עדיין לא מוכיח שההצעה לא עלתה.

we have the best 9 in the league, rade prica

הדברים שציינתי מצביעים שהסיכוי שהדברים שנכתבו בכתבה היו שואפים לאפס, כי רמון היה מעדיף שרב"ש יוריד אותם ליגה ולא שרמון ימכור את שכטר.

בנוסף רואים שהכתבה מאוד מגמתית, כלומר ברמת האמינות הכתבה שואפת לאפס.

האם מכבי פנתה ו/או יותר נכון מישהו מצד ג' טוען שמכבי הסמיכה אותו לגשש.... יכול להיות

לא חסר אנשים שישמחו לנסות לגזור קופון כזה שמן. העברת שכטר יכולה להיות שווה לגורם המתווך כמו דירה קטנה בר"ג אז בהחלט סביר שהיה גורם X שניסה את מזלו.

מפה ועד לעובדה שהידיעה היא נכונה המרחק עצום.

we have the best 9 in the league, rade prica

אבל איך בדיוק זה מוכיח שההצעה לא עלתה?

כולה מישהו ממכבי עשה כמה טלפונים והפועל אמרו שהם לא מעוניינים. לא יודע איך כולכם החלטתם שזה לא קרה.

סבבה, רביד. נגיד.

אבל זה לא מה שאומרים. לפי הכתבה זה כבר יכל להיות סגור אבל רק חג'ג' עצר את זה (אגב, לא קראתי תכתבה)

וזה לא הגיוני. אז מספיק :|

גומתא אתה בחור חביב בסך הכל אבל אני מבקש ממך להתחשב בדתיים/מאמינים/שומרי מסורת ולא לכתוב את שם האל במפורש אלא רובן קאיוס

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

סבבה, רביד. נגיד.

אבל זה לא מה שאומרים. לפי הכתבה זה כבר יכל להיות סגור אבל רק חג'ג' עצר את זה (אגב, לא קראתי תכתבה)

וזה לא הגיוני. אז מספיק :|

מן הסתם גם בכתבה ניפחו דברים. בכל זאת אופירע, אינטרסים וכו'.

כנראה האמת נמצאת איפשהו באמצע. אני לא יודע איפה בדיוק, אבל סביר להניח שחלק מהמידע שם אמין. לא מבין את המחשבה של אנשים פה שכלי תקשורת פשוט מפרסם ידיעות 100% שקריות במצח נחושה. מגמתיות ובעלות אינטרס כן, אבל לא שקריות.

כנראה האמת נמצאת איפשהו באמצע. אני לא יודע איפה בדיוק, אבל סביר להניח שחלק מהמידע שם אמין. לא מבין את המחשבה של אנשים פה שכלי תקשורת פשוט מפרסם ידיעות 100% שקריות במצח נחושה. מגמתיות ובעלות אינטרס כן, אבל לא שקריות.

לא מחייב שהמציאו מ-0.

אבל יכול להיות שהמידע שהגיע אליהם שקרי לחלוטין והם מפרסמים בלי לבסס

אבל איך בדיוק זה מוכיח שההצעה לא עלתה?

כולה מישהו ממכבי עשה כמה טלפונים והפועל אמרו שהם לא מעוניינים. לא יודע איך כולכם החלטתם שזה לא קרה.

איפה שמעת שאמרתי שזה לא היה ? זה החלק שנשמע הכי פחות לא לא הגיוני בכל הכתבה.

אולי היה אולי לא סביר בייחוד כמו שאמרתי שיש הרבה גורמים שישמחו לתווך כולל להרים טלפונים גם ליורדי וגם לרמון.

איפה שמעת שאמרתי שזה לא היה ? זה החלק שנשמע הכי פחות לא לא הגיוני בכל הכתבה.

אולי היה אולי לא סביר בייחוד כמו שאמרתי שיש הרבה גורמים שישמחו לתווך כולל להרים טלפונים גם ליורדי וגם לרמון.

לא אתה אבל מספיק גולשים פה בטוחים שמדובר באינפורמציה שקרית ובסך הכל רציתי להבין איך הם הגיעו למסקנה הזאת.

חס ושלום, ועוד בתקשורת הספורט שלנו? המעוז האחרון של האתיקה העיתונאית, ועוד אצל אופירה? ממשיכתו הרוחנית של אדוארד מורו וולטר קרונקייט, רק המחשבה שהיא תקריב גרם מהפרסונה העיתונאית המכובדת שלה בשביל איזה ספין חלול ואינטרס אישי גורמת לי לפקפק במציאות המוכרת לי.

לא פוסל את זה שהיו דיבורים/זרזורים.

אין לי מושג, אבל נגיד.

כל הקטע פה זה שניסו להראות את זה שזה מוזמן של חג'ג'.

ואני יכול להבטיח לך שלא הייתה הצעה רשמית שנכשלה כי חג'ג' הגיבור עצר אותה (ראה הודעה של צברי)

זהו :|

לא פוסל את זה שהיו דיבורים/זרזורים.

אין לי מושג, אבל נגיד.

כל הקטע פה זה שניסו להראות את זה שזה מוזמן של חג'ג'.

