Jump to content

המצב במצרים

אדיר ישראל

Recommended Posts

אחי, באמת שכבר אין לי כוח לדיונים האלה.

ויש הוכחות לחלק מהדברים , ולחלק יש ראיות או לא יודע איך לקרוא לזה

שנשמעות מאוד הגיוניות.

עריכה: http://www.abovetopsecret.com/forum/index.php

כנס ל-Area 51 and other Facilities

אני חושב שאתה מסיט את הדיון הזה כחלק מקונספירציה שנועדה למנוע מהנושא המצרי לעלות באופן רציני בשיח הישראלי.

הראיות שלי (או לא יודע איך לקרוא לזה)

אחי, באמת שכבר אין לי כוח לדיונים האלה.

ויש הוכחות לחלק מהדברים , ולחלק יש ראיות או לא יודע איך לקרוא לזה

שנשמעות מאוד הגיוניות.

עריכה: http://www.abovetopsecret.com/forum/index.php

כנס ל-Area 51 and other Facilities

מה זה הוכחות לחלק?

הוכחות ממי?

משהו שמצא מישהו שמחפש תאוריית קונספירציה? נתת פה כמה וכמה תאוריות אמרת שהארגונים החשאיים מזיזים את העולם, יש לך הוכחה לזה, או שזה סתם משהו שקראת באתר?

ופלקו, זה בכלל מזימה שלי להסיט את האש מיואב זיו, לכן המהומות במצרים, לא שמת לב שסלאח דיבר שנייה אחרי שדיברו על זה שזיו חלש?

לא יודע אבל חכה, עכשיו הוא יטען שזה ה300 שהוא יבלבל עם האילומינטי ואז יזכיר לנו שיש גזע של לטאות חייזריות שעומדות להשטלת מצרים ואז... על העולם!

הם יהפכו פורנו לדבר שבשגרה ויתנו סמים לילדים קטנים

אני חייב לומר שזה בהחלט מוצלח יותר מדיון רציני בנושא המקורי.

לא יודע אבל חכה, עכשיו הוא יטען שזה ה300 שהוא יבלבל עם האילומינטי ואז יזכיר לנו שיש גזע של לטאות חייזריות שעומדות להשטלת מצרים ואז... על העולם!

הם יהפכו פורנו לדבר שבשגרה ויתנו סמים לילדים קטנים

אני חייב לומר שזה בהחלט מוצלח יותר מדיון רציני בנושא המקורי.

וואלה לפחות קראת קצת :) .

מכיר את השטויות האלה עוד לפניך.

ככה זה כשכל הדורות אחורה במשפחה שולטים בעולם...

רוצה לדבר על צלב הורד? משהו אחר? אני יודע! Crab People!

אז סתם שתדע שהתגובה שלך יצאה מאוד שחצנית ומלאת חורים וחוסר ידע

אתה מודע לזה שמצרים מאז ולפני הסכם השלום איתנו היתה תחת שלטון דיקטטורי?

שאנחנו בעצם לא עשינו שלום עם העם המצרי אלה עם האליטה המצרית והנה תראה קבוצת צעירים מלומדים עכשיו מחתימה אזרחים ברחבי מצרים על עצומה לניתוק הסכמי השלום עם ישראל וארה״ב ( את הכסף הם יקבלו ממדינות המפרץ) אנשים מלומדים צעירים וחילוניים לא אנשי דת שמושפעים ממה שהם שומעים מהאימאם

שבעצם בגלל צורת השלטון הזו התחיל כל הבלאגן במצרים שגרם לזה שלראשונה במדינה ערבית יתקיימו בחירות דמוקרטיות ותנחש מי עלה לשלטון??

