Jump to content

ציטוטים מהשדים 2013/14

tomkovacsi

Recommended Posts

זה עצום.

בהודעה שהוציאו אמרו שאם טוטו לא היה מורחק בטדי הפועל לא הייתה מפסידה ו"מי יודע איך הייתה נגמרת העונה הקודמת"

והאוהדים מאמינים.

לא המועדון הרקוב שאף אחד לא רוצה לראות אותו אשם, השופט אשם.

שלא ייגמר לעולם.

gg16239.jpg

נראה לי שהם חיים בסרט שהאליפות האחרונה שלהם היא טראומה עצומה בשבילנו.

יש שם גם כמה הודעות שהם מתבלבלים וחושבים שאנחו אלה שראינו את הגול שלו בטדי מיליון פעם ומשננים את השידור. למה הם חושבים שאני זוכר איך נראה המהלך הזה?

אל תשנה את המציאות האליפות שלהם ממש טראומתית. סכין בלב כל פעם שהיא מוזכרת

אל תשנה את המציאות האליפות שלהם ממש טראומתית. סכין בלב כל פעם שהיא מוזכרת

לא אשקר לך

עד שזהבי לא חתם אצלנו ומישהו העלה לפה את הסרטון הרוש הודף (ירושלים של זהבי) לא ראיתי את אותו מהלך

לא מפחד או מכאב לב שאני לא יעמוד במה שמציג הסרטון אלא בתם מחוסר עניין, או כמו שרוב האנשים פה אומרים-מ

להפועל היו וכנראה גם יהיו ( בכדורגל אחרי הכל הגלגל מסתובב, השאלה היא מתי) המון אליפויות

זה שזו היתה בדקה ה90 לא אומר שאני צריך לשנן אותה היטב

"זה גם ההבדל בין הפועל למכבי מבחינתי, הפועל זאת ארץ ישראל היפה והצנועה, שדרך ארץ קדמה להצלחה, בעוד מכבי חלאות אדם שלא בוחלים בכלום רק בשביל ההצלחה, ודמויותיהם האהודות מגיעות מתוך שנאה ולא מתוך אהבה טהורה."

מעניין אם הוא מאמין לעצמו.

ושמישהו יישלח לו את התפאורה שלהם שעסקה בנטו שנאה למכבי.

"זה גם ההבדל בין הפועל למכבי מבחינתי, הפועל זאת ארץ ישראל היפה והצנועה, שדרך ארץ קדמה להצלחה, בעוד מכבי חלאות אדם שלא בוחלים בכלום רק בשביל ההצלחה, ודמויותיהם האהודות מגיעות מתוך שנאה ולא מתוך אהבה טהורה."

מעניין אם הוא מאמין לעצמו.

ושמישהו יישלח לו את התפאורה שלהם שעסקה בנטו שנאה למכבי.

אני חושב שזה מה שקורה

הם מתחילים להאמין לשקרים שהם המציאו לעצמם

יצרו לעצמם מציאות שקרית ומגניבה שרק מתעצמת אצלם

ולך תדע איך זה יגמר

לכל מי שכועס פה על האיחולים של חלאות האדם לזהבי...

האם אתם מגנים באותו אופן את איחולי המחלות הקשות לאבוקסיס? או שאתם שרים זאת בעצמכם כל משחק?

לדעתי זה אותו הדבר...

אני אישית לא מאחל מוות ולא מאחל מחלות לאף אחד, זה כבר מעבר לספורט

זה נבלה וזה טרפה. מה שמנסים להסביר לך כבר כמה פעמים הוא שיש הבדל בין מה שקורה בקהל של מכבי כשמיעוט שבמיעוט שרים שירים עם שורות גזעניות או מהסוג שהזכרת לגבי אבוקסיס ורוב הקהל שורק בוז בקטעים האלה ולכן אין שום לגיטימציה לתופעה הבזויה הזאת. אי אפשר לעצור כל טמבל בקהל מלהגיד את מה שעובר לו בראש באותו רגע ואי אפשר לעצור 10 או 100 טמבלים אבל הגישה של הרוב המוחץ 99% מהקהל היא - זאת תופעה לא ליגיטימית ובזויה שמגנים אותה מקצה לקצה בקהל של מכבי.

