Jump to content

משחקי בית בשבת - Out

maoryk

Recommended Posts

אנדר אובר תגובה של אלון מויאל :

בשעה הקרובה 2.80

מחר 1.40

מחרתיים 2.20

1.40 זה באנקר

אגיב פה פעם אחת, א- כי אין לי כוח ב- כי יש לי טיסה לנאפה על הראש

כדורגל ממש לא משחקים בשבת, מסורת מפגרת וקביעות מיותרת

לא משנה שגם אם כן משחקים אותו בשבת זה לא דופק אותי ויוצא שאני מפסיד בערך 4 משחקי בית בשנה, אני פשוט יוצא ישר בצאת שבת ולא בא מוקדם לשבת לפני לראות חברים לשתות משו וכו?

בעניין החיילים- אתה 3 שנים חייל, אבל יש אנשים שכל החיים דתיים גם להם מגיע להנות מכדורגל

מה שאני מקווה שיעשו זה בחורף במוצש כששבת יוצאת מוקדם וכשיוצאת מאוחר או מוצש ב9:30 או ראשון - שני ( זה גם מה שיוצא בפועל כי כששבת יוצאת מאוחר זה יוצא בסביבות האביב- קיץ בתקופת הפליאוף כשכל המשחקים כמעט מעניינים ומושכים רייטינג ולכן משוחקים בראשון-שני)

ויכוח נעים שבוע טוב וחודש טוב

כדורגל המשקים שהתאחדות קובעת, אני בנאדם מאוד מאמין ורואה לנכון להתחשב בשומרי שבת אני כן נוסע בשבת וכן רואה טלווזיה אבל לא מדליק אש או אוכל בחוץ ככה אני אישית. מה גם שיותר נוח לצאת למשחק ב 6-7 בערב ולא ב 4-3 עוד אפשר לנוח יותר ללכת לים ולחכות לערב ולהתפנק במשחק של מכבי. עוד פעם זאת דעה אישית שלי ובתור בנאדם לא דתי אבל מאמין זה יעשה לנו רק טוב..

כדורגל המשקים שהתאחדות קובעת, אני בנאדם מאוד מאמין ורואה לנכון להתחשב בשומרי שבת אני כן נוסע בשבת וכן רואה טלווזיה אבל לא מדליק אש או אוכל בחוץ ככה אני אישית. מה גם שיותר נוח לצאת למשחק ב 6-7 בערב ולא ב 4-3 עוד אפשר לנוח יותר ללכת לים ולחכות לערב ולהתפנק במשחק של מכבי. עוד פעם זאת דעה אישית שלי ובתור בנאדם לא דתי אבל מאמין זה יעשה לנו רק טוב..

1.40 זה באנקר

לא משנה שגם אם כן משחקים אותו בשבת זה לא דופק אותי ויוצא שאני מפסיד בערך 4 משחקי בית בשנה, אני פשוט יוצא ישר בצאת שבת ולא בא מוקדם לשבת לפני לראות חברים לשתות משו וכו?

בעניין החיילים- אתה 3 שנים חייל, אבל יש אנשים שכל החיים דתיים גם להם מגיע להנות מכדורגל

מה שאני מקווה שיעשו זה בחורף במוצש כששבת יוצאת מוקדם וכשיוצאת מאוחר או מוצש ב9:30 או ראשון - שני ( זה גם מה שיוצא בפועל כי כששבת יוצאת מאוחר זה יוצא בסביבות האביב- קיץ בתקופת הפליאוף כשכל המשחקים כמעט מעניינים ומושכים רייטינג ולכן משוחקים בראשון-שני)

דתי זה לכל החיים וחייל זה ל3 שנים בגלל זה צריך לא לשחק בשבת ?!

איזה שטויות.....

למה חייל שבא לשרת ולתת מעצמו צריך להפסיד את זה ?

