Jump to content

מה עם מאנה?

snufkin

Recommended Posts

סוזה :wubyellow3: , נאצ'ו :wubyellow3:, סאנצ'ז :wubyellow3: , בחור פורטוגזי נמוך ששכחתי את שמו :wubyellow3: , פיזיו (פיזיותרפיסט חמוד ישראלי שאין לי מושג מה שמו) :wubyellow3:

ו....פריצה :wubyellow3: . ספסל החלומות!!! אני אמשיך לחלום עד שזה יקרה! גם אם זה יקח שנים!

מה שעשית פה זו הסגת גבול וירטואלית גסה עד בלתי נסלחת מבחינתי!

זו הפעם האחרונה שאתם מצטטים את דבריי ומשנים דברים בתוך הכתוב, ובמיוחד כשמדובר בסמיילים.

זה :wub_anim: הסמיילי האהוב עליי כאן. מי שעוד לא שם לב לזה כנראה באמת קשה הבנה. הסמיילי הצהוב/כחול הוא חננת על ואין לי כל כוונה להשתמש בו.

יותר חמור מכך אלו הספוקלציות הסוטות שלכם לגביי.

חבל שאתם מביאים אותי לעצבים כאלה.

מה שעשית פה זו הסגת גבול וירטואלית גסה עד בלתי נסלחת מבחינתי!

זו הפעם האחרונה שאתם מצטטים את דבריי ומשנים דברים בתוך הכתוב, ובמיוחד כשמדובר בסמיילים.

זה :wub_anim: הסמיילי האהוב עליי כאן. מי שעוד לא שם לב לזה כנראה באמת קשה הבנה. הסמיילי הצהוב/כחול הוא חננת על ואין לי כל כוונה להשתמש בו.

יותר חמור מכך אלו הספוקלציות הסוטות שלכם לגביי.

חבל שאתם מביאים אותי לעצבים כאלה.

ח

לכולם יש סעיף כזה, זה חלק מהמדיניות של ג'ורדי. אם אתה נוטה להחתים שחקנים מבוגרים, שרובם חופשיים או בהשאלה, אז יש לך גם את הצורך וגם את היכולת להכניס סעיף כזהזה

זה גם חלק החשוב ביותר בגזירת קופון,

ומגיע לו!

מנג'רים ומאמנים יותר גדולים מג'ורדי עושים כסף בחלון ההעברות.

בכל הליגות הגדולות, זה לא איזה סוד.

מנג'רים ומאמנים יותר גדולים מג'ורדי עושים כסף בחלון ההעברות.

בכל הליגות הגדולות. זה לא איזה סוד.

אוקי,

אני לא מבין מאיפה הביסוס על זה שגו'רדי גוזר קופונים (לא שאני אומר שהוא לא, אין לי מושג)

פשוט לא הצלחתי להבין את הקישור לסעיף חיתוך בינואר.

ומה חשוב בזה

לא ביססתי שום דבר. גם אני לא יודע

שמעתי פה ושם כל מני דברים מחברה שמשחקים אתי בגולטיים, שניהם סוכני שחקנים,

אבל הכל בערבון מוגבל וזה גם לא העניין.

זו ספקולציה שטבעי שתעבור בראש. ברור שסעיף כזה הופך את

העניין להרבה יותר קל: הפגיעה במועדון מינימלית ובהתאם לכך זה הופך את

זה לפחות בעייתי מבחינה מוסרית עבור מי שגוזר. (העמלה כבר שולמה תחילת העונה ואחת נוספת תשולם

בינואר)

להביא שחקן כדי לגזור קופון בידיעה שהוא הולך בינואר? הרבה יותר נורא.

לדעתי אין שום קשר בין האפשרות להשתחרר (שהיא למקרה שאותו שחקן שהגיע מבוגר ומעט פצוע, לא יצליח) לא קשורה בכלל לשום גזירת קופון, אם וכאשר קיימת.

בקשר לסוכנים מהגולטיים,

לא מכיר אותם, אבל אף אחד מהם לא דיבר עם ג'ורדי על שחקן ו/או ידבר עם ג'ורדי על שחקן

אז הם מקור פחות אמין מ-הכנס כינוי רנדומלי בפורום-

שמע זה מגוחך אפילו להגיד כמה אני מאוהב בפועלו של ג'ורדי עבור מכבי.

