Jump to content

נושא משחק- עכו מארחת את מכבי, מחזור 1

החתול הצהוב

Recommended Posts

משחק לא טוב.

השערים המוקדמים עשו אפקט לא טוב.

רוב שחקנים שיחקו מתחת לרמתם הרגילה, ונראה שרק רצו לגמור את המשחק.

יש לסוזה ולצוות המקצועי הרבה עבודה.

אנשים כמוך מעיקים וזהו.

מה אסור להגיד את מה שהוא חושב? גם אם זה דבר רע אז מה?

רק דברים טובים צריך לשפוך פה?

תפיסקו לזיין תשכל על כל תגובה שיש בה קצת מהאמת/לא תואמת את מה שאתם חושבים.

נראה שסוזה בונה על גאל להבדיל מאוסקר שנתן לו לשחק בעיקר בגארבגג

אל תשכח שיש את אלתמן שעד עכשיו שיחק בהרכב , ובטח דאבור יחזור לרוטציה ברגע שיחתום על חוזה חדש כמו שלוחצים עליו לעשות

משחק לא טוב.

השערים המוקדמים עשו אפקט לא טוב.

רוב שחקנים שיחקו מתחת לרמתם הרגילה, ונראה שרק רצו לגמור את המשחק.

יש לסוזה ולצוות המקצועי הרבה עבודה.

טעות

החום, הלחות,שעת משחק שערוריתיית למשחק באוגוסט

טוב שבאו השערים המוקדמים,וטוב שנצחנו

אני ממש נהנתי מתחילת המשחק, מכבי מפחידה כשהיא רוצה.

חבל לי שאנשים שופטים את השחקנים ואת הקבוצה לפי משחק אחד, בטח עוד אחרי שהשגנו ניצחון.

יש המון תירוצים (חום, לחות, תחילת עונה, משחק אגרסיבי של היריב, חוסר תיאום וכו...) אבל יש גם המון נקודות אור (קולינאס עם שער נקי, מאנה מגן מעולה, שיתוף פעולה יפה בתחילת המשחק, הגנה יציבה)

זאת רק תחילת הדרך, אחרי המשחק מול בני יהודה יש פגרה ארוכה כמו הגלות ועד אז אנחנו נשכח הכל.

יהיה בסדר, פשוט תשמחו מהניצחון, שבוע טוב!

קצת לטובה,טוב שלא נטרפו כל הקלפים.

יש לנו עוד הרבה מה להראות,ועדיף שזה ניראה ככה כרגע.

העיקר ה3 נק',האוויר לנשימה בפתיחת העונה!

איזה טמפונים זה לא יייאמן. כשהיה צריך נתנו 2 בלי מאמץ כמעט והיו מהלכי כדורגל מצוינים.
מכבי העדיפו לשמור על הרגליים אולי, להניע את הכדור ולהרוג את המשחק. הכל בסדר.

רואים שמאנה מיומן ושחקן טוב כשהכדור אצלו אבל נכון למשחק הזה, הוא היה נקודת התורפה ההגנתית. אני מקווה שזה זמני(למרות שמהירות אין שם).

עברו לאוטומאט מוקדם מידי כי היה קל מידי.

נדרשת קצת יותר חדות ועירנות מבן חיים וברק כדי שהעסק יזרום ליותר דקות.

אחלה בסך הכל הכללי בהינתן שזה אוגוסט.

איך בכלל אתה מעיז להגיב על משחק שלא ראית? ועוד לטעון ששנה שעברה היו מספיק משחקים משעממים?

וואלה אין גבול לאנשים פה

נתניה מחזור שני 1-0 בלחץ? נראינו על הפנים. הפועל רמת גן 1-0 עם הצלת פנדל דקה 94? משחק גרוע. בני יהודה 3-2 עד הדקה ה93 היינו חושך (אז הספיקו 2 התקפות כמו שעכשיו הספיקו 7 דקות) וקיבלנו מהפך דקה 90.

משחק ראשון מה שחשוב זה הנקודות לא הדרך. הדרך תגיע בהמשך. עשינו את זה הכי קל שיכול להיות, קצת פרגון.

מחצית שנייה חלשה מאוד,אבל טבעי לחלוטין בשלב כזה של העונה.

היה פה פוטנציאל לדריסה טוטאלית אבל כבר אחרי 10 דקות המשחק היה גמור לחלוטין וטבעי שיורידו הילוך,למרות שהציפייה היא לשחק הכי חזק עד הסוף,אבל זה יבוא ככל שהעונה תתקדם והשחקנים ייכנסו יותר לכושר.

