Jump to content

נושא משחק- עכו מארחת את מכבי, מחזור 1

החתול הצהוב

Recommended Posts

שום בדיעבד.

אבו זייד שחקן זבל שאין לו מקום במכבי, ובני יהודה גזרו עלינו ארגז של כסף פארש.

ולפני שתגיד שאני אומר את זה בדיעבד? אני אמרתי את זה עוד ברגע שהביאו אותו, ואפילו שאלברמן טוב עליו (רחמנא ליצלן אם אני אמרתי את זה:))

לוגאסי? עולה עליו ועל דהן, אבל חייב דקות משחק, חייב לצאת להשאלה....בשבילו ובשביל מכבי שתרוויח שחקן שמשחק הניסיון יבוא בטוב.

מיטרוביץ' עוד לא ראינו מספיק, הוא די חלוד, מקווה שהוא רכש טוב, למרות שאם לא מאמין שקרויף יביא זר אחר במקומו בינואר.

התחיל את העונה לא משהו,

אבל בוא לא נעוף..

הוא גם סיים אותה לא טוב...

הוא שחקן מצויין.. אבל לא בושה להחליף אותו. דאבור אתמול יכל להיכנס במקומו.

ואם ממש לא בונים על דאבור אז יצחקי במקום לצאת יכל להיכס לשפיץ במקומו ולהכניס את גאל לאגף.

שום בדיעבד.

אבו זייד שחקן זבל שאין לו מקום במכבי, ובני יהודה גזרו עלינו ארגז של כסף פארש.

ולפני שתגיד שאני אומר את זה בדיעבד? אני אמרתי את זה עוד ברגע שהביאו אותו, ואפילו שאלברמן טוב עליו (רחמנא ליצלן אם אני אמרתי את זה:))

לוגאסי? עולה עליו ועל דהן, אבל חייב דקות משחק, חייב לצאת להשאלה....בשבילו ובשביל מכבי שתרוויח שחקן שמשחק הניסיון יבוא בטוב.

מיטרוביץ' עוד לא ראינו מספיק, הוא די חלוד, מקווה שהוא רכש טוב, למרות שאם לא מאמין שקרויף יביא זר אחר במקומו בינואר.

הבעיה שלוגסי מסיים חוזה בסוף העונה

הדבר היחידי שלא היה טוב היום זה טבח.

לצערי אם זה מה שיש לו לתת אלטמן ומיכה צריכים להיות הרבה לפניו ברוטציה.

טבח שחקן מצוין,נפל על יום לא כ''כ טוב ובכל זאת בישל אחלה גול.

הבעיה שלוגסי מסיים חוזה בסוף העונה

שום בעיה.

או שיאריכו לו וישאילו, או שלאחד הצדדים לא טוב, תודה על הכל ולהתראות.

לא כל דבר הוא דרמטי, הוא לא בוסקטס, לא צ'אבי ולא אינייסטה.

אני חושב שיש לו פוטנציאל אדיר, אבל קרויף יודע יותר, ואל תשכח שיש גם אותו שבטוח שהוא סופרסטאר...

נקווה שיישאר, ייצא להשאלה, ויחזור עוד שנה סוס על.

בכלל, לא יודע מי זה הדורון בר הזה אבל הוא מלכלך בצורה הכי בוטה שאני זוכר מכתב על מכבי. גועל נפש.

אין כזה בנאדם, זה שם פיקטיבי של כתב אחר.

שום בעיה.

או שיאריכו לו וישאילו, או שלאחד הצדדים לא טוב, תודה על הכל ולהתראות.

לא כל דבר הוא דרמטי, הוא לא בוסקטס, לא צ'אבי ולא אינייסטה.

אני חושב שיש לו פוטנציאל אדיר, אבל קרויף יודע יותר, ואל תשכח שיש גם אותו שבטוח שהוא סופרסטאר...

נקווה שיישאר, ייצא להשאלה, ויחזור עוד שנה סוס על.

