Jump to content

מכירת המיני-מנוי לשלב הבתים בליגה האירופית החלה

Mushon_11

Recommended Posts

לויגאן יש 25,138 מושבים וחלק מועט של מנויים ככה שזה ממש אבל ממש רק חלק משיווק נכון שיקנו עוד מנויים עונתיים

לניס יש 35,000 מושבים וכמובן שבעקבות זאת המחיר יורד דרסטית

לאנז'י 28,000 ושוב מה שמוריד תמחיר דרסטי...

מבטיח לך שאם היה להם רק 12 אלף מקומות והביקוש היה הרבה יותר גבוה המחירים היו שונים

אמיר, אנחנו זוכים למוצר נחות יותר באיצטדיון לא מתקדם, קבוצה בדרג נמוך בהרבה ובתקציב זניח לעומת הקבוצות האלו.

המחיר יקר ואין מקום להשוואה בליגה-שני מוצרים שונים שהראשון(ליגה) יקר בצורה שערורייתית והשני יקר.

אתם חושבים שלקבוצות מאנגליה אכפת מהליגה האירופית? עדיף להן לעמוד בכבוד מול צ'לסי, סיטי ויונייטד מאשר במפעל הזה, שהכסף שהוא שווה זה כלום ושום דבר בשבילן. יחי ההבדל הקטן.

אני חושב שהמחירים מוגזמים, במיוחד בתור מנוי בשער 13. נראה כאילו מכבי מנסה לכעמוד בתחזיות ולהגדיל את הרווחים כתוצאה מכך שלא היה משחק פלייאוף. אבל ההשוואות שלכם לא במקום.

לא הבנתי.. קונים מיני מנוי לפני ההגרלה?

מכבי החליטה שמי שמוכן להתחייב לתמוך בה במשחק בית לפני שהוא יודע מול מי בכלל, יקבל קדימות לעומת מי שמחכה להגרלה. על אותו בסיס מכבי שמרה כרטיסים למשחק הגומלין מול באזל עד ליום המשחק הראשון בשוויץ ככה שמי שהבטיח את מקומו בבלומפילד עשה זאת מבלי לדעת את התוצאה במשחק הראשון.

אני אישית מאוד, מאוד בעד המהלך הזה וחושב שאוהד שמוכן להתחייב לתמוך בקבוצה במשחק בית ולא משנה נגד מי יזכה לקדימות. מצד אחד יש בי אכזבה מסוימת מהמחיר, אני חושב שאפשר היה לתת מחיר של 60 ש"ח לכרטיס בממוצע ליושבי 11, והשאר בהתאם למיקום בבלומפילד. מצד שני אנחנו משלמים 88 כמו זונות (וגם זה ביזיון שהתרגלנו אליו) למשחק בעכו.

אתם חושבים שלקבוצות מאנגליה אכפת מהליגה האירופית? עדיף להן לעמוד בכבוד מול צ'לסי, סיטי ויונייטד מאשר במפעל הזה, שהכסף שהוא שווה זה כלום ושום דבר בשבילן. יחי ההבדל הקטן.

אני חושב שהמחירים מוגזמים, במיוחד בתור מנוי בשער 13. נראה כאילו מכבי מנסה לכעמוד בתחזיות ולהגדיל את הרווחים כתוצאה מכך שלא היה משחק פלייאוף. אבל ההשוואות שלכם לא במקום.

אז למה להשוות זיגפלד? צרפת? רוסיה? גרמניה? השוותי לשלושתן.

ואתה חושב באמת שלצרפתיות אכפת מה-10 מיליון שקלים של הליגה האירופית? או הגרמניות?

תמצא קבוצה שעשרה מיליון שקלים והעפלה אירופית בשבילה זה הישג, עדיף אחת שהאצטדיון שלה לא 25,000+.

כמו שאמר מוריניו בעבר: "זכייה בליגה האירופית תהיה אכזבה".

כאשר מצטטים מישהו לא נכון והשני מגיב בעוקצנות זה נקרא התלהמות, וזה כשל התנהגותי רציני.

תהיה בריא

אם נפסיק רגע את משחק ההסלמות.

