Jump to content

המצב במצרים

אדיר ישראל

Recommended Posts

אז מה אתה בעצם אומר? מה הסיבה שיש מהומות במצרים?

אין מהומות זה קונספירציה שהממשל רוצה שתאמין, כמו בסוריה שאין באמת הרוגים.

יש את המוכרות: 9\11 , הנחיתה על "הירח" ב-1969, ברק אובאמה ובעצם כל נשיא של ארה"ב חוץ מקנדי שנרצח(שזו עוד קונספירציה), כל הסלבריטאיים שמתו בדרכים מסתוריות(2pac אחד מהם כמו שמישהו פה הזכיר) ועוד ועוד ועוד. בעצם רוב הקונספירציות הן סאב קטגוריה ל"סדר עולם חדש" ואשמח אם מישהו יתקן אותי בזה. זה עולם שלא נגמר כי כל הזמן קורים דברים חדשים והדמיון מפותח וצמא לדברים "אחרים". על כל דבר אתה יכול להמציא\לכתוב קונספירציה. השאלה , למה אתה מאמין?

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_conspiracy_theories

לא נותן לך קישורים ישירים , כי אם את המידע הזה אתה לא יכול למצוא לבד אז אתה גם לא תקרא את מה שכתוב שם. החכמה נעימה.

אז מה שאתה אומר זה שמידע שאני לא ימצא לבד אני לא יקרא אותו?

אשמח בכל מקרה לקישורים על קונספירציות

מבטיח לקרוא לפחות שורה שתיים

תתחיל בקישור לויקיפדיה. לא כזאת חפירה.

ולא. מה שאני אומר זה שאם אין לך מספיק רצון\יכולת\או לא יודע מה למצוא לבד את המקורות מידע האלה(שזה באמת חיפוש פשוט בגוגל) אז כנראה שאתה לא באמת רוצה לדעת וללמוד.

קיצר,

אז אחרי שאמרת לנו להעדיף חיפוש בויקיפדיה וגוגל אחרי קונספירציות, על פני פרשנים ומומחים - מה השורה התחתונה שלך בקשר למצרים?

שיהרגו אחד את השני , זה לא משנה כלום. הכל מתוכנן כמו שכבר כתבתי.

עריכה: ותרשה לי לגחך - "פרשנים ומומחים".

כי השכלתך היא ????

ואם הכל מתוכנן, אנא גלה לנו את הסוף. מת לספוילר.

אני לא אחד מהאלה שמחליטים לצערי.

אתה מוזמן לשאול אותי עוד שאלות , דיון איתך נראה לי יהיה מעניין.

עריכה:תגובתי למעלה מתייחסת אך ורק למצב במצרים. מטרתם הסופית היא הפיכת כל כדור הארץ לרשות אחת , שעבוד האדם , צמצום מאסיבי של אוכלוסיית האדם..

עריכה שנייה:אלה מטרותיהן הסופיות - http://educate-yourself.org/cn/johncolemangoalsofIlluminati.shtml

בעיראק אני מבין... השתלטות על מאגרי נפט.

מה עומד מאחורי ההחלטה במלחמת אזרחים במצרים ובסוריה?

אין לי מושג. אני רק יכול לשער , ומניח שתמצא גם קונספירציות על זה.

אמיתי לגמרי

דוחות אמריקאים חסויים גילו כי השחקן אנדרי ארשבין היה מרגל רוסי בזמן שהיה שחקן ארסנל האנגלית

דיווחים השייכים לביטחון הלאומי בארצות הברית הדליפו לתקשורת הרוסית כי שחקן ארסנל לשעבר הוא מרגל רוסי שעבד באנגליה הוא נקרא בשם "שועל אדום"

ארשבין היה מיועד לשחק בברצלונה והוא ביים פציעה כדי להמשיך את עבודתו על אדמת אנגליה בתור סוכן ק.ג.ב

אין ספק שיש גופים ומדינות שיש להן השפעה ישירה ועקיפה. למשל - קרן המטבע או ארה"ב. אין ספק בדבר מערובותן ובחישתן מאחוריי הקלעים כדי שהמועמד המועדף לאינטרסים שלהם יבחר. כך היה מאז מעולם. במהפכה באיראן בשנות ה-70 והניסיון שנכשל בשנות ה-2000 לדוגמה.

עם זאת האביב הערבי כולו הפתיע את כל גופי המודיעין. לומר שיד מכוונת אחראית לכך? אני בספק.