Jump to content

נושא משחק- עכו מארחת את מכבי, מחזור 1

החתול הצהוב

Recommended Posts

קצת מטריד אותי החילוף של ראדי. ראדי הוא לא עוד שחקן במערך של מכבי. הוא באמת המנוע, השחקן שיעשה תנועה בלתי פוסקת, יעזור בהגנה ויתרום בהתקפה.

שנה שעברה במשך 25 מחזורים רצופים הוא לא ירד מהדשא. מהרגע הראשון שראיתי את החיבור בינו לבין אלברמן ידעתי שיש לנו מרכז מגרש (סוף סוף).

החילוף שלו היום מטריד אותי מכמה סיבות, הגדולה מביניהן היא שהחיבור המצוין בינו לבין גל נקטע קצת עם ההגעה של מיטרוביץ' שכנראה יקבל הרבה דקות העונה.

נכון שהעיקר הניצחון וזה היה 2-0 קל בלי להתאמץ יותר מידי , אבל דווקא בגלל שהיריבה הייתה חלשה בלטו 2 נקודות מדאיגות (ואני לא שופט רק בגלל המשחק הזה):

1. משחק אגפים עם מגינים לא קיים אצלנו , ייני בקושי תורם ומנה היה סביר מינוס בהתקפה (בקושי עלה אבל כשעלה הראה ניצוצות) ובהגנה הוא היה חלש מאוד .

2. כמו שנה שעברה גם השנה (לפחות במשחקים שהיו עד עכשיו) אנחנו חיים לפי המצב רוח של זהבי , כשהוא טוב מכבי פנטסטית , עשה את המהלך של הראשון וכבש את השני בהצטרפות גדולה (בדקות הטובות שלנו היום הוא היה הברומטר והגיע לרוב המצבים) וכשהוא נרדם או לא במגרש (כמו מול באזל) אנחנו איטיים, שקופים ובעיקר משחקים לרוחב.

מול הקבוצות האלה זה מספיק , אבל על מנת לעשות קפיצת מדרגה לפחות בנק' הראשונה חייבים להשתפר ומהר.

נכון שהעיקר הניצחון וזה היה 2-0 קל בלי להתאמץ יותר מידי , אבל דווקא בגלל שהיריבה הייתה חלשה בלטו 2 נקודות מדאיגות (ואני לא שופט רק בגלל המשחק הזה):

1. משחק אגפים עם מגינים לא קיים אצלנו , ייני בקושי תורם ומנה היה סביר מינוס בהתקפה (בקושי עלה אבל כשעלה הראה ניצוצות) ובהגנה הוא היה חלש מאוד .

2. כמו שנה שעברה גם השנה (לפחות במשחקים שהיו עד עכשיו) אנחנו חיים לפי המצב רוח של זהבי , כשהוא טוב מכבי פנטסטית , עשה את המהלך של הראשון וכבש את השני בהצטרפות גדולה (בדקות הטובות שלנו היום הוא היה הברומטר והגיע לרוב המצבים) וכשהוא נרדם או לא במגרש (כמו מול באזל) אנחנו איטיים, שקופים ובעיקר משחקים לרוחב.

מול הקבוצות האלה זה מספיק , אבל על מנת לעשות קפיצת מדרגה לפחות בנק' הראשונה חייבים להשתפר ומהר.

1. מה? מה...?

לא קיים? מאנה הרים 318095 פעמים להתקפה, ברובם ממש טוב. ייני פחות תוקף, אבל זה טבעי שצד אחד יותר התקפי והשני יותר הגנתי

בקשר לזהבי, מסכים חלקית. אנחנו עלולים להיות תלויים בזהבי במשחקים מסויימים, מקווה שזה לא יקרה. הרבה בגלל הכישרון של יצחקי, המהירות של טב"ח והטכניקה של מיכה. יהיה בסדר.

1. מה? מה...?

לא קיים? מאנה הרים 318095 פעמים להתקפה, ברובם ממש טוב. ייני פחות תוקף, אבל זה טבעי שצד אחד יותר התקפי והשני יותר הגנתי

בקשר לזהבי, מסכים חלקית. אנחנו עלולים להיות תלויים בזהבי במשחקים מסויימים, מקווה שזה לא יקרה. הרבה בגלל הכישרון של יצחקי, המהירות של טב"ח והטכניקה של מיכה. יהיה בסדר.

משחק אגפים זה אומר שבל התקפה לפחות מגן אחד מצטרף להתקפה (בקבוצות טובות שני המגינים למעלה רוב ההתקפות- בארסה עושה את זה מושלם). מאנה עשה זאת לטעמי מעט מידיי (תראה את המשחק בשידור חוזר ותראה שהוא הרים אולי 4 כדורים , וזה רוב ההצטרפויות שלו בהתקפה שהגיעו לקו הרוחב של היריב) אני מקווה שזה בגלל שהוא עדין לא בכושר מלא.

כמעט שאן עקיפות של מגינים באגף על קו הרוחב באיזור הרחבה (בארץ חיפה עושה את זה הכי טוב , הפועל של הדאבל עשתה זאת מצוין).

