Jump to content

ניהול המשחק של סוזה (באזל בבלומפילד)

שורה

Recommended Posts

לצערי הרב נראה לי שהוא לא משהו הלוואי הלוואי ואני טועה .

התחיל את המשחק 4-4-2 שזהבי בצד ימין על הקו ויצחקי ss. שלא היה ברירה הוציא את זיו ושיחק 3-4-3 יופי גורם ההפתעה גרם לשוויון .

ואז הטעות שלהוציא קשר אמצע כמו זהבי ולהכניס את מרגוליס. מדקה שמונים היה חייב לעשות עוד מהלך ולהגיד לייני שהוא עכשיו ייהיה קשר נוסף כי היינו למעשה בפיגור של שני שערים.

נראה שהוא הרבה רוח וצילצולים .אבל הרבה בהצלחה בהמשך ומקווה מאוד שיוכיח לי אחרת

בדיעבד כולם גאונים, יאללה אז הוא לקח הימורים זה הדבר היחיד שנותר לעשות בפיגור כזה!!

זהו שזה לא היה הימור,זה היה חשיבה טקטית נטו. החילוף היחיד שעדיין לא הבנתי זה איינבינדר במקום טבח,ולא אלטמן במקום טבח.

החילוף של מיכה בזיו כדי להוציא את הפגע רע והקוץ מהמשחק,ולנסות יותר התקפי,ושאפו על הביצי דרק שארפ שלו,והחילוף של מרגוליס חוץ מיזה שהוא רצה להכניס מהירות אחרי שטבח סבסב להם את כל ההגנה,הוא רצה את אפקט השפן מהכובע,השחקן שהקבוצה השניה לא מכירה שיכנס ויביא את השינוי הגדול שיסחוף מתיקו לניצחון.מה לעשות,לא הלך הפעם.

כל כך הרבה זמן אני חולם שמאמן מכבי יהיה גבר וישחק רק עם 3 בהגנה. בעבר בחיים זה לא קרה, אפילו שממש היינו צריכים התקפה.

אותי קצת מעצב העודף קרדיט לפריצה. את באזל אפשר לנצח רק בכדורגל מהיר וטכני. לא הגבהות... בגלל זה הוא לא הורגש בשני המשחקים...

כל כך הרבה זמן אני חולם שמאמן מכבי יהיה גבר וישחק רק עם 3 בהגנה. בעבר בחיים זה לא קרה, אפילו שממש היינו צריכים התקפה.

אותי קצת מעצב העודף קרדיט לפריצה. את באזל אפשר לנצח רק בכדורגל מהיר וטכני. לא הגבהות... בגלל זה הוא לא הורגש בשני המשחקים...

פריצה לאט לאט הופך מהאובר רייטד שהוא היה לדעתי בשנה שעברה לאנדרייטד העונה, בגלל שדעת הקהל כרגיל משתנה כל משחק.

אתה מוזמן לראות את ההודעה שלי בנושא של פריצה, אף אחד לא היה מעסיק את ההגנה של באזל כמו פריצה.

כדורגל מהיר וטכני? היום יצחקי שיחק באמצע, הרגשת אותו?

דווקא המצבים הכי טובים שלנו היו בהגבהות- קרן ומצב נייח.

לדעתי היינו צריכים לשלוח כדורים באוויר להתקפה ולהבקיע מאיזשהי עירבוביה/הרחקה לא טובה, בדיוק כמו שקרה בגול של ראדי.

ניסינו לשחק מסודר וזה לא עבד גם ברצלונה הגדולה מתקשה מול בונקר רצחני אז מי אנחנו? כשניסינו לשחק מסודר גם אם שחקן התגבר על שמירה של שחקן אחד מיד הגיע אליו שחקן שני ובמקרים מסוימים גם שלישי.

דווקא במצב כזה היינו חייבים לשחק על כדורים לאיש מטרה שזה פריצה שעשה את המקסימום. אתם חיים בסרט אם אתם חושבים שקיים חלוץ בארץ שנותן את מה שפריצה נתן היום.

