Jump to content

ציטוטים מהשדים 2013/14

tomkovacsi

Recommended Posts

אני יודע שאולי זה הולך להישמע לא פופולרי,אבל מה יעזור לנו שכטר בקבוצה,כאשר ביכולת ובסגל הנוכחי שלה אנחנו

בקושי יודעים אם נתברג בחמישייה הראשונה.

עם כל הכבוד והאהבה לשכטר,לי הפועל כקבוצה הרבה יותר חשובה,ואם כמו בשנה שעברה ששמו את כל הביצים בסל על גילי וורמוט וראינו איזה בננה אכלנו איתו,השנה שמנו את הכל על שכטר,ועכשיו רואים כמה הקבוצה לא מאזונת ואיך אנחנו נראים.

הפועל הביאו את שכטר כחלק מהפנטזיה לעלות אירופה,ולצערי כרגע הוא נראה כמו הצל של עצמו (אני גם די סקפטי לגבי כך שיחזור להציג את אותה יכולת של לפני שעזב לאירופה במתכונת הנוכחית,למרות שהוא ייספק את שלו בסוף)) ואני חושב שלא יעזור לנו לאונן על זה שהוא בקבוצה,בזמן שחצי מהסגל שלנו לא בטוח מוצא מקום אצל מכבי פ"ת וסכנין.

אם מכבי מציעים עליו 3-4 שחקנים צעירים,אז הפועל בתור קבוצה שנוער שלה לא ממש מספק את הסחורה,ולא נראה שייספק גם בשנים הקרובות איזה תוצרת,לא הייתי שולל את זה על הסף.

הפועל יכולה גם להתסדר עם דמארי ועוד איזה מישהו צעיר לידו שייטרוף את הדשא (ע"ע עדן שרם/רן יצחק/חיזוק כלשהוא שנקבל).

נכון שעסקה עם מכבי,ועוד עסקה כזאת היא גם פגיעה מוראלית בקבוצה,אבל עדיין הפועל חייבת לחשוב על העתיד שלה ולא כל שנה להביא מישהו בסכומים מפלצתיים,אלא להתחיל ולנסות לקבץ אצלה צעירים מוכשרים,גם במחיר של לסיים 2 עונות במקום 5-7.

סוייר?

באמת הם חושבים ככה?

יותר מצחיק מהמחשבה שמכבי תתן להם היא המחשבה שיש לנו 4-5 שחקנים שיהיו מוכנים בכלל לעבור אליהם

ולמה לא?

שיצברו דקות בקבוצה קטנה שתסיים מקום 7

בכושר הזה לא עדיף כבר את רן יצחק/עדן שרם?

אם מכבי מוכנים לשלם מיליון יורו על חתול בשק אני אומר... לכו על זה

בתגובה

אצלם הוא יהיה ענק

אפשר להוציא את שכטר גם בלי חילוף

זה לא באמת ישנה את המשחק

בתגובה לידיעה של ONE על מכירת שכטר למכבי תמורת דאבור ובן הרוש

עם איך שהוא נראה עד עכשיו - תפדלו.

רק תחזירו את ההפרש מהמנוי, אם כבר הכל זה ביזנס , אז עד הסוף לא?
סמרטוטים.

מגן שמאלי, חלוץ וכסף?
קניתי.

מקווה מאוד בשביל הפועל שהיכולת שלו היום לא תפגע בערך והם יהיו מוכנים לקחת אותו במיליון יורו ולתת לנו את דאבור
מצפה מחג'ג והשותפים ללכת על זה בכל הכוח ולהציג את זה בפני רמון לובין ובן שמעון כעובדה מוגמרת מבלי לתת להם שיקול דעת .

עם איך שהוא נראה? הוא נראה כמו שחקן שרוצה למכבי ושעשה היום חתיכת סאבוטאז׳ מכוון, עוד סמרטוט לאוסף. אם זו העסקה וגם אם שכטר התחזה היום לשחקן חלש שיעבור שישבור את הכתפיים ושיתנו את בן הרוש ודאבור וכסף זה יהיה מצוין.