זה לא התלהמות. אתה מתייחס ל"השני מגיב בעוקצנות" (ומאשים אותו בתלהמות ו"כשל התנהגותי") כאילו שהוא התחיל את אותה התפנית אבל אתה שוכח משהו,

כשאר אתה מצטט מישהו לא נכון, ההודעה שלך גם יכולה להקרא בטון לא נכון כי היא נקראת בהקשר לא נכון ולכן התגובה אליה גם היא נכתבת בטון לא נכון.

והנה כמו שקראתי את הודעתך כמתנשאת (\עוקצנית) ומקצינה והגבתי בהקצנה, אתה אתה שוב הקצנת.

זה לא נקרא התלהמות, זה נקרא אי הבנה. מקורה בשגיאה כשציטת את האדם הלא נכון.

אבל זה לא באמת חשוב אם אפשר גם להטיח עלבונות אישיים.

מה זה משנה? אם זה היה ליגת אלופות ואותם מחירים עדיין הייתם מתלוננים... זה בגנים של חלק מהאוהדים להתלונן...

אנטריקוט ארגנטינאי עלה לי לפני שנתיים 55 שקל (לא כולל מע"ם ופחת) 109 ללקוח

אנטריקוט ארגנטינאי עולה לי היום 79 שקל (לא כולל מע"ם ופחת) 139 שקל ללקוח

בתור עסק שרוצה להתקיים ולא להמשיך להפסיד רק בשביל לרצות כל הזמן את הלקוחות אני חייב לדעת גם להרוויח קצת

כי אם אני ימשיך לעשות עוד ועוד ועוד מבצעים(109 במקום 139) ולא יהיה לי שום הכנסה אני יקרוס ואתה תעבור לקנות במקום אחר...

אז כנ"ל פה.. מכבי עשתה לך אחלה של מחיר פעם אחת ל60 שקל לכרטיס לפני שנתיים זה לא אומר שהיא חייבת כל פעם כי זאת התנהלות עיסקית שגויה ובדרך הזאת מכבי תקרוס רק שכאן זה לא חנות שאתה פשוט יכול ללכת וליהנות במקום אחר כאן זה מכבי שלנו ואנחנו לפעמים בוכים יותר מדי ושוכחים שיש פה בעלים שמוציא עלינו הרבה מהכיס למרות שלא חייב לנו כלום

מכבי מתנהלת הכי נכון והמחירים שלה הכי הוגנים שבעולם

אני יכול להבטיח לך שלא הייתי מתלונן ליגת אלופות זה מפעל כ''כ שונה מליגה אירופית

ליגה אירופית זה כלום לעומת ליגת האלופות .

רק לחשוב על המועדונים שיכולים לבוא לפה זה היה מצדיק את המחירים ללא ספק.

אם נפסיק רגע את משחק ההסלמות.

זה לא התלהמות. אתה מתייחס ל"השני מגיב בעוקצנות" כאילו שהשני התחיל אותה אבל אתה שוכח משהו.

כשאר אתה מצטט מישהו לא נכון, ההודעה שלך גם יכולה להקרא בטון לא נכון כי היא נקראת בהקשר לא נכון ולכן התגובה אליה גם היא נכתבת בטון לא נכון.

והנה כמו שקראתי את הודעתך כמתנשאת (\עוקצנית) ומקצינה, והגבתי בהקצנה, והנה אתה אתה שוב הקצנת.

זה נקרא אי הבנה, שמקורה בשגיאה כשציטת את האדם הלא נכון.

אפשר להסיק מזה הרבה, אבל אפשר גם להטיח עלבונות אישיים.

אני לא מבין על מה אתה מתווכח

המחירים יקרים זה לא משנה מה תגידו .. ולא משנה גם מה אני אגיד כי אני אקנה.

ואתה חושב באמת שלצרפתיות אכפת מה-10 מיליון שקלים של הליגה האירופית? או הגרמניות?

תמצא קבוצה שעשרה מיליון שקלים והעפלה אירופית בשבילה זה הישג, עדיף אחת שהאצטדיון שלה לא 25,000+.

כמו שאמר מוריניו בעבר: "זכייה בליגה האירופית תהיה אכזבה".

