Jump to content

ציטוטים מהשדים 2013/14

tomkovacsi

Recommended Posts

לפי הפרסומים האחרונים מההתאחדות כל ההקצבות מטלויזה וטוטו בקושי מגרדים את ה 6 מיליון שקל עבור קבוצה שנמצאת בצמרת .

על זה יש להוסיף נגיד 10 מיליון שקל מנויים לקבוצה שמוכרת הרבה כמו הפועל ( מכבי זה בטח יותר ) ונגיד כרטיסים במהלך השנה

וחסויות עוד 7 מיליון , פלוס קצת איזה מיליון שקל פלוס מינוס שהשיגו על החלק שלהם בעסק בן חיים שחוץ מזה הם לא מכרו אף שחקן - יוצא שההכנסות הצפויות

שלהם השנה לא יגיעו ל 25 מיליון שקל אפילו . והתקציב מעל 40 מיליון . כלומר הם מדברים על לכסות גרעון צפוי של 15 מיליון שקל + יש להם גרעון משנה

שעברה של 8 מיליון שקל + הם טענו כל הזמן שהם חשופים לתביעות על חובות של מיליונים מתקופת טביב ולכן רמון לא משלם לו 8 מיליון שקל שהוא חייב לו לפי חוזה .

לא יודע מה היה בראיון עם חג'ג' בהארץ אבל אם לא ירדו לעומק של הפרטים האלו אז זה כרגיל עיתונות ספורט פח .

בהפועל רק מעבירים את הזמן, דוחים גרעונות מעונה לעונה בתקווה למצוא כל שנה ספונסרים שיכסו להם את החובות לאט לאט או מענקים מאירופה. בושה שמאפשרים להם את זה במקום להגיד להם שנגמרה המסיבה ושאין החתמות עד שאין כיסוי גרעונות (סנקציות שעשו לסכנין וכו' לפני כמה שנים).

עכשיו ראיתי ראיון שהיה לו בשבוע שעבר במתחממים.

עד עכשיו הייתי בטוח שהוא לא חזר אלינו מכיוון שהנהלה לא יכלה או לא רצתה לשים את הכסף להחזיר אותו.יכול להיות שזה נכון.אבל זהבי בלי לשים לב אמר שיותר מחודש לפני שהוא הגיע למכבי הוא כבר היה סגור אצלהם.ככה שבכלל לא משנה מה הפועל הייתה עושה.הוא כבר חתם שם וסתם שיחק עם הרגשות שלנו.

זהבי בעצם מצטרף להוא שהצטלם עם לב אדום(ישראל כהן)בזמן שכבר היה חתום בבית"ר,ולהוא שלא התבייש להניף את הגביע שלנו בזמן שגם הוא כבר היה חתום בבית"ר.

"שיחק עם הרגשות שלנו" חחחחחחח אגדתי

ברגע זה יש מפגינים בת?א נגד חג?ג? וחולדאי (באזור שבו הוא מתכוון להרוס ולבנות מגדל מפלצתי)

מעניין מה עמדת האדומים...

ברגע זה יש מפגינים בת?א נגד חג?ג? וחולדאי (באזור שבו הוא מתכוון להרוס ולבנות מגדל מפלצתי)

מעניין מה עמדת האדומים...

אז האליל החדש שלהם הוא שותף של האדם שאחראי להריסת אוסישקין?

לא מהשדים אלא שיחה עם חבר אוהד ה*ועל:

הדבר היחיד שמרגיע אותי

הוא היוהרה שחזרה לאוהדי מכבי.

אלו שפחדו לדבר על אליפות שנה שעברה

צורחים דאבל קל

אני אף פעם לא פחדתי לדבר על אליפות

סבבה

ולא בטוח בכלל שהדאבל יהיה קל

אני צופה קשיים רבים בגביע

חחח סבבה

אני לא אומר שהפועל תתן פייט

היא לא

אולי בדרבי היא תעשה חיים קשים וגם זה בסבירות נמוכה כמו שאתה תחליט שמשפטים זה לא בשבילך ואתה רוצה להיות בכלל פעיל של שלום עכשיו

אבל היוהרה הזאת מנחמת אותי

לא הייתי קורא לזה יוהרה.

הרצון הזה להיות הכי טוב והכי יפה תמיד היה במכבי. ועכשיו, לאחר לא מעט שנים, גם יש ביסוס לדברים האלה.

אמנם לא ציטוטים מהשדים אבל כתבה של אוהד הפועל שכיף לקרוא:

http://www.kick.co.il/article/3303

חלק מהכתבה:

אין תקשורת, אין בעיות

מי שזוכר את משחק ההכתרה של מכבי מול רמת השרון, באצטדיון רמת גן בשנה שעברה, זוכר את פניה של הכתבת האחראית מטעם ערוץ הספורט על מכבי. הגברת שירלי בר דיין נראיתה מותשת, מיואשת, מבולבלת. שנה שלמה היא חפרה, התחנפה, רחרחה, המציאה, וכלום. במשך שנה שלמה במועדון הכדורגל הכי לחוץ בישראל, כזה שהיה פלטפורמת קידום לעשרות כתבים לפניה וגם לה, היא לא מביא כלום. לא מדברים איתה, אין ריבים, הדלפות, כעסים. רק מסיבות עיתונאים שבהן גארסיה שובר שיניים באנגלית עילגת ולא אומר שום דבר מעניין. אפילו שכבר היה נדמה שהנה מצאו כותרת שיכולה להפיל את החומה בדמות אלירן עטר מסתבך במכות במועדון לילה, גם אז למראית עין מכבי נתנה יחס מבטל והשאירה את שירלי ואת הבוסים שלה חסרי אונים.

