Jump to content

ניהול המשחק של סוזה (באזל בבלומפילד)

שורה

Recommended Posts

אני היחידי שלא הבין את החילוף של דן בטבח??

הוא היה גמור כבר, למרות שיכל להכניס את אלטמן במקומו.

אבל איינבינדר שיחק מעולה משנכנס.

הוא היה גמור כבר, למרות שיכל להכניס את אלטמן במקומו.

אבל איינבינדר שיחק מעולה משנכנס.

אתה רציני איתי? מה דן יכול לעשות בכזה מצב למה הוא מועיל שאתה חייב גול? טל בן חיים עייף? סבבה תכניס שחקן התקפי לא עוד קשר אחורי.

יצחקי היה צריך לצאת ראשון

כל המחצית השנייה נגע בכדור פעמיים והיה נראה אבוד אחושרמוטה

מאכזב

כל הקבוצה הייתה על הפנים נכון שציפו מיצחקי ליותר אבל שפריצה חלש מאוד וטל בן חיים לא מוצא את עצמו קשה לו לבוא לידי ביטוי.

אתה רציני איתי? מה דן יכול לעשות בכזה מצב למה הוא מועיל שאתה חייב גול? טל בן חיים עייף? סבבה תכניס שחקן התקפי לא עוד קשר אחורי.

את מי? מסי? או לוגאסי? או אלטמן?

מי היה העיתונאי שחטף מסוזה? צנציפר?

למען האמת זה לא היה החילוף של מיכה. באותה מידה הוא יכל להכניס גם את שורה. זה המעבר למערך של שלושה בלמים. כי תכלס מיכה היה היום חלש. רואים את הבדלי הרמות בין מיכה לשחקנים האירופאים בפיזיות, בנחישות... וחבל. כי יש למיכה כדורגל. הוא חייב להפסיק להיות כל כך רך ונרפה.

את מי? מסי? או לוגאסי? או אלטמן?

מי היה העיתונאי שחטף מסוזה? צנציפר?

נכון אין הרבה אופציות אבל נראה לי שאלטמן יותר התקפי ועדיף באותו רגע מאשר דן לא? מה גם שאלטמן פתח והיה נראה כמו באנקר אז בסוף לא להכניס אותו לכמה דק'.

הזויים? בן חיים היה גמור. לא היה לו כח לזוז, היה חייב להחליף אותו.

עם החילוף של זהבי אני עוד יכול להצדיק את הטענות אבל הבן אדם היה חלש והוא ראה שמאוד צפוף באמצע וניסה ללכת על האגפים. רק שמרגוליס הוא לא בן חיים ואין מה לעשות הוא עוד ילמד להכיר את השחקנים יותר טוב.

הטענה היחידה שלי לסוזה היא שהוא פתח במעין 4-4-2 כשזהבי באגף. מהלך נבון רק שמכבי לא מתאימה למערך הזה בטח לא כשזהבי באגף.

הוא ראה שדרך האגפים יותר קל לפרוץ את ההגנה שלהם כי שחקני הקישור שלנו מכדררים יותר מדי ומאבדים המון כדורים.

המחשבה נכונה, הביצוע קצת פחות. אבל לצאת ככה על המאמן שלך ולהגיד שהפסדת בגללו? דחיל רבאק גם אם מוריניו מאמן אתה לא יכול למנוע פנדל בדקה 4 שהורס לך את כל מה שהתכוננת אליו במהלך השבוע.

חוץ מלקלל מאחורי מקלדת יש עוד משהו שאתה יודע?

אלו הדעות שלי, אם יש לך בעיה תשמור אותה לעצמך.

עכשיו סע לי מהפרצוף

חוץ מלקלל מאחורי מקלדת יש עוד משהו שאתה יודע?

אלו הדעות שלי, אם יש לך בעיה תשמור אותה לעצמך.

מאחורי מקלדת? הלוואי והייתי יודע לזהות את הפרצוף שלך.

כמו שאתה לא שומר את הרעל שלך לעצמך אני אגיב. זאת דעתי אתה חתיכת אפס שרק יודע לזרוע הרס ומחפש להעביר ביקורת בלי לתת דקה של חסד.

אני אחפש אותך בכל הודעה שלך אני מבטיח לך אני לא אתן לך לעשות את מה שאתה כל כך אוהב.

חתיכת סמרטוט.

