Jump to content

ציטוטים מהשדים 2013/14

tomkovacsi

Recommended Posts

וכשיהיה למכבי איצטדיון, הסרט יגמר לבולשביקים ולקופים להרבההה זמן. עכשיו זה רק ״הבקרוב״.

אתה באמת בונה על זה שמיטש הולך לבנות לנו איצטדיון חדש הא ?

אתה באמת בונה על זה שמיטש הולך לבנות לנו איצטדיון חדש הא ?

מנש זו לא פיקציה...הבנאדם הולך לפי תוכנית עסקית וזה הצעד הבא. לא לבנות אצטדיון אלא בניית ארנה עם מרכז קניות, מוזיאון מכבי וכו'.

חוץ מכל הדיבורים שהיו על אותו שטח בגבול ת"א גם בושינסקי אמר לפני זמן מה את הדברים האלו(הראיון המלא כאן):

אתה מאמין שגולדהאר יבנה אצטדיון למכבי?

"אני משוכנע שזו המשימה הבאה מבחינתו כי זה המודל העסקי גם בקנדה, שם בעלי הקבוצה הוא גם בעלי המגרש. אני יכול לגלות לך שכאשר הייתי במכבי, מיטש שקל ברצינות להקים אצטדיון ליד מחלף ענבה שעל כביש 1. עיריית מודיעין הייתה מוכנה לתת לו את הקרקע בחינם. עשינו פילוח בין אוהדי מכבי, ומצאנו שהרוב גרים באזורים שיהיה להם מאוד קל להגיע מהם לאצטדיון באמצעות כבישים 431 ו-443. אם מיטש יבנה אצטדיון למכבי הוא יהפוך לבעלים המושלם לדורי דורות".

פףףף ככה עושים את זה יא הומו:

פחות משבוע עבר מאז שבירת המנחוס בקללה

עדיין רואים בעיינים שלכם את הפחד והבהלה

בנאדו הגבר שוב נפל ברגע מכריע

לפחות חגגתם מקום שני וחצי גמר גביע

נוכחנו שוב לעוצמתו של הקהל הירוק

לסחוב עד דקה 60 ולפרוס דגל קרוע זה בכלל לא צחוק

אפילו קטן כבר לא מתאמץ לכיוונכם לירוק

וראיוס הפך מאליל לסתם ילד שמוק

ההגנה מסננת ההתקפה לא קיימת

אפילו רעננה יותר מאיימת

ולפני שאתם אוכלים תמוח ונגמר לכם החמצן

כדאי שכולכם תיזכרו מה הייתם לפני אותו קמצן

אין ספק שאם לא אדון קסקט

הייתם עכשיו בפירוק או הכי הרבה בליגה ב'

כי הגיע הזמן שתפנימו כבר:

אתם אשדוד עם תארים והזמן שלכם עבר

לא נסיים בלי רגע אחד של נחת

הרי תמיד כיף לזיין אותכם עמוק בתחת

הגיע הזמן שידע כל קופיף חביב-

מכבי יש רק בתל אביב!!!

4singleyellowrose.jpgheartyellow.gif

בהתחלה צחקתי, לראות שגם בכתבות ה"רציניות" שלהם הוא חייב לקרוא לנו גרמנים, מתועבים, עכברושים וכו'.

אם בטורים רציניים באתר השחקן ה-12, המכבי או אחרים היינו קוראים ליריבות בכינויים כאלה הייתי מיד מוחק את האתר מהמועדפים ומפסיק להיכנס אליו.

אחרי זה שמתי לב שהוא ערבי, וזה עוד יותר מעצבן: איך ערבי מעז לקרוא ליהודים "גרמנים" בגלל יריבות בין יהודים?

יש האומרים (ואני לא מסכים) שמותר לאוהדי הפועל לצחוק על השואה כי הם כולם אשכנזים שעברו את השואה, אבל לערבים מותר לקרוא ליהודים גרמנים בגלל יריבות בספורט?! ביזיון.

לא יודע מי אומר את זה, אבל לא רק שלא "מותר", אלא זה אפילו יותר גרוע לדעתי.

פףףף ככה עושים את זה יא הומו:

פחות משבוע עבר מאז שבירת המנחוס בקללה

עדיין רואים בעיינים שלכם את הפחד והבהלה

בנאדו הגבר שוב נפל ברגע מכריע

לפחות חגגתם מקום שני וחצי גמר גביע

נוכחנו שוב לעוצמתו של הקהל הירוק

לסחוב עד דקה 60 ולפרוס דגל קרוע זה בכלל לא צחוק

אפילו קטן כבר לא מתאמץ לכיוונכם לירוק

וראיוס הפך מאליל לסתם ילד שמוק

ההגנה מסננת ההתקפה לא קיימת

אפילו רעננה יותר מאיימת

ולפני שאתם אוכלים תמוח ונגמר לכם החמצן

כדאי שכולכם תיזכרו מה הייתם לפני אותו קמצן

אין ספק שאם לא אדון קסקט

הייתם עכשיו בפירוק או הכי הרבה בליגה ב'

כי הגיע הזמן שתפנימו כבר:

אתם אשדוד עם תארים והזמן שלכם עבר

לא נסיים בלי רגע אחד של נחת

הרי תמיד כיף לזיין אותכם עמוק בתחת

הגיע הזמן שידע כל קופיף חביב-

מכבי יש רק בתל אביב!!!