אין ספק שלסוזה יש ביצים של בת יענה וזה משהו חיובי במכבי ובכלל משהו שאין בארץ.

אבל החילוף השני והשלישי פשוט גמרו אותנו,היה בלבול במשחק רוב שחקני ההתקפה לא ידעו היכן לעמוד..

החילוף של מרגוליס בזהבי היה הימור עצום להוציא את המלך הווינרים בארץ ולהכניס ילד(מוכשר ברמות על)אבל עדיין ילד שהוא עדיין בוסרי לשחק ברמות האלו והוא איבד את הכח במרכז וברגע הזה היה בלבול נוראי אצל השחקני התקפה שלא ידעו היכן לעמוד כי רובם היו שחקני אגף ואז הוא הוציא את טב"ח והכניס את הכח במרכז שהוא אייבינדר שלא שיחק דקה אחת במדי מכבי בידיעה שאולי זהו משחקו הראשון האחרון במכבי לאור המצב בקישור האחורי שלנו,בזמן שיש לך את לוגסי על הספסל שהתברר כשחקן מאני טיים.

אומנם הפסדנו עם טעם מר בפה,אבל אפשר להיות חיוביים יש לנו מאמן עם ביצים וקבוצה עם כישרון מעניין מה יהיה בעתיד,אני מאמין שטוב :thumbs:

החילוף השלישי של סוזה היה הבנת הטעות שלו ונסיון לתקן. לא בא אליו בטענות לגבי זה.

שוב החילוף של זהבי היה טעות אנושה לפי דעתי - גם ההוצאה של זהבי עצמו, וגם ההכנסה של גאל ולא אלטמן. (יכול להבין את ההגיון של המהירות של גאל, אך עדיין לזרוק ילד למים בהופעת בכורה העונה באמא של המאני טיים, בעייני טעות גמורה)

לגבי החילוף של זהבי - ואם הוא היה פצוע? גמר את האוויר? למה ישר להיות אנטי?

אין כעס, לגיטימי.

מאמן חדש, לוקח זמן ללמוד ואנחנו רק באוגוסט. הכל טוב.

אבל זהבי עייף? פצוע?

סתכל ש.ח - הוא לא שמח לצאת.

לגבי החילוף של זהבי - ואם הוא היה פצוע? גמר את האוויר? למה ישר להיות אנטי?

כי הוא לא היה פצוע ולא גמר את האוויר.

כשקמתי בבוקר הדבר הראשון שעבר לי בראש זה ?למה הוא עשה את החילופים האלה??. כל כך מבאס.

חבר שלי הגדיר את זה כ"שכר לימוד של סוזה".

אין ספק, החילוף היה מהלך שנכשל כשלון חרוץ. אני לא יודע אם זה מה שגרם לנו לאבד את הסיכוי כי גם עם זהבי אני לא יודע אם היינו מצליחים לתת עוד 2, אבל זה בהחלט פגע.

אין מה לעשות, כאמור- שכר לימוד. אל תשכחו שגם עם אוסקר לקח זמן , למי שזוכר את ההרכבים ההגנתיים שלו בחלק ה-1 של עונה שעברה שהיו מוציאים אותנו מדעתנו.

אין ספק, החילוף היה מהלך שנכשל כשלון חרוץ. אני לא יודע אם זה מה שגרם לנו לאבד את הסיכוי כי גם עם זהבי אני לא יודע אם היינו מצליחים לתת עוד 2, אבל זה בהחלט פגע.

אין מה לעשות, כאמור- שכר לימוד. אל תשכחו שגם עם אוסקר לקח זמן , למי שזוכר את ההרכבים ההגנתיים שלו בחלק ה-1 של עונה שעברה שהיו מוציאים אותנו מדעתנו.

דיי עם ה3 קשרים אחוריים%!@*)%!@ נגד עכו%^#*@!)% אי אפשר ככה!