אם לוגסי לא ירצה להאריך את החוזה מכבי אין לה למה להשאיל אותו כי בסוף העונה הוא הופך לשחקן חופשי...

אם לוגסי מסכים להאריך חוזה אז אין ספק שצריכים לעשות מהלך של הארכת חוזה כי הוא באמת פוטנצייל ענק

חבל שהכתבים בארץ כל כך לא אובייקטיביים/לא מבינים כלום, רק דביל יכול לבקר את המשחק של מכבי אתמול,

היה 2-0 הורידו לניוטרל, אני מבין את סוזה ואני מבין את השחקנים, מהרגע שהתוצאה הייתה יציבה והיינו כבר ב2-0 המשחק של מכבי נהיה מתון,

לא לחצנו כמו מטורפים ועדיין סיכנו את השער שלהם המון פעמים, אולי כולם ציפו שנדרוס אותם כמו בארסה, אבל זאת לא המטרה של סוזה,

כמעט בטוח שהעובדה שלא הבקענו עוד שערים זה בעיקר בגלל החלטה מקצועית של סוזה,

אם היינו לוחצים את עכו יותר כמו בתחילת המשחק אני בטוח שהיינו שווים לפחות עוד 2 שערים אם לא יותר...

אם לוגסי לא ירצה להאריך את החוזה מכבי אין לה למה להשאיל אותו כי בסוף העונה הוא הופך לשחקן חופשי...

אם לוגסי מסכים להאריך חוזה אז אין ספק שצריכים לעשות מהלך של הארכת חוזה כי הוא באמת פוטנצייל ענק

כנראה שלא הייתי ברור מספיק.

אני מצדיק אותך במאה אחוז.

אם הוא לא מאריך חוזה שיישב ביציע כל העונה מבחינתי (כנ"ל דאבור)

אני רק אניח את זה פה

http://www.one.co.il/Article/13-14/1,1,0,0/221804.html

אולי זאת הסיבה שמכבי הלכו אחורה?

בוגד!לתלות בקריית שלום!

בן זונה!

אין יותר סמלים!

חבל שהכתבים בארץ כל כך לא אובייקטיביים/לא מבינים כלום, רק דביל יכול לבקר את המשחק של מכבי אתמול,

היה 2-0 הורידו לניוטרל, אני מבין את סוזה ואני מבין את השחקנים, מהרגע שהתוצאה הייתה יציבה והיינו כבר ב2-0 המשחק של מכבי נהיה מתון,

לא לחצנו כמו מטורפים ועדיין סיכנו את השער שלהם המון פעמים, אולי כולם ציפו שנדרוס אותם כמו בארסה, אבל זאת לא המטרה של סוזה,

כמעט בטוח שהעובדה שלא הבקענו עוד שערים זה בעיקר בגלל החלטה מקצועית של סוזה,

אם היינו לוחצים את עכו יותר כמו בתחילת המשחק אני בטוח שהיינו שווים לפחות עוד 2 שערים אם לא יותר...

בלי קשר לכתבים.. אם יש לך אפשרות לתת עוד שניים תיתן.. למה להוריד רגל מהגז?! למה שיש אופציה (וזה לא יקרה כל שבוע) אתה לא דורס?!

בלי קשר לכתבים.. אם יש לך אפשרות לתת עוד שניים תיתן.. למה להוריד רגל מהגז?! למה שיש אופציה (וזה לא יקרה כל שבוע) אתה לא דורס?!

כל אחד היה רוצה שזה ייגמר בתוצאה יותר גבוה, זה לא שהקבוצה לא ניסתה, אבל ראית שמכבי פחות לחצה ואת זה אני מוכן להבין,

אנחנו עדיין לא חמים, זאת רק תחילת עונה ועם היכולת שראיתי על המגרש אני מאוד מרוצה, אני מרוצה כי אני יודע בוודאות שזה אולי רק 30% ממכבי,

אין שום סיבה לדרוס בכוח, הם ניסו להגדיל את היתרון למרות שהם הורידו את הרגל מהגז, אבל מה לעשות? לא הלך.