לעומת זאת - בקהל של הפועל זאת נורמה. זה מקובל לא רק על רוב הקהל אלא ממש על כל הקהל (להוציא בטלים בשישים). ע"ע מה שעשו לאוברוב, קברים שחוללו, צלבי קרס, אמיר רן, אהובה תומר, אשתו של טביב ועוד המון דברים שבכלל אין מקום לפרט עליהם. ההתנהגות שלהם מגובה על ידי מובילי הדרך שלהם, קרי כל הסלבס והמפורסמים שכותבים תורים בעיתונים ומתנסחים באותה שפה. ההתנהגות ושירי השואה מגובים גם על ידי רוב חברי ההנהלה שלהם ואם לא מגובים אז מעולם לא גונו על ידם. בהפועל זאת הנורמה. הם לקחו יריבות ספורטיבית והפכו אותה לשנאה יוקדת כמו שהם אוהבים לשנוא את כל מה שהוא יהודי או ציוני. דגל מצרים בקהל זאת הנורמה של הפועל.

זה ההבדל - ילד שגדל להיות אוהד הפועל גדל באווירת השנאה הזאת ללא גבולות וללא בחילה באמצעים. לעומתו ילד שגדל להיות אוהד מכבי אולי שמע פעם כמה טמבלים שאומרים דברים מפגרים אבל הוא גם ראה את הגינוי מצד כמעט כל הקהל לאותו הטמבל. זה מסביר את ההבדל בניסוח. מספיק להסתובב בפורום שלהם ולשמוע את ההתבטאויות שלהם לעומת אלו של אוהדי מכבי ולהבין באיזה רמה של אנשים מדובר.

על זה שאתה מפרסם פה שמות? כן זה משטרתי אחושרמוטה

וכן, אני חייב כינוי. קשה לי ואני מפחד

אתה מוזמן לבוא להגיד שלום ב11

אם הוא היה שולח לי פרטית והייתי מפרסם את זה אז וואלה הייתי מבין אבל הבנאדם פירסם את זה אז מי אתה שתקרא לי שוטר?! חחחח קדימה 0509222195 שלח הודעה נבוא בשמחה ונראה אם תגיד לי את זה גם בפנים.

אם הוא היה שולח לי פרטית והייתי מפרסם את זה אז וואלה הייתי מבין אבל הבנאדם פירסם את זה אז מי אתה שתקרא לי שוטר?! חחחח קדימה 0509222195 שלח הודעה נבוא בשמחה ונראה אם תגיד לי את זה גם בפנים.

עכשיו אתה גם טיפש

ואני אומר לך את זה לא מאחורי כינוי

זה פורום של אוהדי מכבי אף אחד לא בא לריב אז אל תהיה לנו עבריין כאן

אל תתערב ומצידי שכל הפורום יצא עליי. שום עבריין ושום בטיח,אם הוא גבר להגיד לי שוטר פה אז שיהיה גבר להגיד בפנים.

לא מתערב בקטע אישי, לא מכיר אף אחד ממכם אישית

פשוט מעצבן אותי לראות דיבורים כאלה כאן מאוהד מכבי לאחר

אני בטוח שיכולת להגיד לו את זה בפרטי

אבל לא, אתה תצא גבר מול כל הפורום

חלאס עם האגו, דבר איתו בפרטי, ואל תחרב נושא ציטוטים טוב

אני מהאיפון אין לי איך לצטט

אבל תקראו את הנושא על ערן זהבי , הגיע כבר ל12 עמודים, ואשכרה הרס להם אפשרות לאוהב שחקנים לרמת ״סמל״

הם אשכרה מאמינים ( מה שכנראה נכון כמעט לגבי כולם) שאם מכבי תציע לכל שחקן שלהם הרבה יותר משהוא מקבל בהפועל הוא יבוא על 4

ובגלל זה אי אפשר להזדהות עם אף שחקן כולל שכטר וורמוט

קיצר תאוריות מעניינות ומצחיקות יש שם, עשו טובה ותעתיקו לכאן

זה נבלה וזה טרפה. מה שמנסים להסביר לך כבר כמה פעמים הוא שיש הבדל בין מה שקורה בקהל של מכבי כשמיעוט שבמיעוט שרים שירים עם שורות גזעניות או מהסוג שהזכרת לגבי אבוקסיס ורוב הקהל שורק בוז בקטעים האלה ולכן אין שום לגיטימציה לתופעה הבזויה הזאת. אי אפשר לעצור כל טמבל בקהל מלהגיד את מה שעובר לו בראש באותו רגע ואי אפשר לעצור 10 או 100 טמבלים אבל הגישה של הרוב המוחץ 99% מהקהל היא - זאת תופעה לא ליגיטימית ובזויה שמגנים אותה מקצה לקצה בקהל של מכבי.