קונטרה אדירה!

לא יודע מי אומר את זה, אבל לא רק שלא "מותר", אלא זה אפילו יותר גרוע לדעתי.

בתכלס אבל זה פשוט ככה, זה כמו שליהודים ״מותר״ לספר בדיחות שואה או כמו שאפריקאים משתמשים בblack/nigga

בתכלס אבל זה פשוט ככה, זה כמו שליהודים ״מותר״ לספר בדיחות שואה או כמו שאפריקאים משתמשים בblack/nigga

יש הבדל בין בדיחות שואה לביזוי השואה.

בכוונה אני כותב אנשים ולא אוהדים.

אני גם ב8-0 פיגור לא הולך הביתה אבל זה אני.

אבל 2-0 אנשים קמים והולכים הביתה. אןייי אני באמת מצטער שבאתם ולא ניצחנו ועכשיו לוחץ לכם הרקטום לצאת לפני הפקקים.

זבל של אוהדים

ראיתי כמה אוהדים שהולכים כדי לא לסבול

צריך להתחשב בזה

לראות צהובים חוגגים בקריה? אפשר להבין את אלה שעזבו

חלאס עם הנושאים האלה אחרי כל הפסד.

יש כאלה שקשה להם לראות את ההשפלה הזו וזה לא קשור לתמיכה.

במיוחד שההפסד היום היה כל כך לא מחוייב למציאות עם סגל השחקנים שקיים.

אל תשפוט אוהדים בשעת צרה כל עוד זה בגבול הטעם הטוב (לא מקללים, לא זורקים חפצים וכו).

חחחח נושא גדול http://www.mhfc.co.il/forum/viewtopic.php?f=1&t=48137

אדיר

מתחרה באמנה של אולטראס הפועל ״אתם בחרתם חיים ואני בחרתי למצוץ לעצמי״

של נעליך מעל רגליך כשאתה מדבר על תפאורת "מה אתם רוצים?", התפאורה הכי מצחיקה בהיסטוריה של הכדורגל העולמי.

של נעליך מעל רגליך כשאתה מדבר על תפאורת "מה אתם רוצים?", התפאורה הכי מצחיקה בהיסטוריה של הכדורגל העולמי.

לא זכור לי .. באיזו תפאורה מדובר ?

אתה מתלונן על זה ?

קודם תתלונן על הקהל שב1-0 פשוט סתם את הפה עד סוף המשחק ואם לאמר את האמת - הקהל של הגרמנים פשוט זיין אותנו בתחת בעידוד

:thumbsup_anim:

מנש זו לא פיקציה...הבנאדם הולך לפי תוכנית עסקית וזה הצעד הבא. לא לבנות אצטדיון אלא בניית ארנה עם מרכז קניות, מוזיאון מכבי וכו'.

חוץ מכל הדיבורים שהיו על אותו שטח בגבול ת"א גם בושינסקי אמר לפני זמן מה את הדברים האלו(הראיון המלא כאן):

אתה מאמין שגולדהאר יבנה אצטדיון למכבי?

"אני משוכנע שזו המשימה הבאה מבחינתו כי זה המודל העסקי גם בקנדה, שם בעלי הקבוצה הוא גם בעלי המגרש. אני יכול לגלות לך שכאשר הייתי במכבי, מיטש שקל ברצינות להקים אצטדיון ליד מחלף ענבה שעל כביש 1. עיריית מודיעין הייתה מוכנה לתת לו את הקרקע בחינם. עשינו פילוח בין אוהדי מכבי, ומצאנו שהרוב גרים באזורים שיהיה להם מאוד קל להגיע מהם לאצטדיון באמצעות כבישים 431 ו-443. אם מיטש יבנה אצטדיון למכבי הוא יהפוך לבעלים המושלם לדורי דורות".

חלום,איזור מושלם לאצטדיון למכבי.

חחחחחחחח אתה מדבר על התפאורה של תבחר תזונה נכונה תבחר ליסוע לחול תבחר מערכת יחסים ????