לא יודע מה איתך, אבל אני ממש לא צריך שהשחקנים ידרסו 7-0 את עכו (בלי שום קשר שאנחנו לא בליגה הספרדית והבדלי הרמות כאן לא עצומים)...

כל אחד היה רוצה שזה ייגמר בתוצאה יותר גבוה, זה לא שהקבוצה לא ניסתה, אבל ראית שמכבי פחות לחצה ואת זה אני מוכן להבין,

אנחנו עדיין לא חמים, זאת רק תחילת עונה ועם היכולת שראיתי על המגרש אני מאוד מרוצה, אני מרוצה כי אני יודע בוודאות שזה אולי רק 30% ממכבי,

אין שום סיבה לדרוס בכוח, הם ניסו להגדיל את היתרון למרות שהם הורידו את הרגל מהגז, אבל מה לעשות? לא הלך.

לא יודע מה איתך, אבל אני ממש לא צריך שהשחקנים ידרסו 7-0 את עכו (בלי שום קשר שאנחנו לא בליגה הספרדית והבדלי הרמות כאן לא עצומים)...

יוכל היה להיות כיף.

כשמכבי רצו הם הגיעו מול השוער, בחוואה הכדור לא נכנס....

ראבאק גם מול בזל כשמכבי רצו הגיעו לשער...חבל שהתעוררו בפיגור 3-0.

אם זה המצב בפחות משלושים אחוז יוכלת, מצבנו מצויין...

יוכל היה להיות כיף.

כשמכבי רצו הם הגיעו מול השוער, בחוואה הכדור לא נכנס....

ראבאק גם מול בזל כשמכבי רצו הגיעו לשער...חבל שהתעוררו בפיגור 3-0.

אם זה המצב בפחות משלושים אחוז יוכלת, מצבנו מצויין...

כן, ותשים לב שבהרכב היה די הרבה שחקנים חדשים, אם זה מאנה, טב"ח, יצחקי, מיטרוביץ' וחואן, יש הרבה מה לעבוד גם על הכימיה בין השחקנים,

טב"ח ומאנה שיחקו בצורה מאוד הססנית ונדמה שם הם קצת מבולבלים (במיוחד מאנה) אני כמעט בטוח שעם הזמן הם ישתפשפו וייכנסו למשבצות שלהם בקבוצה...

שכחו פה את המשחקי חוץ בתחילת עונה שעברה שגם בהם ״נראינו לא טוב״ - נצחון 2-0 על הפועל חיפה, נצחון 1-0 על נתניה והפסד 3-1 בבאר שבע.

בשלב הזה חשוב להביא את הנקודות, אני בטוח שבמשחקי הבית נראה הרבה יותר טוב.

את המסקנות נסיק אחרי כמה מחזורים ולא במחזור הראשון.

כמאמן לא בטוח בכלל שאני ארצה שהקבוצה שלי תתן שישייה במשחק הראשון. במאזן ההסתברויות הגבוה יותר היא שהתוצאה הזו תכביד, תטיל צל, תוריד רמת מוטיבציה, תעלה רף ציפיות לשמיים וכן הלאה. כשמתחילים גבוה הגקף בדרך כלל יהיה במגמת ירידה. לטווח הארוך יש מצב שעדיף לנצח 2-0.

בנושא אחר - מישהו יודע מתי ההתאחדות תפרסם את שעות המשחקים למחזור הבא?

אני מקווה מאוד שהמשחק מול בני יהודה יהיה ביום שבת ולא בראשון/שני, הרבה יותר מסתדר לי.

שבוע צהוב לכולם, יאללה מכבי!

לפעמים אני תוהה אם אני היחיד שלא מחזיק מלוגסי

כאילו מאז הגול שלו אנשים שכחו הכל

תגדיר מחזיק.