מצידי שיחמשו לו את השכר.

אבל אתה חייב להודות שמהתחלה הסיפור עם מאנה הוא לא ברור בכלל.

זה גם חלק החשוב ביותר בגזירת קופון,

ומגיע לו!

בהחלט מגיע לו! גם לבן אדם מותר קצת לעשות כסף. הוא לא רק גאון כדורגל אלא גם גאון כלכלי. אני מעריכה את זה מאוד.

מצידי שיחמשו לו את השכר.

אין לי מושג כמה הוא מרוויח, אני יודע אבל שהוא חיי טוב. טוב מאוד.

אם צריך לחמש לו תשכר או לא? לא יודע, אם הוא צריך לגזור קופונים בגלל שלא מחמשים לו? לא חושב. אם הוא עושה את זה? ספק.

בקשר למאנה,

מה לא ברור.

היה חסר לך מגן שמאלי,

הביאו לך אחד, עם רזומה מפחיד ושאמור להיות שחקן ענק וגדול על הליגה הזאת (גם אם הוא קצת מבוגר ואחרי פציעה לא קלה)

ואתה יודע מה? אולי זה עוד יתחבר והוא יהיה המגן השמאלי הכי טוב בליגה.

לא רואה פה שום דבר מוזר.

להביא שחקן כדי לגזור קופון בידיעה שהוא הולך בינואר? הרבה יותר נורא.

לדעתי אין שום קשר בין האפשרות להשתחרר (שהיא למקרה שאותו שחקן שהגיע מבוגר ומעט פצוע, לא יצליח) לא קשורה בכלל לשום גזירת קופון, אם וכאשר קיימת.

בקשר לסוכנים מהגולטיים,

לא מכיר אותם, אבל אף אחד מהם לא דיבר עם ג'ורדי על שחקן ו/או ידבר עם ג'ורדי על שחקן

אז הם מקור פחות אמין מ-הכנס כינוי רנדומלי בפורום-

שמע אתה שואל, אני עונה,

ברור שאתה לא מכיר אותם, ולא אח שלי הם לא סוכנים מהגולטיים למרות שזה הדבר הכי מתבקש (ובינוני) שיכלת לכתוב

אתה רוצה שמות, אז סבבה אני אשלח לך בפרטי.

ואף אחד לא אומר שזה בידיעה, זו "שיטת מצליח" וזה קורה בכל הליגות מבין? אתה אולי לא מביא בכוונה להחליף

אבל אתה גם לא בדיוק מחתים החתמה בטוחה, גם פריצה הגיע מבוגר ומאנה לא "מעט" נפצע (אם יש דבר כזה בכלל)

אין לי מושג כמה הוא מרוויח, אני יודע אבל שהוא חיי טוב. טוב מאוד.

אם צריך לחמש לו תשכר או לא? לא יודע, אם הוא צריך לגזור קופונים בגלל שלא מחמשים לו? לא חושב. אם הוא עושה את זה? ספק.

בקשר למאנה,

מה לא ברור.

היה חסר לך מגן שמאלי,

הביאו לך אחד, עם רזומה מפחיד ושאמור להיות שחקן ענק וגדול על הליגה הזאת (גם אם הוא קצת מבוגר ואחרי פציעה לא קלה)

ואתה יודע מה? אולי זה עוד יתחבר והוא יהיה המגן השמאלי הכי טוב בליגה.

לא רואה פה שום דבר מוזר.

אתה דוחק אותי לפינה שבה אני עכשיו מגן על הטענה שג'ורדי גוזר קופון.

לא באמת יודע

הלוואי ויתחבר, אבל הוא הגיע פצוע ונראה לא טוב כבר מהתחלה.

ומה הקשר לרזומה? אמבמבה? מהו קודרו? רזומה רלוונטי רק

לאוהדים. תן לי עוד טיבי שגדול על הליגה ולא שחקן שלא ידעו מה הכושר שלו.

אני סה"כ אומר.. ששום דבר לא מוזר.

הוא הלך על הימור שנראה טוב. ואולי נפל (שוב, מוקדם מאוד לדעת)

גם אם כן, גם אם לא. לא מריח לי גזירת קופון

מצידי שיחמשו לו את השכר.

