Jump to content

נושא משחק- עכו מארחת את מכבי, מחזור 1

החתול הצהוב

Recommended Posts

נגד באזל באנו בידיעה שחייבים ניצחון ואחרי שעשינו 3-3 השחקנים ידעו שחובה עליהם להלחם אחרת נודח.

במשחק נגד עכו, סגרנו עניין 2-0, בתוצאה כזאת אין את ההרגשה של להיות או לחדול ולכן הורידו הילוך. לא צריך לסחוט את השחקנים.

חמישה משחקים רשמיים, כבשנו 9 שערים שמחולקים יפה.

אלברמן, ראדי, ערן -5

ברק ובן חיים -3

אחד עצמי.

יש בקבוצה הזאת הרבה גולים. ומעמדות שונות.

שינת בDEFAULT זה R2 ורק כאלה שקיבלו ממני שבעיות משחקים ככה

ברירת מחדל זה R1 ספרינט, R2 זה באלטרנייט (וזה יותר נוח ככה למי שמשחק באקסבוקס)

היה מהלך דקה 14 שזהבי ויצחקי התחילו, יצחקי החזיר לזהבי בעקב, זהבי נתן לראדי שהיה חופשי לגמרי,

טל בן חיים היה עוד יותר חופשי בשמאל, אם ראדי נותן לו כדור ולא בועט זה 0-3 . ומשם נראה לי שהיה נגמר 6 .

משחק שמאוד מזכיר את הניצחון בתחילת העונה על הפועל חיפה שנה שעברה.עשר דקות ראשונות טובות מאוד ומאז זהו.אגב לכל הלחוצים שציפו לחמישייה או שישייה, גם שנה שעברה מכבי לא ניצחה אף משחק חוץ בהפרש גבוה מ2 שערים ( חוץ מסכנין שזאת מסורת להביס בדוחא ), תמיד ההצגות היו בבלומפילד וטוב שכך.

משחק שמאוד מזכיר את הניצחון בתחילת העונה על הפועל חיפה שנה שעברה.עשר דקות ראשונות טובות מאוד ומאז זהו.אגב לכל הלחוצים שציפו לחמישייה או שישייה, גם שנה שעברה מכבי לא ניצחה אף משחק חוץ בהפרש גבוה מ2 שערים ( חוץ מסכנין שזאת מסורת להביס בדוחא ), תמיד ההצגות היו בבלומפילד וטוב שכך.

מסכים איתך לגמרי

חחח וואן כבר התחילו עם הכתבות הפתטיות

לוגסי עשוי לעזוב עלק, רואים שהם מנחשים ולא באמת עושים עבודה עיתונאית

אם איכפת לו מהקריירה שלו, הוא מבקש היום לצאת בהשאלה לקבוצה אחרת.

שנה שעברה הוא היה המחליף, הראשוןלואלברמן וראדי, השנה הוא השני או השלישי. דקות הוא לא יראה יותר מדי.

בכללי... סגל עמוס מאוד, יהיה מעניין לראות איך זה יתגלגל עד ינואר. אני מניח שבינואר, אחרי שנסיים את חלקינו באירופית, ישוחררו כמה שחקנים.

אם איכפת לו מהקריירה שלו, הוא מבקש היום לצאת בהשאלה לקבוצה אחרת.

שנה שעברה הוא היה המחליף, הראשוןלואלברמן וראדי, השנה הוא השני או השלישי. דקות הוא לא יראה יותר מדי.

בכללי... סגל עמוס מאוד, יהיה מעניין לראות איך זה יתגלגל עד ינואר. אני מניח שבינואר, אחרי שנסיים את חלקינו באירופית, ישוחררו כמה שחקנים.

שנה שעברה הוא התחיל את העונה אחרי דהן ואבו זייד ברוטציה, לחצו עליו לעבור בהשאלה והוא התעקש להישאר להלחם על דקות, וניצח.

שנה שעברה הוא התחיל את העונה אחרי דהן ואבו זייד ברוטציה, לחצו עליו לעבור בהשאלה והוא התעקש להישאר להלחם על דקות, וניצח.

שנה שעברה זו שנה שעברה, והשנה זו השנה.

דהן ואבו זייד שניהם שחקנים פח וזה היה עניין של זמן עד שיצאו מהרוטציה.

מיטרוביץ הוא שחקן של סוסה, ואייבינדר שחקן טוב. אני בטוח שגם הוא קורא את המפה ומבין שהסיכויים שלו השנה הרבה יותר נמוכים.

עדיף לו לצאת להשאלה, רק ככה הוא יוכל להשתפר כשחקן ולחזור אלינו בעתיד כשחקן יותר משמעותי.

**רק למען הסר ספק, אני חושב שמושיקו לוגסי אחלה שחקן כמחליף ראשון לעמדות האלו והייתי רוצה לראות אותו מקבל חלק יותר דקות. לצערי אני לא רואה את זה קורה.

