Jump to content

המצב במצרים

אדיר ישראל

Recommended Posts

בארץ יש לך רוסים שעם כל התרבות המפוארת שלהם, בלי סרקזם ובלי זלזול, גם לא מופת לדמוקרטיה.

והנושא הזה מאוד עצוב. אמהות בוכות, אחים לא חוזרים, וזה משמח אתכם? אם כבר חוסר ערך לחיים. אתם חוגגים פה טבח, תסתכלו במראה

די להיתממות.

האיסלם מערער על מבנים של מדינות דמוקרטיות מבפנים, והכי מצחיק שהכל נעשה בשם הדמוקרטיה, זכויות אדם וכו?.

תראו מה קורה באירופה, האיסלם מכרסם אט אט ואם הם ימשיכו לגלות סובלנות לקבוצות קיצוניות שיודעות שלא יעשה נגדם כל צעד בשם הסובלנות וחופש הביטוי, הם יאכלו אותה בענק.

שוודיה לדוגמא היא מדינה שכנראה כבר איחרה את הרכבת.

שיהיה בהצלחה לסיסי ולצבאו, האחים המוסלמים זו תנועה דתית שמתבססת על השריעה האיסלמית וטוב לא יצא מזה.

במצרים, בסוריה, בלבנון, בתימן, בעיראק,כולל חמאס,חיזבאללה, אל קעידה, צבא סוריה, פלשתינאצים ובכל מקום, תמשיכו לשחוט אחד את השני בהצלחה לכל הצדדים הכושלים.

אם אני יאמין למשהו. זה רק שטופאק חי.. וגם זה בגלל שיש הוכחות.

למשל שירי מגירה עם מסרים סמויים, למה לא מצאו את הגופה ולמה בשיר של אמינם טוי סולדג'רס מצנזרים מילה בסוף המשפט I went through my whole career without mentioning ****

הבחור המצונזר הוא שאחראי על ביומו של מותו של טופאק. קוראים לו שוג, suge.

בנוסף, באחד מהשירי המגירה שציינתי יש שורה שאם משמיעים אותה הפוך הוא אומר yes im alive and im missing you.

האיחוד זה עניין כלכלי. יש מי שיגיד שהיום אימפריאליזם גרמני. האו"ם היה קיים בתכלס, אחרי מלחמת העולם הראשונה, אבל היתה לו פאדיחה עם השנייה ועם השואה וכו', אז היה צריך לשנות את השם. תדמית חדשה וזה.

הגרמנים מתים לעוף מהאיחוד. המצב של היום הוא שהם משלמים על הבטלנות של עמים אחרים ונשמעים שם הרבה קולות לחתוך את זה ולהיות תלויים בעצמם. המזל הוא שלאנגלה מרקל יש ביצים לעמוד מול המתנגדים.

אין שום דבר טוב בטבח

אבל שלא יהיה לך ספק אם לא המלחמה הפנימית שלהם הנשק שלהם כבר היה מופנה אלינו

כי הרי לכל אורך שנות השמונים, התשעים והאלפיים המצרים ירו עלינו באופן רציף ?

אתה בכלל יודע שחלק מרכזי מהסכם השלום אוסר בפועל על מצרים להכניס צבא לסיני, אלא רק כוחות סמליים ?

אתה מודע לכך שכדי להילחם בטרור שצמח בחצי האי בשנים האחרונות המצרים היו זקוקים לאישור ישראלי להכניס כוחות צבא לסיני ?

כאילו באמת, מה אתם עושים ביום יום ? רואים האח הגדול וקוראים ידיעות בוואן, וזהו ?

כיף להיות בורים ?

סתם, זה ממש לא בקטע מתנשא, אבל הודעה כל כך מטומטמת ולא קשורה לעולם.. זה פשוט מרגיז.

הגרמנים מתים לעוף מהאיחוד. המצב של היום הוא שהם משלמים על הבטלנות של עמים אחרים ונשמעים שם הרבה קולות לחתוך את זה ולהיות תלויים בעצמם. המזל הוא שלאנגלה מרקל יש ביצים לעמוד מול המתנגדים.

לא הכי מדוייק

הכלכלה הגרמנית היא סופר סוציאליסטית בכל מה שקשור לשכר ותנאי עבודה ,אבל החברות הגרמניות נהנות מהקרבה לצכיה ופולין ומייצרות שם בזול .מנגד על כל 10 יורו

שיוצא מהכיס של איזה רומני או יווני אז בערך 2 יורו מגיע לגרמניה , הרי החברות הגרמניות שולטות בהרבה תחומים , כך שגרמניה נותנת הלוואה לאיזה הונגריה לדוגמא

היא מבטיחה שחברות גרמניות לא יפגעו מהמשבר שם . גרמניה היא המדינה שבדיעבד הכי הרוויחה מהאיחוד , ידעה להרוויח מכל הצדדים , וביססה את עצמה ככלכלה חזקה בהרבה מאיטליה או צרפת

ששלושתן היו הכלכות המובילות לפני 10 שנה .