אם אני הפועל,אני לא לוקח את זה ב2 ידיים אלא חוטף.
במצב העניינים הנכוחי שכבר מבינים שהקבוצה שנהנתה פה פשוט מחורבנת והסגל הזוי ולא מאוזן,הבאה של שחקן כמו דאבור,בן הרוש ועוד כסף לחיזוק,זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות לנו כרגע,שלא לדבר על הורדת הנטל העתידי של הסכומים של שכטר.
אני בטוח שגם מי שמנוי יבין את המצב,ויבין שאם שכטר יישאר פה בשביל שייאוננו עליו שהוא כאן,העונה הזאת הולכת לפח עד מחזור עשירי,ואז לא נצליח להיפטר משכטר גם בחינם.

למכור את שכטר זה דגל לבן

צאו מההיסטריה אנחנו נראים רע אבל אפשר להוציא הרבה יותר
לא משנה מה לא ניקח אליפות וכנראה נפסיד בדרבי
תפסיקו עם התבוסתנות

נהינו בנו יהודה. הדרבי הקטן

טפי

חחח ענק מה שקורה שם עם שכטר, אנשים לוקחים ציפרלקס, חייבים להביא אותו בשביל הקטע...

הם בכלל קולטים מה הולך לקרות לכל אחד ואחד מהם באופן אישי אם הם מוכרים את שכטר למכבי?

כל ההנהלה יכולה ללכת להזדיין אם הם מוכרים את איתי למכבי.

אני אפילו לא אמכור את המנוי שלי, ישר חותך אותו כדי שמישהו במקומי בטעות לא יגיע לשבת שם.
זה כבר לא עניין של שכטר או שחקן אחר, זה עניין של כבוד. זה עניין של לזרוק על כל האוהדים זין אחד גדול ישר בפרצוף. זה עניין של אמון שיילך לפח. זה עניין של לראות אח"כ את איתי, זהבי וטב"ח חוגגים עלינו בדרבי.
כשהבאתם את איתי להפועל הבטחתם שזה מגיע מסכום כסף שלא יוצא מתקציב הקבוצה, פתאום קצת לא הולך אז אתם מתקפלים? לכו לעזאזל.

במקרה של מכירת שכטר אני מצפה מרן בן שמעון להתפטר ומהאוהדים לא לבוא לשום משחק עד שההנהלה הנוכחית תלך.

אם שכטר הולך למכבי אני אתבייש במועדון ובמותג שקוראים לו הפועל תל אביב,דבר שבחיים לא חשבתי שיקרה לי,גם אחריי הפסדים בדרבי הכי קשים,בחיים לא התביישתי בקבוצה שלי.

בושה! בושה! בושה!
אתם קולטים שהם רוצים למכור את איתי שכטר למכבי??
אותו אחד שהביאו כמושיע לפני חודש??
אותו אחד שהעלו את מחירי המנויים כדי לממן את העסקה שלו??
צריך לעשות מעשה עכשיו!! ולא בדיעבד אחרי שזה יקרה

למה לא לבוא למשחקים?

להגיע עם שלטים "חיים רמון, עבריין מין מורשע".
נראה אם כמו טביב גם הוא ייתן הוראה לא להכניס שלטים כאלה.

צריך לבקש החזר כספי על עלויות מימון שכטר,שעליו כביכול הוספנו כסף במנוי, במידה וירמו אותנו וימכרו אותו

הגזמה ? אני חושב שזה תגובה קלה מידי למהלך כזה, פגיעה באמון הקהל בצורה כלכך קשה יכול להביא לתרחישים הרבה יותר גרועים מאי הגעה למשחקים, כבר עדיף יהיה להם לסגור את הבסטה, כי עם כל הזעם שיצטבר פה יכולים להיות השלכות הרבה יותר חמורות עבור ההנהלה ואז אם רק יתחננו רק להפסד הכספי של שכטר .

אני באופן אישי אבקש את כספי המנוי בחזרה ואשקול את המשך חברותי בעמותה, על פי ההתנהלות שלה בעניין זה.

כן חשבתי על כל העניין עכשיו ובסופו של דבר אני מסכים איתכם.

אסור שניתן למהלך כזה לעבור. צריך להמשיך לעשות לחץ על אנשי ההנהלה שיבינו כמה שכטר חשוב לנו ובכלל זה לא עולה על הדעת שבתחילת הקיץ עברנו טירוף עם ההגעה שלו(אפילו אשכול של 70 עמודים),כל הפגרה חיכינו לראות אותו והתרגשנו מכך כל פעם מחדש ועכשיו הם יעבירו לנו אותו למכבי?