ואני יכול להבטיח לך שלא הייתה הצעה רשמית שנכשלה כי חג'ג' הגיבור עצר אותה (ראה הודעה של צברי)

זהו :|

נו בסדר זה ברור שזאת כתבה מוזמנת או ממומנת או וואטאבר

אבל לאור העובדה שמכבי רצו את שכטר לפני חודשיים כנראה יש איזשהו גרעין של אמת והיה יכול להתפתח פה דיון על זה

אבל לאור העובדה שמכבי רצו את שכטר לפני חודשיים כנראה יש איזשהו גרעין של אמת והיה יכול להתפתח פה דיון על זה

אתה כנראה מפספס את הסיפור פה . זה שמכבי רצו את שכטר זה לא הסיפור .

הסיפור זה שלכאורה הפועל באמת שקלה הצעה כזו , התחילה כבר לעשות חישובים , התעלמה מהעובדה שזה הכוכב הכי גדול שהקהל שילם תוספת למנויים כדי להביא אותו , עד שהמשיח הטריפולטאי דפק על השולחן ואמר שעל גופתו זה יקרה . ריח חזק של ספין של חג'ג' כדי להגביר את הפופולריות והאחיזה שלו בהפועל לעומת שאר בעלי המניות שם , וכאילו זה לא מספיק אז כתבה למטה רשום שהפועל הציעו חצי מיליון דולר מהכיס של חג'ג' על הברזיאלי הזה שמימלא הרומנים לא ימכרו בפחות ממיליון . חג'ג' כמו שי אבוטבול יודע שכדי לקבל מציצה מאוהד הפועל רק צריך להגיד שאמרת "לא" למכבי .

אתה כנראה מפספס את הסיפור פה . זה שמכבי רצו את שכטר זה לא הסיפור .

הסיפור זה שלכאורה הפועל באמת שקלה הצעה כזו , התחילה כבר לעשות חישובים , התעלמה מהעובדה שזה הכוכב הכי גדול שהקהל שילם תוספת למנויים כדי להביא אותו , עד שהמשיח הטריפולטאי דפק על השולחן ואמר שעל גופתו זה יקרה . ריח חזק של ספין של חג'ג' כדי להגביר את הפופולריות והאחיזה שלו בהפועל לעומת שאר בעלי המניות שם , וכאילו זה לא מספיק אז כתבה למטה רשום שהפועל הציעו חצי מיליון דולר מהכיס של חג'ג' על הברזיאלי הזה שמימלא הרומנים לא ימכרו בפחות ממיליון . חג'ג' כמו שי אבוטבול יודע שכדי לקבל מציצה מאוהד הפועל רק צריך להגיד שאמרת "לא" למכבי .

תקרא את התגובה שלך ואז תקרא שוב את התגובה שלי, זאת שציטטת, ותגיד לי אם אני לא מבין את זה.

מה שאני אומר זה שכן היה איזשהו סיכוי ששכטר היה עובר אלינו והיה יכול להתפתח דיון מעניין על נושא רלוונטי לנו אבל במקום זה התפתח דיון על מה גורם לאוהדי הפועל למצוץ.

מי אמר לך שרצו?

קרויף אמר שלא, אתה מעדיף להאמין לאופירה?

למה שירצו אותו כשיש לך חלק קדמי עמוס לעייפה? ואז הביאו את טב"ח (נניח שהגיע כתחליף לשכטר) מה פתאום נזכרו עכשיו?

עוד אגו לקבוצה מפוצצת בזה?

בדיוק כמו הכתבה על השחקנים המתוסכלים (כאלו שאין להם מקום בהרכב של הפועל ר"ג אפילו כרגע אבל נניח) משהו מנופח מאוד מאוד ו\או מצוץ מהאצבע.

בארץ? שכטר כרגע לא הכי טוב, יצחקי וזהבי בכושר הבקעה יותר טוב, בפוטנציה הוא חלוץ מפחיד, אבל לא טוב על פריצה.

אין שום סיבה לפרסם את זה כרגע, אלא אם זה ספין שנועד לכסות על זה שהפועל לא הצליחה לנצח קבוצה שלא מסוגלת לפתוח עונה כמו שצריך.

אני תוהה מה אנחנו יכולים לעשות בעניין. זה אבסורד שאנחנו צורכים את הזבל הזה.

כמו שכולנו ידענו (וקיבלנו לכך אישור עם המקרה של רז אמיר אם אני לא טועה) הרבה עיתונאים

גולשים בפורומים של אוהדים מוציאים ומכוונים ידיעות בהתאם,זה הפך את עיתונות הספורט בארץ למעין

wwe של עיתונות, הרבה שקרים ובדיות כדי להרוויח כניסות לאתרים בכל מחיר, ואנחנו, מה לעשות, קהל שבוי.

אולי אנחנו צריכים איזה אשכול מעקב רציני אחרי אתרים ועיתונאים שונים, פחות ביקורתי, יותר סטטיסטי, כזה

שישמור פירסומים ראשונים יצליב ידיעות מאתרים שונים וייתן תמונה יותר ברורה ופחות ספוראדית של מי הרע במיעוטו.

מעבר לזה כל החרמים למיניהם שאנשים מצהירים עליהם בפורומים השונים הם חרטה, הרי רובנו בסוף נכנסים וקוראים

גם את אותן ידיעות זבל ופרסומים ראשונים שאנו שומעים עליהם בפורום כשאנחנו כבר יודעים שזה חרא טהור.

גם אשכול שירכז את הידיעות (לא לינקים, אלא קופי פייסט) יכול לעזור, כל דבר שיפגע להם בכמות הכניסות.

לא יודע.. אני בטוח שיש לאנשים פה אחלה רעיונות, מה שלא יהיה, חובה לעשות מעשה.