Jump to content

ציטוטים מהשדים 2013/14

tomkovacsi

Recommended Posts

פעם גם לאוהדי בית"ר הייתה תדמית של קבוצה עם קהל טוב ותומך ואמרו שיש רק קומץ. גם המשטרה לא בדיוק טיפלה בעניין הזה אלא רק מתי שזה הביא לה כותרות כמו לדוגמה בעניין של סאדייב וקאדייב וכל מה שהתרחש מסביב. המשטרה שלנו לא עסוקה בלמגר תופעות לא מעניינות אלא רק כאלו שמביאים לה כותרות. הרי מישהו העז לגעת בלה פמיליה לפני כל הבלגן שהיה בעונה שעברה?

עכשיו אותו תסריט שהיה עם בית"ר חוזר על עצמו עם הקהל של הפעול שאומרים שזה רק קומץ (שאנחנו אומרים שנים שהם לא קומץ) אבל מתי שיזכרו להתעסק עם זה הדבר יהיה מאוחר מידי. כמו במקרה סאדייב קאדייב הם נזכרו להתעסק עם הקהל של הפועל רק שזה הביא כותרות עם השלט סופר יודנראט ואז כל התקשורת נזכרה להתלהם עליהם וגם המשטרה הריחה כותרות.

זה לא קשור למזרחיים אשכנזים (שאני לא יכול לשמוע משהו אומר את זה בשנת 2014) זה קשור למתי זה מביא יותר כותרות למשטרה.

כדורסל זה לא משהו שמעניין אנשים במדינה הזאת ועושה כותרות ולכן המשטרה לא מטפלת בזה.

גם לשיטתך לא ענית לשאלה.

למשטרה כל מה שחשוב זה כותרת, בזה אני מסכים איתך.. אבל לא שאלת את עצמך למה היו כותרות עד היום על בית"ר ופחות על הפועל?

הגינויים והכותרות נגד בית"ר לא התחילו שנה שעברה וגם לא לפניי שנתיים, זה התחיל לפניי שנים.

אמרת בעצמך שאנחנו טוענים שגם בהפועל התופעות המכוערות שייכות להרבה יותר מקומץ ולא מאתמול, גם הטענה על הכדורסל לא מספיקה, כי אוהדי הפועל כדורגל עשו מעשיים מטונפים עוד לפניי הכדורסל ובטח לא נופלים מהם בחומרתם - זה אותם חלאות.

אז למה התקשורת שהיא זאת שעושה את ההפרדה הגזענית לא עשתה כותרות על אוהדי הפועל כמו על בית"ר, תסכים איתי שהם לא פחות מטונפים, המשטרה נגררת אחרי הכותרות כמו שאמרת, אבל עדיין זה לא מוריד ממנה אחריות לטיפול הסלקטיבי שהם נוקטים.

**לקהל של בית"ר אף פעם לא היה תדמית של קהל טוב ותומך.

גם לשיטתך לא ענית לשאלה.

למשטרה כל מה שחשוב זה כותרת, בזה אני מסכים איתך.. אבל לא שאלת את עצמך למה היו כותרות עד היום על בית"ר ופחות על הפועל?

הגינויים והכותרות נגד בית"ר לא התחילו שנה שעברה וגם לא לפניי שנתיים, זה התחיל לפניי שנים.

אמרת בעצמך שאנחנו טוענים שגם בהפועל התופעות המכוערות שייכות להרבה יותר מקומץ ולא מאתמול, גם הטענה על הכדורסל לא מספיקה, כי אוהדי הפועל כדורגל עשו מעשיים מטונפים עוד לפניי הכדורסל ובטח לא נופלים מהם בחומרתם - זה אותם חלאות.

אז למה התקשורת שהיא זאת שעושה את ההפרדה הגזענית לא עשתה כותרות על אוהדי הפועל כמו על בית"ר, תסכים איתי שהם לא פחות מטונפים, המשטרה נגררת אחרי הכותרות כמו שאמרת, אבל עדיין זה לא מוריד ממנה אחריות לטיפול הסלקטיבי שהם נוקטים.

