Jump to content

הליגה האירופית - עדכון: אופ"א החליטה להרחיק את חרקוב - מכבי עלתה לשלב הבתים

אלירןMTA

Recommended Posts

אם יהיה משחק ביום חמישי זה ביזיון. מה שאומר. שיהיה 5 ימים להתארגן מחדש למשחק באופא. אם הם מאשרים להם לחזור לאירופה שידחו תמשחק

כל הcas האלה מזדיינת.

אנחנו נצא בהודעה מסודרת כמו שאתם יצאתם בהודעה מסודרת.

אנחנו ננקום!

אין דבר כזה נראה לך שאני פתחתי שמפניה סתם?!

נשמע הזוי (בNRG מדווח כאילו בוטלה ההרשעה). מה גם שלא ברור מדוע המידע מפורסם רק באתרים אוקראיניים, זו החלטה רשמית של CAS, לא עסקת העברה מפוקפקת.

הדיווח של מעריב נשמע מפוקפק לחלוטין.

אני לא מאמין שיש סיכוי שההרשעה בוטלה. הדבר היחיד שיכול להיות זה עיכוב ביצוע של העונש.

אוקיי, ממה שהבנתי לא מדובר על החלטה של CAS, אלא על החלטה של בית המשפט העליון בשוויץ שהשעה את החלטת ה-CAS המקורית, שעליה התבססה פסיקת אופ"א האחרונה. זה די מסובך ולא ברור מה ההשלכה של זה על ההרחקה, אבל זה לא נראה טוב.

נשמע הזוי (בNRG מדווח כאילו בוטלה ההרשעה). מה גם שלא ברור מדוע המידע מפורסם רק באתרים אוקראיניים, זו החלטה רשמית של CAS, לא עסקת העברה מפוקפקת.

זו לא ההחלטה הרשמית של הCAS אלא של בית המשפט העליון של שוויץ .אין לו יכולת לקבוע ל CAS או לאופ"א ,אבל זה יכול לעזור בערעור

אוקיי, ממה שהבנתי לא מדובר על החלטה של CAS, אלא על החלטה של בית המשפט העליון בשוויץ שהשעה את החלטת ה-CAS המקורית, שעליה התבססה פסיקת אופ"א האחרונה. זה די מסובך ולא ברור מה ההשלכה של זה על ההרחקה, אבל זה לא נראה טוב.

עד כמה שאני הבנתי אם בית משפט אזרחי ביטל את ההרשעה,זה לא מחייב את אופ"א לבטל אותה.

כמו שאו ג'יי סימפסון זוכה בבית משפט פלילי אבל הורשע באזרחי,כך גם בסיפור הזה.

סגן נשיא מטאליסט קונסטנטין פיבובארוב אמר לפני כמה דקות לסוכנות הידיעות האוקראינית הרשמית: "בית המשפט העליון השוויצרי אליו פנינו קבע שהחלטת בין הדין הגבוה לספורט לפיה הורשענו בקניית משחק איננה מבוססת.

"עכשיו אנחנו נפנה ל-CAS ולאופ"א כדי שיחזירו אותנו לליגת האלופות. לצערי הפסיקה של בית המשפט השוויצרי לא מבטיחה לנו דבר כיוון שמוסדות אופ"א פועלים במנותק ממערכת שיפוטית של מדינה כזו או אחרת, אבל יש לנו סיכוי ממשי לחזור לאירופה".

עד כמה שאני הבנתי אם בית משפט אזרחי ביטל את ההרשעה,זה לא מחייב את אופ"א לבטל אותה.

כמו שאו ג'יי סימפסון זוכה בבית משפט פלילי אבל הורשע באזרחי,כך גם בסיפור הזה.