גם שימו לב שאוסקר לא נתן לזהבי דקות בכלל בכלל בחצי הראשון של העונה.

עדיף 60 דק עם סוזה מאשר 0 עם אוסקר.

הצהובים מאוכזבים מההדחה במוקדמות על ידי באזל וחלקם העביר ביקורת על המאמן: "הוא עצר את המומנטום, הכניס שחקן שלא שיחק כמה חודשים". הקבוצה הפסידה כ-40 מיליון שקל בעקבות הכישלון

צודק 100 אחוז.

הצהובים מאוכזבים מההדחה במוקדמות על ידי באזל וחלקם העביר ביקורת על המאמן: "הוא עצר את המומנטום, הכניס שחקן שלא שיחק כמה חודשים". הקבוצה הפסידה כ-40 מיליון שקל בעקבות הכישלון

אני מניח ש"הצהובים" בכתבה הזאת זה אנחנו בפורום השחקן ה-12.

פריצה לאט לאט הופך מהאובר רייטד שהוא היה לדעתי בשנה שעברה לאנדרייטד העונה, בגלל שדעת הקהל כרגיל משתנה כל משחק.

אתה מוזמן לראות את ההודעה שלי בנושא של פריצה, אף אחד לא היה מעסיק את ההגנה של באזל כמו פריצה.

כדורגל מהיר וטכני? היום יצחקי שיחק באמצע, הרגשת אותו?

דווקא המצבים הכי טובים שלנו היו בהגבהות- קרן ומצב נייח.

לדעתי היינו צריכים לשלוח כדורים באוויר להתקפה ולהבקיע מאיזשהי עירבוביה/הרחקה לא טובה, בדיוק כמו שקרה בגול של ראדי.

ניסינו לשחק מסודר וזה לא עבד גם ברצלונה הגדולה מתקשה מול בונקר רצחני אז מי אנחנו? כשניסינו לשחק מסודר גם אם שחקן התגבר על שמירה של שחקן אחד מיד הגיע אליו שחקן שני ובמקרים מסוימים גם שלישי.

דווקא במצב כזה היינו חייבים לשחק על כדורים לאיש מטרה שזה פריצה שעשה את המקסימום. אתם חיים בסרט אם אתם חושבים שקיים חלוץ בארץ שנותן את מה שפריצה נתן היום.

מכבי היתה צריכה לשחק על פריצה?! הרימו לו 200 כדורים.. עמעט אף אחד לא הגיע.. מה לעשות יש להם הגנה גבוה וחזקה לא פחות מפריצה.

לא הרגשתי את יצחקי אבל הוא נתן גול (למרות שזה עצמי הוא יצר אותו) בניגוד לפריצה שלא.

הסיגנון משחק של מכבי ברוב המשחק היה להגביה כדורים.. כמעט ושום כדור לא הגיע לשחקנים של מכבי.. לעומת זאת שמכבי שיחקה על הדשא במהירות וטכניקה היא הביכה את ההגנה של באזל...

דקה 41 היה שם דאבל פס עם פתיחת רגליים של יצחקי, שאם פריצה ממש טיפה יותר מרוכז זה 3-3 לפני המחצית וזה סיפור אחר לגמרי.

זה רק מראה את הכוח של הקבוצה הזאת בחלק ההתקפי.

חשיבה טקטית אה?

אם היה חושב לפני היה עולה בצורה אחרת מהתחלה

איך אתה יודע שאיך שהוא עלה לא היה טוב?

סהכ התחלנו עם ההתקפה על הצד של בן חיים זה היה נראה שהמשחק הולך לכיוון טוב

קיבלנו פנדל דקה 5 משהו שמאמן לא מתכנן

אחכ המשכנו ללחוץ והגענו לעוד מצב או שניים של זהבי לדעתי

ואז איבוד כדור של זהבי גרם ל2-0

היה פה חוסר מזל לא ראינו שבגלל המערך באזל שיחקה טוב יותר ולחצה עלינו כמו המחצית הראשונה של המשחק הראשון

בקיצור אני חושב שכל ההכנה למשחק של סוזה התבטלה עם הפנדל ובטח אחרי האיבוד של זהבי ובגול השני וסוזה ניסה לאלתר דברים כדי לשנות את המשחק

החילוף השלישי של סוזה היה הבנת הטעות שלו ונסיון לתקן. לא בא אליו בטענות לגבי זה.

