Jump to content

ציטוטים מהשדים 2013/14

tomkovacsi

Recommended Posts

אני לא מומחה לגאוגרפיה בריטית, אבל ברצינות, זה נראה לי מקום כל כך אפור.

כמו לוואר אנקטון מהפרק ההוא בבאנדי.

תגובה ענקית אחי! איזה פרקים מרגשים, עכשיו אני שם את זה ביס מקס!

ובתגובה לחבורת הממורמרים באנגליה, קודם כל מלקרוא את התגובות שצוטטו פה זה נראה כאילו משה פרימו השתלט להם על הפורום ופתח כמה יוזרים. שיחנקו.

דבר שני באופן כללי לגביי אנגלים, יש לי ידידה שחיה בלונדון תקופה, עשתה שם כסף בעגלות. תמיד היא אמרה לי שמבחינת האנגלים, הם יבשים, משעממים, אפורים, כמו צנונים מהלכים. אז אם זה בלונדון אז תתראו לכם מה הולך בחורים נידחים כמו ברייטון.

Hi guys. An Israeli Maccabi supporter here.

I've read all of your comments and wanted to clarify some things and maybe give you a new perspective.

1. During the year, Oscar was quoted in the British media talking about the missles in Tel Aviv.

This quotations were small details of his stories about life in Israel, but the media decided to put it as a headline - because it sells better.

Oscar loves Tel Aviv and the life in Israel. He already stated in an interview that after he finishes his career as a manager, if he doesn't go back to Barcelona, he'd like to live in Tel Aviv.

Tel Aviv is a very safe city, don't get deceived by the media.

2. Oscar left Maccabi in the first place because of personal issues with his ex-wife and his daughters. Not because he didn't settle in Israel, and not because he wanted to move to a bigger league.

These issues are solved now.

3. His decision to go back to Maccabi does not show a lack of ambition. He didn't have any offer from the Premier League, and Celtic didn't want him either.

Maccabi was his best offer.

Keep in mind that he didn't leave Brighton to go to Maccabi. When he left, Maccabi still had a very successful manager that had a contract for another year.

This manager received an offer from Basel a week ago and decided to leave. Then and only then Maccabi approached Oscar for the first time.

4. You guys underestimate Maccabi.

It's true that the Championship is a much, much better league than the Israeli one. Nothing to compare here.

Yet, Maccabi Tel Aviv offers Oscar different opportunities.

First, the budget is bigger. That's one of the reasons that Maccabi, as a team, is stronger and better than Brighton.

Second, Maccabi participates in Europe, something that Brighton will not do in the near future.

Last year Maccabi reached the knock out stage of the Europa League after missing the qualification for the CL group stage.

This year, with an improved UEFA clubs ranking, the club has a better chance of qualifying to the CL. The group stage of the EL at least should be a sure thing.

Playing and managing in that competition offers big opportunities.

Our last manager, Paulo Sousa, who won the league with Maccabi and had a succesful European campaign, signed this summer with FC Basel like I mentioned before. FC Basel is a very big club in European terms.

Last, and not less important:

The fans of Maccabi treat Oscar like a God. He gets huge ammounts of love there.

The decision to go back to Maccabi isn't strange at all, it's even quite natural.

נכתב בפורום של ברייטון. כל הכבוד למי שכתב..נגע בהרבה נקודות שהם לא הבינו.

משהו שאחד ענה לו ואהבתי:

Good read and to any neutral Oscar's decision is not going to look weird at all. It's only that we Brighton fans think we are bigger and better than we actually are ( a third tier club historically with the infrastructure to possibly get to the Premier League one day, maybe) not a Premier League club in waiting just yet. happy0165.gif

Interestingly I heard a rumour that Oscar left Albion mainly because his wife HATED it here. Seems his wife may have a massive influence on where he works....

הם חושבים שאנחנו קבוצת חלק טבלה עליון בליגה השלישית שלהם.

עזבו, זה אבוד. שיהנו נגד רודרהאם.

נכתב בפורום של ברייטון. כל הכבוד למי שכתב..נגע בהרבה נקודות שהם לא הבינו.

משהו שאחד ענה לו ואהבתי:

אני כתבתי להם את זה, ואני עדיין מנסה לנהל איתם דיון

אבל עושה רושם שרובם שם באמת אידיוטים. כאלה שחוץ מהליגה המסריחה שלהם לא ראו כדורגל אירופי בחיים.

הם באמת לא מצליחים להבין למה העובדה שאנחנו משתתפים בליגה האירופית או בליגת האלופות יכולה לקרוץ למנג'ר אירופי. מבחינתם זה כמו שאלופת וויילס משתתפת במוקדמות הצ'מפיונס

אני כתבתי להם את זה, ואני עדיין מנסה לנהל איתם דיון

אבל עושה רושם שרובם שם באמת אידיוטים. כאלה שחוץ מהליגה המסריחה שלהם לא ראו כדורגל אירופי בחיים.