שמע, כשהודיעו על ההחתמה של מאנה, אין פה אחד שלא התלהב ממנו. הוא היה כל מה שחיכינו לו כל כך הרבה זמן. מגן שמאלי זר תותח. plain and simple.

אפילו הפרופיל במנג'ר הראה שהוא תותח, יותר מזה?

אבל מה לעשות, ובעונה שעברה הוא עבר פציעה של 4 חודשים. כאן אנשים החלו לדאוג. אממה? הוא חזר לשחק בסוף אותה עונה, פתח בהרכב והשלים 90 דקות בכל המשחקים עד לסוף העונה. אנחנו מדברים כאן על הליגה הספרדית הראשונה. זאת שהוא שיחק שם הרבה שנים, ופעם אחת נבחר לנבחרת השנה (זאת שמשחקים בה ריאל וברצלונה)

שוב, מבחינת רזומה? מדהים.

מה קורה איתו במכבי? אין לי מושג, אבל לא כל שחקן מצליח להתחבר לכל קבוצה או כל מדינה. אולי זה יקחו לו עוד כמה חודשים והוא יאכיל אותך כמה כובעים, ואולי הוא באמת ישוחרר בינואר. אי אפשר לדעת. אבל אני באמת לא חושב שיש משהו "לא ברור בכלל" בהתחמה של מאנה.

הלאה לגבי מה שכתבת על פריצה בהודעה האחרונה - כמו מאנה, וכמו קרלוס (וארנשואו וגורי), ג'ורדי אוהב להביא לכאן זרים מבוגרים עם ניסיון. אמנם ברוב המקרים הם יהיו מעבר לשיא שלהם, וגם אי אפשר למכור אותם ברווח אחרי עונה או שתיים כמו שאפשר עם שחקן צעיר שנחשב לפוטנציאל, אבל יש היגיון מאחורי ההחתמות האלה, והוא הסביר את זה בהרבה ראיונות. הוא טוען שהזרים האלה יכולים לשמש דוגמה לישראלים בקבוצה, ולשפר אותם.

זה שאתה מביא לכאן את ההאשמות האלה על ג'ורדי, על סמך שמועות זה פשוט הזוי וממש לא לעניין.

שמע, כשהודיעו על ההחתמה של מאנה, אין פה אחד שלא התלהב ממנו. הוא היה כל מה שחיכינו לו כל כך הרבה זמן. מגן שמאלי זר תותח. plain and simple.

אפילו הפרופיל במנג'ר הראה שהוא תותח, יותר מזה?

אבל מה לעשות, ובעונה שעברה הוא עבר פציעה של 4 חודשים. כאן אנשים החלו לדאוג. אממה? הוא חזר לשחק בסוף אותה עונה, פתח בהרכב והשלים 90 דקות בכל המשחקים עד לסוף העונה. אנחנו מדברים כאן על הליגה הספרדית הראשונה. זאת שהוא שיחק שם הרבה שנים, ופעם אחת נבחר לנבחרת השנה (זאת שמשחקים בה ריאל וברצלונה)

שוב, מבחינת רזומה? מדהים.

מה קורה איתו במכבי? אין לי מושג, אבל לא כל שחקן מצליח להתחבר לכל קבוצה או כל מדינה. אולי זה יקחו לו עוד כמה חודשים והוא יאכיל אותך כמה כובעים, ואולי הוא באמת ישוחרר בינואר. אי אפשר לדעת. אבל אני באמת לא חושב שיש משהו "לא ברור בכלל" בהתחמה של מאנה.

הלאה לגבי מה שכתבת על פריצה בהודעה האחרונה - כמו מאנה, וכמו קרלוס (וארנשואו וגורי), ג'ורדי אוהב להביא לכאן זרים מבוגרים עם ניסיון. אמנם ברוב המקרים הם יהיו מעבר לשיא שלהם, וגם אי אפשר למכור אותם ברווח אחרי עונה או שתיים כמו שאפשר עם שחקן צעיר שנחשב לפוטנציאל, אבל יש היגיון מאחורי ההחתמות האלה, והוא הסביר את זה בהרבה ראיונות. הוא טוען שהזרים האלה יכולים לשמש דוגמה לישראלים בקבוצה, ולשפר אותם.