אז לא הבנתי אותך. ואני יענה לך על השאלה.

כי התקשורת אדומה. דן שילון, מיקי חיימוביץ בעבר, אלי אלדייס ועוד אנשים מהברנג'ה שאני לא זוכר כרגע.

לבית"ר? אין את אותם אנשים חזקים שיש להפועל בתקשורת.

פשוט מאוד

חבורה של בכיינים, מה יהיה איתכם?

אתם כועסים עליהם כי הם שונאים אותכם, שנאה אמיתית....אז תשנאו חזרה

אה אתם לא יכולים לשנוא אתם באים ממקום חמוד של בובות וחוויות

אחי,

מה שאתה קורה לו 'אדומה' , אני קראתי לזה 'אשכנזית שמאלנית'

זה אותו דברר..joy זה joy

לבכות על מזרחיים אשכנזים בשנת 2014 לפי דעתי זה מגוחך. אבל זה לא נושא לפה. ואם אתה רוצה להתווכח על זה אז תפתח נושא בבוטקה ואני יהיה מוכן להתווכח איתך בשמחה.

חבורה של בכיינים, מה יהיה איתכם?

אתם כועסים עליהם כי הם שונאים אותכם, שנאה אמיתית....אז תשנאו חזרה

אה אתם לא יכולים לשנוא אתם באים ממקום חמוד של בובות וחוויות

למה שנעשה את זה?

מי ששונא כל כך זה מישהו שפגעו בו, שנתנו לו סיבות לשנוא, או שהוא פשוט מקנא.

אני באמת מאחל לך שלא תשנא אף אחד.

אנשים פה מגזימים לאללה.

גם ביציע של מכבי מקללים בלי סוף (אני זוכר במיוחד את הדרבי שנגמר 2-2, שקולאוטי כבש צמד. ישב מאחורי איזה בחור, הייתי בטוח שיש לו את התסמונת טורט הכי קשה בעולם, כי הוא לא הפסיק לקלל לשניה. 90 דקות של קללות. אולי פחות שתי דקות שבהם הוא חגג את השערים שלנו. כל יתר הזמן - לא משנה את מי, לא משנה למה ולא משנה מה קרה במגרש. הוא מקלל).

מעבר לכך, אף אחד מאיתנו לא רוצה ספורט בלי קללות ובטח לא ספורט בלי שנאה בין קהלים. זה חלק מהעניין.

ברור שחלק גדול מאוהדי הפועל מגזימים לאללה, למשל אותו ארנבת שברח. גם בכמות, וגם באיכות. יש הבדל בין לקרוא לאדם בן זונה לבין לצעוק לו שהוא יאנוס את הילדים שלו.

ובחזרה למטרה האמיתית של הנושא הזה

האופטימיות אצל הקופים חוגגת

מול מכבי תל אביב, אפשר לסגור על הפסד 2-0 מראש?

לפוצץ משחק/ לא להגיע אליו/לרדת מהדשא אחרי כמה דקות
3-0 עדיף מ 10

שיהיה חמש-שש, אני בטוח ששחר יהנה. הוא אוהב לעמוד במצב דוגי ולקבל.

וכשאי אפשר לעודד, נהיים יצירתיים

מרכז השדה ממש לא מורגש
הקפטן עומד באמצע מגרש
על קו שמאל שוב פעם רץ מגן כה חלש.

מאמן שלא יודע לאמן כלל וכלל
בעלים ששכח מה הוא עושה כאן בכלל
על הטריבונה שוב שר אוהד מתוסכל

מי יציל את הבית שלי
אולי כל זה קורה לי בגללי

מי יציל את מכבי חיפה
זוכר איך פעם היא היתה יפה
(דפנה דקל - הצילו)

------------------------------------

זה הזמן להתעורר הבית מתפורר
תורידו תחולצה אין לכם מה להתפאר
תנמיכו את הראש תסתמו את הפה
מול כולנו אין סיכוי שתשחקו פה עוד הרבה
(הדג נחש - הזמן להתעורר)