בדיוק

יש כזאת הודעה שהם פירסמו בזמנו באינטרנט ואני לא מצליח למצוא אותה

אחד הדברים היותר מצחיקים שיצא לי לקרוא

מי שמוצא מלך

מהשיעמום שלי התחלתי להסתכל על טוקבקים בוואן באחד הכתבות על מכבי,ואז ראיתי משהו שאוהד הפועל רשם :

"מי שחושב שמה שעושה את מכבי זה שחקן כזה או אחר בסגל טועה. מכבי בנתה קבוצה אירופאית בכל הרמות, הניהולית, הטקטית, הטכנית, הפיזיולוגית והמנטלית, והיא נמצאת כיום שנות אור מהליגה, עם כל הכבוד לחיפה, ב״ש, ק״ש וגם לנו. זה לא שהיא לא יכולה להפסיד נקודות אבל זה לא ממש ישנה. זה מה שעושים מאות מיליוני שקלים כששמים אותם בידיים מקצועיות ולא אצל איזה ליצן מהביצה שלנו. עכשיו תפנימו - הפערים רק יגדלו משנה לשנה. ועד שלא יגיע לפחות עוד מיליארדר אחד לליגה הישראלית, הכדורגל שלנו ייראה כמו שהכדורסל נראה ב-40 השנה האחרונות. נגמרה התחרותיות, וכדאי שלא תביכו את עצמכם בהתגרויות לקראת הדרבי או בהשוואות של ברדה ליצחקי. לא זה הענין, זה פשוט לא כוחות יותר. חג שמח לכולם."

:crazy:

מהשיעמום שלי התחלתי להסתכל על טוקבקים בוואן באחד הכתבות על מכבי,ואז ראיתי משהו שאוהד הפועל רשם :

"מי שחושב שמה שעושה את מכבי זה שחקן כזה או אחר בסגל טועה. מכבי בנתה קבוצה אירופאית בכל הרמות, הניהולית, הטקטית, הטכנית, הפיזיולוגית והמנטלית, והיא נמצאת כיום שנות אור מהליגה, עם כל הכבוד לחיפה, ב״ש, ק״ש וגם לנו. זה לא שהיא לא יכולה להפסיד נקודות אבל זה לא ממש ישנה. זה מה שעושים מאות מיליוני שקלים כששמים אותם בידיים מקצועיות ולא אצל איזה ליצן מהביצה שלנו. עכשיו תפנימו - הפערים רק יגדלו משנה לשנה. ועד שלא יגיע לפחות עוד מיליארדר אחד לליגה הישראלית, הכדורגל שלנו ייראה כמו שהכדורסל נראה ב-40 השנה האחרונות. נגמרה התחרותיות, וכדאי שלא תביכו את עצמכם בהתגרויות לקראת הדרבי או בהשוואות של ברדה ליצחקי. לא זה הענין, זה פשוט לא כוחות יותר. חג שמח לכולם."

:crazy:

למרות שבוואן יש הרבה טוקבקים מוזמנים,

זה ממש כיף לקרוא.

הכי מצחיק שבעונה שעברה כל אוהד חיפה אמר לי שאנחנו לקחנו את האליפות אבל חיפה הייתה הכי טובה העונה.

השבוע פשוט סתמנו להם את הפה ואפילו בנאדו הגבר שבגברים כבר לא גווארדיולה הישראלי.

הייתה פה תגובה של מאוהד חיפה שאלו שהלכו לא קיללו ולא זרקו דברים ואני אומר לו.

חכה זה עוד יגיע.

הפער מאחרים גדל בכל יום.

ותכלס, ״משוגעים״ יסודיים ומחפשי שלמות כמו מיטש כבר לא עושים. בטח לא בכדורגל. זכיה בלוטו אם תרצו.

לרוב המועדונים כאן אין בכלל אינטרס ודרייב לזה. זה לא רק הכסף- זה הידע , המחשבה, ההבנה , ההתכוונות נטולת האינטרס(מלבד הצלחת הקבוצה) ויכולת הביצוע הפנומנלית.

רק לשמוע את מיץ' וג'ורדי מדברים ומתנסחים בניגוד מוחלט לרמת הדיבור של הערסים שמנהלים פה את הכדורגל אומר הכל.

הכל במכבי מתחיל מהראש.

ואני מאמין כי גם שג'ורדי יעזוב מכבי לא תתרסק כי הוא בנה משהו איתן.

לקח לגולדהאר שנתיים ללמוד את העסק וזה טבעי שבנאדם שבחיים לא ניהל קבוצת כדורגל ייקח לו זמן ללמוד איך עובדים.

אני חושב שגם אחרי ג'ורדי שטבעי שירצה להתקדם למועדון אחר ג'ורדי יביא איש זר שימשיך את דרכו של ג'ורדי כי הוא כבר למד את העסק ואיך להשקיע את הכסף.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.