Jump to content

מה עם מאנה?

snufkin

Recommended Posts

אתם סתם נותנים במה ורעל לתקשורת עם התהיות הללו. אנחנו אפילו לא התחלנו את העונה, חלק כבר זרקו אותו הביתה, חלק מבקרים את סוזה.

חכו כמה משחקים שהליגה תתחיל ואז נהיה חכמים יותר.

למה אתם מתכוונים שאתם אומרים שמשהו לא מריח טוב?

שיכול להיות שמאנה עדיין סוחב פציעה או משהו כזה ולכן הוא מראה חולשה אדירה באימונים... מקווה שאני סתם אוכל סרטים ושבסוף מאנה ישחק ויהיה מצויין.. אבל בכל זאת אני מקווה שלא נפלנו איתו. להתאמן חודש עם קבוצה זה מספיק זמן כדי לשחק, במיוחד כשהוא מתחרה על העמדה עם זיו... אוהב את זיו בתור אישיות אבל בתור שחקן.. ראבק זה כולה זיו.

זה ברור, תמיד לאנשים יש מה להגיד.

הרי בישראל בוחנים רק במבחן התוצאה. ניצח? חילוף טוב. הפסיד? חילוף רע.

לי זה נשמע כמו מדד מצוין לבחון לפיו. כולם בני אדם ולכולם מתור לטעות, אבל עד כמה שאני זוכר, המטרה של חילוף בכדורגל היא לנצח את המשחק, ולכן החילוף נבחן לפי השפעתו על תוצאת המשחק: ניצחת? חילוף טוב. הפסדת? חילוף רע.

רק כדי להסיר ספק - אני מאוד נגד השיטה של לקטול מאמן על רקע חילוף אחד או משחק אחד. המטרה של מאמן במכבי מבחינתי היא לא לנצח את המשחק הקרוב, אלא את האליפות (ולהגיע להישג יפה באירופה), וגם אותה מותר להפסיד אם הוא הוציא את המקסימום מהקבוצה וזה לא הספיק.

לזה שעושה רושם שהסיבה שהוא לא בסגל היא לא מקצועית,

וכנראה שיש פה בעיה גדולה יותר.

מה כבר יכול להיות לא מקצועי? מה הבן אדם מדליף לעיתונאים? הוא פה כולה חודש.

מה שמריח לא טוב זה שקנינו חתול בשק שאפשר לראות גם כמה קילוגרמים מיותרים אצלו.

נגד גיור הוא שיחק ממש קצת אבל הספיק להיות קטסטרופה.

נגד באזל בחוץ סוזה הכניס את בן הרוש למרות שהוא תיפקד בעמדה גבוהה משל זיו ומאנה בעל אורייניטציה גבוהה יותר לתפקיד הזה.

נגד באזל בבית בכלל לא היה בסגל...

לי זה נשמע כמו מדד מצוין לבחון לפיו. כולם בני אדם ולכולם מתור לטעות, אבל עד כמה שאני זוכר, המטרה של חילוף בכדורגל היא לנצח את המשחק, ולכן החילוף נבחן לפי השפעתו על תוצאת המשחק: ניצחת? חילוף טוב. הפסדת? חילוף רע.

רק כדי להסיר ספק - אני מאוד נגד השיטה של לקטול מאמן על רקע חילוף אחד או משחק אחד. המטרה של מאמן במכבי מבחינתי היא לא לנצח את המשחק הקרוב, אלא את האליפות (ולהגיע להישג יפה באירופה), וגם אותה מותר להפסיד אם הוא הוציא את המקסימום מהקבוצה וזה לא הספיק.

אתה יכול לעשות חילוף, ולנסות לשנות הכל, אבל בפועל יש גם קבוצה יריבה, ומאמן יריב, וגם הוא עושה שינויים בהתאם למשחק.

יאקין הכניס שחקני הגנה ועשה בונקר, אז החילופים של סוזה לא באו לידי ביטוי, וההתקפה שלנו נתקעה, כי ההגנה של באזל עמדה כמו ברזל. להזכירך, הם מצויינים בלעמוד נהדר בהגנה (ולצאת למתפרצות), והם קבוצת נוק-אאוט פנטסטית שהדיחה קבוצות קצת יותר גדולות ממכבי.

סתם שאלה - מישהו יודע האם הוא שיחק טוב במשחקים שהוא שותף בהם בסוף העונה שעברה?

כמה אנשים ציינו (ובצדק) שמאז הפציעה הארוכה שלו הוא כבר חזר לשחק בכמה משחקים, ואף השלים 90 דקות. השאלה היא האם הוא שותף כי הוא כבר חזר לכושר טוב והיה השחקן הכי טוב על העמדה, או שסתם נתנו לו דקות כי זה היה הגארבג' טיים של העונה ורצו פשוט לאפשר לו לחזור לכושר/לבחון באיזה כושר משחק הוא לאחר הפציעה.