מוסלמי קיצוני שנתמך ע״י אירגון שהוא לא חוקי בכלל שלא מכיר בישראל

ככה או ככה בורים מוסלמים או אנשים מלומדים ניראה שרק אנשי הצבא הבכירים במצרים הם בעלי אינטרס לשיתוף ושלום עם העולם המערבי

מעבר לזה הצבא הצרי כבר עמוק בסיני וכרגע דעתנו לא ממש משנה שם

מה שמוזר זאת תגובת ארה״ב שיצאו נגו סיסי ואני מאמין שמה שהם אומרים לא באמת תואם את דרכם כי האינטרס המערבי הוא שסיסי הוא זה שיעלה לשלטו בסוף ולא מוסלמי קיצוני

אתה באמת חושב שאתה מחדש לי משהו בכל הנוגע לעברה של מצרים ?

איך קשורה מהפכת הקצינים הצעירים, ושנות שלטונם של נאצר, סאדאת ומובארק - למה שאתה רשמת, ואיך זה בכלל קשור למה אני עניתי לך ?

אתה רשמת שמזל שיש שם סוג של כאוס כי אלמלא הבלגן שלהם "הנשק היה מזמן מופנה אלינו".

איזה נשק בדיוק הופנה אלינו לפני המהפכות האחרונות ???

- זה מה שאני שואל. איזה נשק בדיוק ?

מתי צבא מצרים ירה לאחרונה לעבר שטח ישראל ?

הסכמי השלום נשמרו במלואם מהיום שנחתמו, ואף חייל מצרי לא ירה לישראל.

ובקשר להמשך ההודעה שלך - לא הבנתי לאן אתה חותר. רשמת מבולגן, משפט אחד לא קשור לשני. קיצר, לא ברור מה ניסית להעביר. באמת שלא.

* אגב - אני מאוד שמח שצבא מצרים נמצא בסיני ונלחם באיסלמיסטים, ובמנהרות בגבול עזה.

קצת לגבי גרמניה ושאר אירופה:

א. "תוכניות ההצלה" שבינתיים סיבכו את המדינות האלה הרבה יותר מאשר שיפרו את מצבן היו למעשה גיוס כספים עבור המדינות החייבות, כדי שיוכלו לשלם את החובות לבעלי החוב שלהם, שבאופן לא מאוד מפתיע, חלק נכבד מהם הם בנקים גרמניים, שהיו מוצאים את עצמם על סף פשיטת רגל אם לא היו מארגנים להם את ההצלה הזו.

ב. בסיטואציה נורמלית של מדינות ריבוניות עם כלכלות פחות מפותחת שנמאצאות בשכנות או ביחסים כלכליים משמעותיים עם כלכלה מתקדמת כמו זו הגרמנית, הן היו דואגות לעשות פיחות בערך המטבע שלהן (כמו שממשלה/נגיד בנק מרכזי שמעוניין לסייע לכלכלה הייצרנית בישראל דואג לשמור את השקל "חלש" ביחס לדולר), כדי שיצרנים מקומיים יוכלו לעמוד בתחרות מול הכלכלה החזקה יותר. מכיוון שהמדינות האלה לא יכולות לעשות את זה כי הן חברות באותו גוש מטבע ולא מנהלות מטבע משל עצמן, הכלכלה הגרמנית נהנית מיתרון ביחס לכלכלות האלה.

בעולם הבולשביקי שאתה חי בו זה קיים, במציאות, יוון לא יכולה לשלם חובות ולכן עושים לה הסדר, הידועה לכול כתספורת, חלק מהחוב נמחק, ועל חלקו משנים את הפריסה והריבית, כך עם עוד צעדי הבראה של הממשלה ובעזרת התמיכה החיצונית המדינה יכולה להינצל מחדלות פירעון, אתה פשוט חושב שיתנו ליוונים כסף במתנה, על מנת ששוב ינהלו אותו בצורה כושלת ללא שום התניות?

רונן אתה צודק לגבי הפירוז בהסכם השלום עם מצרים, וברור שבסוריה הרבה יותר קשה לקחת צד :yellow_cool1: , אבל מספיק לראות את ההמונים צועקים בטיפשות כנגד ישראל עדיין בשביל להבין שאיום הם כן מהווים, וכל טבח המונים הדדי שכזה רק משרת את ישראל, כפי שתמיד שירת בעבר ותמיד ישרת בעתיד.

אתה באמת חושב שאתה מחדש לי משהו בכל הנוגע לעברה של מצרים ?