אני עדיין לא מאמין שמהלך כזה יקרה, אבל אולי אני נאיבי.

הבעיה היא שהכסף שיכנס למועדון, באם יתבצע הפשע ושכטר יעבור למחלה, לא יועבר לחיזוק, אלה יועבר לכיסוי חובות לפי מה שפורסם.
וגם אם חלק מסכום המכירה יועבר לחיזוק, איזה חיזוק אפשר להביא שהוא טוב ממה שיש כרגע? ליאור לוי במקום הרוש? זר שקרשהו במקום או בנוסף לסשה? עוד פדידה? מה אפשר להביא שרוב הסגלים בארץ ובאירופה כבר סגורים? רק את השאריות.
אין שום היגיון מקצועי בוויתור על שכטר. ברמה המנהלית, מי שהפקיד ערבויות בתחילת העונה, כולל העמותה, וכל זאת כדי ששכטר ילבש אדום, חייב לעמוד בהתחייבות שלו.

העלינו לכם את המחיר בשביל להביא את שכטר.

* אבל רק אם מישהו מההנהלה זוכה בטוטו.

למה אנחנו לא מגיעים לאימון כמו במקרה טב״ח? אם שכטר יעבור לאפסים אני גוזר את המנוי ותובע את ההנהלה. היום אני מאמין במשפט ״איפה שרמון נוגע, לא צומח עשב״. מקווה לעבור את היומיים האלה בשקט. מה שבטוח, כפתור ה-f5 יעבוד אצלי שעות נוספות.

ההתחלה של ריסוק חג'ג' לדעתי:

יתקנו אותי יודעי דבר למיניהם, אבל אם אני מבין נכון את המצב, הכל מתמקד באדם אחד, ששמו הוא עידו חג'ג'.

בניגוד לאחרים, אני לא נוהג להיכנס לכיסו של אחר, ולא חושב שאני במעמד שאני יכול להגיד לאדם אחר לזרוק לפח ארבעה מיליון שקל, רק בגלל שהוא הבטיח.
אני לא יודע מה מצבו האישי, מה מצב עסקיו, מה אומרים שותפיו, ומה תחושתו האישית ביחס להפועל.
האיש הרי אינו אוהד הפועל מלידה, ויתכן שהתלהבותו הצטננה, והוא כעת פשוט רוצה לצאת. קורה.
אבל, כל זה אינו מתיישב עם הראיון שהעניק האיש לא מכבר, שבו חזר המוטיב של "אני ואני ואני", ובו התפאר האיש בכך שהוא אדם רציני, ישר, שהמילה שלו היא מילה.

אז מר חג'ג' היקר, אם אתה רוצה לצאת - צא. אבל תביא בחשבון שבמקום שהפועל תהיה מנוף עיסקי לשמך הטוב ולשמך בעיתונות בכלל, היא תגרום לכך שגם בתחום העיסקי אף אחד כבר לא יתייחס אליך ברצינות.

למכור את שכטר זה דגל לבן

צאו מההיסטריה אנחנו נראים רע אבל אפשר להוציא הרבה יותר
תפסיקו עם התבוסתנות

ענק.

שימכרו את שכטר ומחר שיעופו קיבינמט מהקבוצה, חבורה של אפסים שהורסים את הקבוצה מבפנים ולא מסוגלים לעמוד במילה שלהם או לשים כסף, אני מקווה שיהיה להם את ההגינות לשים את המפתחות ולהתפטר, לפחות המבנה החולה הזה יתפוגג איכשהו, לא שזה יקרה.

תשים אתה כסף. האמת הכי טוב שתלכו. אני לא מבין מהאתם רוצים כבר שנתיים אתם יושבים ומספרים כמה הקבוצה מחורבנת השקחנים עגלות המאמנים כלומניקים רק אתם גאוני כדורגל. יאלה לכו למחלה הצהובה לא צריך אתכם. בחיי לא צריך אתכם אתם רק עושים נזק. לא נורא נרד ליגה כולכם כמו שבאתם? תלכו ונתחיל מהתחלה. red_tpump.gif

אני מתחיל לחשוב שזה סוייר.

