Jump to content

זכינו!

Recommended Posts

אין ספק שלעלות דרך משחק משכנע שמסתיים בריצה של מיכה שרן ופריצה וכל הלוחמים הצהובים ליציעים בטירוף, זה דבר שכולנו רצינו ופיללנו.

אז רצינו.

המהמה, אנחנו יהודים, נשמות טובות שיודעות להכיר תודה במיוחד שצדיקים מלאכתם נעשית בידי...

אני קורא לכל האוהדים פה בפורום בוא נחזיר קצת. היינו אמורים לקנות כרטיס ב50-60 שקל למשחק הבית הראשון? בוא נתרום את הכסף!

מכיוון שהחגים בפתח ויש את הפעילות של אחים לסמל לראש השנה, וגם משחקים באירופית הבאה עלינו לטובה. כל אחד מאיתנו יכול באופן חופשי לחלוטין לתרום לאחים או ל MF.

אני תורם 60 לכל אחד (אחרי היום הזה זה באמת בקטנה), מכיוון שאין לי ממש קשר ישיר עם הארגונים אני פשוט מתכוון לפנות אליהם.

אשמח אם עוד אוהדים יצטרפו ואולי שהעניין יעשה באופן מאורגן אם תהיה היענות.

קדימה יהודים!

תבורך!

אבל אני מציע שתחכה עד שהעניין יהיה סופי כי ניראה שעוד יכול להיות 180 בעניין.

בכל אופן,אין מצב שאתה רושם ?המהמה? עם ה בהתחלה.תסה להגיד את זה ככה,זה פשוט לא זה.

אז עכשיו לדברים החשובים באמת .... מתי הדרבי הראשון ? יש למישהו הערכה ?? תאריך ?

לא זוכר תאריך,

יש פה נושא עם לוח משחקים.

מבורך.

במשחק הבא שאחים לסמל יחכו לכם שם בכניסה אל תתביישו לתרום..

זה מתחיל העונה מוקדם כבר מארוחת חג ראש השנה וימשיך בתרומות לחורף כמו שהתחיל שנה שעברה ומשם למעלה למעלה..

העיקר הנושא השני כמאט ירד לעמוד השני, אבל מה אכפת לאנשים פה מאנשים נזקקים שזקוקים לארוחות ולעבור את החג כמו שצריך?

תורם 100.

העיקר הנושא השני כמאט ירד לעמוד השני, אבל מה אכפת לאנשים פה מאנשים נזקקים שזקוקים לארוחות ולעבור את החג כמו שצריך?

תורם 100.

נראה לי שאנשים פה קצת חוששים עם עניין הערעור והכל. אני בטוח שברגע שזה יהיה סגור ב101% תהיה פה הרבה יותר היענות.

טוב היה פה חשש שהתפוגג ונראה לי שאפשר להחזיר את הנושא. אומנם יש לנו את המנוי לאירופית אבל אלו צרות טובות, אז יאללה אנשים בוא ניתן קצת ממה שקיבלנו במתנה.