לא בדיוק, זה לא הליך נפרד, זה ערעור על החלטה של CAS. ההרשעה של אופ"א היא כן הליך נפרד אבל היא מושפעת מהחלטת CAS (לא זוכר אם רק עובדתית או שעצם קיום ההליך נסמך על ההחלטה המקדמית של CAS), כך שיש מקום לחשש שהחלטת בית המשפט בשוויץ שומטת את הקרקע מתחת להחלטת אופ"א.

אני מקווה שבמכבי עושים 1+1 ומבינים שיש לנו משחק סופר חשוב בחמישי,שהשחקנים יתחילו להתכונן כבר מעכשיו.

לא יהיה לנו משחק בחמישי.

ואם נתערב אתה תיהיה חייב לי עוד ארוחה

לא חבל?

לא יהיה לנו משחק בחמישי.

ואם נתערב אתה תיהיה חייב לי עוד ארוחה

לא חבל?

לא מתערב על זה כי אני לא בטוח בזה,אבל אני חושב שיהיה משחק,וגם אם לא,מכבי חייבת להתכונן כאילו כן.

יכול להיות שאנחנו ישראלים טמבלים ששוב התלהבו מוקדם ובסוף הפסידו ? (כמו נבחרת ישראל כבר 50 שנה).

בקיצור חרטא סתם שמחנו מוקדם כמו ישראלים טיפוסים בסוף יהיה משחק בחמישי וכולנו נתאכזב..

יכול להיות שאנחנו ישראלים טמבלים ששוב התלהבו מוקדם ובסוף הפסידו ? (כמו נבחרת ישראל כבר 50 שנה).

בקיצור חרטא סתם שמחנו מוקדם כמו ישראלים טיפוסים בסוף יהיה משחק בחמישי וכולנו נתאכזב..

כן אנחנו ישראלים טמבלים.

בכל שאר המדינות כשמודיעים לקבוצה שהיא עלתה לשלב הבתים כולם יושבים שבעה.

כן אנחנו ישראלים טמבלים.

בכל שאר המדינות כשמודיעים לקבוצה שהיא עלתה לשלב הבתים כולם יושבים שבעה.

מודיעים שמע מודיעים בסופו של דבר הם מערערים.. לא אוהבים אותנו באירופה גם מה שאולי יביא לקיום המשחק

אופא עשו כתבה באתר הרשמי שלהם

שהתקבלה החלטה שלא נתנת לשינוי שעלינו, וקבעה משחק בין פאוק לשאלקה (יוונים שגם שמחו מוקדם מידי)

לפעמים הבעיה הכי גדולה במדינה שלנו היא שאנחנו אוהבים להיות הקטנים המסכנים והחלשים.

מודיעים שמע מודיעים בסופו של דבר הם מערערים.. לא אוהבים אותנו באירופה גם מה שאולי יביא לקיום המשחק

איזה שטויות

אנחנו בכלל לא צד בהחלטה שלהם.

יכול להיות ששמחנו מוקדם מידי.

אבל אין קשר ל"ישראלים טמבלים"

קצת קשה לא לשמוח מוקדם כשההתאחדות לכדורגל האירופאית מודיעה חד משמעית(כולל הודעה אישית לקבוצות) שמטליסט מורחקת ומכבי עולה אוטומטית.

אתה אשכרה חושב שאנחנו מהווים איזשהו שיקול בהחלטה הזאת?

לא מתערב על זה כי אני לא בטוח בזה,אבל אני חושב שיהיה משחק,וגם אם לא,מכבי חייבת להתכונן כאילו כן.

אוקי, אז קבענו לאכול בעכו?

חשוב באמת לציין שמהדיווחים עולה שבית המשפט בשוויץ לא החליט בסוגיה המשפטית לגופו של עניין ואני עדיין מתקשה להאמין שהוא יהפוך את ההחלטה. משחק ידידות מול פאוק שנרוויח ממנו כסף ואולי דירוג, ולבסוף נעלה בלי קשר הוא לא האפשרות הגרועה ביותר. פאוק היא המפסידה העיקרית במקרה הזה, לא אנחנו.