------------------------------------

בהתחלה שיחק נחמד
חשבו כוכב חדש נולד
משחק שני היה עילוי
אבל הסוף כל כך צפוי

שנה שנתיים מי מילל
את הקהל הוא מקלל
לא מתאמן ולא חותם
ואת כולנו מתחמן

ילד כאפות הו
ילד כאפות הו
ילד כאפות כאפות
פרה פה פה פה פה
(יגאל בשן - ילד פלא)

הכרמל לובש ורוד
בשבילי זה יום רע לבוא לראות אותך
דוחה על המגרש

כשתשחקי לא משנה מה שיהיה
תמיד נפסיד כי גם אם דקל חולה....
הו הו הו הו הו הווו...

"הדולר לפני השחקן"

"השוונג של העיגול"

כל טאלב ביג'יומו.

קבוצה אחת, סמל אחד, אהבה אחת, אלפי תירוצים
אין עתיד, בראשות יעקב שחר.
אין קישור, בראשות יניב קטן
אין הגנה, בראשות דקל קינן
אין כבוד, בראש טאלב טאווטחה.
סמל 1, קבוצה 1, חסרה משענת 1.
"קודם נזרוק עליכם ז'
אח"כ נזרוק עליכם חפצים"

תורג'י,

הציטוט האחרון היה אי שם בתחילת עמוד 140, מאז דיברו על 700 נושאים, מה קרה התעוררת עכשיו?

הנדון,

אתה לא יכול לטעון שהתקשורת אדומה ותוך כדי להטייח בי שאנחנו ב2014.

אנחנו אומרים אותו דבר, התקשורת אדומה= אשכנזית שמאלנית, התקשורת היא זו שמייצרת כותרות, והמשטרה פועלת רק מול נושאים פופוליסטים.

יוצא, שהמשטרה אוכפת את החוק רק על הנושאים שהתקשורת האדומה מתעדפת בכותרות.

"אכיפה סלקטיבית".

אז על מה בדיוק אתה מערער?

אייל החפירות שלך מזיקות לשרת של הפורום יותר מהתקיפות של אנונימוס.

Sent from my unicorn using Tapatalk

תנסה להשתלב בטוקבקים של one, אולי שם תרגיש יותר בנח.

יש שם גם הגבלה על הודעות חופרות כמו שלי אז בכלל תהנה.

תנסה להשתלב בטוקבקים של one, אולי שם תרגיש יותר בנח.

יש שם גם הגבלה על הודעות חופרות כמו שלי אז בכלל תהנה.

חחח תאמין לי אתה הזיה.

אבל סחתיין על ההודעה הקצרה יחסית.

בכל מקרה, זה נושא ציטוטים, אל תהרוס אותו.

חחח תאמין לי אתה הזיה.

חחחחחחחחחח

מה בדיוק נורמטיבי באדם שלוקח את ילדיו לאולם כדורסל מלא שנאה, כדי שישמעו אותו ואת שאר האוהדים עושים סימני תלייה ושרים "אבא מת.."?!

אני בטוח שיש לא מעט רוצחים/אנסים/גנבים שיש להם אישה ו2 ילדים, ושהם עבדו בעבודה רגילה כלשהי.. אז הם גם 'נורמטיבים'?

בשנים האחרונות התקשורת החליטה שיש עבריינים מועדים (תיאור מכובס לספרדים/ימניים/אוהדי בית"ר) שאין פלא כשהם נתפסים בקלונם לעומת עבריינים שהם בכלל 'ילדי טובים נורמטיבים' (תיאור מכובס לאשכנזים/שמאלנים/אוהדי הפועל).

לפני שחלק כאן ישללו אוטומטית את מה שאמרתי, תשאלו את עצמכם 2 שאלות פשוטות.

למה המשטרה שמה לעצמה כיעד לפרק את ארגון לה-פמליה לעומת אולטראס הפועל?

שאלה שנייה,

למה לאוהדי בית"ר ולארגון שלה יש סטיגמה של קהל גזעני ומועד לפורענות לעומת הקהל של הפועל שמתויג כקהל איכותי וטוב עם קומץ 'בעייתי'?

