Jump to content

כדוריד - הנושא הרשמי לעונת 2013/14

מנג'ר יונייטד

Recommended Posts

עברנו כבר 4 מחזורי ליגה ואת הסיבוב הראשון בגביע האיגוד האירופי

מבחינת כדוריד ובמבחן התוצאה בהחלט משביע רצון 6נצחונות מ6 משחקיפ

מקום ראשון בליגה ומעבר לסיבוב השני באירופה(בלי עין רעה ושיימשך כך)

הנושא היחידי בו נכשלנו בשלב זה הוא הבאת אוהדים לאולם

במשח קנגד הפועל ראשל"צ נכחו כמה עשרות אוהדים ובשאר

ממש בודדים.

לא מתאים למועדון הנפלא שלנו מצב כזה.

השבוע שני משחקים סופר חשובים

ביום ג 8.10.2013 בשעה 19.40 משחק חוץ קשה ביותר נגד מכבי ראשון לציון בבית מכבי ראשל"צ

ביום שבת 12.10.2013 בשעה 20.00 משחק בסיבוב השני בגביע האיגוד האירופי נגד זומימאק ממקדוניה

אני קורא לכם לצבוע את האולמות בצהוב ולהמפם את היריבות בשירה ובעידוד המדהימים שלכם

הקבוצה זקוקה לכם בואו לעודד

כניסה חינם לאוהדי מכבי שלובשים צהוב?

אכן אבל צריך להתקשר אליי בכניסה - 0545550588. רצוי מאוד לבוא עם חולצה של מכבי תל-אביב, כי גם מכבי ראשון מגיעים בצהוב אז מי שאני לא מכיר (או לא שלח לי הודעה בפורום / הגיב קודם בפורום) עשוי להיות בבעיה קטנה.

בקיצור - שלחו הודעה פרטית כאן או שתגיבו כאן או שתתקשרו אליי מראש כדי שנדע כמה כרטיסים צריך.

חברים,

חשוב לנו מאוד לשמור על מאזן מושלם ולאסוף עוד 2 נקודות יקרות במגרשה הביתי של מכבי ראשון.

לנצחון היום תהיה משמעות נוספת וגדולה להמשך הדרך, ליחסי הכוחות בינינו לשתי היריבות שלנו מראשון, לשמירה ולחתירה לסיום העונה במקום הראשון ועוד השפעות חשובות נוספות.

במשחק הבית מול הפועל ראשון קיבלנו טעימה מנוכחות גדולה יותר שלכם ואני חושב שאין משחק ראוי יותר מהיום לקבל טעימה נוספת ואף גדולה יותר.

אנחנו נהיה שם (:

שיהיה לנו בהצלחה

אבי רש

34-26 ענק על מכבי ראשל"צ בחוץ

בוטוליה עם 12 שערים (כרגיל?), שיקלושי ומטלון היו גדולים

נובאק פתח לא טוב אבל השתפר בהמשך וסיים עם 8 שערים.

הכחול של מכבי תל-אביב (בשונה מהכדורגל) :wubyellow3:

לדעתי מטלון הוא השחקן הכי מרכזי שלנו.

בוטוליה חיה ברמות, ומעודד מאוד לראות את היכולת שלו. חששתי שנקבל את בוטוליה של העונה שעברה, שהיה בינוני משהו עד לגמר הפלייאוף.

זה בוטוליה טוב יותר אולי מהשנה הראשונה שלו בהפועל ראשון.

בוסקוביץ חזר גם יותר טוב ממה שזכרתי אותו.

אבל עם כל הכבוד לבוטוליה ובוסקוביץ שלתרומה שלהם שמים לב בטבלת כובשי השערים, מטלון שכמעט ולא כובש, מנצח על המכונה הזאת מקצועית ומנטלית.

ככה לפחות זה מרגיש לי מהסתכלות.

השלישיה הזאת מוסיפה לנו נכון לעכשיו משהו שהיה די חסר לנו בסגל, אופי.

הלוואי וזה ימשיך ככה עד לסוף העונה.

תענוג לראות את זה.