חוץ מזה שמשחקים שמתחילים ב21:30 זה לא ריאלי.... משחק כזה נגמר ב23:30 אנשים עובדים, ילדים,משפחות,חיילים לא יוכלו להגיע בשביל שהדתי יוכל להגיע ?

1.40 זה באנקר

כן, בוא נעשה משחק ב21:30 בחיפה/עכו/טדי/ב"ש/ק"ש ונגיע הביתה ב2 בלילה.גם ככה רבע ל9 זה מאוחר, אבל לפחות זה פעם ב.. במשחקים גדולים.

במקרה שלך זה יהיה כל שבת (משחקים גדולים בראשון/שני ברבע ל9 וכל שאר המשחקים בשבת ב9 וחצי. תענוג).

חיסלת סיכוי למשפחות כמו שאמרו פה. שזה בעיקר בעייתי לילדים אבל גם מבוגרים לא אוהבים ללכת לישון בשעה כזו כשיש עבודה למחרת. כנ"ל סטודנטים ובערך כל מי

שלא יושב בבית מובטל/לא לומד

דתי זה לכל החיים וחייל זה ל3 שנים בגלל זה צריך לא לשחק בשבת ?!

איזה שטויות.....

למה חייל שבא לשרת ולתת מעצמו צריך להפסיד את זה ?

חוץ מזה שמשחקים שמתחילים ב21:30 זה לא ריאלי.... משחק כזה נגמר ב23:30 אנשים עובדים, ילדים,משפחות,חיילים לא יוכלו להגיע בשביל שהדתי יוכל להגיע ?

ואלה שמגיעים מהצפון / דרום? עוד נסיעה של שעה - שעתיים...

אחרי קריאה של הרבה תגובות פה, הבנתי למה מהלך כזה טוב לבית?ר ולא לנו:

במילא אין להם בי?ס/עבודה/לימודים וכו? ביום ראשון, הם יכולים להתחיל את המשחק גם ב 23:00

לא יודע מה אתכם אבל אני עובד קשה במהלך השבוע וזה פוגע לי בעבודה, שבת זה הזמן היחיד שאני יכול לראות את מכבי בנחת,

ימי שני שיש לנו משחק מחזור אני רוצה למות...

לא יודע מה אתכם אבל אני עובד קשה במהלך השבוע וזה פוגע לי בעבודה, שבת זה הזמן היחיד שאני יכול לראות את מכבי בנחת,

ימי שני שיש לנו משחק מחזור אני רוצה למות...

לגמרי.. כמו שזה נראה רוב המשחקים ישוחקו בראשון\שני אם נעלה לבתים אז אפילו עוד יור

אגב, שבוע שעבר נכתב שבית"ר רכשו כמות פנומנלית של מנויים - 327 מנויים

אולי הם החליטו לא לשחק בשבת על מנת להגדיל את כמות המנויים, ככה שיגיעו ל-500 מנויים, שזוהי כמות מאד מכובדת בשבילם

אגב, שבוע שעבר נכתב שבית"ר רכשו כמות פנומנלית של מנויים - 327 מנויים

אולי הם החליטו לא לשחק בשבת על מנת להגדיל את כמות המנויים, ככה שיגיעו ל-500 מנויים, שזוהי כמות מאד מכובדת בשבילם

הקהל הכי מגעיל שראיתי בחיים שלי, אני חושב שאני מתחיל לפתח אנטי חזק מאוד לקהל הזה, מגיע להם ליגה א'(במקרה הטוב)...

אני יודע שאתם מתעבים חרדים אבל... חרדים לא מגיעים לבלומפילד. אני מדבר עלינו הדתיים, מזרוחניקים, כיפה סרוגה. שאוהבים את מכבי כמו פסיכופטים וטחנו שלוש שנים צבא. אז כל אחד בצבא שלוש שנים ואין מה לעשות ומועדון ישראלי-יהודי-ציוני-עם סמל של מגן דוד-ושם ראשי תיבות משירת הים- יכול לנסות להתחשב בדתיים שיהיו דתיים לכל החיים ולא ל3 שנים... ואל תגידו להיות דתי זה בחירה כי אין משפט יותר מטומטם מנותק ודבילי מזה. שבוע טוב

1.40 זה באנקר

אם כבר מדברים על מסורות מפגרות וקביעות מיותרות........

