Jump to content

ניהול המשחק של סוזה (באזל בבלומפילד)

שורה

Recommended Posts

אמנם אני האחרון שדוגל בגעגועים לאוסקר, אבל כן, השמרנות הספרדית היתה חסרה היום. לעלות למשחק כזה עם מערך לא ברור, חילופים פרועים, ובכלל התנהלות שהרגישה שניצחון או הפסד, הוא רוצה להיות חתום על תוצאת המשחק הזה, לא עושה לי טוב.

מה שאפשר להבין מהחילופים היום זה שהבן אדם רואה ומבין כדורגל ברמה אחרת. קנה אותי עם החילוף של זיו.

היום שני חילופים לא הביאו שינוי, בעיקר כי באזל עברו לשחק 10-0-0. אבל אין לי ספק שבמהלך העונה עוד נהנה רבות מהפירות הטקטיים שהראש של פאולו סוזה יניב לנו.

החילופים האחרונים היו הזויים, אבל אתם מדברים כאילו שיחקנו נגד עצמנו.

יש קבוצה מכובדת מאוד בצד השני, עם מאמן לא פחות מוכשר מסוזה.

אחרי ה-3-3 הם הסתגרו, החליפו שחקנים התקפיים בהגנתיים. גם אם זהבי וטל היו במשחק לא היינו ממשיכים עד הסוף את המומנטום המטורף שהיינו בו.

למכבי בעיית מגנים קשה, לפחות כל עוד מאנה לא משחק.

וגם אם הוא ישחק בשמאל, עדיין ייני לא מספיק טוב התקפית.

לפות סוזה יודע שכאשר הוא צריך ללחוץ קבוצות,

הוא יכול לעבור למערך של שלושה בלמים.

אף קבוצה בארץ, לא תוכל לעמוד בפני מערך ולחץ כזה.

למי ששוכח איך מגיבים מאמנים שמקבלים בראש, הוא מוזמן לעבור על משחקי מכבי בעונה שעברה ולראות מה עובר על היריבות.

להיות בפיגור 3-0 בדקה 30 ולהחליט שלא, השער השלישי לא השתיק אותך, ואתה רק תנסה יותר חזק. זאת לא התגובה הקלאסית. תשאלו את הפועל. ונראה לי שזה בין היתר מה ששהחדיר אמונה בשחקנים.

ברוך הבא למשפחת מכבי תל-אביב.

אם שגיא כהן ועומרי אפק אומרים שהוא מאמן מוזר מי אנחנו שנדבר

ואי ואי שגיא כהן ועומרי אפק...

אבל אם כבר את מצטט אותם תגיד שכהן אמר שקיבלנו הגרלה אכזרית, כל קבוצה אחרת ואנחנו עוברים.

ואי ואי שגיא כהן ועומרי אפק...

אבל אם כבר את מצטט אותם תגיד שכהן אמר שקיבלנו הגרלה אכזרית, כל קבוצה אחרת ואנחנו עוברים.

זה ברור שקיבלנו הגרלה אכזרית אחי

עדיין היה אפשר לעבור אותם אם אוסקר היה המאמן זאת דעתי לפחות

זה ברור שקיבלנו הגרלה אכזרית אחי

עדיין היה אפשר לעבור אותם אם אוסקר היה המאמן זאת דעתי לפחות

אוסקר לא רוצה להיות פה, חבל להזכיר תשם שלו בהקשר הזה.

החילוף של מיכה בזיו היה גאוני.

החילוף של איינבינדר בטל בן חיים ובמיוחד החילוף של מרגוליס בזהבי הרגו אותנו.

מאותו רגע שהוא הוציא את זהבי הפסקנו לשחק ולמרות זאת היינו קרובים לרביעי בסוף.

צריך להגיד את האמת, פאולו סוזה חתום על כך שלא ניצחנו את המשחק הזה.

אני בטוח שאם זהבי וטל בן חיים נשארים אנחנו נותנים לשרמוטות חמישייה ועולים לשלב הבא.

בחיים שלי לא ראיתי את מכבי ככה, אני מצדיע לכל אחד ואחד מהשחקנים האלה, פשוט גדולים מהחיים.

חבל מאוד שהמאמן הרס, זאת האמת, כואב הלב.