לי יש תשובה ברורה, בגלל שהקהל של בית"ר "מועד" ומותר להלחם בכל הכח ב"גזעניים", לעומת הקהל של הפועל שהוא "נורמטיבי" ולא באמת יכול לעשות משהו רע.

צריך להפסיק עם הגזענות הזאת, הגיע הזמן שהתקשורת והמשטרה תתייחס לכל פשע לגופו של עניין ולא לגופו של אדם, פשע הוא פשע וזה לא מעניין אף אחד אם מי שעשה אותו מרוקאי או אשכנזי הייטיקיסט שיש לו משפחה.

אחרת אנחנו נמשיך לסבול את החלאות "הנורמטיבים" האלה ממשיכים לעשות את הזוועות שלהם באין מפרע גם בשנים הבאות.

הכוונה זה שאותו בבון בית"רי מלה פאטימה לא סתם מקלל ערבים , הוא באמת שונא אותם , זה האידיאולוגיה שלו . הוא ישרוף את בית"ר רק שלא יהיה שם ערבי .

גם אם הוא יישב בכלא או יפוצצו אותו במכות הוא לא ישתנה .

הארנבת וחבריו לא באמת שונאים מתוך אידיאולגיה , אם הבת של מוני ז"ל תבוא לחנות שלה הוא לא ישיר לה "אבא מת" , הוא ילקק לה את הכפות רגליים אם צריך רק כדי שתקנה אצלו .

זה מה שהופך אותם בעיני ליותר פאתטיים ממגעילים . אבל אני לא יתווכח אם תגיד לי שהם יותר מגעילים . הנקודה שלי בכלל היא שקצת מכות וזה יעבור .

הכוונה זה שאותו בבון בית"רי מלה פאטימה לא סתם מקלל ערבים , הוא באמת שונא אותם , זה האידיאולוגיה שלו . הוא ישרוף את בית"ר רק שלא יהיה שם ערבי .

גם אם הוא יישב בכלא או יפוצצו אותו במכות הוא לא ישתנה .

אתה מעלה את הטענות הללו כעובדה בתור סוציולוג או בתור חרטטן?

אתה מעלה את הטענות הללו כעובדה בתור סוציולוג או בתור חרטטן?

ברור שחרטטן .

אבל אם תמצא סוציולוג שיסתור אותי ויסביר שיש מאחורי השנאה של אוהדי הפועל אידואולוגיה עמוקה כלשהיא אז צפה לאוננות המונית מצידם

אני לא קונה את זה , סתם רוצים להיות מאגניבים .

ברור שחרטטן .

אבל אם תמצא סוציולוג שיסתור אותי ויסביר שיש מאחורי השנאה של אוהדי הפועל אידואולוגיה עמוקה כלשהיא אז צפה לאוננות המונית מצידם

אני לא קונה את זה , סתם רוצים להיות מאגניבים .

כיוונתי לטענות כי ה"בבון הירושלמי המצוי" הוא באמת גזען, באמת שונא ערבים ומוכן לעשות הכל כדי שלא ישחקו בקבוצה שלו.

לאור הדיון שהתפתח על אופי הקהלים והדימוי שנוצר בתקשורת לגביהם, אולי כדי להימנע מהאשמות טיפשיות כלפיי אותו קהל.

אם נדון בסדר האבולוציה על שםקמחי-הבבון הירושלמי ככל הנראה הגיע לעולמנו אחרי הרכיכה הפועלת מתל אביב.

ואללה אני בשוק שבסוף סופו לא היה זה שרמס את הילד והתלונה עדיין רלוונטית מבחינתם. פשוט מועדון של שרמוטות.

אבל אם 50 איש התלוננו על סופו במשטרה, חייבים לעצור אותו

כיוונתי לטענות כי ה"בבון הירושלמי המצוי" הוא באמת גזען, באמת שונא ערבים ומוכן לעשות הכל כדי שלא ישחקו בקבוצה שלו.