ממרומי ליגת העל(איזה כייף)התחלנו בהכנות למשחק הבית במסגרת הסיבוב השני בגביע האיגוד האירופי.

צפוי לנו משחק נגד קבוצה טובה ממקדוניה כאשר הגומלין בשבוע הבא במקדוניה.

גם המשחק בארץ וגם המשחק במקדוניה יועברו בשידור ישיר בטלויזיה.

בארץ אנחנו משחקים במוצאי שבת 12.10.2012 באולם מטרו ווסט ברעננה.

הכניסה חופשית

ראינו עד כמה העידוד שלכם מוסיף לשחקנים ומטריף אותם

יש לנו קבוצה של שחקנים עם אופי ונשמה אבל ללא העידוד שלכם התמונה לא מושלמת

אני קורא לכולכם להגיע לרעננה לצבוע את האולם בצהוב

לשיר ולעודד ללא הפסקה ולעזור לנו לנצח וצאת לגומלין במקדוניה עם נצחון ואם כבר א בהפרש כמה שיותר גדול

אתם השחקן הנוסף שלנו -בואו נוכיח זאת וננצח

למי שפספס - מכבי סיימו אתמול בתיקו 26 אחרי שער של רנן לנדסמן שתי שניות לסיום, למרות שהיו בפיגור של שניים עד ארבעה שערים רוב המשחק.

המקדונים קבוצה טובה ופיזית מאוד, אבל איכשהו התחושה שאפשר לעשות את זה כי לא שיחקנו טוב מספיק (המון איבודים, אולי שער אחד במתפרצת שלנו וזהו). נובאק ושיקלושי היו מעולים.

הגומלין שבוע הבא במקדוניה ויועבר גם כן בשידור ישיר בספורט1.

מכבי ניצחו אתמול בהדר-יוסף 31:29 את רמת השרון, שהחליטו להתחפש לקבוצת הכדורגל של העיר והציגו "בונקר" מכוער שכלל עבירות גסות שחורגות מגבול הטעם הטוב. שש משש בליגה, וביום שבת במקדוניה הגומלין מול זומי מאק.

• 2 weeks later...

אחרי משהו כמו 15 שנה, מכבי כדוריד עזבה בשבוע שעבר את הדר יוסף ותעבור לשחק באולם החדש בתיכונט (ליד שדה דב).

מכבי לא תשחק שם יותר מדי, כי ברגע שהאולם החדש בדרייב איין יהיה מוכן היא תעבור לשם.

01.09.13 -

קבוצת הכדוריד לעזוב את הדר יוסף עקב הכניסה של הפועל תל אביב בכדורסל לאולם, דבר שיעמיס מאוד על הפעילות ויגרום להתנגשות עם קבוצות מקצועניות נוספות, כולל מכבי תל אביב בכדורעף וקבוצות נוער אחרות. יש לציין שלאגודת מכבי ת"א יש חוזה חתום מול עיריית תל אביב על השימוש באולם בהדר יוסף גם לעונת המשחקים הבאה.

מה השתנה?

הוסיפו להדר יוסף יציעים בצדדים של האולם, כמו שיש בתמונה.

היציעים האלה נשארים קבועים, ולכן הם פוסלים את השימוש באולם למשחקי כדוריד מבחינה חוקית של אורך מגרש.

mta-tomis-005.jpg

רגשות מעורבים - מצד אחד, האולם החדש אמור להיות מעולה. מצד שני, אם באמת נעזוב את הבית במבצר הדר יוסף ונעבור לאולם הדרייב אין (טפי) זה יבאס מאוד.

אני מקווה שנישאר באולם החדש ושיאפשרו למכבי להפוך אותו לבית שלהם מבחינת שעות אימון ושימוש לטובת מחלקת הנוער. במצב כזה נוכל לבסס את עצמנו שם.

• 2 weeks later...

עוד מנחוס נשבר - מכבי עם ניצחון ענק במוצקין 32:25, אחרי שלא ניצחנו שם בשלוש העונות האחרונות, בלי נובאק הפצוע שצפוי לחזור עוד שבועיים.