Jump to content

Recommended Posts

אז מה אתם רואים היום? (אחד הקשים שהיו מאז שאני זוכר צפיה ביריבות שלנו)

מצד אחד הפועל, השנואה הגדולה. תמיד תקווה שהם יפסידו, ועוד במצב כזה פח.

מצד שני מכבי חיפה, מי שאמורה להיות היריבה האמיתית שלנו לאליפות השנה, במשחק חוץ מאוד קשה.

לא קל בכלל.

(ותחסכו ממני את הזמן שהם לא מתנגשים. אני מתכוון מחצית ראשונה חיפה או שניה הפועל. ועזבו זפזופים)

וואלה אם הקירח מגריל יצא שפוסלים את חיפה והפועל.

במקומן נתניה עולה ומשחקת מול קביליו על הזכות להיות הסגנית שלנו העונה

משחק מול קביליו נגמר בבורק עם הרוגים...

אני כנראה אראה חיפה-ק"ש גם בגלל שחיפה היא היריבה האמיתית היחידה על האליפות, ולא יצא לי לראות עדיין משחק שלה העונה וגם בגלל שצפוי להיות שם משחק קצבי וטוב הרבה יותר כי מדובר בשתי קבוצות טובות יותר (לפי מה שהבנתי סכנין עולה רק עם חצי מהרכש.. הספרדי הטוב שהם הביאו לא בכושר, כנ"ל מוגרבי ועוד שניים שלושה שלא בכושר).

אז מה אתם רואים היום? (אחד הקשים שהיו מאז שאני זוכר צפיה ביריבות שלנו)

מצד אחד הפועל, השנואה הגדולה. תמיד תקווה שהם יפסידו, ועוד במצב כזה פח.

מצד שני מכבי חיפה, מי שאמורה להיות היריבה האמיתית שלנו לאליפות השנה, במשחק חוץ מאוד קשה.

לא קל בכלל.

(ותחסכו ממני את הזמן שהם לא מתנגשים. אני מתכוון מחצית ראשונה חיפה או שניה הפועל. ועזבו זפזופים)

בשבילי לא קשה בכלל. אני חושב שברגע שמתחיל המשחק של חיפה, דרבי המגזר מפסיק לעניין.

יותר מעניין אותי לקבל פרופורציה על היכולת של חיפה מול יריבה רלוונטית. אני גם מעוניין לראות איך הראיוס הזה מתמודד מול משחק הכאסח של ההגנות בארץ.

לכן, מחצית ראשונה - דרבי המגזר, לאחר מכן, סקאוטינג על היריבה האמיתית לתואר.

דרך אגב, חיפה במשחק ביתי היום

אני כנראה אראה חיפה-ק"ש גם בגלל שחיפה היא היריבה האמיתית היחידה על האליפות, ולא יצא לי לראות עדיין משחק שלה העונה וגם בגלל שצפוי להיות שם משחק קצבי וטוב הרבה יותר כי מדובר בשתי קבוצות טובות יותר (לפי מה שהבנתי סכנין עולה רק עם חצי מהרכש.. הספרדי הטוב שהם הביאו לא בכושר, כנ"ל מוגרבי ועוד שניים שלושה שלא בכושר).

אבל המצב הגרוע של סכנין עוד יותר מפתה, כי אתה רוצה לראות איך הפועל משחקת מול הרכב פח..

ידעתי שחיפה בבית, לא יודע למה יצא לי חוץ.

ואתם מתעלמים מזה שיש "יתרון" ללראות את הפועל, כי כאילו זה יהיה "רגעי ההכרעה" מול פתיחת המשחק בחיפה..

סויר אני מתפלא עליך, זה הכי פשוט שבעולם. רואים הפועל עד שהם מקבלים את הפנדל ודמארי מעלה ל 0-1 ואז עוברים לחיפה. וגם שם מחכים עד לראשון של חיפה ובשני שלהם נשאר לך איזה רבע שעה לחכות (אם אתה מזוכיסט ובא לך וביננו כולנו נסתכל עליהם ברתיעה) ואז מתחיל ברצלונה בחוץ מול מלאגה, בלי מסי. שם אולי יהיה מאצ'.

בגדול ההצעה שלי לכולם זה שאם יש לכם משהו טוב לעשות היום שעדיין לא הספקתם, לכו על זה. שום חיר לא יצא לנו מהערב הזה.

סויר אני מתפלא עליך, זה הכי פשוט שבעולם. רואים הפועל עד שהם מקבלים את הפנדל ודמארי מעלה ל 0-1 ואז עוברים לחיפה. וגם שם מחכים עד לראשון של חיפה ובשני שלהם נשאר לך איזה רבע שעה לחכות (אם אתה מזוכיסט ובא לך וביננו כולנו נסתכל עליהם ברתיעה) ואז מתחיל ברצלונה בחוץ מול מלאגה, בלי מסי. שם אולי יהיה מאצ'.

בגדול ההצעה שלי לכולם זה שאם יש לכם משהו טוב לעשות היום שעדיין לא הספקתם, לכו על זה. שום חיר לא יצא לנו מהערב הזה.

ק"ש לא פרייארים, אולי תיקו.

הפועל זה באנקר.

מנש אתה מאכזב אותי, אתה מדבר פה שטויות.

ברור שלמרות שהפועל חלשה הם קיבלו קבוצה מפורקת שלא התחילה תעונה ויאנסו

וחיפה בכושר שיא בזכות אירופה ותדרוס את קריית שמונה. אין ספק.

אבל אתה עדיין צריך לראות את המשחקים כדי לקבל סדר גודל על הרמה שלהם, שיהיה לך בראש איפה אתה ואיפה הם.

כן יש חשיבות בלראות את המשחק.

עם כוכבית,

ברור שנקודות הן לא יאבדו פה.

ברצלונה מול מלאגה הולך להיות משחק טוב מאוד מלאגה יכולים להוציא תיקו