לאור הדיון שהתפתח על אופי הקהלים והדימוי שנוצר בתקשורת לגביהם, אולי כדי להימנע מהאשמות טיפשיות כלפיי אותו קהל.

אם נדון בסדר האבולוציה על שםקמחי-הבבון הירושלמי ככל הנראה הגיע לעולמנו אחרי הרכיכה הפועלת מתל אביב.

בעיני אלו (ביתר ) חלאה ואלו ( הפועל ) מחלה

אני עשיתי השוואה רק כי המשתמש אייל שויחפר אמר משהו על אשכנזים מזרחים ימין שמאל וכל זה

הבבונים שונאים ערבים בביתר כי הם שונאים ערבים , נקודה . זה לא קשור לביתר .

הארנבים שונאים את מכבי כי יש להם דימוי של מה זה מכבי והם חושבים שזה מיוחד/מגניב/אנרכיסטי לשנוא את זה , כמובן שזה לא מתבטא בכלום חוץ מניסיון לייצר פרובוקציה בשיאי גועל בקללות .

ואללה אני בשוק שבסוף סופו לא היה זה שרמס את הילד והתלונה עדיין רלוונטית מבחינתם. פשוט מועדון של שרמוטות.

אבל דגמבה-דגמבה היה שם וראה את זה במו עיניו והוא שיחק במנצ'סטר פאקינג יונייטד אז אני מאמין לו!

אנשים פה מגזימים לאללה.

גם ביציע של מכבי מקללים בלי סוף (אני זוכר במיוחד את הדרבי שנגמר 2-2, שקולאוטי כבש צמד. ישב מאחורי איזה בחור, הייתי בטוח שיש לו את התסמונת טורט הכי קשה בעולם, כי הוא לא הפסיק לקלל לשניה. 90 דקות של קללות. אולי פחות שתי דקות שבהם הוא חגג את השערים שלנו. כל יתר הזמן - לא משנה את מי, לא משנה למה ולא משנה מה קרה במגרש. הוא מקלל).

מעבר לכך, אף אחד מאיתנו לא רוצה ספורט בלי קללות ובטח לא ספורט בלי שנאה בין קהלים. זה חלק מהעניין.

ברור שחלק גדול מאוהדי הפועל מגזימים לאללה, למשל אותו ארנבת שברח. גם בכמות, וגם באיכות. יש הבדל בין לקרוא לאדם בן זונה לבין לצעוק לו שהוא יאנוס את הילדים שלו.

צודק, יש הבדל בין קללות לשחקן שזה לגיטימי לגמרה בעיני לבין קללות שיורדות לפסים של משפחה, או כמו שאמרת שיאנסו את המשפחה שלך ועוד כל מיני פנינים שיוצאות להם מהפה וביזוי כבוד המת.

גם אנחנו לא חפים מזה (השיר על נאתכו אבל גם עם זה הפסיקו די מהר).

כל קללה שהיא על המשפחה של השחקן היא לא לגיטימית בעיני.

חחח תאמין לי אתה הזיה.

נושא הציטוטים כבר מזמן כולל לא רק ציטוטים מ'השדים' - כנראה שהם כבר לא מספקים את הסחורה.

אני יודע להתאים את עצמי לאותו אחד שאני מגיב לו, בגלל זה קיצרתי בהודעה הקודמת..

תנסה להתכתב עם המשתמש 'אבימכבי' , (קח רגע הפסקה ממה שרשמתי עד כאן, שב תשתה מים, ואז תמשיך לחלק הבא..לאט לאט נבנה לך סרגל אינטליגנציה).

בכל מקרה, אתה תוכל לשלוח ל'אבימכבי' "יחופר !!!!!!"

והוא יחזיר לך "אתה הזיה חחחחחחחחחחח !!!"

(קח אוויר עוד רגע סיימנו)

ואז תוכל לשלוח לו "אתה הזייה בעצמך חחחחח!!!!"

והוא יחזיר לך "לא נכון!!!!!חחחח!!!!"

וככה כולנו נהי'ה מרוצים.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.