איך קשורה מהפכת הקצינים הצעירים, ושנות שלטונם של נאצר, סאדאת ומובארק - למה שאתה רשמת, ואיך זה בכלל קשור למה אני עניתי לך ?

אתה רשמת שמזל שיש שם סוג של כאוס כי אלמלא הבלגן שלהם "הנשק היה מזמן מופנה אלינו".

איזה נשק בדיוק הופנה אלינו לפני המהפכות האחרונות ???

- זה מה שאני שואל. איזה נשק בדיוק ?

ובקשר להמשך ההודעה שלך - לא הבנתי לאן אתה חותר. רשמת מבולגן, משפט אחד לא קשור לשני. קיצר, לא ברור מה ניסית להעביר. באמת שלא.

* אגב - אני מאוד שמח שצבא מצרים נמצא בסיני ונלחם באיסלמיסטים, ובמנהרות בגבול עזה.

הנשק שהיה מופנה אלינו אם לא הכאוס לא היה מופנה מצד הצבא המצרי אלה מצד האחים המוסלמים שיש להם מספיק מצבור נשק להרים פה מלחמה רצינית

כמו שאפשר לראות הם לא ממש שמים על הצבא המצרי

עד מוריסי שלט במצרים הצבא שלטון דיקטטורי שמנע מהעם להביעה את דעותיו

המהפכה האחרונה שינתה את מצרים יותר מכל מהפכה קודמת שהיתה שם ואם לא הכאוס המקומי יש מצב גדול שראש מעיניהם היה חוזר למטרה הראשית של האחים המוסלמים וזה להשמיד אותנו

18.1.74

הנשק שהיה מופנה אלינו אם לא הכאוס לא היה מופנה מצד הצבא המצרי אלה מצד האחים המוסלמים שיש להם מספיק מצבור נשק להרים פה מלחמה רצינית

כמו שאפשר לראות הם לא ממש שמים על הצבא המצרי

עד מוריסי שלט במצרים הצבא שלטון דיקטטורי שמנע מהעם להביעה את דעותיו

המהפכה האחרונה שינתה את מצרים יותר מכל מהפכה קודמת שהיתה שם ואם לא הכאוס המקומי יש מצב גדול שראש מעיניהם היה חוזר למטרה הראשית של האחים המוסלמים וזה להשמיד אותנו

איזה מצבורי נשק יש לאחים המוסלמים שיכולים לאיים על בטחון ישראל ?

ומהיכן המידע שכביכול יש לך ?

ואני דורש הפעם מידע מדויק, הכולל פרטים על הטייסת הראשונה שלהם. עזוב טייסת - מטוס.

או לפחות טנק.

רונן אתה צודק לגבי הפירוז בהסכם השלום עם מצרים, וברור שבסוריה הרבה יותר קשה לקחת צד :yellow_cool1: , אבל מספיק לראות את ההמונים צועקים בטיפשות כנגד ישראל עדיין בשביל להבין שאיום הם כן מהווים, וכל טבח המונים הדדי שכזה רק משרת את ישראל, כפי שתמיד שירת בעבר ותמיד ישרת בעתיד.

ולך עניתי במפורט עד שנפל האינטרנט....

בקיצור: המשך הטבח - פגיעה ביציבות.

ללא יציבות אי אפשר יהיה לכונן משטר חילוני, שאותו כולנו רוצים.

וטבח המוני כנראה ישסע את החברה המצרית לפלגים פלגים. ובמצב כזה הסיכוי שהעם יתלכד מאחורי מנהיג או לפחות יסור למרותו - נמוך.

וכאשר המשילות בשפל, יהיה קשה יותר לצבא להילחם כנגד הטרוריסטים בסיני וכנגד חמאס והמנהרות בגבול עזה.

ואני אפילו לא מתחיל לדבר על העימות העתידי (או העכשיוי) מול איראן וכמה מצרים רלוונטית אליו.

וכן - אני מסכים שכשמדובר בסוריה באמת קשה יותר להעדיף צד. ללא שום ציניות או שמחה לאיד.