אני לא זוכר מתי ראיתי משחק עם כל כך הרבה איבודי כדור. אני מהמר שהיו לפחות 15.

זה נטו עניין של ריכוז, אחרי השני הם הלכו לישון. אבל הכי חשוב זה שלושת הנקודות והפנים קדימה.

1-0 באר שבע.

איזה קבוצה פח, איפה השטף, שנה שעברה שהגענו לעכו בתחילת העונה פירקנו אותם.

אההההההההההההההההההההההההההההההההה,

תירגעו כבר

הנתון הכי בולט בעיניי מהמשחק היום זה מספר העבירות. אני לא שמתי לב עם כמה עבירות סיימנו את המשחק, אבל מתישהו במחצית השנייה עלה נתון לפיו עכו ביצעה 7 עבירות ואנחנו רק 3.

שנה שעברה היו לנו בערך 20 עבירות +/- למשחק, וזה נבע ממשחק אגרסיבי בהגנה, ולחימה על כל כדור. היום אפשר היה לראות שכל פעם שעכו יצאה קדימה, השחקנים שלנו שמרו מהם מרחק ובכלל לא לחצו, מה שגם הוביל לכמות כל כך נמוכה של עבירות.

אה, ואם כבר אני מתעסק בנתונים, אז היה נחמד מאוד לראות שספורט 1 הוסיפו נתון של החזקה בכדור. ח"ח להם.

מאוד אהבתי היום את המשחק של יצחקי, כמה נחישות, כמה חוכמה במשחק, איזה תנועה חכמה בגול שלו

כל פעם כשהוא נגע בכדור נראינו טוב, המהלכים שלו היו פשוט תאווה לעיניים בכל פעם שכדור היה אצלו, גם עשה המון תנועה והגנה .

אני חשבתי שנראה הבדל מהותי בין עטר ליצחקי בכל מה שקשור להגנה, אבל מסתבר שיצחקי נחוש לא פחות, היה כיף לראות את הרעב שלו .

פריצה לדעתי היה גם מצוין, אף אחד מעכו לא הצליח להוציא לו כדור גם כשהוא היה עם הגב לשער וגם עם הפנים

מאנה גם נראה טוב, נראה 2-3 דרגות מעל זיו, מאנה הרבה יותר מוכשר ממנו (האמת שזה לא כזה קשה) ויותר מדויק,

גם בהתקפה וגם הגנתית לדעתי, את התיאום עם ההגנה נשפוט בהמשך .

טיבי וקרלוס היו די טובים, כרגיל, שרן היה הכי טוב אצלנו במחצית השניה, סוף סוף העיז והלך קדימה, אבל הפס האחרון לא הלך לו

זהבי חוץ מהגול לא עשה הרבה (תנועה אדירה ופס גדול של פריצה, אבל טעות ענקית של מישאלוף), הכדרורים שלו במחצית השניה פשוט היו יותר מדי, היה צריך להוציא אותו ולהכניס את אייבינדר

ראדי חוץ מהמהלך של הגול הראשון כמעט ולא היה מעורב, לא בא לקבל כדור (גם זהבי לא בא) אלא הלך למעלה ומי שניהלו את המשחק היו הרביעיה האחורית, ואז כדור ליצחקי/בן חיים/מיכה כששיחק,

לא מובן לי בכלל הקטע הזה . היה מין מרחק כזה בין ההגנה לא קישור, לא אופייני למכבי . כאילו רצו שעכו ייצאו אליהם ועכו לא התפתו לזה, אלא נשארו מאחורה ואז רוב הפעמים נתקענו .

מרגוליס עשה המון, המון תנועה, אבל רוב הפעמים זהבי הלך לבד במקום למסור לו .

אלברמן נראה מצוין, גם הגנתית וגם התקפית, פשוט הופקר היום באמצע אחרי ה10 דקות הראשונות, זה היה הוא, והרביעיה האחורית, וראדי, זהבי, יצחקי, בן חיים ופריצה למעלה .

מיטרוביץ' נראה שחקן טוב ומחליף ראוי לראדי (למרות שהוא נראה לי יותר בתפקיד של גל), אבל להביא זר כדי שיהיה מחליף זה מיותר לדעתי . היה אפשר להביא מחליף לזהבי, כי מיכה כנראה ישחק רק בשמאל/ימין

(לזהבי יש את המשחקים שהוא הולך לבד ומכדרר יותר מדי, אני עד היום זוכר את המשחק שהוא הלך לבד ולא מסר, ואז גוטמן ישר הוציא אותו, לדעתי זו אחלה שיטה לחנך שחקן)