הוא שחקן בינוני ביום טוב.

ההגנה שלו סבירה לכל היותר.

יש לו רגל קטלנית (גם לבעיטות, גם להרמות) יש לו ראיית משחק שלא תמיד תואמת את היכולת שלו לבצע פעולות במהירות (כשיש זמן לחשוב להתנהל ולמסור כדור עומק הוא יעשה את זה מדוייק. אבל הרבה פעמים הוא יראה איזה תנועה מהירה של שחקן וינסה למסור לו בנגיעה, בד"כ זה יגיע ליריב הקרוב)

לא יודע אם הוא מספיק גדול/פיזי/מאיים לעמדה שלו. מצד שני מאוד דינמי ומאוד רוצה.

לא קרוב ללהיות מתאים להרכב של מכבי.

אבל אם הוא חתום להרבה זמן, ובא לסתום חורים, לקבל דקות פה ושם. הוא ראוי למקום שלו בסגל.

בסה"כ לא שחקן גדול.

תגדיר מחזיק.

יש לו רגל קטלנית (גם לבעיטות, גם להרמות) יש לו ראיית משחק שלא תמיד תואמת את היכולת שלו לבצע פעולות במהירות (כשיש זמן לחשוב להתנהל ולמסור כדור עומק הוא יעשה את זה מדוייק. אבל הרבה פעמים הוא יראה איזה תנועה מהירה של שחקן וינסה למסור לו בנגיעה, בד"כ זה יגיע ליריב הקרוב)

אבל אם הוא חתום להרבה זמן, ובא לסתום חורים, לקבל דקות פה ושם. הוא ראוי למקום שלו בסגל.

בסה"כ לא שחקן גדול.

שחקן גדול הוא לא,אבל הוא שחקן ספסל לגיטימי במכבי של היום ובכל קבוצה שרצה לאליפות. מעדיף אותו שם מאשר את מיטרוביץ׳ (שאין לי שמץ של מושג מה הוא שווה),מהסיבה הפשוטה שתמיד אעדיף שחקן בית על שחקן מבחוץ שלא משדרג אותך בכמה רמות (ואני מאוד אופתע אם מיטרוביץ׳ הוא כמה דרגות מעל מה שיש לנו היום).

שחקן גדול הוא לא,אבל הוא שחקן ספסל לגיטימי במכבי של היום ובכל קבוצה שרצה לאליפות. מעדיף אותו שם מאשר את מיטרוביץ׳ (שאין לי שמץ של מושג מה הוא שווה),מהסיבה הפשוטה שתמיד אעדיף שחקן בית על שחקן מבחוץ שלא משדרג אותך בכמה רמות (ואני מאוד אופתע אם מיטרוביץ׳ הוא כמה דרגות מעל מה שיש לנו היום).

תגדיר מחזיק.

בסה"כ לא שחקן גדול.

כשהוא עלה מהבוגרים הוא היה מצויין ברבע עונה ששיחק. כנ" בתחילת עונת "הצעירים" של איווניר. המשחק מול פנא בבלומפילד (במיוחד המחצית השניה) היה פשוט תצוגת כדורגל שלא ראינו הרבה זמן (4 נגד קבוצת הפח של הפועל בעונה שעברה לא מתקרב..).

יש לו הרבה אלמנטים לשפר אבל לדעתי מדובר בקשר 50-50 דינמי, מהיר וטכני. בעמדה שלו הוא צריך להיות יותר חזק הגנתית ובקרבות על כדור בשטח מת וגם חסרה לךו חכמת משחק אבל אלו דברים שבאים עם ניסיון ועבודה קשה. בפוטנציאל לדעתי הוא יכול להיות אחד הקשרים הטובים בארץ. חוץ מזה שהוא שחקן בית (אם אני לא טועה שיחק בקבוצה בדרום בנערים נראה לי קריית גת ואז עבר למכבי).