Jump to content

דוח תנועה

דין הצהוב

Recommended Posts

אני מבקש עזרה ממי שמבין בעניינים האלה.

היום עמדתי עם הרכב באדום לבן וחסמתי נתיב אחד מתוך שניים וניסיתי לסדר את הgps. הייתי עם רכב מונע ובדיוק חמש דקות. הגיע רכב אזרחי ומתחיל לצפצף לי שאני יסע אז עשיתי לו תנועה של חכה שנייה. פתאום יוצא מהרכב שוטר על מדים בצבע תכלת( לא של שוטר תנועה) ובלי כובע, הוא לא היה בתפקיד בכלל. ביקש רשיון והבאתי לו. הוא הלך לאוטו שלו ואחרי שתי דקות אמר לי שאני יקבל זימון לבית משפט. רציתי לדעת האם זה בסמכותו לעשות את זה? או שאולי הוא רק רצה להפחיד אותי. תודה

היה שם תמרור אין חניה פרט לספק שפורק סחורה. ולפני שהשוטר הגיע היה עוד רכב מאחורי. השאלה היא האם פתאום אני יקבל הפתעה בדואר?

נתחיל מזה שאין מושג כזה שוטר שאינו בתפקיד. כהלכה-שוטר תמיד נמצא בתפקיד ותמיד יכול להשתמש בסמכויות שניתנו לו.

לגבי מה שביצעת-נתחיל מזה שעיסוק בכל מכשיר אלקטרוני כאשר אתה נסיעה(רכב מונע בסמיכות או על גבי דרך מוכרזת מוגדר כנסיעה) זו עבירת תנועה. עצירה בסמוך למדרכה שמסומנת באדום לבן היא לא עבירת תנועה בשום מדרג, אלא אם כן לא סימנת את הרכב בצורה כלשהיא(להפעיל ווינקר של 4 אורות) או שגרמת להפרעה מסוכנת להמשך הנסיעה עבור שאר הנהגים-ואת זה אני לא יודע להגיד לך אלא רק אתה.

מה שהבחור שמעלי כתב. כל שוטר כל שהוא גם בלי מדים ולא בתפקיד יכול "לזיין" אותך.

בדרך כלל כשהם אומרים שתקבל משהו בדואר אז זה סתם להפחיד\להלחיץ למרות שנראה לי שבמקרה שלך זה לא ככה |:

זימון בדואר? על מה? עצירה באדום לבן? השופט יעיף את שניכם מכל המדרגות.

נותן לך דו"ח במקום, וצריך לבקש ממך לחתום עליו, או לכתוב שסירבת.

לדעתי דפק לך חרטא, סיכוי גבוה שתשכח מזה.

כל עוד המנוע עובד, אין שום אישור להתעסק עם דבר שמסיח את דעתך מנהיגה.

שוטר לא יעצור אותך על זה ברמזור אלא אם הוא בן זונה גדול....אבל בעיקרון אסור.