Jump to content

בסופו של דבר החרא צף על פני המים

דריקס

Recommended Posts

הגיוני מאוד ששחר קרוב מאוד לצלחת, כן? אבל מה שונה הכתבה הזאת מכל הליכלוכים שהולכים באתר הרכיליות האינטרסנט הגדול בארץ?

אני גם שמעתי שאחד מהאחים של לוזון סוחר ברכבי הונדה בארץ ומי היבואן של הונדה? ניחשתם נכון.

יד רוחצת יד

ברקו לא שונא את יענקל'ה, הוא כעס עליו בגלל שהוא לא לקח אותו בזמנו. אבל הוא סגר את העניין איתו והכניס את הבן שלו לנוער של חיפה.

את לוזון ברקו שונא, אבל הוא כמו 90% מהמדינה, לא?

בקיצור יש הרבה דברים הזויים שקורים במשרדי ההתאחדות ואני מדבר ספציפית על הענישה המגמתית נגדנו וההתעלמות הגורפת מהקהל של מכבי חיפה.

מה שקורה שם הוא לא הגיוני בעליל.

פלג, תפריד בין יכולת מקצועית לברקו :)

ברקו רוצה את הכי טוב בשביל הבן שלו, והוא גר בצפון אם אני זוכר נכון, אז הוא שם אותו במכבי חיפה, אין קשר לשחר בכלל.

ברקו הוא אחד האנשים הכי נוטרי טינה שקיימים בארץ, הוא יותר גרוע ממני אפילו, ברקו לא יסלח לשחר לעולם על זה שהוא פרש במדי מכבי ולא במדי חיפה, לא על זה שעכשיו בניון ייזכר שם כגדול ממנו, ועוד.

ברקו שונא את לוזון בניגוד אלינו ממניעים אישיים לחלוטין.

רוגו, זה אני לא יודע אם נכון, אבל כל ההתאחדות זה ולוו והונדה.

קאוביין, ברור, אבל לא התייחסתי לכל המסביב, רק לדברים הברורים ביותר לעין.

אתר וואן, מעבר להיות אתר שנגוע באינטרסים בצורה מוגזמת ברמות, הוא אתר רכילות זול, עדיף לאופירה להמשיך לפרסם תמונות של אלמסריח מכל דבר אחר שהיא עושה....

מה שמדאיג\מכעיס\מעציב\מצחיק (תבחרו כל אחד מה שמתאים) זה שאנשים פה שצועקים על זה שוואן אתר נגוע באינטרסים ושונא את זה ואת ההוא כשנח להם, וכשהפוך אז זה אתר שאומר אמת.

לפחות תודו שאתם נגועים באינטרס לא פחות מהם.

בלי קשר? שיישרף אתר וואן ושימות אבי לוזון כן? לא מעניין אותי מה, אבל האקשן משעשע אותי כבר.

פלג, תפריד בין יכולת מקצועית לברקו :)

ברקו רוצה את הכי טוב בשביל הבן שלו, והוא גר בצפון אם אני זוכר נכון, אז הוא שם אותו במכבי חיפה, אין קשר לשחר בכלל.

ברקו הוא אחד האנשים הכי נוטרי טינה שקיימים בארץ, הוא יותר גרוע ממני אפילו, ברקו לא יסלח לשחר לעולם על זה שהוא פרש במדי מכבי ולא במדי חיפה, לא על זה שעכשיו בניון ייזכר שם כגדול ממנו, ועוד.

ברקו שונא את לוזון בניגוד אלינו ממניעים אישיים לחלוטין.

רוגו, זה אני לא יודע אם נכון, אבל כל ההתאחדות זה ולוו והונדה.

קאוביין, ברור, אבל לא התייחסתי לכל המסביב, רק לדברים הברורים ביותר לעין.

אתר וואן, מעבר להיות אתר שנגוע באינטרסים בצורה מוגזמת ברמות, הוא אתר רכילות זול, עדיף לאופירה להמשיך לפרסם תמונות של אלמסריח מכל דבר אחר שהיא עושה....