אין לי כוח להרחיב לגבי החילופים, באיזשהו מקום אתם צודקים אבל וואלה זה מצב שאי אפשר להיערך אליו ובעיני הטעות היחידה הייתה להוציא את זהבי.

גומטה- סתכל שוב בשידור החוזר למקרה ששכחת. בן חיים היה טוב אבל ב10 דקות האחרונות שלו על המגרש בקושי היה לו אוויר ללכת. להוציא אותו היה הכרחי לכל הפחות.

בקשר לזהבי, אם היה נשאר במגרש וממשיך לעשות טעויות כמו זאת שהובילה לשני של באזל?

אני חושב שהיה צריך להשאיר אותו במגרש, גם כי נכנס למשחק מאז הגול שלו וגם כי בהברקה יכל לעשות משהו טוב, אבל אין מה להאשים יותר מדי.

יאללה, דפדפו.

כמו שאתה לא שומר את הרעל שלך לעצמך אני אגיב. זאת דעתי אתה חתיכת אפס שרק יודע לזרוע הרס ומחפש להעביר ביקורת בלי לתת דקה של חסד.

אני אחפש אותך בכל הודעה שלך אני מבטיח לך אני לא אתן לך לעשות את מה שאתה כל כך אוהב.

חתיכת סמרטוט.

היחיד שזורע כאן רעל ללא הפסקה הוא אתה.

מעבר לזה לא שווה התייחסות.

היחיד שזורע כאן רעל ללא הפסקה הוא אתה.

מעבר לזה לא שווה התייחסות.

אין לך מה להגיד אז התחלת לדבר שטויות ולהמציא? איזה רעל אני זורע כאן? בוא תסביר לי.

חתיכת סמרטוט.

די אירוני שאתה כל כך מנסה לבקר את סגנון ההודעות של ?איגואנה?, כשבו זמנית אתה מייחל לזהות את פרצופו שלו(אגב, בשביל מה?).

יש צורת ביטוי נעימה וראויה, לכל תוכן שהוא.

וואלה:

מאמן - פאולו סוזה

בגדול, לא הכין את מכבי מנטאלית כראוי למשחק. מילא השער הראשון הלא צפוי, אך סף השבירה לאחר מכן, חוסר היכולת להשתלט על מרכז השדה והעובדה שאלמלא השער המצמק ל-3:1 שהיה די מקרי, ייתכן והייתה כאן תבוסה מחפירה מצד מכבי. כל מאמן היה משחק על כל הקופה, החלק שלו בקאמבק של מכבי מזערי. ציון: 3

נשמור את זה להמשך העונה. מי זה אופיר סער הטמבל שכתב את זה?

אגב לדעתי בלט בהעדרו היום חלוץ מחליף.

אין לך חלוץ 9 מחליף לפריצה שהוא בן 33 ושיחק בערך הכי הרבה דקות באירופה בשנה וחצי האחרונות.

#מתחיללחשובעלטוטותחתמשמעתשלג'ורדי

וואלה:

מאמן - פאולו סוזה

בגדול, לא הכין את מכבי מנטאלית כראוי למשחק. מילא השער הראשון הלא צפוי, אך סף השבירה לאחר מכן, חוסר היכולת להשתלט על מרכז השדה והעובדה שאלמלא השער המצמק ל-3:1 שהיה די מקרי, ייתכן והייתה כאן תבוסה מחפירה מצד מכבי. כל מאמן היה משחק על כל הקופה, החלק שלו בקאמבק של מכבי מזערי. ציון: 3

נשמור את זה להמשך העונה. מי זה אופיר סער הטמבל שכתב את זה?

אז בעיקרון הוא אומר שאם לא היינו מבקיעים זאת הייתה תבוסה.

וואלה.

לדעתי הוא עדיין לומד את הקבוצה.

לאוסקר לקח כמה חודשים.

לדעתי, לתחילת חודש אוגוסט אנחנו נראים מצויין.

מאמן שחושב מחוץ לקופסה

אז בסדר, חלק מהחילופים לא עבדו הפעם, אבל עצם זה שהתבצעו, מראה על חשיבה מקורית, שלא לדבר על החילוף הראשון שהפך את המשחק.

לגבי החילוף של זהבי - ואם הוא היה פצוע? גמר את האוויר? למה ישר להיות אנטי?

השאלה היא לא את מי אתה מכניס אלא איך אתה משחק.

למשל נגד גיור מה שלא היה החילוף ההוא לא באמת היה הגנתי, כי זהבי זז קדימה.

בלי קשר בהכרח לחילוף כזה או אחר באופן ספציפי.