שוב זה לא ביקורת על המשחק הזה אלא משהוא שלא היה קיים שנה שעברה ולא השתפר לטעמי גם השנה

שרן היה חלש הגנתית והתקפית.

מיטרוביץ קשר עם סגנון הגנתי ונראה די מיותר ועל כן היה אפשר להביא מגן ימני זר או קשר עם סגנון יותר התקפי.

אל תשכחו שגם בעונה שעברה לא נתנו הצגות בחוץ.

ביחס למשחק ראשון יכולת טובה.

מקווה מאוד שהקבוצה העונה לא תהיה שבעה אחרי העונה שעברה ותמשיך את היכולת מהעונה שעברה.

צריך להגיד את זה למרות שהוא נתן חצי עונה גדולה ואני אישית אוהב אותו מאוד.

ראדה פריצה לא פוגע. איטי, מגושם ומחטיא.

הדבר הכי טוב שאומרים עליו זה שהוא מעולה עם הגב לשער.

זה מעולה. אבל צריך גם חלוץ שטוב עם הפנים לשער.

חחחחח

התחיל את העונה לא משהו,

אבל בוא לא נעוף..

:o

פריצה באמת היה חלש, ובכל זאת בישל שער והיה קרוב גם להבקיע. הפיזיות שלו נותנת לו יתרון גדול בליגה שלנו.

לא יודע למה, הוא נראה מאוד עייף העונה בכל המשחקים שלנו. היו כמה רגעים במשחק היום שהוא ממש הלך לישון.

דבר נוסף לגבי עייפות - ממה שהצלחתי להתרשם, מכבי לא הגיעה היום מוכנה מבחינת כושר גופני למשחק, זה ממש בלט לעין. רוב השחקנים התעייפו כבר באזור דקה 60-70 בלי יוצא מן הכלל. רק אני ראיתי את זה?

פריצה באמת היה חלש, ובכל זאת בישל שער והיה קרוב גם להבקיע. הפיזיות שלו נותנת לו יתרון גדול בליגה שלנו.

לא יודע למה, הוא נראה מאוד עייף העונה בכל המשחקים שלנו. היו כמה רגעים במשחק היום שהוא ממש הלך לישון.

דבר נוסף לגבי עייפות - ממה שהצלחתי להתרשם, מכבי לא הגיעה היום מוכנה מבחינת כושר גופני למשחק, זה ממש בלט לעין. רוב השחקנים התעייפו כבר באזור דקה 60-70 בלי יוצא מן הכלל. רק אני ראיתי את זה?

זה לא נראה בעיית כושר כי מכבי שיחקה כבר באירופה והכושר שם היה מעולה.

נראה כאילו הגולים המוקדמים הרדימו את הקבוצה והשחקנים לא ממש התאמצו כדי לתת עוד.

יש דברים מוזרים ושקצת מעלים תהיות, אבל בסופו של עניין ניצחנו וחזרנו עם 3 נק' הביתה.

נדבר אחרי מחזור 10 שנראה איפה אנחנו עומדים בטבלה.

השחקנים מדקה 15 היו בניוטרל,זה לא עייפות אלא פשוט עניין שהמשחק נגמר ככ מהר.

אפשר להבין משחק ראשון של העונה,המטרה העיקרית היא לאסוף כמה שיותר נקודות,השיא יגיע בהמשך,בדיוק כמו שהיה בעונה שעברה.

• מנהלים ראשיים

אפור השיער :wub:

פשוט מהלך ענק של מכבי לא לשחרר אותו שנה שעברה. אין ספק שהוא שייך לזן נדיר של חלוצים. איזו טכניקה גבוהה בשער הזה פשוט ענק.

יותר מזה, מאוד אוהב את הריצה שלו אחרי הגול לסוזה. אפשר לא להתייחס לזה, ואפשר גם להגיד שזו סתם שטות, אבל אני חושב שיש סיבה שהוא רץ אליו אחרי הכל.

פריצה היה טוב ברוב המשחק. אך לא חד מספיק. הוא צריך עוד משחק שתיים כדי לחזור לעצמו.

מוזר שמאנה הצליח לגמור 90 דקות. כבר באזור הדקה ה 15 היה נראה שהוא שופך לאגר.

מה שכן לשם שינוי יש מגן במכבי שיודע להרים כדור.

מכבי היתה עדיפה על עכו מהפתיחה. באופן כללי המשחק שלנו היה טוב, אפילו טוב מאוד.

סוזה ניתב את המשחק לאגפים אחרי 2 השערים וזה גרם למכבי להגיע לפחות מצבים. ברגע שמכבי הצליחה לתקוף מהאמצע היא גם הגיעה לשער.

צריך לתת לו את הקרדיט בכל מקרה, אני מניח שהוא פשוט עדין בניסוי כלים. וזה יקח לו עד קצת זמן עד שיגבש את מכבי לצורה בה הוא שלם איתה.

עד אז שכל הפרשנים בשקל יגידו שזה לא מספיק.

כמה טוב שחזרת... ררררר