מה שמדאיג\מכעיס\מעציב\מצחיק (תבחרו כל אחד מה שמתאים) זה שאנשים פה שצועקים על זה שוואן אתר נגוע באינטרסים ושונא את זה ואת ההוא כשנח להם, וכשהפוך אז זה אתר שאומר אמת.

לפחות תודו שאתם נגועים באינטרס לא פחות מהם.

בלי קשר? שיישרף אתר וואן ושימות אבי לוזון כן? לא מעניין אותי מה, אבל האקשן משעשע אותי כבר.

קוסטה, זה באמת מגניב שאתה הולך תמיד נגד הזרם, אבל בוא תנסה לזרום שניה...

במשך תקופה לא מבוטלת, הרבה לפני הכתבה המדוברת, אנשים חושדים שמשהו מסריח במעורבות של שחר בהתאחדות, בעונשים הקלים של חיפה ועוד.

עד פה טוב? יפה.

זאת ועוד, כאשר הוחלט בהתאחדות לחקור את הנגעים והחוליים שבכדורגל הישראלי, לוזון הקים ועדה, ומי עמד בראשה? נכון, יענקל'ה (גם נמני היה שם לא? ;) )

ועכשיו, בא הציטוט ההזוי של לוזון על זכויות השידור "הלכתי למשרד של שחר, קיבלתי את אישורו ויצאתי לדרך". כמעין סוג של הודאה בכך ששחר מעורב יותר ממה שהוא אמור.

עד פה עובדות (אני בספק אם אפילו אתה יכול לחלוק עליהן)

זה לא סוד שאתר וואן (ואופירע בראשו) מונעים אך ורק מאינטרסים. ואין ספק שחלק לא קטן (לא אגיד הרוב) ממה שמפורסם שם זה חרטא בפיתה.

אבל איך אומרים? "גם תרנגול עיוור תופס גרגיר", יש סיכוי שהפעם יש דברים בגו.

אז נחמד לחשוב שהכל חרטא ומונע משנאה כלפי לוזון/שחר, אבל אי אפשר להתעלם מכך שהנושא עלה פה ובמקומות אחרים בעבר יותר מפעם אחת.

ואולי שוב הכתבים של וואן קוראים פה בפורום ושואבים מפה את הרעיונות שלהם - אבל איך זה מסתדר עם הטענה שהם תמיד נגדינו?

לדעתי אין עשן בלי אש.

(וואו, בכמה קלישאות השתמשתי פה :) )

בלי קשר, רואים אותך היום?

הכי חשוב? רואים כן ברור...לא יודע מתי דבר איתי.

ולנושא, איפה ראית שטענתי שאין סיפור כזה? אתה תפסיק לחפש עשן פה, גם ככה אני עסוק...וברצינות, ברור לי ששחר מעורב חזק, אבל איפה ההוכחות? איפה המעשי ולא התאוריה מאחורי "מערכת וואן"?

שחר מעורב, נמני היה מעורב, ובינינו? את שניהם לא ספרו יותר מדי ולוזון המשיך לעשות מה שהוא רוצה עד שהוא קולט עכשיו שאם הוא ימשיך מאהוד הוא יהפוך למאוס בעיני כולם שנחשבים בעיניו.

עד כאן עובדות.

יודע מה? קח עוד אחת, כולם פה טוענים שהתקשורת שקרנים, ומעניין מה היה קורה אם היו כותבים על מישהו ממכבי את הדברים האלה.

זה מה שמטומטם, לא שלוזון ושחר עושים מה שהם רוצים (מפתיע? חדש?) אלא שעכשיו וואן אמין, ודווקא במקרה שאף אחד שם לא הביא הוכחות.

מצחיק לראות אנשים שמכתבה בONE "יורד להם האסימון".

ידוע לכולם השחיתות של לוזון והכדורגל הישראלי שהוא בובה על חוט, שמחזיק יעקב שחר.

