Jump to content

נושא משחק- עכו מארחת את מכבי, מחזור 1

החתול הצהוב

Recommended Posts

אני קצת מרוצה שזה ככה,כי ממש לא בא לי שמכבי יבואו עם הראש בשמיים אחרי 5-0 מול עכו למשחקים מול בני יהודה וחיפה

אין פה עניין של לבוא שאננים יש פה עניין שפשוט המשחק שלנו תקוע, משחקים אחורה ולרוחב, המגנים חושך, מיכה ויצחקי יורדים לאמצע לקחת כדור במקום שזהבי או ראדי יעשו את זה.

יש על מה לעבוד.

תשמור קביעות כאלה לעוד חודשיים-שלושה, לא למחצית בעכו

שמרתי על אותה קביעות תמיד גם מול זיו, לא קיבלתי עיטור העוז למרות הקביעות

לדעתי ברק לוי שוער מוכשר וחואן הוא לא עילוי גם אחרי מחצית מול עכו וגם מול הקבוצות האחרות ששיחקנו נגדן.

שמרתי על אותה קביעות תמיד גם מול זיו, לא קיבלתי עיטור העוז למרות הקביעות

לדעתי ברק לוי שוער מוכשר וחואן הוא לא עילוי גם אחרי מחצית מול עכו וגם מול הקבוצות האחרות ששיחקנו נגדן.

איך שאני רואה את זה אתה לא תקבל את עיטור העוז בשום מצב...

קולינס ספג 4 שערים ב5 משחקים, כולם לא באשמתו, וכבר קבעת מה האיכות שלו..

ועכשיו גם אני אחטא ואשפוט סתם, טב"ח נראה כמו שחקן שמלבד המהירות יש לו קרחת וזהו בעצם.

המשחק היום בסדר גמור, גמרו תמשחק ב7 דקות ולא היה רצון להמשיך, יש גם ימים כאלה. הנקודה העצובה היא, שככה נראית השישית בטיבה באירופה, יותר גרוע מהליגה השישית בטיבה ברחובות

חחח לא ראיתי את המשחק (צבא) אבל מצחיק לראות את התגובות שלכם פה. "נעלם השתף" עלאק חח. שנה שעברה היו מספיק משחקים משעממים.

וטוב מאוד שזה ככה. עדיף מאשר ניתן חמישייה וכולם יכתירו אותנו לאליפות. שלוש נקודות קלות ושקטות.

העיקר הניצחון

המבחן האמיתי בשבוע הבא נגד בני יהודה ובעיקר נגד חיפה עוד שבועיים

הדבר היחיד שמדאיג זה הכושר הגופני החלש שבלט במכבי וגם השחקנים שנכנסו לשחק כמחליפים נכנסו בלי חשק

מקווה שבהמשך זה ישתפר

חחח לא ראיתי את המשחק (צבא) אבל מצחיק לראות את התגובות שלכם פה. "נעלם השתף" עלאק חח. שנה שעברה היו מספיק משחקים משעממים.

וטוב מאוד שזה ככה. עדיף מאשר ניתן חמישייה וכולם יכתירו אותנו לאליפות. שלוש נקודות קלות ושקטות.

איך בכלל אתה מעיז להגיב על משחק שלא ראית? ועוד לטעון ששנה שעברה היו מספיק משחקים משעממים?

וואלה אין גבול לאנשים פה

גם אני מלא פעמים לא הבנתי מה פשר העשרות מסירות אחורה במקום להתקדם

אבל רבאק,משחק ראשון,ניצחנו וזה מה שמעניין אותי כרגע.

קצת חיוכים,עוד ניתן הצגות העונה :thumbs:

לכו לישון.

2-0, מחצית שניה חוץ מה-7 דקות הראשונות שלטתם במשחק לגמרי...תחילת עונה, לא הכל שוטף. אם במחצית הראשונה היה 66-34 באחוזים באחזקת כדור, אז בחצי השני היה למעלה מ-70%.

הכל בסדר.

מחזור ראשון. ניצחון ושלוש נקודות.

יש עוד הרבה עבודה לצוות המקצועי. נקודה שמפריעה לי שהחילופים של סוזה משום מה מחלישים אותה.

שאפו לקהל... עידוד למופת

גם בעונה הקודמת באותו משחק חוץ הייתה לנו ירידת מתח רצינית אחרי ההובלה של ה2-0. עשינו את שלנו 3 נקודות, זה מספיק. לגבי היכולת והמוטיבציה לדרוס עוד אולי זו הלחות שהקשתה ואולי לא, אבל מה שבטוח שאפשר להיות אופטימיים עוד יש דרך ארוכה שבה נוכל להרשים יותר

כמה נקודות חשובות מהמשחק:

1. כושר גופני - אי אפשר להתעלם מהעובדה שהכושר הגופני של השחקנים פשוט לא תואם 90 דק'. וזה עוד בליגת העל. אני לא יודע אם מה שגרם לזה זה 2 הגולים ב7 הדק' הראשונות שהרגו את המשחק, אבל מכבי פשוט ישנה בעמידה בחצי השעה האחרונה.

2. יצירתיות - מכבי הראתה שבלוניות מבחילה, בעיקר במחצית השנייה. מסירות חסרות תכלית באמצע, שלא לדבר על מסירות מאוסות אחורה (לדעתי מאנה מסר 20+ מסירות לקרלוס). המתפרצות הקטלניות היו חסרות מאוד, וזה מפתיע בהתחשב בעובדה שעל המגרש היו שחקנים דוגמת זהבי, יצחקי והמהירות של בן חיים (שלא באה לידי ביטוי פרט לבישול בשער הראשון).

3. חלוץ - אמרתי את זה לפני ואומר גם עכשיו. העמדה הכי בעייתית במכבי היא לא המגן השמאלי ולא הימני, אלא החלוץ. שני חלוצי ה9 היחידים שיש למכבי הם פריצה ודאבור. זה לא מספיק טוב לקבוצה שרוצה לרוץ לטווח ארוך ב2 מפעלים קשים. פריצה יילך ויתנוון, ועם כל הכבוד לכושר המדהים שלו יחסית לגילו, הגיל זה פרמטר שאי אפשר להתעלם ממנו. דאבור חסר ניסיון וזה לא מחליף שהייתי חושב עליו כחילוף ראשון לפריצה.

4. פנים קדימה - שבוע הבא אנחנו נגד בני יהודה בבית. מה שהיה חסר לקבוצה היום זה לא תמיכה היות והייתה להם תחושה ביתית לכל דבר ועניין עם עידוד מצוין. מה שהיה חסר זה בעיקר מוטיבציה.

אני נמנע נכון לשלב זה של העונה לערוך השוואות לעונה שעברה, אבל זה מתחיל להיות נדרש... בינתיים נמנע. מגיעה להם ההזדמנות.

משחק מזעזע שלנו (להוציא את ה10 דקות הראשונות שהיו מדהימות).

מה שמדאיג זה איך שהתנהלנו במחצית השניה .. פשוט מנסים להרוג את הזמן.

רפיון גדול באמצע , איבודי כדור טיפשיים שאם הם לא היו נגד הפועל עכו אלא קבוצה קצת פחות גרועה ,

אני בכלל לא בטוח שאנחנו מוציאים פה 3 נקודות.

מקווה שזה לא מרמז על המשך העונה ושלא נראה פתאום שהכיינויים שסוזה קיבל באנגליה יתבררו כנכונים.

פריצה כבד בטירוף , לא מזכיר אפילו טיפה את פריצה של שנה שעברה .

נקווה להמשך טוב יותר.