זה שאתה מביא לכאן את ההאשמות האלה על ג'ורדי, על סמך שמועות זה פשוט הזוי וממש לא לעניין.

אתה רציני? כמה פעמים אני צריך להסתייג ולהגיד שאין לי באמת מושג כדי שתבין שאני לא מאשים אותו?

מה הקשר לכובעים? מי לא רוצה שהוא יצליח?

אני יודע שריאל וברצלונה משחקות בליגה הספרדית כי אני מכיר אותן מהכדורסל, אבל תודה

בנוסף, גם כל מה שאתה כתבת זה דברים ש 'אתה חושב' אין פה שום דבר מבוסס חוץ ממה שנראה לך שהוא המצב.

אם אתה בעצמך אומר שאין לך מושג מה קורה במכבי אז איזה תוקף יש לך להגיד על אפשרויות אחרות שהן הזויות או לא לעניין

מה שאתה אומר זו אפשרות ויש גם עוד אפשרויות. כולם גוזרים קופון! אל תהיה ילד.

מה אתה משתולל? מי ישמע מה אמרתי

ללא קשר לעסקה עם מאנה, ג'ורדי גוזר קופונים.

כל מי שמעורב בשוק השחקנים גוזר קופונים.

אין בזה שום דבר רע או פסול. ההיפך, זה נפוץ ומקובל מאוד.

העובדה שמנהלים מקצועיים/מאמנים מקבלים נתחים מעסקאות, לא מעיד בשום אופן על כך שהם לא מאמינים שאותן עסקאות יהיו כדאיות עבור המועדון בו הם מועסקים.

הדברים לא תלויים אחד בשני בשום צורה.

בנימה יותר כללית, ג'ורדי הוא אחד שאוהב לבחוש בקלחת.

אם תשאלו אנשים, סוכנים, וחברות סקאוטינג שעבדו מולו בקדנציה שלו בקפריסין, הם יגידו לכם שהוא אחד המנהלים המקצועיים היותר ערמומיים שהם התנהלו מולם.

וטוב מאוד שכך ! מדובר בחלק בלתי נפרד בעבודה שלו, ואחת הסיבות שהוא כל כך מוצלח בביצועה.

קודם כל בו נקרה ל"גזירת קופון" בשמו האמיתי - זה שוחד .

המנג'ר משוחד בעצם להחתים שחקן מסויים ע"י קבלת קופון .

הוא מצידו תמיד יוכל לנקות את המצפון ולטעון שמימלא רצה את השחקן . אבל זה עדיין שוחד וזה עדיין עילא לפיטורין + תביעת נזקים על הפרת אמון חמורה אם העניין מתגלה , מי שלוקח שוחד שם את המוניטין שלו בידיים של הסוכן המפוקפק ששילם לו את השוחד .ובכל זאת ברור שיהיו הרבה שיקחו את הסיכון .

אבל גורדי קרויף ? באמת אתם חושבים ככה , תראו את האמביציה שלו , הבנאדם יכל לחיות כמו מלך בברצלונה ובמקום זה הוא מתרוצץ רחוק מהמשפחה במדינות פח מלטה , קפריסין וישראל כדי ליצור משהו ולהטביע חותם אפילו שזה רחוק מפסגות הכדורגל שהוא נולד בהם .

נראה לכם שבשביל 10-30 אלף יורו נגיד שיוזרמו לאיזה חשבון עלום שלו על שהחתים איזה מאנה כזה הוא באמת יטנף את הקריירה שלו , ומילא הקריירה , אבל את השם של המשפחה שלו ובכלל מישהו חושב שחסר שלו כסף ?

אם היה צריך לאפיין סוג של מנג'ר שכן ייקח כזה שוחד אז הייתי מגדיר את ג'ורדי כדבר הכי רחוק . במקרה של מאמנים של קבוצות תחתית שנוסעים לאימון ברכבת אז זה יותר נפוץ , שלא לדבר על מנג'רים שהחתימו שחקנים ושנה אחרי הפכו להיות הסוכנים שלהם .

