Jump to content

כאבים מאחורי המותן.. עזרה

Replay

Recommended Posts

Capture.jpg

* ההשוואה הבאה בודקת את כמות הקרינה של בדיקת הדמיה לעומת קרינת השמש. ההשוואה מתייחסת לקרינת השמש בישראל, שלדעת מומחי איכות הסביבה היא גבוהה מהממוצע

לגבי סיטי זה תלוי במיקום (אם אני זוכר נכון אז הכי הרבה סיטי בטן ואחרי זה ראש)

בגלל זה לא עושים צילום סתם

א. ל80% מהמתלוננים על כאבי גב תחתון הכאב נעלם תוך שבועיים, ל90% בתוך שישה שבועות.

ב. בהעדר תסמינים חמורים, מומלץ להמתין שישה שבועות לפני שעושים צילום, כדי להשיג אחוזי אבחנה טובים.

ג. תהודה מגנטית גרעינית יעילה מטומוגרפיה במיפוי בקע דיסק, וכמובן נטולת הפגיעה המאוד מסוכנת בתאים. אם אתה מתכוון לדרוש משהו, תדרוש MRI ולא CT.

טוב אל תיקח את זה קשה כפרה אבל אני לא מבין למה אתה מדבר בתקיפות.. נראה לי השרת שמנהל אצלך את הרוגע נפל.

לא הבנתי על מה אתה מלין בסעיף השני ולמה אתה מייחל לרופא בישראל שיאבד את רישיון הרפואה שלו.

הרופא לא רצה לתת סיטי, הוא קודם נתן טיפול תרופתי ואמר לי לחזור אליו למעקב תוך חמישה עד עשרה ימים, ואם לא תהיה הקלה בכאבים הוא יתן סיטי.

סך הכל כנראה שזה לא פריצת דיסק ורק התכווצות שרירים שלוותה בדלקת כי בתאכלס כבר לא כואב לי כמו שלשום (עדיין כואב אבל הרבה פחות)

מה שרציתי להבין אם יש כדאיות לעשות צילום סיטי עם כל הפרוצדורה שכרוכה בזה, לבזבז זמן ולחכות בתור איפה שעושים את הצילום וגם לקבל את כל הקרינה מהמכונה, או פשוט להסתמך על העובדה שזה לא פריצת דיסק כי גם הכאבים קצת חלפו וגם אתם אומרים פה שאם זה היה פריצת דיסק הייתי יושב בוכה ולא מצליח לזוז.

ועל זה אני אתייעץ עם הרופא כבר

אתה רק תספר לי מה הארקוקסיה עושה, כי כבר קראתי שחלק אומרים שזה לא מזיק וחלק אומרים שזה יכול להזיק.

איזה תופעות לוואי יכולות להיות?

כל מה שקשור לצפון אני שונא עכשיו!!!

וברצינות, כדור שדופק את הכליות והכבד...לא הכי מומלץ לקחת סתם....

ורק לצורך הדוגמא כי אתה אמור לדעת שזה פורום של קוקסינלים, אבא שלי עם פריצת דיסק כמו גדול עבד כנהג אוטובוס...ככה ש...

כל מה שקשור לצפון אני שונא עכשיו!!!

וברצינות, כדור שדופק את הכליות והכבד...לא הכי מומלץ לקחת סתם....

ורק לצורך הדוגמא כי אתה אמור לדעת שזה פורום של קוקסינלים, אבא שלי עם פריצת דיסק כמו גדול עבד כנהג אוטובוס...ככה ש...

אני לא רופא ולא מתכוון להמליץ, וכל מקרה לגופו, אבל כדאי שאבא שלך ידע שהתגלה כי פעולה כירורגית יעילה יותר מהטיפול המקובל. רק בריאות, אבל אם חלילה יתרחש בקע בדיסק נוסף, אין לו מה לחשוש מניתוח.

אני לא רופא ולא מתכוון להמליץ, וכל מקרה לגופו, אבל כדאי שאבא שלך ידע שהתגלה כי פעולה כירורגית יעילה יותר מהטיפול המקובל. רק בריאות, אבל אם חלילה יתרחש בקע בדיסק נוסף, אין לו מה לחשוש מניתוח.

תדע שהדבר היחיד שאבא שלי חושש זה שאני אשאר לגור בבית :) אם ניתוח ייקח אותו רחוק ממני הוא יעשה אותו גם בלי סיבה.

אגב, בפעם האחרונה שנפגשנו התחלנו משחק מנג'ר, המשכת אותו? :)

תדע שהדבר היחיד שאבא שלי חושש זה שאני אשאר לגור בבית :) אם ניתוח ייקח אותו רחוק ממני הוא יעשה אותו גם בלי סיבה.

אגב, בפעם האחרונה שנפגשנו התחלנו משחק מנג'ר, המשכת אותו? :)

עוד לא היה משהו שהתחלתי בחיים האלה ואשכרה התמדתי בו, וגם המשחק הזה לא שונה.

לדעתי שיחקתי בו אולי שבוע וחצי, שעמם אותי לגמרי.

בטח אתה זיין על עכשיו, כי כל פעם שהרמתי לך טלפון (יצא לי להיות כמה פעמים בצב) סיננת. (:

אני מפרגן ומקווה שתתחיל לזרוק עצמות מתישהו.

Capture.jpg

* ההשוואה הבאה בודקת את כמות הקרינה של בדיקת הדמיה לעומת קרינת השמש. ההשוואה מתייחסת לקרינת השמש בישראל, שלדעת מומחי איכות הסביבה היא גבוהה מהממוצע

היה לי מיפוי עצמות(שבר מאמץ) ובמיפוי גילו גם שאני צריך צילום חזה ולפני זה היה cr ועוד איזה צילום בתוך משהו ענקי

Capture.jpg

רק מלקרוא את הטבלה הזאת נהיה לי רע.

היה לי מיפוי עצמות(שבר מאמץ) ובמיפוי גילו גם שאני צריך צילום חזה ולפני זה היה cr ועוד איזה צילום בתוך משהו ענקי

נראה שאכלת הרבה קרינה בחיים שלך ...

:/

רק מלקרוא את הטבלה הזאת נהיה לי רע.

נראה שאכלת הרבה קרינה בחיים שלך ...

:/

שתית מים ממפעלי הכימיקלים בחיפה ואתה מדבר על רע לך?