Jump to content

ציטוטים מהשדים 2013/14

tomkovacsi

Recommended Posts

אני צוחק

אבל הם היו קבוצה סימפטית ששיחקה כדורגל התקפי יחסית

ובעיקר בתחילת עונה היו עושים רעש של קבוצה שתתחרה על האליפות ולקראת אמצע סוף עונה היו נופלים בגלל חוסר ניסיון

בקיצור מ.ס אשדוד

יווו פ"ת של לוין עם אלי אברבנל מוטי קקון ועוד כמה שמות שאני לא זוכר.

איזו עונה הם נתנו.

ולהוא ששאל? יש להפועל ביותר גרוע, תכף הם יספרו שרמון בכלל אוהד מכבי.

אל תדאג...

ועכשיו נוסיף:

סוייר תן לי את המשתמש שלך, הפורום שלהם קורס :)

והם באמת משווים את זהבי לעידן טל, עידן טל, די נו זה כבר עצוב כמה שזה מביך.

אני שמח שמשמעם לי בעבודה וששכנעו אותי להיכנס.

ברור שאלון מזרחי לדוגמא ידע לנצל מצבים יותר טוב מ 2 החלוצים שמחר יפתחו במשחק מול אזרבייגן , לא משנה מי הם .

אבל שחקנים היו צריכים לרוץ פחות ,איציק זהר ונועם שהם לא נכנסים להרכב של מכבי היום כי הם התאימו למשחק של פעם . היה לנו שחקן עמית לוי שעלה

כדי לשמור אישית את ברקוביץ . משה גלאם נגיד היה מגן מעולה , תומך בהתקפה , חזק , אבל הוא בטח לא נדרש למשמעת טקטית כמו שיש היום בסגירות או יציאה לנבדל .

גם אין מה להשוות את התוצאות בנבחרת כי אם בישראל ב 20 שנה אחרונות הרמה ( קצב משחק , דיוק , טקטיקה , כושר ) עלתה בדרגה אחת, אז באירופה ב 20 שנה אחרונות הרמה עלתה ב 5 דרגות .

בין משחק פריימר ליג בשנת 93 להיום אין בכלל מה להשוות .

משה גלאם :wub_anim: איזה נוסטלגיה, איזה מגן ימני!! כל כך חסר היום אחד כזה.. מאז גלאם לא קם למכבי מגן ימני תותח, חוץ ממני לוי הענק.

תומך בהתקפה והוא גם ידע לעשות הגנה. איפה גלאם ואיפה מה שיש לנו היום.

חוץ מגלאם אין כמעט שחקן מהשנים האלו שהיה נכנס להרכב של מכבי היום, כי היו שחקנים ששיחקו יותר מידי "שכונה". ז"א פחות תנועה בלי כדור (או בכלל לא) יותר פעולות אישיות ושמירות אישיות. הרבה הרבה פחות מהירות במשחק. הרבה יותר דריבל מיותר. ומצד שני מגנים ובלמים פחות טובים וחזקים.

יודע מה.. גם ונדז'נסקי יכל להשתלב יפה מאוד במכבי הנוכחית. איזה שחקן.. אחד הזרים הגדולים ששיחקו במכבי. ואיך הוא התחיל? הוא הגיע להיבחן במכבי אחרי שהיו צריכים לשכנע את גרנט שיעיף עליו מבט כי גרנט בהתחלה לא רצה להסתכל עליו בכלל. אם הוא היה משחק היום היו פותחים לו נושא בפורום אחרי כל משחק.

ועכשיו נוסיף:

סוייר תן לי את המשתמש שלך, הפורום שלהם קורס :)

והם באמת משווים את זהבי לעידן טל, עידן טל, די נו זה כבר עצוב כמה שזה מביך.

אני שמח שמשמעם לי בעבודה וששכנעו אותי להיכנס.

הדברים שמגלים באינטרנט בשעות השעמום בעבודה :).

יווו פ"ת של לוין עם אלי אברבנל מוטי קקון ועוד כמה שמות שאני לא זוכר.

איזו עונה הם נתנו.

ולהוא ששאל? יש להפועל ביותר גרוע, תכף הם יספרו שרמון בכלל אוהד מכבי.

אל תדאג...

יניב חרמש

בני קוזשווילי

משה גלאם :wub_anim: איזה נוסטלגיה, איזה מגן ימני!! כל כך חסר היום אחד כזה.. מאז גלאם לא קם למכבי מגן ימני תותח, חוץ ממני לוי הענק.

תומך בהתקפה והוא גם ידע לעשות הגנה. איפה גלאם ואיפה מה שיש לנו היום.

חוץ מגלאם אין כמעט שחקן מהשנים האלו שהיה נכנס להרכב של מכבי היום, כי היו שחקנים ששיחקו יותר מידי "שכונה". ז"א פחות תנועה בלי כדור (או בכלל לא) יותר פעולות אישיות ושמירות אישיות. הרבה הרבה פחות מהירות במשחק. הרבה יותר דריבל מיותר. ומצד שני מגנים ובלמים פחות טובים וחזקים.

