Jump to content

Recommended Posts

שיר צדק הבלם השני לטיבי בליגה. אולי קרלוס עדיף עליו גם, אולי. בוא נגיד שאם הפועל רוצה לחזור לעניינים היא חייבת להחתים אותו. אם הוא עוזב את ק"ש היא מאבדת את כל היתרון שיש לה על הקבוצות הבינוניות.

ובהקשר לנושא, חיפה קבוצה מצויינת אבל עם מספיק חורים, הייתי מעדיף את הסגל של מכבי אבל המוטיבציה והרעב בצד של חיפה. יהיה מעניין, אני מאמין שהאליפות תוכרע על הרכש שנביא בינואר. עד אז הסכנה שלנו היא שנתקע קצת בהתקפה במשחקים מסויימים.

הפועל? עוד יהללו ויחתכו אותה ויהללו ויחתכו אותה. שורה תחתונה- רן בן שמעון לא מאמן - תתפלאו.

אם רק לשיר צדק היה עשירית מהשכל של קרלוס... מביך שאתה שם את שניהם באותו משפט. נתונים פיזיים זה לא הכל בחיים.

ולגבי בן שמעון - הוא לקח אליפות עם קרית שמונה. כן, שירצקי תותח וכן היריבות היו חלשות אבל בשורה תחתונה הם הפגינו עליונות מול כל הליגה וניצחו גם את כל הגדולות, אז להגיד שהוא לא מאמן זו היסחפות.

אם רק לשיר צדק היה עשירית מהשכל של קרלוס... מביך שאתה שם את שניהם באותו משפט. נתונים פיזיים זה לא הכל בחיים.

ולגבי בן שמעון - הוא לקח אליפות עם קרית שמונה. כן, שירצקי תותח וכן היריבות היו חלשות אבל בשורה תחתונה הם הפגינו עליונות מול כל הליגה וניצחו גם את כל הגדולות, אז להגיד שהוא לא מאמן זו היסחפות.

היסחפות זה לקבוע שקרלוס פי 10 יותר חכם משיר צדק. תתפלא, שיר צדק לא כזה טיפש וגרסיה נהנה המון מהנוכחות של טיבי לידו, כמו שצדק נהנה בזמנו וכמו שרב״ש נהנה מהנוכחות של שניהם באליפות ההיא. גם קלינגר לקח אליפות ואין לו מושג. לבן שמעון יש אופי של אישה מוכה, הוא לא מאמן. ושוב, אמרתי שיכול להיות שקרלוס עדיף עליו, אבל זאת לא הנקודה. טיבי מעל כולם זה ברור, לא רואה אף בלם אחר שהוא בברור טוב מצדק. לעומת זאת הייתי לוקח את צדק לפני כל בלם בליגה י

אחרי אתמול - למרות הטעות - מחזיק מצדק. נראה כמו שחקן מצוין.

גם טיבי של היום לא היה כזה לפני שנתיים. שחקנים משתפרים עם הגיל וגם בהתאם לסיטואציה.

מי שחושב ששיר צדק לא בלם טוב לליגה שלנו, אין לו מושג. (גם אם הוא טועה לפעמים, כמו כולם)

השאלה היא כמה טוב זה טוב, והאם הוא יתאים למכבי. (כמחליף לטיבי שאם נשאר פה עונה הבאה זה נס?)

שרן בלם מצויין, קרלוס גם , קינן וצוצאליץ מצויינים, גם גל כהן ופטי, פילאבסקי בדיחה. אבל צדק מעל כל אלה, תהפכו את זה איך שבא לכם.

לדעתי שיר צדק צריך לשחק בכלל בבאיירן על חשבון דאנטה.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח יותר טוב מקרלוס ימביך

ריפרפתי ממש בקטנה במשחק ביוטיוב שימו לב כמה הוא חסר אחריות ולא קורא נכון את המשחק. איך הוא שובר את הנבדל בצורה מוגזמת. 1:26:04 המהלך מתחיל בערך

http://www.youtube.com/watch?v=2Dq3z7bdvQM&feature=c4-overview-vl&list=PLTu-AmawV8D1RUoy-pzewVngCf7Dx-9Dl

גם בגול הראשון יש לו אחריות נכבדת. ועדיין, בלם סבבה לאללה שיכול להתפתח לבלם מצויין. ועדיין 2, הוא אולי חמישי בארץ וגם זה לא בטוח. ועדיין 3, הוא יותר טוב מפילאבסקי בהרבה.

גם בגול הראשון יש לו אחריות נכבדת. ועדיין, בלם סבבה לאללה שיכול להתפתח לבלם מצויין. ועדיין 2, הוא אולי חמישי בארץ וגם זה לא בטוח. ועדיין 3, הוא יותר טוב מפילאבסקי בהרבה.