לא נעים לראות את החגיגה של התקשורת ושל חלק מהמשתמשים פה על ה"טעות" של סוזה.

בדיעבד כולנו מוריניו, בפועל? עשה הימור טקטי מסוים שהרגיש לו נכון בנסיבות האלה, הרי אם החילוף של מיכה היה נגמר ב7-0, אז סוזה היה ליצן עם החילוף שלו, כל הכבוד על ההימור ואני לא בא בביקורת על ניהול המשחק.

החילוף של מרגוליס הרגיש לי מאוד מובן באותו רגע למען האמת... ציפה שייתן מה שטל בן חיים כבר לא יכל לתת בגלל עייפות, והרי אם מרגוליס היה מצליח בכמה דריבלים שניסה על הקו, יכול להיות שהיינו מדברים עכשיו אחרת. בסופו של יום הוא הימר על מרגוליס דרך האגף, וכשראה שלא הצליח לו הכניס את דן וחזר למערך ששיחק בעצם לפני הכנסת מרגוליס.

הפסדנו 3-4 לקבוצה שעדיפה עלינו מכל הבחינות וגרמנו להם לרדת לבונקר דקות ארוכות, מבין את האכזבה מכך שלא עלינו, אבל אפשר לדעתי לצאת בראש מורם מההתמודדות ולהיות אופטימיים לגבי העתיד.

אגב, רק אותי הצחיקה התגובה הזאת: ?

גמר אותנו היציאה של זהבי. לא ברור לי

כל חילוף שהוא עשה היה בו שיקול טקטי הגיוני וניסיון טוב לא תמיד כל חילוף פוגע

את מיכה הכניס והוציא את זיו והימר בעצם על כל הקופה ושיחק עם מערך ללא מגנים כי ראה שעדיף לו לחזק את מרכז ההגנה כי הצדדים גם ככה פרוצים במיוחד הצד הימני וזה עבד

את זהבי הוציא כי רצה לפתוח את המשחק לאגפים וראה שהמהירות של טבח עושה צרות להגנת באזל אז הכניס את מרגוליס שיש לו סגנון משחק דומה שמתבוסס על מהירות

ראה שהרעיון הזה לא עבד אז לא הלך ראש בקיר והוציא את טל וחזר חזרה ליותר שחקנים באמצא כשהכניס לשם את דן (לדעתי אלטמן היה עדיף שם כקשר אמצא בגלל שהוא יותר התקפי)

בכל מקרה אולי לא כל החילופים פגעו אבל אין ספק שהוא לא עושה סתם חילופים של שחקן בשחקן אלא כל חילוף הוא אם משמעות ובמטרה להביא שינוי

לא נעים לראות את החגיגה של התקשורת ושל חלק מהמשתמשים פה על ה"טעות" של סוזה.

בדיעבד כולנו מוריניו, בפועל? עשה הימור טקטי מסוים שהרגיש לו נכון בנסיבות האלה, הרי אם החילוף של מיכה היה נגמר ב7-0, אז סוזה היה ליצן עם החילוף שלו, כל הכבוד על ההימור ואני לא בא בביקורת על ניהול המשחק.

החילוף של מרגוליס הרגיש לי מאוד מובן באותו רגע למען האמת... ציפה שייתן מה שטל בן חיים כבר לא יכל לתת בגלל עייפות, והרי אם מרגוליס היה מצליח בכמה דריבלים שניסה על הקו, יכול להיות שהיינו מדברים עכשיו אחרת. בסופו של יום הוא הימר על מרגוליס דרך האגף, וכשראה שלא הצליח לו הכניס את דן וחזר למערך ששיחק בעצם לפני הכנסת מרגוליס.

הפסדנו 3-4 לקבוצה שעדיפה עלינו מכל הבחינות וגרמנו להם לרדת לבונקר דקות ארוכות, מבין את האכזבה מכך שלא עלינו, אבל אפשר לדעתי לצאת בראש מורם מההתמודדות ולהיות אופטימיים לגבי העתיד.

אגב, רק אותי הצחיקה התגובה הזאת: ?

+1

אגב, ציטוטים מבאזל:

"אנחנו בני מזל מאיך שיצאנו מכאן"

"בלתי ייאמן איך שמכבי הצליחה לחזור. מגיע כבו גדול למכבי, על הגישה שלה ולאוהדים של שתמכו. זה היה משחק מרגש עבור כל מי שאוהב כדורגל".