הוא יותר מדי מטומטם כדי להיות סוייר.

אבל אל תדאג סוייר נמצא פה באשכול.

כל עוד אוהדי הפועל הפתאטים ימשיכו להכתיר כל שחקן שנותן עונה וחצי טובות אצלם ל"סמל" שאסור שישחק במכבי הם ימשיכו לבזבז חצי מהתקציב שלהם על שחקנים שלא שווים את הכסף במקרה הטוב וסוסים מתים במקרה הרע.

לא שכירי חרב אה? ורמוט ושכטר צוחקים עליכם כל הדרך אל הבנק.

חחחח פשוט הזייה.

מאוד מקווה שגורדי עשה את כל זה כספין,קודם כל כדי להלחיץ את דאבור לחתום ודבר שני כדי להדליק ולהרוס יותר את הפועל.

אם זה מה שיקרה לבסוף,אני משתחווה לו ברחוב

תפסיקו עם התבוסתנות

ענק.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

הם פשוט אדירים

חבל שאני במנוחה אחרי סכנין (קצת יצאו עליי, הגזמתי בקטילות. מרגיע את הרוחות)

הקטע זה שיכול להיות אפילו שאתה זה שכתב "הוא יותר מדי מטומטם כדי להיות סויר"

זה מה שקורה כשכל הפורום שלהם הוא חבורה של מאונני מקלדת מחוצ'קנים עם נזלת באף, אף אחד לא בא למשחקים וכל המשתמשים שלהם בפורום בדיוניים. מי יותר, מי פחות...

זה מה שקורה כשכל הפורום שלהם הוא חבורה של מאונני מקלדת מחוצ'קנים עם נזלת באף, אף אחד לא בא למשחקים וכל המשתמשים שלהם בפורום בדיוניים. מי יותר, מי פחות...

סוייר חכם,

הגיוני שאני אגיד את זה

;)

תשמע.כל פעם שאני רואה שהגבת אני נכנס.הציטוטים שלך הם אלה שהכי מצחיקים.

פעם אחרונה.

טוב תצ'מעו, יש שם כמה אשכולות שראוייים להיות מועתקים לכאן במלואם, כל מה שנעלה לכאן לא יצליח להעביר את התחושות המענגות והשמימיות.

זה כמובן בלתי אפשרי, עם זאת, חובה על האוהד המצוי והשמח לאיד לנסות ולתמצת את החוויה הכוללת בציטוט שמקפל בתוכו את הווית הדברים בצורה המקיפה ביותר.

ולכן, לדעתי זה אומר הכל על המצב המנטלי של בועלי החזירים האלו:

מזה: לאף אחד אין כוח ?
לאף אחד אין כסף אז זה המצב,קבל את זה באהבה או אל תקבל בכלל.

יחסי הציבור הללו,"האוהדים" הביאו לנו צרה כלכלית אחת בשם גילי,ועכשיו נתקענו עם עוד צרה כלכלית בגלל אותם יחסי הציבור.
מעניין לי תתחת היחסי ציבור והרומנטיקה של כולם פה,איך שאנחנו נראים פח אשפה,אנחנו צריכים להפסיק לחשוב רומנטי,ולחשוב על מכבי שמכבי כל הזמן.
המכבי הזו דפקה לאנשים פה את השכל.
אם אין שכטר בחוץ,אין מגן שמאלי,אין קשר עושה משחק (נחכה לגילי פחחחחח),אז אני מודה ומתוודה,ששכטר ייצא בחוץ.
ואיך ששכטר הזה שיחק אתמול,אני מעדיף את הפועל כמו ק"ש או כמו שביתר נראתה אתמול.
עם שחקנים שרוצים להיות פה ומבינים איפה שהם נמצאים ולא כוכבי עבר מדאבל אחד היסטורי,תודה.

חלקם מתחילים להפנים את הבור, הרוב מכחישים, אבל המשתמש הזה ( פאביו ) הבין את פתלוגיה של ה'הנעלה' שלהם ושל האוהדים. המשפט המודגש והמסומן עם קו תחתון, הוא האמת הברורה והזוהרת שמתנוצצת להם מבעד לענני העשן האדום שהם זורעים אחד לשני בפרצוף.

שלא יגמר לעולם.

"סומך על קובסטר" :doh:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.