אןי לו אפילו 1% אשמה בגול הראשון. הגול השלישי לעומת זאת נטו הוא.

העניין הוא לא אם הוא טוב מפילאבסקי או לא (ממה שיצא לי לראות את פילאבסקי הוא לא רע בכלל) העניין הוא שהוא ממש לא השני בארץ. לא חושב שיתפתח לבלם מצוין, נסה להסתכל עליו קצת תראה כמה הוא נרפה והרבה פעמים לא בדיוק מרוכז, הוא מאוד שאנן.

שרן בלם מצויין, קרלוס גם , קינן וצוצאליץ מצויינים, גם גל כהן ופטי, פילאבסקי בדיחה. אבל צדק מעל כל אלה, תהפכו את זה איך שבא לכם.

קבעת את זה על סמך??

איך שיר צדק, בלם שסה"כ משחק בק"ש יותר טוב מהבלם שביחד עם טיבי מהווה את צמד הבלמים הכי טובים בליגה?

לא אני חייב להבין את זה...

ראיתי כמה משחקים שלהם, לא ראיתי ממנו משהו מיוחד...עפת עליו כאילו הוא אחיך האובד.

יותר טוב מקרלוס? ושכטר יותר טוב מפריצה גם? כנראה זה היום שאנשים נסחפים בו םע שטויות הה?

בנתיים? הוא עוד בלם בינוני ולא יותר.

שיר צדק הוא בערך כמו טל בן חיים. שחקן ליגה טוב אבל לא הכי טוב, צעיר ועם פוטנציאל להיות מהטובים בארץ. כמובן שאם הוא היה אצלנו כל התגובות עליו שהיום הן חלוקות היו מהללות אותו ללא יוצא מהכלל.

שיר צדק הוא בערך כמו טל בן חיים. שחקן ליגה טוב אבל לא הכי טוב, צעיר ועם פוטנציאל להיות מהטובים בארץ. כמובן שאם הוא היה אצלנו כל התגובות עליו שהיום הן חלוקות היו מהללות אותו ללא יוצא מהכלל.

שמע אתה מדבר שטויות, כשיש שחקנים בינוניים בקבוצה גם את זה יודעים להגיד.

שמע אתה מדבר שטויות, כשיש שחקנים בינוניים בקבוצה גם את זה יודעים להגיד.

תודה על התגובה הלא קשורה בעליל לנושא שמדברים עליו

אבל אם כבר העלת את זה- שיר צדק לא בינוני. הוא טוב. עובדה שהוא רואה דקות בנבחרת ישראל. אם שיר צדק היה במכבי בגלל שאנחנו לא אובייקטיבים כולם פה היו מנפחים את היכולות שלו והופכים אותו מהבלם ה-5-6 בליגה לבלם השני הכי טוב.

לא מאמין לי? תדמיין את הדעה של הפורום על קרלוס אם הוא היה משחק במכבי חיפה ועל צ'וצ'אליץ' אם הוא היה אצלנו.

אבל אם כבר העלת את זה- שיר צדק לא בינוני. הוא טוב. עובדה שהוא רואה דקות בנבחרת ישראל. אם שיר צדק היה במכבי בגלל שאנחנו לא אובייקטיבים כולם פה היו מנפחים את היכולות שלו והופכים אותו מהבלם ה-5-6 בליגה לבלם השני הכי טוב.

לא מאמין לי? תדמיין את הדעה של הפורום על קרלוס אם הוא היה משחק במכבי חיפה ועל צ'וצ'אליץ' אם הוא היה אצלנו.

שמע, אני מקבל את הטענות האלה.

אבל להגיד שמי שטוב מקבל דקות בנבחרת ישראל וזה מדד למשהו זו הבדיחה הכי עצובה ששמעתי.

אבי סטרול קיבל דקות בנבחרת כזאת.

זה אותו מאמן שאמר שרק שמי שמשחק ובכושר יוזמן, ובניון הוזמן עד שקטלו את גוטמן, וידוע לכולם ששכטר הוא באנקר למרות שבמצבו הנוכחי אם הוא ינסה לבעוט בקיר הוא ייפול.

הנבחרת היא לא מדד לשום דבר.

אני אובייקטיבי יחסית, ואני אומר לך שיר צדק לא מהשניים ולא משלישייה הכי טובים בארץ.

אולי בחמישייה וגם זה תלוי יום.

שמע, אני מקבל את הטענות האלה.

אבל להגיד שמי שטוב מקבל דקות בנבחרת ישראל וזה מדד למשהו זו הבדיחה הכי עצובה ששמעתי.