אתה טועה

כל מאמן אחר בעולם היה עושה הכל בשביל לצאת מהמשחק הזה בלי תבוסה משפילה

והוא עשה תמהלך הכי מכביסטי שיכול להיות ועבר למערך של 3 שחקנים אחוריים כדי לחזור למשחק

בזמן שאתה והחברים שלך לא האמנתם שזה בכלל אפשרי, שגם השחקנים לא האמינו שזה אפשרי

הוא בא ועשה מהלך טקטי גאוני

וזה שהוא הוציא את זהבי ואת בן חיים זה בגלל שהם שרפו את הקווים כמו חולים ולא נשאר להם אוויר

תנו למאמן שלכם קרדיט

להגיד לא עלינו בגללו זה הדבר הכי מטומטם שאפשר להגיד

אם כבר אז אפשר להגיד שלא עלינו בגלל הטימטום של ייני (קורה) והדריבל הטיפשי חסר האחריות של זהבי שהוביל לגול השני שלהם (אסור שיקרה במשחק כזה, חוסר אחריות אכזרי)

שמנו 3 גולים

תפסיקו כל הזמן לחפש אשמים

לא הגיע לנו לעלות זה מה יש

אם שגיא כהן ועומרי אפק אומרים שהוא מאמן מוזר מי אנחנו שנדבר

הוא באמת מאמן מוזר. באנגליה עד היום לא הבינו איך לאכול אותו. כמו טון קאנן, יש לו רעיונות לא צפויים משלו. בניגוד לטון קאנן, עומד מאחורי זה ניסיון וידע.

אני לא מבין את פאולו סוזה. יש לו עוד הרבה זמן וטעויות לבצע עד שזה יהיה מעבר ליכולת שלי (שלנו) להכיל את זה - אבל אני לא מבין את פאולו סוזה.

החילוף של מיכה בזיו היה גאוני.

החילוף של איינבינדר בטל בן חיים ובמיוחד החילוף של מרגוליס בזהבי הרגו אותנו.

מאותו רגע שהוא הוציא את זהבי הפסקנו לשחק ולמרות זאת היינו קרובים לרביעי בסוף.

צריך להגיד את האמת, פאולו סוזה חתום על כך שלא ניצחנו את המשחק הזה.

אני בטוח שאם זהבי וטל בן חיים נשארים אנחנו נותנים לשרמוטות חמישייה ועולים לשלב הבא.

בחיים שלי לא ראיתי את מכבי ככה, אני מצדיע לכל אחד ואחד מהשחקנים האלה, פשוט גדולים מהחיים.

חבל מאוד שהמאמן הרס, זאת האמת, כואב הלב.

לך הביתה יא שרמוטה כוס אמא שלך יבן זונה תראה תפרצוף שלך בבלומפילד פעם אחת ימסכן מי אתה בכלל חתיכת אפס מושתן באמא שלי אתה סמרטוט מסריח יאללה עוף עוף מהפורום הזה רק עצבים אתה מביא. רק רעל יבן של זונה.

חתום על הפסד? שום מאמן בעולם לא יכול להתכונן לפנדל דקה 4. תפסיק לזרוע רעל תפסיק.

איינבינדר היה יותר מבסדר גמור, טל בן חיים כבר היה בלי כח לתת ספרינט אחד הוא השקיע המון וזה משחק שני שלו שהוא פותח, אנחנו רק בחודש הראשון של העונה.

תפסיק לזיין תשכל כבר נחקנו ממך נחנקנו!

לך הביתה יא שרמוטה כוס אמא שלך יבן זונה תראה תפרצוף שלך בבלומפילד פעם אחת ימסכן מי אתה בכלל חתיכת אפס מושתן באמא שלי אתה סמרטוט מסריח יאללה עוף עוף מהפורום הזה רק עצבים אתה מביא. רק רעל יבן של זונה.

חתום על הפסד? שום מאמן בעולם לא יכול להתכונן לפנדל דקה 4. תפסיק לזרוע רעל תפסיק.

איינבינדר היה יותר מבסדר גמור, טל בן חיים כבר היה בלי כח לתת ספרינט אחד הוא השקיע המון וזה משחק שני שלו שהוא פותח, אנחנו רק בחודש הראשון של העונה.

די נו,אמנם איגואנה מעיק,אבל מה אתה רוצה ממנו?

שני החילופים האחרונים היו הזויים לחלוטין.

התכובה של סוזה לעיתונאי ששאל אותו על החילוף הזויה לא פחות- "אם היית מבין כדורגל היית מבין את החילוף הזה".

אם התגובה שלו לא ניראת לך פשוט תתעלם

הפורום נועד בשביל שכל אחד יביע את דעתו בצורה חופשית,אם הדעה שלו לא ניראת לך תתעלם

די נו,אמנם איגואנה מעיק,אבל מה אתה רוצה ממנו?

שני החילופים האחרונים היו הזויים לחלוטין.

הזויים? בן חיים היה גמור. לא היה לו כח לזוז, היה חייב להחליף אותו.

עם החילוף של זהבי אני עוד יכול להצדיק את הטענות אבל הבן אדם היה חלש והוא ראה שמאוד צפוף באמצע וניסה ללכת על האגפים. רק שמרגוליס הוא לא בן חיים ואין מה לעשות הוא עוד ילמד להכיר את השחקנים יותר טוב.