אני באמת לא מאלה שמתלהמים ולא רוצה להעליב אף אחד אבל למי שחושב ככה לדעתי מגיע ציון אפס באינטואיציה , ועדיף שלא ינסה לעשות עסקים בחיים שלו כי כנראה

שלא יהיה לו מושג על מי לסמוך ולמי להאמין . גם לא ברור איך אפשר לקשר את החשדות שג'ורדי לוקח שוחד לסעיף שחרור של מאנה בינואר (רק מקטין את החשד אם כבר ) , או לרכילות שנשמעת מפי-2 סוכנים קקיונים .

איזה גוזר קופון יאללה לכו לישון.

מה שמצחיק שהנושא הזה עלה בגלל מאנה שהוא היה החתמה סופר לגיטימית ועוד כתבו פה שזה לא מבוסס, אז על מה יש לדון פה?

עוד יכתבו באתרים מפוקפקים( One) בגללכם שגורדי משחד סוכנים.

ואתם יודעים מה? גם אם הוא לוקח קצת לעצמו ולא משחד אלא עושה כסף מהעיסקה עצמה ( שאני לא מבין למה לו כי אני מאמין שהוא עושה ימבה כסף) שיהיה לו לבריאות.

קודם כל בו נקרה ל"גזירת קופון" בשמו האמיתי - זה שוחד .

המנג'ר משוחד בעצם להחתים שחקן מסויים ע"י קבלת קופון .

הוא מצידו תמיד יוכל לנקות את המצפון ולטעון שמימלא רצה את השחקן . אבל זה עדיין שוחד וזה עדיין עילא לפיטורין + תביעת נזקים על הפרת אמון חמורה אם העניין מתגלה , מי שלוקח שוחד שם את המוניטין שלו בידיים של הסוכן המפוקפק ששילם לו את השוחד .ובכל זאת ברור שיהיו הרבה שיקחו את הסיכון .

אבל גורדי קרויף ? באמת אתם חושבים ככה , תראו את האמביציה שלו , הבנאדם יכל לחיות כמו מלך בברצלונה ובמקום זה הוא מתרוצץ רחוק מהמשפחה במדינות פח מלטה , קפריסין וישראל כדי ליצור משהו ולהטביע חותם אפילו שזה רחוק מפסגות הכדורגל שהוא נולד בהם .

נראה לכם שבשביל 10-30 אלף יורו נגיד שיוזרמו לאיזה חשבון עלום שלו על שהחתים איזה מאנה כזה הוא באמת יטנף את הקריירה שלו , ומילא הקריירה , אבל את השם של המשפחה שלו ובכלל מישהו חושב שחסר שלו כסף ?

אם היה צריך לאפיין סוג של מנג'ר שכן ייקח כזה שוחד אז הייתי מגדיר את ג'ורדי כדבר הכי רחוק . במקרה של מאמנים של קבוצות תחתית שנוסעים לאימון ברכבת אז זה יותר נפוץ , שלא לדבר על מנג'רים שהחתימו שחקנים ושנה אחרי הפכו להיות הסוכנים שלהם .

אני באמת לא מאלה שמתלהמים ולא רוצה להעליב אף אחד אבל למי שחושב ככה לדעתי מגיע ציון אפס באינטואיציה , ועדיף שלא ינסה לעשות עסקים בחיים שלו כי כנראה

שלא יהיה לו מושג על מי לסמוך ולמי להאמין . גם לא ברור איך אפשר לקשר את החשדות שג'ורדי לוקח שוחד לסעיף שחרור של מאנה בינואר (רק מקטין את החשד אם כבר ) , או לרכילות שנשמעת מפי-2 סוכנים קקיונים .

לא שאכפת לי, אבל מאיפה יש לך מושג מי אלה?

העיקר כתבת קיקיונים כי התלבש לך.

יש לכם יצר הרס עצמי

אתה צודק (בלי ציניות).

אם יש מישהו שהתבאס מהדברים אז סליחה.

אין לי כוונה להתסיס ולא חשבתי שזה כל כך פוגעני אבל

כנראה שלרבים פה זה מפריע. אני רק אחזור ואומר שזה לא משהו שאני יודע או בהכרח חושב שנכון.

חדש חדש חדש אחלה ג׳ורדי, מנהלים אפשר למחוק את התגובות ולהמשיך הלאה