פוליטית וכלכלית באמת שאין הצדקה לאיחוד אירופאי שמאגד אינטרסים שונים ותרבות ( בעיקר תרבות עבודה ) שונה , אבל פירוק במצב הנוכחי יביא לתלתלה שדווקא לאנגלה מרקל אין את הביצים

להתמודד איתה .

אם אני יאמין למשהו. זה רק שטופאק חי.. וגם זה בגלל שיש הוכחות.

למשל שירי מגירה עם מסרים סמויים, למה לא מצאו את הגופה ולמה בשיר של אמינם טוי סולדג'רס מצנזרים מילה בסוף המשפט I went through my whole career without mentioning ****

הבחור המצונזר הוא שאחראי על ביומו של מותו של טופאק. קוראים לו שוג, suge.

בנוסף, באחד מהשירי המגירה שציינתי יש שורה שאם משמיעים אותה הפוך הוא אומר yes im alive and im missing you.

http://www.searching4tupacshakur.com/autopsycolour

לא הכי מדוייק

הכלכלה הגרמנית היא סופר סוציאליסטית בכל מה שקשור לשכר ותנאי עבודה ,אבל החברות הגרמניות נהנות מהקרבה לצכיה ופולין ומייצרות שם בזול .מנגד על כל 10 יורו

שיוצא מהכיס של איזה רומני או יווני אז בערך 2 יורו מגיע לגרמניה , הרי החברות הגרמניות שולטות בהרבה תחומים , כך שגרמניה נותנת הלוואה לאיזה הונגריה לדוגמא

היא מבטיחה שחברות גרמניות לא יפגעו מהמשבר שם . גרמניה היא המדינה שבדיעבד הכי הרוויחה מהאיחוד , ידעה להרוויח מכל הצדדים , וביססה את עצמה ככלכלה חזקה בהרבה מאיטליה או צרפת

ששלושתן היו הכלכות המובילות לפני 10 שנה .

פוליטית וכלכלית באמת שאין הצדקה לאיחוד אירופאי שמאגד אינטרסים שונים ותרבות ( בעיקר תרבות עבודה ) שונה , אבל פירוק במצב הנוכחי יביא לתלתלה שדווקא לאנגלה מרקל אין את הביצים

להתמודד איתה .

קודם כל תודה על המידע. חידשת לי.

שנית כל איך בדיוק הסיוע שהאיחוד נותן ל-PIIGS משפיע על הייצור הגרמני? אף אחת מהמדינות הקורסות לא קרובה לגרמניה. אתה אומר לי שחברות גרמניות מייצרות ביוון ואירלנד?

פשוט תפסיקו להאמין למה שאומרים לכם בתקשורת. ארגוני המודיעין הם חלק נכבד מזה , כנ"ל ה-FBI וכל הארגונים החשאיים שיש לארה"ב.

סתם ככה, אילו ארגונים חשאיים?

בהמ הם שולטים?

על איזה מידע זה נשען?

ולא הדודה של הסבתא של ההוא?

כי קח קטע, באזור 52? לא נחתו חייזרים באמת אתה יודע, זה סתם שטות של חובבי תאוריות שמתביישים בזה שהם גייז.

שנית כל איך בדיוק הסיוע שהאיחוד נותן ל-PIIGS משפיע על הייצור הגרמני? אף אחת מהמדינות הקורסות לא קרובה לגרמניה. אתה אומר לי שחברות גרמניות מייצרות ביוון ואירלנד?

אירלנד זה לא דוגמא טובה , כי היא תחת השפעה בריטית . אבל הונגריה , צכיה פולין וגם יוון מושפחות מאוד מהתעשיה הגרמנית , לא רק שהגרמנים מייצרים שם

הם גם מוכרים שם . חברות השקעות גרמניות מחזיקות בנתכים משמעותיים מהחברות הגדולות בשווקים האלו כמו חברות סלולר , תשתיות , קמעונות וכו' .

הבנק הגדול בגרמניה דוייצה חשוף להלוואות ענק לבנקים בפורטוגל , אז יש להם אינטרס ברור לחלץ את פורטוגל מהמשבר .

סתם ככה, אילו ארגונים חשאיים?

בהמ הם שולטים?

על איזה מידע זה נשען?

ולא הדודה של הסבתא של ההוא?

כי קח קטע, באזור 52? לא נחתו חייזרים באמת אתה יודע, זה סתם שטות של חובבי תאוריות שמתביישים בזה שהם גייז.

51*

כי הרי לכל אורך שנות השמונים, התשעים והאלפיים המצרים ירו עלינו באופן רציף ?

אתה בכלל יודע שחלק מרכזי מהסכם השלום אוסר בפועל על מצרים להכניס צבא לסיני, אלא רק כוחות סמליים ?

אתה מודע לכך שכדי להילחם בטרור שצמח בחצי האי בשנים האחרונות המצרים היו זקוקים לאישור ישראלי להכניס כוחות צבא לסיני ?

כאילו באמת, מה אתם עושים ביום יום ? רואים האח הגדול וקוראים ידיעות בוואן, וזהו ?

כיף להיות בורים ?

סתם, זה ממש לא בקטע מתנשא, אבל הודעה כל כך מטומטמת ולא קשורה לעולם.. זה פשוט מרגיז.