ספורט 1 מנסים להיות יותר קיצוניים מוואן וספורט5:

http://www.sport2.co.il/content/87874

שחקן בקבוצה התייחס למשחק האנמי אחרי הבליץ: "שום פעולת כדורגל רצינית לא הייתה על המגרש. שום מסירה לא הלכה ליעד, היה מביך לראות את סוסה ועוזריו מביטים במחברות. המזל הגדול היה שלא ספגנו גול מוקדם מהפועל עכו שהיה מרסק את המשחק".

בכלל, לא יודע מי זה הדורון בר הזה אבל הוא מלכלך בצורה הכי בוטה שאני זוכר מכתב על מכבי. גועל נפש.

הבנו מדוע יואב זיו נשלח ליציע הכבוד,לא הבנו מדוע הספרדי מאנה הגיע לקריית שלום? הוא חור בהגנה, בעל מיקום גרוע והמושג התקפה עבורו הוא מהכדורסל. טוב יעשו ג'ורדי קרויף ופאולו סוסה אם יביאו צמד חמד חדש, כול עוד הדברים אפשריים ועוד לפני המשחק נגד מכבי חיפה במחזור השלישי.שני הבלמים קרלוס גרסיה ואיתן טיבי הם נקודות אור שמחזיקות את ההגנה. הקישור האחורי הוא זה שהביא את האליפות בעונה שעברה.
היחיד שחזר עם כדורגל תוסס ומחובר הוא גל אלברמן. מהראן ראדי משחק עם הראש למטה כאילו מחפש את יום האתמול. מחליפו "גאטוסו הסרבי", ניקולה מיטרוביץ' נראה כמי שהוקפץ מליגת הוותיקים של מכבי תל אביב. המערך הקדמי של הצהובים תפס אתמול יום פושר, זה קורה ואפשר לסלוח לברק יצחקי וערן זהבי.מטל בן חיים אפשר לבקש להיות יותר מפוקס ומראדה פריצה להתחיל להתעורר כי הוא כמעט ואינו קיים ואינו מזכיר בכלום את הגעתו הסוחפת בעונה שעברה. אני מאמץ את אמירתו של ברק יצחקי "כדורגל זה לא פלי סטיישן", נכון כי בני יהודה ומכבי חיפה הם לא הפועל עכו.

הדבר היחידי שלא היה טוב היום זה טבח.

לצערי אם זה מה שיש לו לתת אלטמן ומיכה צריכים להיות הרבה לפניו ברוטציה.

בישל גול בנגיעה.

סה"כ שחקן די אפור, עטר הוא בטח לא (עטר טוב עליו כמעט בכל אספקט של המשחק מלבד מהירות) אבל אני מקווה שהוא ייתן תפוקה.

מיכה היה חלש אתמול כששיחק (לא מדד, אז לא מדד לשניהם) ואני מאמין שדברים ישתנו ככל שתתקדם העונה, זו פריוולגיה להעלות שחקן כמו מיכה\טב"ח מהספסל ולא להיפגע מזה בהרכב.

אם אלו הצרות שלנו, נהיה רגועים.

לגבי דורון בר?

הוא צודק, באמת היה מביך שקבוצה כמו עכו משחקת בליגה שלנו....אז השחקן שאמר את זה צדק....אבל זה באמת לא נחמד מצידו, גם נתנו 2, גם הורדנו הילוך מרחמים ואז להסתלבט על כתב טיפש? מוגזם, אופירה תתאבד

שנה שעברה זו שנה שעברה, והשנה זו השנה.

דהן ואבו זייד שניהם שחקנים פח וזה היה עניין של זמן עד שיצאו מהרוטציה.

מיטרוביץ הוא שחקן של סוסה, ואייבינדר שחקן טוב. אני בטוח שגם הוא קורא את המפה ומבין שהסיכויים שלו השנה הרבה יותר נמוכים.

עדיף לו לצאת להשאלה, רק ככה הוא יוכל להשתפר כשחקן ולחזור אלינו בעתיד כשחקן יותר משמעותי.

**רק למען הסר ספק, אני חושב שמושיקו לוגסי אחלה שחקן כמחליף ראשון לעמדות האלו והייתי רוצה לראות אותו מקבל חלק יותר דקות. לצערי אני לא רואה את זה קורה.

אתה אומר את זה בדיעבד, אבו זייד הוא שחקן רכש שטבעי שיקבל יותר קרדיט (ההבדל היחיד בינו לבין מיטרוביץ, לפחות בנקודת הפתיחה, הוא שהאחרון זר), ודהן פתח את העונה נפלא (בישול בדרבי טוטו לעטר ומול חיפה מחזור ראשון לדאבור) ואני לא בטוח כמה בנקודת הזמן הנוכחית נופל מאיינבינדר.

תכלס, פחות או יותר אותה סיטואציה. נורא אהבתי שמושיקו בחר להילחם על המקום שלו בקבוצה במקום לוותר מראש, מקווה שזה יקרה גם השנה.

לפי דעתי מאנה היה רכש מוצלח

אמנם בהגנה לא היה מי יודע מה אבל יש לו הרמות מדוייקות מאוד וגם שליטה טובה בכדור אני חושב שאנחנו עוד נהנה מימנו בהמשך