Jump to content

לקראת המשחק הראשון של הליגה:הפועל עכו מארחת את מכבי שלנו

Recommended Posts

MTA__1349792995_akko_620X314.jpg

סוף סוף זה קורה,ליגת העל,הליגה השישית בטיבה ( :blush: ) באירופה חוזרת,עם מכבי שלנו :wubyellow3:

כרטיסים והסעות:

מחירי הכרטיסים:

כרטיס מבוגר – 88 ש"ח

כרטיס נוער/חייל – 44 ש"ח

המחירים כוללים עמלת הפצה, רכישה דרך האינטרנט או דרך הטלפון תחוייב בעמלת טיפול

* כרטיסי נוער/חייל ניתן לרכוש רק בקופות בלומפילד ליד שערים 10-11 בשעות הפעילות המפורטות

דרכי רכישה

1. קופות בלומפילד (ליד שערים 10-11)

ימים ג, ה: 15:00-18:00

יום ד': 14:00-18:00

יום ו': 11:00-15:00

2. אתר האינטרנט של "לאן"

3. מענה טלפוני 8780*

ימים ג-ה: 9:00-19:00

יום ו': 9:00-13:00

הסעה לעכו

המועדון מוציא הסעה מסובסדת לאוהדים המבקשים להגיע למשחק בעכו.

ההסעה תצא מקריית שלום בשעה 13:45 ומשם תמשיך ישירות לעכו. ההסעה תצא בחזרה לאזור המרכז רבע שעה לאחר סיום המשחק.

עלות מסובסדת להסעה- 30 ש"ח (הלוך+חזור)

כמות המקומות בהסעה מוגבלת, ניתן לרכוש מקום בהסעה דרך קופות בלומפילד בשעות הפעילות המפורטות. לא ניתן לשריין מקום מראש בהסעה ללא רכישת מקום. שימו לב- ההסעה לא תעבור במחלף הסירה, במידה ורכשתם כרטיס להסעה ואתם זקוקים לעצירה במחלף זה, אנא שלחו מייל.

מהאתר של מכבי,http://www.maccabi-tlv.co.il/iw/news/news-articles/%D7%A8%D7%9B%D7%99%D7%A9%D7%AA-%D7%9B%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%A1%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%9E%D7%A9%D7%97%D7%A7-%D7%A0%D7%92%D7%93-%D7%94%D7%A4%D7%95%D7%A2%D7%9C-%D7%A2%D7%9B%D7%95/

איך הפועל עכו התחזקה?

אלירן דנין,סטיבן כהן ולאונרדו קוסטה הם רק חלק משמות השחקנים שהגיעו להפועל עכו,שבמשחקי ההכנה בדקה לא פחות מ50 שחקנים.

האמת שהפועל עכו בעיקר התחלשה.עזב אותה מלך השערים שלה,אוהד קדוסי,המגן דדי בן דיין,תמיר כחלון וגם החלוץ שלה,לשעבר,נבויסה מרינקוביץ'.

חיזוק הולם לא הגיע,אולי ברזילאי אלמוני בן 32 יוכל להיות שחקן המפתח שלה,אבל לא הייתי בונה על זה. :thumbs:

יאללה מכבי :wubyellow3:

שאלה, כמה פעמים לדעתכם ציינו לפני משחק שמאנה יפחת? לדעתי זה היה בכל משחק רשמי מבין ה 4 העונה ושוב עכשיו ב SPORT5 עכשיו אומרים את זה, לדעתי עדיין הוא לא יפתח.

מבחינתי המבחן הראשון של סוזה יהיה עוד לפני המשחק. בעוד קודמו לא צלח את המטבח הים תיכוני ועלה למגרש במשחק בעכו באיחור אחרי שעל פי ידיעות (פרסום ראשון של אופירה אסייג) חירבן את החיים.

לכן הצלחה מבחינתי אם סוזה יעלה בזמן ויסבול מקסימום מגזים.

מיכה בספסל, אני מקווה לראות אותו משולב במקום פריצה כמו במשחק נגד גיור בחוץ, ואז יצחקי עובר לשחק באמצע

בכללי, אני חושב שיש לנו בעיה עם יצחקי, כי הוא עדיף בהרבה באמצע אבל יש את פריצה באמצע (שלא יקרה כלום אם יירד לספסל, אם באמת לא יתן תפוקה בליגה)

אני בדעה שהשלישייה הכי טובה שלנו לליגה היא יצחקי, בן חיים ומיכה/אלטמן אבל גם שלישיה של מיכה, בן חיים ופריצה נראה לי תעבוד טוב . יצחקי ופריצה לא טובים ביחד (מקווה שאני יתבדה)

בקשר לעכו, יש להם דווקא קבוצה סבירה . גורש שוער מצוין לליגה הזאת (לטעמי יותר טוב מעמוס לדוגמא), אמיר טגה, גיא דיין (שמאלית מפחידה), סטיבן כהן ׁ(עדיף לו הקבוצות האלה מביתר, תיזכרו שהוא הצליח ברעננה אחרי שהגיע מספרד)

עדן בטיט המגן השמאלי (צעיר מוכשר,הגיע מאשדוד), ולאונרדו קוסטה הוא החלוץ שלהם .

יש להם בעיה גדולה במרכז ההגנה לדעתי, גוטליב מהנבחרת הצעירה בלם מאוד איטי ומגושם, אני זוכר כמה טעויות שלו בשנה שעברה, ומישאלוף זה מישאלוף .

גם יובל שבתאי, עלי חטיב ורועי עטר (מושאל מחיפה) בסגל, אבל הרכש הכי גדול שלהם לדעתי, ג'וליאנו ספדאסיו (מהשחקנים היותר טובים של אנורתוזיס בשנה שעברה) לא ישחק בשבת .

מקווה ל0-3 חלק בעזרת ה'

קצת מוזר העניין עם מיכה...בד"כ אחרי עונה טובה של שחקן הוא מקבל יותר קרדיט, אבל אצל מיכה זה שונה והוא צריך עוד פעם להוכיח את עצמו מחדש.

קצת כואב לי עליו אבל כשיש לך את מיכה/יצחקי/בן חיים/אלטמן/מרגוליס על 2 עמדות זה כאב ראש גדול למאמן.

אדיר, זה בעצם 7 שחקנים על 3 עמדות - מיכה, יצחקי, פריצה, בן חיים, אלטמן, מרגוליס ודאבור (לדעתי יקבל מספיק דקות גם השנה) .

ואם אתה סופר את זהבי, אז זה 8 שחקנים על 4 עמדות

זהבי לא ישחק בשלישיה הקדמית העונה, אולי פעם פעמיים במקרה של פציעות חס וחלילה .

הוא יותר טוב בפער כשהוא מצטרף מאחורה ומתפקד כמעין חלוץ שני . הוא עושה את התפקיד הזה הכי טוב ויעיל בארץ לטעמי .

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.