Jump to content

המצב במצרים

אדיר ישראל

Recommended Posts

הייתי מאחל להם מלחמת אזרחים, אבל הפעם האחרונה שצבא ערבי ניצח מלחמה היתה בערך במסעות הצלב ולא ממש בא לי לראות את האחים המוסלמים עם שליטה טוטאלית שם.

מה שהולך פה מייצג נאמנה את התרבות המוסלמית:

שלטון בכוח הזרוע, אלימות, חוסר ערך לחיים, רצח אכזרי ומושגים כמו זכויות אזרח שערביי ישראל מדקלמים היטב אינם חלים במדינות עם שלטון מוסלמי.

אני תמיד אומר שהמזל שלנו שהאויבים שלנו הם ערבים.

לכו תבינו אותם מפילים דיקטטור אחד מעלים קיצוני אחר.

כל עוד הם רבים אחד עם השני כמו בסוריה ולא מתעסקים בנו אין לי בעיה עם זה.

המצב מאוד כואב לי. מצד אחד אני לא מתחבר לאחים המוסלמים,אבל גם על הצבא המצרי אני לא מת. אני חושב שאני אלך פה על תיקו עם הרבה הרוגים.

תתחילו לקרוא ולהקשיב לפרשנויות - על הקשר לישראל והשפעת המצב הנוכחי על ההמשך, על הכשלון האמריקאי הקולוסאלי בניהול המזרח התיכון בשנתיים וחצי האחרונות וחוסר הבנת המנטליות הערבית.

ובתקווה שתגלו ש"בהצלחה לשני הצדדים" זה ביטוי שמעיד על אי הבנת המציאות - בלשון המעטה.

מצב חרבנה בשבילנו,

אובמה - אתה הלוני של הנשיאים האמריקאים.

תתחילו לקרוא ולהקשיב לפרשנויות - על הקשר לישראל והשפעת המצב הנוכחי על ההמשך, על הכשלון האמריקאי הקולוסאלי בניהול המזרח התיכון בשנתיים וחצי האחרונות וחוסר הבנת המנטליות הערבית.

ובתקווה שתגלו ש"בהצלחה לשני הצדדים" זה ביטוי שמעיד על אי הבנת המציאות - בלשון המעטה.

מצב חרבנה בשבילנו,

אובמה - אתה הלוני של הנשיאים האמריקאים.

תקרא קצת קונספירציות ותבין שגם התגובה שלך מעידה על אי הבנת המציאות - בלשון המעטה כמובן.

תקרא קצת קונספירציות ותבין שגם התגובה שלך מעידה על אי הבנת המציאות - בלשון המעטה כמובן.

תמשיך לקרוא קונספירציות ונראה לאן תגיע.

אוו! סוף סוף מישהו שמבין את המציאות! פרס והשב?כ הורידו את רבין! טופאק חי!!!

מה יקרה אם חס וחלילה האלה לידינו יקבלו מדינה, כל החרא שם על אבו מאזן שגם ככה כולם יודעים על הכל יצוף ואז יהיה שם שמח...

מה שאנחנו לא יכולים לעשות הם יעשו בעצמם :clap:

תשמעו יא שרמוטות , אתה לא יודעים כמה הממשלות מסתירות ממכם ומשקרות לכם. אתם חיים בשקר מפחיד, אבל תמשיכו ללגלג נראה לאן תגיעו.

כל דבר שקורה בעולם הזה מתוכנן...

יש את המוכרות: 9\11 , הנחיתה על "הירח" ב-1969, ברק אובאמה ובעצם כל נשיא של ארה"ב חוץ מקנדי שנרצח(שזו עוד קונספירציה), כל הסלבריטאיים שמתו בדרכים מסתוריות(2pac אחד מהם כמו שמישהו פה הזכיר) ועוד ועוד ועוד. בעצם רוב הקונספירציות הן סאב קטגוריה ל"סדר עולם חדש" ואשמח אם מישהו יתקן אותי בזה. זה עולם שלא נגמר כי כל הזמן קורים דברים חדשים והדמיון מפותח וצמא לדברים "אחרים". על כל דבר אתה יכול להמציא\לכתוב קונספירציה. השאלה , למה אתה מאמין?

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_conspiracy_theories

לא נותן לך קישורים ישירים , כי אם את המידע הזה אתה לא יכול למצוא לבד אז אתה גם לא תקרא את מה שכתוב שם. החכמה נעימה.