בשביל מה הטחינת מים המיותרת הזאת? הרי ברור שהאינטרס של האוהדים הדתיים הוא לא לשחק בשבת ושל החילונים הפוך, בסופו של דבר לא שואלים אף אחד מהצדדים ומי שקובע בסופו של יום זה הגוף המשדר וההתאחדות. אז מה טוב הנושא המיותר הזה פעם בחודש פה?

אני יודע שאתם מתעבים חרדים אבל... חרדים לא מגיעים לבלומפילד. אני מדבר עלינו הדתיים, מזרוחניקים, כיפה סרוגה. שאוהבים את מכבי כמו פסיכופטים וטחנו שלוש שנים צבא. אז כל אחד בצבא שלוש שנים ואין מה לעשות ומועדון ישראלי-יהודי-ציוני-עם סמל של מגן דוד-ושם ראשי תיבות משירת הים- יכול לנסות להתחשב בדתיים שיהיו דתיים לכל החיים ולא ל3 שנים... ואל תגידו להיות דתי זה בחירה כי אין משפט יותר מטומטם מנותק ודבילי מזה. שבוע טוב

אני דווקא מוכן להתפשר על יום שבת בערב, אבל יש אנשים שגרים רחוק, בשבילם להגיע ולחזור מבלומפילד זה סיוט,

כל העניין מאחורי שבת זה שלא מפסידים זמן עבודה, נגיד אם המשחק ביום שני אז צפוני שגר בכרמיאל לדוגמה יצטרך לצאת איזה כמה שעות לפני המשחק,

מה שאומר שהוא מפסיד שעות עבודה ואז להגיע באיזה 12 הביתה במקרה הטוב ולקום כמו מר גמיש שהטיחו אותו בעצבים על הקיר.

ככה אם זה במוצ"ש לפחות לא מפסידים שעות/יום עבודה אבל עדיין ישנים מעט(בתור אחד שגר במרכז אני מוכן להתפשר :) )...

בשביל מה הטחינת מים המיותרת הזאת? הרי ברור שהאינטרס של האוהדים הדתיים הוא לא לשחק בשבת ושל החילונים הפוך, בסופו של דבר לא שואלים אף אחד מהצדדים ומי שקובע בסופו של יום זה הגוף המשדר וההתאחדות. אז מה טוב הנושא המיותר הזה פעם בחודש פה?

אחי טחינת מים זה המהות של הפורום, אנשים פה מדברים על מה שהם היו רוצים לראות במכבי ולרוב זה לא קורה ולא יקרה...

כדורגל משחקים בשבת.

ספר את זה לאירופה שרוב המשחקים אם לא כמעט כולם (למעט לפעמים אנגליה שבת בצהריים )

משוחקים במוצ''ש וימי ראשון שיש חגיגה לא נורמלית של משחקים .

שוב פעם אין מה להתווכח כי זה לא ישתנה וגם אני אמשיך להגיע לכל משחק בית, אבל לפחות תדברו בהיגיון

''כדורגל משחקים בשבת'' זו לא תשובה .

ספר את זה לאירופה שרוב המשחקים אם לא כמעט כולם (למעט לפעמים אנגליה שבת בצהריים )

משוחקים במוצ''ש וימי ראשון שיש חגיגה לא נורמלית של משחקים .

שוב פעם אין מה להתווכח כי זה לא ישתנה וגם אני אמשיך להגיע לכל משחק בית, אבל לפחות תדברו בהיגיון

''כדורגל משחקים בשבת'' זו לא תשובה .

לא שאני נגד כן? אבל באירופה יום ראשון הוא יום שבתון וכולם יכולים להגיע...