אבי סטרול קיבל דקות בנבחרת כזאת.

זה אותו מאמן שאמר שרק שמי שמשחק ובכושר יוזמן, ובניון הוזמן עד שקטלו את גוטמן, וידוע לכולם ששכטר הוא באנקר למרות שבמצבו הנוכחי אם הוא ינסה לבעוט בקיר הוא ייפול.

הנבחרת היא לא מדד לשום דבר.

אני אובייקטיבי יחסית, ואני אומר לך שיר צדק לא מהשניים ולא משלישייה הכי טובים בארץ.

אולי בחמישייה וגם זה תלוי יום.

אנחנו מסכימים ששיר צדק ב-5-6 הטובים ולא ב-2-3 הטובים, אבל תקרא שוב בבקשה את השורה הראשונה בהודעה שלי :-)

למה לא קשור אתה טענת שאם היה מגיע אלינו כולם היו מהללים אותו ולא היו דעות חלוקות עליו, אז אני מסביר לך שגם על שחקנים שבקבוצה יודעים להגיד שהם בינוניים, כן גם על שחקני רכש אני יכול לתת לך דוגמא על שניים שהגיעו רק הקיץ.

ד״א אנחנו מדברים על בלמים פוטנציאלים בזמן שיש לנו את ריף פרץ ובעיקר עומרי בן הרוש שבמשחק האחרון אפילו לא התלבש...

למה לא קשור אתה טענת שאם היה מגיע אלינו כולם היו מהללים אותו ולא היו דעות חלוקות עליו, אז אני מסביר לך שגם על שחקנים שבקבוצה יודעים להגיד שהם בינוניים, כן גם על שחקני רכש אני יכול לתת לך דוגמא על שניים שהגיעו רק הקיץ.

לא קשור כי שיר צדק שחקן מוביל ולא שחקן בינוני. הוא שחקן נבחרת ישראל.

שחקן נבחרת זה כבר מזמן לא מדד להאם שחקן הוא בינוני או איכותי.

זה מאוד מדד. אפשר להתווכח על החוזק שלו, אבל זה מדד.

רק לפרוטוקול אתה חושב ששיר צדק שחקן בינוני?

אנחנו מסכימים ששיר צדק ב-5-6 הטובים ולא ב-2-3 הטובים, אבל תקרא שוב בבקשה את השורה הראשונה בהודעה שלי :-)

קראתי, אני תמיד קורא הכל בניגוד להמון אנשים.

ועוד איך קשור.

לא יודע איך הדיון הגיע לשיר צדק, אבל שיר צדק הוא לא שחקן מוביל ולא נעליים, להיות בנבחרת זה לא פקטור, כי שכטר לא פוגע, ואלירן עטר שהיה השחקן הכי דומיננטי בקבוצת אליפות בשנים האחרונות לא זומן תקופה ארוכה מסיבות אלו ואחרות.

עזוב נו יואב זיו שיחק בנבחרת הזאת, שגם קונוס יכול להחליף אותו, ולזימונים של בניון שכטר ועוד כמה שחקנים אין הצדקה.

אז אם זה הטיעון שלך, באמת אז בוא תפנים: הנבחרת שלנו חלשה מאוד, אפילו לא בינונית, והליגה טובה יותר.

אם אין בלמים זרים בליגה, אולי אולי הוא בשלישייה, וגם זה אחרי טיבי וקינן (סלחו לי אבל לא זוכר עוד בלמים) בטח אם לא החשבנו את טב"ח הבלם.

ובהמשך להודעה האחרונה שלך:

אתה נתת את זה שהוא שחקן מוביל כי הוא בנבחרת, כלומר מבחינתך, זה מדד.

שיר צדק בינוני.

נערך על ידי פישנזון המקורי

זה מאוד מדד. אפשר להתווכח על החוזק שלו, אבל זה מדד.

רק לפרוטוקול אתה חושב ששיר צדק שחקן בינוני?

בינוני ללא ספק. השם שלו מוזכר הרבה פעמים ובגלל זה אתה חושב שהוא טוב. מספיק להסתכל על איך הוא לא דרוך בכלל בשפת גוף שלו, הוא בלם לא אחראי לדעתי. המשחק שלו נגד חיפה היה פשוט שערורייה. לא עקבתי מספיק אחרי בלמים של קבוצות אחרות אבל יש לפחות 5 לפניו שאני רק זוכר ואני בטוח שיש יותר.

לקבוע את האיכות של שחקן לגבי אם הוא מזומן לנבחרת או לא? מה עם עטר שלא זומן כל כך הרבה זמן?

מה עם עומר גולן שזומן רק כדי שיקבל חוזה באנגליה?

ממש ממש לא מדד.