Jump to content

ציטוטים מהשדים 2013/14

tomkovacsi

Recommended Posts

לפעמים מפתיע אותי שהפועל הקבוצה היחידה בלי ארגון אוהדים, הרי ברור שאת האולטראס שלהם מעניין מפגש חברתי ולא הקבוצה.

אשכרה מישהו מהקומץ שלהם מפריע לקבוצה, והם מגנים עליו כשהוא מפריע יותר דווקא.

לא אכפת לי מה יגידו, אצלנו בחיים לא היה הקרקס הפאתטי שיש בהפועל בשנתיים האחרונות.

לפעמים מפתיע אותי שהפועל הקבוצה היחידה בלי ארגון אוהדים, הרי ברור שאת האולטראס שלהם מעניין מפגש חברתי ולא הקבוצה.

לא אכפת לי מה יגידו, אצלנו בחיים לא היה הקרקס הפאתטי שיש בהפועל בשנתיים האחרונות.

מז"א בלי ארגון אוהדים ? מה שונה האולטראס שלהם משלנו חוץ מזה ששמתי לב שאין להם איזה דף פייסבוק?

אתה באמת רוצה לדבר על זה ...

עד לפני שג׳ורדי הגיע ,קרקס מדראנו היה אצלנו .

אין לך מושג, הם לא קרובים לדגדג בכלל את הבית זונות שהיה אצלנו.

עומר, כמו שציינו פה- מה שאנחנו שכחנו בבלגאן ובהרס עצמי הם עוד לא למדו. הפארטייה שהלכה בקרית שלום בשנים שעברו הייתה באמת משהו מיוחד.

עדכון חם: פתחו שם נושא שקורא לקצץ לכל השחקנים בשכר כדי להשאיר את דמארי.

תנו לנו עוד.

לא זה פשוט גדול, שלא ייגמר שמים את הקופים בכיס הקטן.

עדכון חם: פתחו שם נושא שקורא לקצץ לכל השחקנים בשכר כדי להשאיר את דמארי.

תנו לנו עוד.

הוא טס משם בסוף העונה ולא מסתכל לאחור.

הם מתקשים להבין את הסיטואציה.

מז"א בלי ארגון אוהדים ? מה שונה האולטראס שלהם משלנו חוץ מזה ששמתי לב שאין להם איזה דף פייסבוק?

מכבי פנאטיקס אוהדי מכבי, אולטראס הפועל לא אוהדי הפועל.

אם אני זוכר נכון מישהו מהמאוהבים בעצמם וב"קהילתיות" (דווקא לא מהאולטראס) הצהיר על זה שהקבוצה משנית מבחינתו באיזו כתבה בהארץ. ברוך שלא עשני אדום.

הנושא עם המשרוקית אגדי. זה אשכרה נראה כאילו חצי מהפורום שלהם זה פיקטיבים של סוייר.

לפעמים קורה לי שאני קורא נושא ויש לי בראש מה להגיב ואז אני רואה את זה כתוב ושואל את עצמי "מה?! כבר הגבתי כאן?" ואז רואה שזה פשוט מישהו אחר..

שמע לא בא לי להסתכל בקקה, אבל מספיק שתחזור שנתיים - שלוש אחורה ותראה כמה חרא היה אצלנו, כמה רעל על השחקנים, האוהדים, ההנהלה ובעצם על מי שרק התקרב אלינו.

מכבי פנאטיקס אוהדי מכבי, אולטראס הפועל לא אוהדי הפועל.

אם אני זוכר נכון מישהו מהמאוהבים בעצמם וב"קהילתיות" (דווקא לא מהאולטראס) הצהיר על זה שהקבוצה משנית מבחינתו באיזו כתבה בהארץ. ברוך שלא עשני אדום.

אהה כמו הultras sur של ריאל מדריד.. לא הבנתי ת'קטע הזה כ"כ אבל שיהיה

השגיאה בעברית פחות הפריעה לי - להסתלבט על עולה חדש זה מיותר.

התמונה של ילד בן 6 עם חיוך מטומטם וכיתוב של LOL שנעשה בצייר וספק פורטרט של מיילי סיירוס עושה וורקינג בול, גם כן בצייר - זה כבר היה יותר מדי.

http://www.shedim.com/bb/viewtopic.php?f=4&t=103271&sid=f712e06e3a91a81a09a8ab7209aa3fb0

זה הולך להיות אחד הנושאים המבטיחים של התקופה!

יש לו אחלה פוטנציאל

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.