הטענה היחידה שלי לסוזה היא שהוא פתח במעין 4-4-2 כשזהבי באגף. מהלך נבון רק שמכבי לא מתאימה למערך הזה בטח לא כשזהבי באגף.

הוא ראה שדרך האגפים יותר קל לפרוץ את ההגנה שלהם כי שחקני הקישור שלנו מכדררים יותר מדי ומאבדים המון כדורים.

המחשבה נכונה, הביצוע קצת פחות. אבל לצאת ככה על המאמן שלך ולהגיד שהפסדת בגללו? דחיל רבאק גם אם מוריניו מאמן אתה לא יכול למנוע פנדל בדקה 4 שהורס לך את כל מה שהתכוננת אליו במהלך השבוע.

אם התגובה שלו לא ניראת לך פשוט תתעלם

הפורום נועד בשביל שכל אחד יביע את דעתו בצורה חופשית,אם הדעה שלו לא ניראת לך תתעלם

סע גם אתה, כל הודעת רעל שלו אתה מגיב ישר אחריו ומגבה אותו. ממש שכטר וורמוט גם אתה יכול לגזגז מפה ולאף אחד זה לא יפריע. "אוהדים" פח

הזויים? בן חיים היה גמור. לא היה לו כח לזוז, היה חייב להחליף אותו.

עם החילוף של זהבי אני עוד יכול להצדיק את הטענות אבל הבן אדם היה חלש והוא ראה שמאוד צפוף באמצע וניסה ללכת על האגפים. רק שמרגוליס הוא לא בן חיים ואין מה לעשות הוא עוד ילמד להכיר את השחקנים יותר טוב.

הטענה היחידה שלי לסוזה היא שהוא פתח במעין 4-4-2 כשזהבי באגף. מהלך נבון רק שמכבי לא מתאימה למערך הזה בטח לא כשזהבי באגף.

הוא ראה שדרך האגפים יותר קל לפרוץ את ההגנה שלהם כי שחקני הקישור שלנו מכדררים יותר מדי ומאבדים המון כדורים.

המחשבה נכונה, הביצוע קצת פחות. אבל לצאת ככה על המאמן שלך ולהגיד שהפסדת בגללו? דחיל רבאק גם אם מוריניו מאמן אתה לא יכול למנוע פנדל בדקה 4 שהורס לך את כל מה שהתכוננת אליו במהלך השבוע.

שני החילופים הזויים לגמרי והוציאו את העוקץ מהמשחק.

זהבי זה לא השחקן להוציא כשאתה צריך ניצחון של ווינרים. מסכים עם זה שלבן חיים לא היה אוויר,תכניס במקומו שחקן אגף,לא קשר אחורי.

זהבי זה לא השחקן להוציא כשאתה צריך ניצחון של ווינרים. מסכים עם זה שלבן חיים לא היה אוויר,תכניס במקומו שחקן אגף,לא קשר אחורי.

אני גם לא אהבתי את החילוף של זהבי אבל זה לחפש, עם זהבי וטב"ח לא היינו כובשים עוד (היו גמורים), אלטמן לא היה מושיע אותך.

באזל עברה לבונקר שהיה לנו קשה לפרוץ ולמרות זאת הגענו ל2 מצבים טובים למהפך.

אני דווקא לוקח את החוצפה שלו שהוא הבין שזיו קרקס לו את הקבוצה במשך משחק וחצי מחצית והכניס שחקן התקפה במקומו.

אני גם לא אהבתי את החילוף של זהבי אבל זה לחפש, עם זהבי וטב"ח לא היינו כובשים עוד (היו גמורים), אלטמן לא היה מושיע אותך.

באזל עברה לבונקר שהיה לנו קשה לפרוץ ולמרות זאת הגענו ל2 מצבים טובים למהפך.

אני דווקא לוקח את החוצפה שלו שהוא הבין שזיו קרקס לו את הקבוצה במשך משחק וחצי מחצית והכניס שחקן התקפה במקומו.

שוב,החילוף הראשון היה מעולה.

החילוף של זהבי הזוי לחלוטין. לא יודע אם היינו מבקיעים או לא היינו מבקיעים,אני יודע שזה הזוי לגמרי.

אני מבין למה הוא הוציא ספציפית את בן חיים ששרף קילומטראז' והיה גמור,אבל למה איינבינדר במקומו?

איינבינדר היה מצוין והביא המון חומר למחשבה. מבסוט שדווקא הוא נכנס.

השחקן ההתקפי היחיד שיכולת להכניס היה אלטמן. וזה כשכבר על המגרש מרגוליס,פריצה,יצחקי,מיכה.

אז הוא העדיף את מיכה ומרגוליס בכנפיים ואיינבינדר באמצע (שוב, היה מעולה)

לא כזה קריטי.