Jump to content

כדוריד - הנושא הרשמי לעונת 2013/14

מנג'ר יונייטד

Recommended Posts

משחק מאוד קליל של מכבי (לא מפתיע) על קרית אונו

שני הקבוצות עדיין לא מחוברות ואני חושב שהמשחק הזה לא משקף כלום לשני הצדדים

מכבי ביום שני משחק באירופה לא יודע נגד מי, המשחק אהיה באולם ברעננה

יש שעה?

צמד המשחקים באירופה יערכו בימים שני ושלישי בשעה 20:00 באולם מטרווסט רעננה.

מומלץ לעקוב אחרי האתר של מכבי כדוריד והיוזר שלהם בפייסבוק. יש שם את כל העדכונים.

37:35 למכבי במשחק הראשון על לובצ'ן

בוטוליה עם 12 שערים

מקווה שמי מכאן שהיה יוכל להרחיב קצת על המשחק.

*הגומלין - מחר (ג' 20:00)

ניצחון חשוב מאוד, אבל יש הרבה מקומות שצריך להשתפר.

ההגנה לא מתאומת כרגע והמונטנגרים שיחקו הרבה על הפיבוט. כמעט כל הגולים שלהם הגיעו משם.

שיקולושי תפס משחק לא טוב ובסוף המשחק עשה טעות נוראית של חוסר ניסיון שגם עלתה לנו בשער חשוב. אבל אני בטוח שהוא ילמד מזה.

בוטוליה היה כהרגלו אדיר. מעל ל-10 שערים. לא ראה אף אחד ממטר. במחצית השניה הוא קצת התעייף ואיבד כמה כדורים, נקווה שהוא ישפר את הכושר הגופני.

נובאק פרק\שבר את הזרת ביד ימין (הוא שמאלי אז זה פחות נורא), כנראה שהוא יהיה בחוץ לאיזה שלושה שבועות.

שמעוני נתן משחק סבבה לגמרי והרשים.

דן נתן לא שיחק (לא ראיתי אותו למען האמת, אין לי מושג מה קרה לו, אולי פצוע).

בקיצור משחק בסדר גמור של מכבי, יש לאן להשתפר ואני מאמין שהם ישתפרו עוד בהמשך בעיקר בפן של התיאום אבל מטריד מאוד שהקבוצה תלויה בבוטוליה. פציעה אחת שלו ואבדנו. נקווה שאבי רש יושיב אותו על הספסל בהרבה משחקים העונה כדי שהקבוצה תדע להסתדר גם בלעדיו. זה חשוב אחרת כל העונה שלנו יכולה ללכת קיבינימט במקרה של פציעה.

מה שכן - חבל שאין הרבה קהל במשחקים של הקבוצה. כוס אמק איזה קבוצה מרגשת יש שם. תעשו מאמץ להגיע למשחקי בית לפחות, זה יעזור להם והם צריכים את התמיכה של הקהל.

ניצחון ענק של מכבי.

לא פשוט לנצח יריבה ממדינה שהכדוריד בה חזק ועם שחקנים טובים ופיזיים.

מכבי יחסית לשלב הזה של העונה נראית מכונה התקפית קטלנית. תוך פחות משלושה ימים הבקענו 77 גולים. בדרך בשני משחקים קבוצות שמנצחות מבקיעות באזור ה-60, ואולי פחות.

אם נובאק שלושה משחקים בחוץ זאת בעיה.

מהתקציר של המשחק (יש באתר ערוץ הספורט) אפשר לראות שאכלנו כמה גולים בגלל טעויות שוער, אבל זה חלק מהמשחק.

מחר משחק מסקרן לראות איך המונטנגרים ילמדו את מכבי, שלא לדבר על האופציה לעבור אותם.

איזה משחק, היה מרגש! ניצחון ענק באווירה מדהימה.

פעם ראשונה שאני מגיע לכדוריד ובהחלט לא התאכזבתי. חוויה קצת שונה ונהדרת ללא ספק.

ההפרש היה צריך להיות גדול יותר בקלות.

כיף שניצחון על הפועל ראשל"צ (בעונה הסדירה) הפך למשהו לגטימי.

המשחק הביתי הבא צפוי להתקיים כבר באולם של תיכונט ?

מכבי מנצחים את אשדוד בחוץ 32-23 אחרי 12-11 במחצית. עד לקראת הסוף שאשדוד התעייפו היה צמוד אבל ראו שמכבי הולכים לקחת את המשחק הזה.

השוער היה פשוט קיר שאי אפשר להכניע עם כמה זינוקים שלא מביישים את אניימה. נובאק היה אדיר!! כולל שער עם זריקה מאחורי הגב. דבדה ובוטוליה גם עם משחק טוב

מקום ראשון!
חוץ ממכבי מוצקין ניראת נהדר, הפועל ראשון מנצחת את נס ציונה למרות מחצית ראשונה צמודה מאוד ומכבי ראשון שוב גונבת ניצחון בשער בודד, הפעם על בני הרצליה.

אולי אני אצליח להגיע :(?

בא לי להגיע למשחק אחד לפחות העונה!

בכל מקרה, נראה כמו הסגל הכי מרשים שהיה לנו (ממה שאני עוקב שזה אך ורק מהנושאים בפורום)

מאחל לנו להגיע לגמר ושכל הטרמפיסטים יפוצצו את האולם ב2000 צופים ויביאו תואר.

מכבי ת"א – עירוני רחובות 25:39 (12:18). הצהובים דילגו בקלילות על רחובות במפגש הקצוות, והם נראים מוכנים לקראת השבוע החשוב שמצפה להם, במפגש המוקדם ביום שלישי במסגרת המחזור ה-5 מול מכבי ראשל”צ, ולקראת גביע אירופה בשבת הבאה מול זומימאק ממקדוניה.

מכבי הוליכה 12:18 במחצית. מבול השערים נמשך בחצי השני ומכבי הוליכה 14:24 בדקה ה-38. האחרים ברחו ל-16:29 בדקה ה-45, ול-22:37 כשנותרו חמש דקות לסיום. הרבו לכבוש: בויאן בוטוליה וגיל פומרנץ 7 שערים כ"א, נובאק בוסקוביץ' 6, סהר חלפון 5.גיא רן, השוער המחליף שקיבל דקות רבות, היה המצטיין.

מתוך אתר איגוד הכדוריד