מאנה כרגע לא בכושר מי יודע מה.. מה גם שסוזה לא מי יודע מה מתלהב ממנו..

ולגביי הקשר החדש שהגיע אני יכול להגיד לכם שזה שחקן ענק לא יודע כמה צריכם תעמדה הזאת אבל הוא שחקן אש גם הוא שחקן עם כושר גופני מצוין ישחק עוד לפני מאנה אני מאמין..

מאנה כרגע לא בכושר מי יודע מה.. מה גם שסוזה לא מי יודע מה מתלהב ממנו..

ולגביי הקשר החדש שהגיע אני יכול להגיד לכם שזה שחקן ענק לא יודע כמה צריכם תעמדה הזאת אבל הוא שחקן אש גם הוא שחקן עם כושר גופני מצוין ישחק עוד לפני מאנה אני מאמין..

על סמך מה אתה אומר שהוא קשר ענק?

ודבר נוסף, על סמך מה אתה אומר שמאנה בכושר לא מי יודע מה?

באמת מעניין אותי, אין עדכונים בנושא הזה בתקשורת.

מאנה אני אומר לך שהוא מגן התקפי הוא מהיר הוא מצטרף הרבה להתקפה הגנתית לא מי יודע מה יצא לי לראות אימון שלו במכבי הוא עלה להתקפה איבד כדור ולא ירד סוזה צעק עליו הוריד אותו לספסל. אין לו כושר בשיט במידה ויכנס לכושר יהיה המגן הכי טוב בארץ נכון לעכשו הוא לא יכול להשלים 90 דקות.

הקשר החדש יצא לי לראות 3-5 משחקים מלאים שלו לא סרטונים שחקן חיה משאיר כדורים של 1 על 1 מהיר כושר גופני מצויין אני אומר לך שהוא הולך לעשות בלאגן עם הסגל זהבי ראדי אלברמן יהיה סגל עמוק ביותר השחקן הזה לא לספסל תהיה בטוח..

עד כמה זה אמין?

שחקנים בקבוצה סיפרו הבוקר (חמישי) על מה שלדעתם הוביל לכך שהספרדי לא היה בסגל: "זה פשוט עניין של כושר גופני. אנחנו יודעים שמנסים לצייר כאילו יש משהו מעבר, אבל זה באמת לא נראה שיש. הוא צריך עוד שבועיים, אולי שלושה, כדי להיות כשיר ל-90 דקות ופאולו סוזה כבר אמר לנו שמי שלא יהיה בכושר מלא, לא יהיה בסגל".

אם ראית אימון זה לא אומר כלום ...

גם אלי זיזוב במשחק אימון הראשון שלו נראה לי נגד ראשלצ בקריית שלום סיבסב להם את כל ההגנה וכל מי שהיה שם לא הבין אם זה מסי

גם ראיתי תמשחקים האחרונים של מאנה שנה שעברה היה חלוד ביותר בקושי זז על המגרש היה כבד עדיין ככה נקווה שישתפר..

זה לא נשמע טוב אם מאז המשחקים האחרונים שלו בספרדית ועד עכשיו הוא לא נכנס לכושר... נקווה שהוא לא חושב שמכבי זה סוג של בית הבראה סטייל הליגה הקפריסאית.

לגבי הקשר החדש: יכל להיות שהוא מצויין אבל משחקים בליגה ההונגרית הם לא פונקציה לאיך הוא יסתדר ברמה של הגליגה הישראלית (שגם היא ליגה פח שלא ישתמע אחרת.. אבל בכל זאת.. גיורי).

הכתבה על מאנה בOne מוכיחה שמישהו שם קורא את הפורום ומעדכן כתבות לפי הלך הרוח כאן.. חח

• 1 month later...

מזכיר יותר את מאוריציו ארוס

כשחקן - כן.

כבעל תפקיד בעלילה ? ארנשאו קלאסי.

הרכש הכי נוצץ ומבטיח על הנייר, באותו שלב של הקריירה, בעמדה הכי סקסית עבור האוהדים, הגיע לא בכושר משחק, נפצע לפני שהעביר פס, איבד מקום בתודעה ובהרכב.

נקווה למחליף סקנדינבי בינואר :wubyellow3:

כשחקן - כן.

כבעל תפקיד בעלילה ? ארנשאו קלאסי.

הרכש הכי נוצץ ומבטיח על הנייר, באותו שלב של הקריירה, בעמדה הכי סקסית עבור האוהדים, נפצע לפני שהעביר פס, מאבד מקום בתודעה ובהרכב.

נקווה למחליף סקנדינבי בינואר :wubyellow3:

אמן!