לא סתם הדין של מכבי נמוך בלפחות חצי מהעונשים של חיפה, שבקושי זוכים לאזכור ואחראית לזה גם התקשורת שלא עושה רעש.

"אחד" יצאו נגד שחר? הם במלחמה עם מכבי חיפה?

זה בדיוק הזמן לכתבה אוהדת בספורט 5!!!

מחזיר את השפיות: ככה שחר הצליח להוריד את כולם מהעץ

תומר לוי

12:10|22/08/2013

פגישות ליליות, מרתון שיחות טלפוניות והבנת נקודות התורפה של כל צד. נשיא מכבי חיפה הוא זה שתפר את ההסכם המתגבש בין לוזון, הקבוצות, יו"ר הטוטו ושרת הספורט לבנת. מה הפלא שאומרים שהוא האיש החזק בכדורגל הישראלי?

פסקת הסיום צריכה לקבל פרס פוליצר:

כשהאבק ישקע וההסכם ייחתם, כולל 20 מיליון שקלים לטובת נוער ופריפריה, יישאר אדם אחד מחוץ לאור הזרקורים. בלי להתפאר, בלי להתרברב. זה שגישר בין כולם. זה שהגיש לכולם את הסולמות והוריד אותם מהעץ. זה שעובד מאחורי הקלעים. זה שלא עוסק בדיבורים, אלא במעשים. אומרים שהוא האיש החזק בכדורגל הישראלי, מתברר שבצדק.

תומר לוי

פגישות ליליות, מרתון שיחות טלפוניות והבנת נקודות התורפה של כל צד. נשיא מכבי חיפה הוא זה שתפר את ההסכם המתגבש בין לוזון, הקבוצות, יו"ר הטוטו ושרת הספורט לבנת. מה הפלא שאומרים שהוא האיש החזק בכדורגל הישראלי?

לקח לי כמה פעמים עד שהבנתי מה זה אחד חחחח .

איכס תומר לוי הכתב הכי מגעיל שקיים בערות הזה

שלא יספרו לנו סיפורים שהכל בגלל הכסף של מיטש. חיפה השקיע בשמונה השנים האחרונות סכום לא רחוק ממה שמכבי השקיעו.

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000873952&ref=sport5

בשמונה העונות האחרונות הפכה בית"ר לכוח הכלכלי המשמעותי ביותר בליגה, בפער עצום מהקבוצות האחרות, כשסך התקציבים שלה בתקופה הזו מסתכם ב-678 מיליון שקל...

מכבי ת"א, שנהנתה בארבע העונות האחרונות מהכניסה לעידן השפע של מיטשל גולדהאר, מדורגת במקום השני עם השקעה של 573 מיליון שקל מאז 2005. יעקב שחר, ששלט בכדורגל הישראלי בכל הקשור לתקציבים שהעמיד בכל עונה במכבי חיפה, מדורג במקום השלישי עם 528 מיליון שקל. הפועל ת"א סוגרת את הרביעייה עם 406 מיליון שקל בשמונה שנים.

אני גם שמעתי שאחד מהאחים של לוזון סוחר ברכבי הונדה בארץ ומי היבואן של הונדה? ניחשתם נכון.

יד רוחצת יד

משכיר להונדה סניף במבנה שבבעלותו.לא משהו יוצא דופן.

תומר לוי

פסקת הסיום צריכה לקבל פרס פוליצר:

כשהאבק ישקע וההסכם ייחתם, כולל 20 מיליון שקלים לטובת נוער ופריפריה, יישאר אדם אחד מחוץ לאור הזרקורים. בלי להתפאר, בלי להתרברב. זה שגישר בין כולם. זה שהגיש לכולם את הסולמות והוריד אותם מהעץ. זה שעובד מאחורי הקלעים. זה שלא עוסק בדיבורים, אלא במעשים. אומרים שהוא האיש החזק בכדורגל הישראלי, מתברר שבצדק.

נהוג לומר שהתקשורת היא כלב השמירה של הדמוקרטיה

כנראה שתומר לוי הוא כלב המחמד של יענקל'ה