לפני מספר שנים שמעתי את בכיר בערוץ הספורט, בפינה "ארבע דקות, ארבע דעות", מסביר שעיתונאי אמיתי הוא כזה הרואה אדם נופל ברחוב ולא הולך לעזור לו, אלא מרים מצלמה ומתעד את הרגע. ההמשך שלי לאותו משפט הוא: שבמידה והאדם לא נפל, לגיטימי לגמרי לשים לו רגל ואז לתעד את האירוע. ככה תקשורת הספורט בישראל מתנהלת. אם אין כותרת – נמציא. אם אין בלאגן - נמציא. אם לא מתייחסים אלינו – נלכלך. ידע בספורט, אהבה לספורט, מקצוענות, רהיטות, אובייקטיביות - כל זה לא מעניין, העיקר הבידור. פרימו ,שרף, ברקו, קופמן, אילדיס, נבו, זה שצועק בחצי עברית חצי גיבריש מהכדורגל חופים, הכל הולך, אפילו ארבל המשעמם והמשועמם עם צמד הברזל שלו נוימן תופס.

גולדהאר קרא את המפה נכון והתחיל להתייחס אלה כול אלה ביחס המגיע להם. בזלזול חסר התחשבות.

ואז מה אם זהבי חתם במכבי?! והצליח? זאת לא סיבה להביא שחקן בכסף שאין. בטח שאותו שחקן לא נתן עונה טובה כבר שלוש שנים. במערכת של הפועל היום יהיה לשכטר מאוד קשה להגיע ליכולת שלו בעידן אלי גוטמן. תוסיפו לזה את התג מחיר המטורף שמוצמד לו, ושוב תקבלו מתכון, רק שזה מתכון לכישלון. מדוע לא ניקח את הכסף ונשים אותו בצוות מקצועי טוב יותר, מאמני כושר, מאמני נוער, מתקנים ראויים, כדי שאולי בעוד כמה שנים גם לנו יהיו דור מיכה, מושיקו לוגסי, ומונאס דבור משלנו? אפילו יש לזה תקדים, אם נזכר בדאבל המתוק של שנת 2000.

הכי מצחיק ששנים החמאנו לעצמנו (והחמיאו לנו...) כמה שאנחנו קהל תומך ומפרגן, וכמה הקהל של מכבי לא.

שימו לב איך הכל התהפך.

בקיצור, אין תחליף להצלחות.

רק שלא ננפנף בתיתולים ונעשה תפאורה של סמל שוקע...

dino כתב:

אגב, מעניין שבשחקים של המקקיה, הספירה תמיד תהיה בכיוון החיובי++++

אם יהיה איצטדיון מלא במשחק של מקקי, אז יהיה כתוב שהיו 16,000. בלומפילד לא עבר שיפוצים ולא כלום. מקקי הגיעו אז מגדילים אותם כרגיל הרבה מעבר למה שהם.

הקנאה אוכלת אותם, העובדה שהם לא מצליחים למלא את בלומפילד ואנחנו מציפים אותו כל משחק מחדש..

הקנאה אוכלת אותם, העובדה שהם לא מצליחים למלא את בלומפילד ואנחנו מציפים אותו כל משחק מחדש..

חחחחחחחחחח טקס פרידה מהקפטן והם עדיין לא מסוגלים למלא את בלומפילד, אז הם מעיזים לדבר עלינו?

נושא החדשות שלהם של היום פרייסלס. אנשים מעודדים טרייד עם חיפה על דמארי כי זה יחזק את חיפה במאבק האליפות נגדנו :clap:

אוהדי הפועל :wubyellow3:

מכבי חיפה? ההצדקה היחידה לקיומם מבחינתנו ומבחינת אוהדי הפועל היא שהירוקים נלחמים על האליפות עם היריבה מעבר לכביש בעונות שאין סיכוי לאליפות.

כמה אהבה הקופים מקבלים מת"א...

מצחיק אותי שאוהדי הפועל חושבים שמכבי תיתן להם 4-5 צעירים וכסף תמורת שכטר כאילו הוא איזה מסי.

הם לא רואים שחוץ מליפול במגרש הוא לא עושה כלום?

באמת הם חושבים ככה?

יותר מצחיק מהמחשבה שמכבי תתן להם היא המחשבה שיש לנו 4-5 שחקנים שיהיו מוכנים בכלל לעבור אליהם

איך אני אוהב את הבלוני ניסוי האלה שההנהלה שלנו מפריחה לאינטרנט פעם בכמה זמן.

בכל אופן, אני לא מאמין שאנחנו יכולים להתמודד מול מכבי השנה. כואב, אבל ככה זה.

שחקן כזה או אחר לא יפגע בסיכויים שלנו לשים גול בדרבי או לעבור שלב בגביע או להבטיח את אירופה.

אם יש הזדמנות לטרייד שיחזק מתמודדת ישירה של מכבי לאליפות וגם ישים אותנו בנקודת פתיחה יותר טובה לקראת שנה הבאה...

זה מה שנשאר להם...

:)

רק שתמשיך ככה העונה הזו.

אני רק יכול לדמיין מה יקרה אם הם לא מנצחים בוסרמיל ו\או אריק פריירה לא מגיע...

וולפסון ישקע בנהרות של דם ודמעות...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.