הם באמת לא מצליחים להבין למה העובדה שאנחנו משתתפים בליגה האירופית או בליגת האלופות יכולה לקרוץ למנג'ר אירופי. מבחינתם זה כמו שאלופת וויילס משתתפת במוקדמות הצ'מפיונס

המשכתי לקרוא עד הסוף והם ממש בורים ועם ראש בקיר. כמעט אף אחד שם לא מוכן להקשיב ולהבין.

טוב מה שהולך בפורום של באזל זה פסיכי.

זוכרים את הסיפור כאן. אז גיבור הסיפור כותב אצלם: (אגב זה לא וויסקי כי אם וויז-קיד)

הרגע חזרתי מישראל. אין לכם מושג כמה אוהדי מכבי שונאים את באזל עכשיו. ההדחה ממוקדמות הצ'מפיונס, ההדחה משמינית הגמר של הליגה האירופית [הטעות במקור] ורכישת סוזה השאירו צלקות-באזל עמוקות באוהדי מכבי. זה הגיע למצב ששמעתי מספר פעמים שבאזל הם המועדון השנוא עליהם ... אחרי הפועל תל אביב. אם עכשיו גם זהבי יבוא, ללא ספק יהיה בטוח יותר ללכת עם חולצה של באזל בציריך מאשר בתל אביב.

התגובות:

כן, אנחנו יודעים, אנחנו קוראים בפורום שלהם. [לזה וויזקיד ענה: אז בטח אוהדי הפועל ממש אוהבים אותנו]

ישראל, זלצבורג, ציריך. טוב לדעת שאנחנו שנואים באזורי כדורגל לא מעניינים

...עוד דיונים מעמיקים על איך לכתוב סוזה אנגלית והתפתחות האותיות O ו-U, ואיך זה משפיע על דאבל S...

...כריס הבוגד ממשיך לכתוב שם, אומר שמה שהכי מפתיע אותו זה שסוזה מחוייט...

הכי הצחיק אותי: מישהו ציטט את החלק של "אנחנו המועדון הכי שנוא עליהם אחרי הפועל" ואמר:

אה, אז זה למה הם הפסיקו לפנק אותנו בסרטונים המגניבים שלהם frown.gif

כריס הבוגד מצא את ההודעה של וויזקיד, וענה:

וויזקיד הידוע! רואה אותך כאן בפעם הראשונה.

מישהו בפורום שלנו סיפר שראה אותך בשוק הכרמל עם חולצה של באזל ודיבר איתך.

לא רוצה לעשות לך כאן בפורום public shaming, אבל הוא סיפר שאתה אמרת שסוזה הוא לא מציאה גדולה [המשפט הכי מסובך שכריס כתב אי פעם בגרמנית, בוודאות].

איך אתה יודע עברית?

האם הגענו למצב שאנחנו המועדון השנוא על שני מועדוני כדורגל משתי מדינות שונות? (רדבול זלצבורג ומכבי)

וויזקיד המשיך לדבר עם הבוגד:

חהחה, תוכל לשלוח לי בפרטי לינק להודעה בפורום של מכבי?

אנחנו עוקבים אחריך, כריס.

באזל, לנצח בצילנו.

טוב, התייאשתי מהם. מבחינתם כל מאמן שלא נשאר בצ'מפיונשיפ/מתקדם לפרמיירליג הוא פחדן שקשה לו מדי באנגליה. ניסיתי להסביר שזה לא עובד ככה והם החליטו שאני טרול אוהד קריסטל פאלאס.

טוב, התייאשתי מהם. מבחינתם כל מאמן שלא נשאר בצ'מפיונשיפ/מתקדם לפרמיירליג הוא פחדן שקשה לו מדי באנגליה. ניסיתי להסביר שזה לא עובד ככה והם החליטו שאני טרול אוהד קריסטל פאלאס.

חחחחח

שמע אבל הפוטבול מנג'ר באמת היה חלש...

חחחחח

שמע אבל הפוטבול מנג'ר באמת היה חלש...

לגמרי הוציאו את זה מההקשר. לא התבססתי על זה, סתם זרקתי את זה בתור נתון צדדי. וגם אם זה נשמע מצחיק, זה כן נותן פרופורציות נכונות.

אם היה הבדל של 10-20 מיליון במאזן במנג'ר, כנראה שיש הבדל גדול גם במציאות. אבל זה לא המצב. גם במציאות וגם במנג'ר התקציבים דומים כי זה המצב. אתה באמת חושב שבין מכבי וברייטון, מועדון אחד עשיר בפער משמעותי מהמועדון השני?

השוויתי את ההעברות של השנים האחרונות, אנחנו שופכים בערך אותם סכומים - בין מיליון ל2 בעונה. הרוב העברות חופשיות או השאלות.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.