אי אפשר כי הן עוד לא העפילו. במילא הכרטיסים באותו פרופיל קבוצות, פרט לליגה הישראלית, נמוך בעשרות מונים...

אי אפשר כי הן עוד העפילו. במילא הכרטיסים באותו פרופיל קבוצות, פרט לליגה הישראלית, נמוך בעשרות מונים...

כמו שכתבתי, אני חושב שהמחיר גבוה מדי. אתה לא צריך לנסות לשכנע אותי, אלא שההשוואה שלך פשוט לא נכונה בלשון המעטה. אי אפשר להשוות קבוצות מצרפת וגרמניה, או אחת ברוסיה שמתפרקת מנכסיה ומתיימרת לגבוה הרבה יותר, אל מול קבוצה מישראל שזהו הישג עבורה. אולי ניס זו דוגמא סבירה, צריך לבדוק את זה ברמת התקציב, כסף והכנסות, כי זכור לי האצטדיון שלה בסדר גודל של בלומפילד, באופן יחסי. ובכל זאת, קבוצה שסיימה מקום רביעי או חמישי בצרפת מבינה ששם מחכה לה כסף הרבה יותר גדול.

350 שקל למי מנוי לשער 13 זה הרבה מאוד, שלא נדבר על המנויים לקהל הרחב זה בכלל טירוף.

קצת מאוכזב מהקטע הזה ציפיתי גג ל 200 שקל.

בכל זאת לא תיהיה ברירה

ותבין שיש כאלה שלא רק ישלמו 350 ש"ח, הם גם לא יישבו במקום שלהם.

אני לא מבין על מה אתה מתווכח

המחירים יקרים זה לא משנה מה תגידו .. ולא משנה גם מה אני אגיד כי אני אקנה.

הממ בטוח שהתכוונת לצטט אותי? אולי אני מושך ציטוטים סדרתי (:

אני לא מבין על סמך מה אתה קובע את העובדה שהמחיר יקר לכולם.

בעיקר כשלפני כמה הודעות רשמת שהמחיר למבוגרים מצוין ורק לנוער לא.

למבוגר הם מצוינים .

לנוער ממש לא ,זה הכל.

המחיר לא הכי זול אבל הוא גם לא כזה יקר, איפשהו באמצע.

אבל כשקניתי היום כרטיס לעכו ב-105 שקל פתאום המחיר של המיני מנוי נראה לי זול אחושרמוטה :\

למה לעזאזל משחק נגד עכו עולה 105 שקל לכרטיס ?!?!?!

סעמק, איך נפלתי בכיסאות של אופ"א?!

פעם קודמת לקחו שורות 1-15 מה קרה שינו הפעם?!?!

משלמים כפול מכל שער אחר ובסוף נדפקים מאחורי עמודים או משהו..

אני סתם מוציא עצבים פה, לא חובה להתייחס..

סעמק, איך נפלתי בכיסאות של אופ"א?!

פעם קודמת לקחו שורות 1-15 מה קרה שינו הפעם?!?!

משלמים כפול מכל שער אחר ובסוף נדפקים מאחורי עמודים או משהו..

אני סתם מוציא עצבים פה, לא חובה להתייחס..

אופ"א נתנו אופ"א לקחו :)

אני ילד צריך לשלם 100 שקל לכל משחק בליגה האירןפית זה מלא ועוד שאני מנוי שגם אותו קניתי ב1050 שקל וזה המון.

לדעתי זה די חוסר התחשבות/התייחסות באוכלוסיה כמו נוער חיילים שקשה להם לשלם מחיר גבוה.

אם היה מחיר של 80-70 לנוער למשחק אז לא הייתי מתבאס.

אני ילד צריך לשלם 100 שקל לכל משחק בליגה האירןפית זה מלא ועוד שאני מנוי שגם אותו קניתי ב1050 שקל וזה המון.

לדעתי זה די חוסר התחשבות/התייחסות באוכלוסיה כמו נוער חיילים שקשה להם לשלם מחיר גבוה.

אם היה מחיר של 80-70 לנוער למשחק אז לא הייתי מתבאס.

רק בגלל שהכינוי שלך הוא קותי מגיע לך למשכן את הבית על מנוי לליגה האירופאית.