אז סתם שתדע שהתגובה שלך יצאה מאוד שחצנית ומלאת חורים וחוסר ידע

אתה מודע לזה שמצרים מאז ולפני הסכם השלום איתנו היתה תחת שלטון דיקטטורי?

שאנחנו בעצם לא עשינו שלום עם העם המצרי אלה עם האליטה המצרית והנה תראה קבוצת צעירים מלומדים עכשיו מחתימה אזרחים ברחבי מצרים על עצומה לניתוק הסכמי השלום עם ישראל וארה?ב ( את הכסף הם יקבלו ממדינות המפרץ) אנשים מלומדים צעירים וחילוניים לא אנשי דת שמושפעים ממה שהם שומעים מהאימאם

שבעצם בגלל צורת השלטון הזו התחיל כל הבלאגן במצרים שגרם לזה שלראשונה במדינה ערבית יתקיימו בחירות דמוקרטיות ותנחש מי עלה לשלטון??

מוסלמי קיצוני שנתמך ע?י אירגון שהוא לא חוקי בכלל שלא מכיר בישראל

ככה או ככה בורים מוסלמים או אנשים מלומדים ניראה שרק אנשי הצבא הבכירים במצרים הם בעלי אינטרס לשיתוף ושלום עם העולם המערבי

מעבר לזה הצבא הצרי כבר עמוק בסיני וכרגע דעתנו לא ממש משנה שם

מה שמוזר זאת תגובת ארה?ב שיצאו נגו סיסי ואני מאמין שמה שהם אומרים לא באמת תואם את דרכם כי האינטרס המערבי הוא שסיסי הוא זה שיעלה לשלטו בסוף ולא מוסלמי קיצוני

אכן51. ודווקא ממש לאחרונה חשפו שיש דברים בגו. אומנם לא על קיומם של חיזרים וכאלו אך על ניסויים שנעשו שם ועל מיקומו המבודד.

אז נעשו ניסויים. אז מה. גם לצה"ל יש בסיסים שנעשים בהם ניסויים.

אז נעשו ניסויים. אז מה. גם לצה"ל יש בסיסים שנעשים בהם ניסויים.

אתם הורגים אותי. מדברים מחוסר ידע מוחלט. תנסו קצת להחכים , מקסימום קיבלתם סיפור פנטזיה מגניב שיפלפל קצת את השגרה המשעממת.

אתם הורגים אותי. מדברים מחוסר ידע מוחלט. תנסו קצת להחכים , מקסימום קיבלתם סיפור פנטזיה מגניב שיפלפל קצת את השגרה המשעממת.

יש מצב שאתה זה הבחור עם התספורת המוזרה מהתכנית חייזרים מן העבר בערוץ ההיסטוריה?

הא? לא צריך להיות בעל סיווג בטחוני גבוה בשביל לדעת שגם לצה"ל יש בסיסי ניסויים.

זה שיש בסיסים סודיים עוד יותר, זה הגיוני לחלוטין.

קצת לגבי גרמניה ושאר אירופה:

א. "תוכניות ההצלה" שבינתיים סיבכו את המדינות האלה הרבה יותר מאשר שיפרו את מצבן היו למעשה גיוס כספים עבור המדינות החייבות, כדי שיוכלו לשלם את החובות לבעלי החוב שלהם, שבאופן לא מאוד מפתיע, חלק נכבד מהם הם בנקים גרמניים, שהיו מוצאים את עצמם על סף פשיטת רגל אם לא היו מארגנים להם את ההצלה הזו.

ב. בסיטואציה נורמלית של מדינות ריבוניות עם כלכלות פחות מפותחת שנמאצאות בשכנות או ביחסים כלכליים משמעותיים עם כלכלה מתקדמת כמו זו הגרמנית, הן היו דואגות לעשות פיחות בערך המטבע שלהן (כמו שממשלה/נגיד בנק מרכזי שמעוניין לסייע לכלכלה הייצרנית בישראל דואג לשמור את השקל "חלש" ביחס לדולר), כדי שיצרנים מקומיים יוכלו לעמוד בתחרות מול הכלכלה החזקה יותר. מכיוון שהמדינות האלה לא יכולות לעשות את זה כי הן חברות באותו גוש מטבע ולא מנהלות מטבע משל עצמן, הכלכלה הגרמנית נהנית מיתרון ביחס לכלכלות האלה.

51*

התפלק לי במקלדת, תנסה אתה לעבוד בחיפה :)

אבל יפה לך לענות על הכל.

החכמתי המון.

VKING

ידוע לי כל הסיפור, תאמין לי, ומסקרן אותי רצח לדעת אילו מטוסים נבדקו שם שגרמו לכולנו להאמין בעב"מים ומה לעזאזל היכולת של אותם מטוסים.

מכאן ועד לספר על זה שיש שם גופות? גם הענק הירוק וקפטן אמריקה שם.

בקיצור כל התאוריות קונספירציה האלו הן טירוף.

הרי אין באמת הוכחה, ואם כן? שיביאו אותה ולא יספרו סיפורים מהתחת.