יודע מה.. גם ונדז'נסקי יכל להשתלב יפה מאוד במכבי הנוכחית. איזה שחקן.. אחד הזרים הגדולים ששיחקו במכבי. ואיך הוא התחיל? הוא הגיע להיבחן במכבי אחרי שהיו צריכים לשכנע את גרנט שיעיף עליו מבט כי גרנט בהתחלה לא רצה להסתכל עליו בכלל. אם הוא היה משחק היום היו פותחים לו נושא בפורום אחרי כל משחק.

גלאם היה מגן שמאלי,ובמכבי הוא לא היה כל כך טוב.

אבי פלצ׳ר זה השם הכי מגניב שהיה לכדורגלן ישראלי

אין על אודי כבודי

אני יתן לך אחד אודי כבודי תמורות אחד ניר סבילה ( מה נראה לך סבילה יותר שווה).

כוכבי הפועל פ"ת (למעט קקון, אברבאנל וקוזשווילי):

יניב עופרי. נתן עונה מהסרטים ונעלם. וואליד באדיר. אופיר קופל. מנור חסן. גאבור מרטון. אלון מאיה. שי הס!

אחלה קבוצה היתה שם באמצע שנות ה- 90.

אין על הפועל חיפה בעונת האליפות עם גוטמן. איזו קבוצה היתה להם.... רוסו, זיתוני, תורג'מן, אוליאנוב,מילנקו, גרייב, טלקר, אוואט, רן בון שמעון לפני הלאפות, לירון בסיס החלוץ והג'ייל שעבר למכבי עונה אחרי האליפות והיה ביזיוני ומהספסל החלוץ הכי לא ברור בעולם: אורן ניסים הענק.

כוכבי הפועל פ"ת (למעט קקון, אברבאנל וקוזשווילי):

יניב עופרי. נתן עונה מהסרטים ונעלם. וואליד באדיר. אופיר קופל. מנור חסן. גאבור מרטון. אלון מאיה. שי הס!

אחלה קבוצה היתה שם באמצע שנות ה- 90.

ההקפצה של גאבור מרטון בדרבי במדי הפועל מעל שורה,בהצגה הכפולה באצטדיון רמת גן זה משהו שלא אשכח בחיים,הייתי כולה בכיתה ב׳ ועד היום זה מבאס אותי..

האשכול הזה נכתב בגלל הנסיון של אנשים בהפועל להציע את שכטר למכבי?

אם כן אז הוא הרבה יותר מביך ממה שהוא היה אם באמת מכבי הייתה זאת שפונה להפועל.

נכון, מיץ' יושב כל ערב עם שאר הזקנים ומתכנן איך הוא יהרוס את הפועל תל אביב בזמן שהם מכינים מצות מדם של ילדים משער 5.

אחד שיודע.

לא צריך לשבת ולתכנן בשביל זה יש כיס עמוק ,המצות מהדם זה ישן ונדוש בשביל זה יש את שימון מזרחי הוא אבי השיטה

אני אומר שגולהאר הוא בכלל סוכן של השב"ק אשר רוצה לשים סוף להתפרצות הקומוניסטיות בכך שיחסל את הפועל.

ג'ורדי משתף פעולה עם המוסד שרוצה להוריד את הפועל ליגה.

שלא נדבר בכלל על פאלו סוזה שהגיע מהסי אי אי.

אתה מביא את הפועל חיפה כדוגמה למה?

היה לה בעונה הזאת התחלה של גלקטיקוס, אורן זיתוני, רב"ש הרזה, עמיר תורג'מן, רוסו, סביליה, שלח, אוואט, אלון חלפון, טלקר, אמסלם - כולם סופרסטארים.

גם להפועל פ"ת הייתה קבוצה לא רעה

אברבנל, ניב טל, בוארון, רפי כהן (לא בן 400) והקלף החסר מיכאל זנדברג. (מוכר לך ב150 שקל)

אתה מביא את הפועל חיפה כדוגמה למה?

היה לה בעונה הזאת התחלה של גלקטיקוס, אורן זיתוני, רב"ש הרזה, עמיר תורג'מן, רוסו, סביליה, שלח, אוואט, אלון חלפון, טלקר, אמסלם - כולם סופרסטארים.

גם להפועל פ"ת הייתה קבוצה לא רעה

אברבנל, ניב טל, בוארון, רפי כהן (לא בן 400) והקלף החסר מיכאל זנדברג. (מוכר לך ב150 שקל)

דוגמא לכלום, סתם אנשים דיברו פה על הרכבים בשנות ה-90.

הפועל ירושלים ומכבי פ"ת, שתי הקבוצות שהיה הכי קשה להשיג את הקלפים שלהן.

יואו לובסטר איזה יופי האלבום, כמה נוסטלגיה

אגב, אתה מתרגש מזה שהכינוי שלך מתחרז עם קובסטר?

פעם הכרנו גם שחקנים של קבוצות כמו צפרירים חולון והיום אתה בקושי מכיר שחקנים של קבוצות מהפלייאוף העליון.

לגמרי!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.