לעומת זאת - בקהל של הפועל זאת נורמה. זה מקובל לא רק על רוב הקהל אלא ממש על כל הקהל (להוציא בטלים בשישים). ע"ע מה שעשו לאוברוב, קברים שחוללו, צלבי קרס, אמיר רן, אהובה תומר, אשתו של טביב ועוד המון דברים שבכלל אין מקום לפרט עליהם. ההתנהגות שלהם מגובה על ידי מובילי הדרך שלהם, קרי כל הסלבס והמפורסמים שכותבים תורים בעיתונים ומתנסחים באותה שפה. ההתנהגות ושירי השואה מגובים גם על ידי רוב חברי ההנהלה שלהם ואם לא מגובים אז מעולם לא גונו על ידם. בהפועל זאת הנורמה. הם לקחו יריבות ספורטיבית והפכו אותה לשנאה יוקדת כמו שהם אוהבים לשנוא את כל מה שהוא יהודי או ציוני. דגל מצרים בקהל זאת הנורמה של הפועל.

זה ההבדל - ילד שגדל להיות אוהד הפועל גדל באווירת השנאה הזאת ללא גבולות וללא בחילה באמצעים. לעומתו ילד שגדל להיות אוהד מכבי אולי שמע פעם כמה טמבלים שאומרים דברים מפגרים אבל הוא גם ראה את הגינוי מצד כמעט כל הקהל לאותו הטמבל. זה מסביר את ההבדל בניסוח. מספיק להסתובב בפורום שלהם ולשמוע את ההתבטאויות שלהם לעומת אלו של אוהדי מכבי ולהבין באיזה רמה של אנשים מדובר.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מה קרה לכפתור של הלייק?

אני מהאיפון אין לי איך לצטט
אבל תקראו את הנושא על ערן זהבי , הגיע כבר ל12 עמודים, ואשכרה הרס להם אפשרות לאוהב שחקנים לרמת ״סמל״
הם אשכרה מאמינים ( מה שכנראה נכון כמעט לגבי כולם) שאם מכבי תציע לכל שחקן שלהם הרבה יותר משהוא מקבל בהפועל הוא יבוא על 4
ובגלל זה אי אפשר להזדהות עם אף שחקן כולל שכטר וורמוט
קיצר תאוריות מעניינות ומצחיקות יש שם, עשו טובה ותעתיקו לכאן

אתה מתכוון לזה?

יובל כתב:
שחר כתב:
כמה מטומטם יכול להיות אוהד הפועל אחרי מה שעברנו עם גרשון, אניימה ועכשיו עם השטן "לראות בשחקנים עם עצמו" ולהזדהות עם השחקנים.
הרי אם מכבי עכשיו מביאה לשי צ'ק שמן הוא מוכן להיות אצלם שוער.

פאתט.

לא שאני לא בז לכל הקשקושים מלאי הפאתוס בסגנון "לראות בשחקנים את עצמי", אבל ורמוט ושכטר ויתרו על המון כסף בשביל לשחק בהפועל ואני ממש לא מרגיש מטומטם לאהוב שחקנים בהפועל כמוהם וכמו דמארי.

ורמוט אמר בעצמו שההפרש ממכבי לא היה המון כסף ושאם זה כן היה המון כסף הוא היה חותם במכבי (או ליתר דיוק המשפחה היתה מכריחה אותו לחתום במכבי).

:clap:

עכשיו אל תתפלא אם המספר שלך יהיה רשום בשירותים בבלומפילד תחת השם ״אלינור מאהבת סודית״

עכשיו הם קוראים לא להופיע לדרבי נוער כי מכבי לא נותנת להם להיכנס.

צודקים, אין ליגת נוער בלי קהל. הם כל כך מאוהבים בעצמם שזה מדהים.

קצת פנינים מהדרבי4נוער:

לא ממש כוחות למרבה הצער.

השוער שלנו לא יהיה שם דבר

עוד דרבי כזה ואבדנו.
מכבי מניעים כדור, הפועל לא תכליתיים.
וכשאין כדורגל, מה שנשאר זה פאולים מלוכלכים.

הוא יכול להיות שוער קט רגל טוב

והאהוב עליי:

״ארבע״ מתחילה להיות מילה נרדפת לדרבי.

:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

הגיבו לו:

כי הם ניצחו אותנו 4-0 מפנדל שלא היה של ההוא שאבאל'ה עזב אותו כשהיה קטן?

לא גבר, כי קיבלתם 4-0 4-2, ו4 פעמים ברצף ניצחנו דרבי

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.