בקשר להמון הזועם ? שיצעק עד סוף הימים, זה לא מזיז.

מדובר ב"עם" במובן הכי פרימיטיבי שיש - ללא מעמד, זכויות או כוח.

איזה מצבורי נשק יש לאחים המוסלמים שיכולים לאיים על בטחון ישראל ?

ומהיכן המידע שכביכול יש לך ?

ואני דורש הפעם מידע מדויק, הכולל פרטים על הטייסת הראשונה שלהם. עזוב טייסת - מטוס.

או לפחות טנק.

בשבת עלה לשידור ברדיו בגלגלצ בשעה 6 שגריר ישראל במצרים לשעבר ואמר שבידי האחים המוסלמים מצבור נשק גדול מספיק לעורר בלאגןגדןל

בשבת עלה לשידור ברדיו בגלגלצ בשעה 6 שגריר ישראל במצרים לשעבר ואמר שבידי האחים המוסלמים מצבור נשק גדול מספיק לעורר בלאגןגדןל

"בלגן גדול"

תפרט ?

אורן לפעמים אתה מפחיד אותי

זה באמת לא כזה ביג דיל. באותו יום בצהריים נחתם הסכם ההפרדה ישראל-מצרים שחתם את התקריות הרבות שהיו בגזרת הסואץ לאחר מלחמת יו"כ. ממה שאני יודע, לא היו תקריות אש מטעם הצבא המצרי לאחר מכן.

995174_10151657344177955_1587902083_n.jpg

יכול להיות להם, ובטוח יש להם, לא מעט נשק. אממה, זה עדיין נשק בסגנון מליציוני. זה לא צבא, ואפילו לא ארסנל נשק תלול מסלול ונ"ט כמו שיש לחיזבאללה ו/או חמאס. תוסיף לעובדה שאין יישובים מצריים בקרבת הגבול הישראלי ותקבל את העובדה שהציבור שאוהב ותומך באחים המוסלמים לא יכול לפגוע בך כ"כ בקלות.

ולך עניתי במפורט עד שנפל האינטרנט....

בקיצור: המשך הטבח - פגיעה ביציבות.

ללא יציבות אי אפשר יהיה לכונן משטר חילוני, שאותו כולנו רוצים.

וטבח המוני כנראה ישסע את החברה המצרית לפלגים פלגים. ובמצב כזה הסיכוי שהעם יתלכד מאחורי מנהיג או לפחות יסור למרותו - נמוך.

וכאשר המשילות בשפל, יהיה קשה יותר לצבא להילחם כנגד הטרוריסטים בסיני וכנגד חמאס והמנהרות בגבול עזה.

ואני אפילו לא מתחיל לדבר על העימות העתידי (או העכשיוי) מול איראן וכמה מצרים רלוונטית אליו.

וכן - אני מסכים שכשמדובר בסוריה באמת קשה יותר להעדיף צד. ללא שום ציניות או שמחה לאיד.

בקשר להמון הזועם ? שיצעק עד סוף הימים, זה לא מזיז.

מדובר ב"עם" במובן הכי פרימיטיבי שיש - ללא מעמד, זכויות או כוח.

תשמע זה ברור שבין אנשי מובארק והצבא לשעבר הם עדיפים על האחים המוסלמי, אבל הנה בסוריה אחד חילוני אחד דתי ואף אחד לא יודע להגיד בוודאות מה עדיף לנו, על כן עדיף לנו שכמה שיותר כינים של טרוריסטים ימשיכו להיחרב במלחמה בינם לבין עצמם. במצרים כנראה זה לא יקרה, אבל בסוריה מצב טוב שהיא תתפרק לכמה קנטונים (2-3), וכל מדינה כזו שמתפוררת, פירושו פחות איום עלינו, אף אחד לא הצטער על כך שעיראק ואפגניסטן הן לא באמת מדיניות ריבוניות, ובטח שלא ישות אחת ששולטת על כולם, תראה מה זה אפילו מלחמת אזרחים שבה חמאס ניצח, עזרה בעיקר לישראל (למרות שעצם קיומה היה חרפה).