שוב החילוף של זהבי היה טעות אנושה לפי דעתי - גם ההוצאה של זהבי עצמו, וגם ההכנסה של גאל ולא אלטמן. (יכול להבין את ההגיון של המהירות של גאל, אך עדיין לזרוק ילד למים בהופעת בכורה העונה באמא של המאני טיים, בעייני טעות גמורה)

מה שגמר את המשחק היו החילופים ההגנתיים של יאקין, שפשוט החריבו את המשחק.

לא חושב שחילוף כזה או אחר של סוזה היה משפיע כבר.

אנחנו עדיין לא קבוצה התקפית כזאת גדולה כדי לשבור מערך הגנתי כל כך חזק ומתוזמן טוב.

החילוף הראשון היה מעולה והפתיע את השווייצרים לגמרי, אבל יאקין התעשת במחצית השניה, עבר למערך הגנתי (יש יגידו בונקר) וגם עוד 90 דקות ושלושה חילופים לא היו עוזרים.

אין כעס, לגיטימי.

מאמן חדש, לוקח זמן ללמוד ואנחנו רק באוגוסט. הכל טוב.

אבל זהבי עייף? פצוע?

סתכל ש.ח - הוא לא שמח לצאת.

צודק, ועדיין, היו לו הסיבות שלו לשנות מערך ולהכניס עוד שחקן מהיר באגף במקום זהבי, שלא היה לו משחק טוב. בדיעבד זה התברר כטעות, והרי אתה לא מוציא את השחקן הכי קילר שלך.

מה "שהפריע" לי בחילופים זה השחקנים שנכנסו. אם זה גאל שאני לא יודע אם ישב בכלל על הספסל במשחקים הקודמים, איינבינדר שנכנס ולא לוגסי שקיבל יותר קרדיט ממנו במשחקים הקודמים, וגם עצם העובדה שאלטמן, שהיה באנקר בהרכב, פתאום לא משותף בכלל.

אני לא יודע אם מדובר באילוץ עקב הסגל הרחב שיש לנו, ורצון לתת דקות לכולם (טוב, אני די בטוח שלא זאת הסיבה), אבל זה סתם משהו שהעסיק אותי ביציאה מהמגרש.

מה שגמר את המשחק היו החילופים ההגנתיים של יאקין, שפשוט החריבו את המשחק.

לא חושב שחילוף כזה או אחר של סוזה היה משפיע כבר.

אנחנו עדיין לא קבוצה התקפית כזאת גדולה כדי לשבור מערך הגנתי כל כך חזק ומתוזמן טוב.

החילוף הראשון היה מעולה והפתיע את השווייצרים לגמרי, אבל יאקין התעשת במחצית השניה, עבר למערך הגנתי (יש יגידו בונקר) וגם עוד 90 דקות ושלושה חילופים לא היו עוזרים.

ברגע שסוזה הוציא את זהבי הלך כל ההנעת כדור והסיכון לשער שלהם. נכון יאקין עשה בונקר סטייל לחמן, אבל זהבי הוא בדיוק מסוג השחקנים ששוברים בונקר כזה.

מה "שהפריע" לי בחילופים זה השחקנים שנכנסו. אם זה גאל שאני לא יודע אם ישב בכלל על הספסל במשחקים הקודמים, איינבינדר שנכנס ולא לוגסי שקיבל יותר קרדיט ממנו במשחקים הקודמים, וגם עצם העובדה שאלטמן, שהיה באנקר בהרכב, פתאום לא משותף בכלל.

אני לא יודע אם מדובר באילוץ עקב הסגל הרחב שיש לנו, ורצון לתת דקות לכולם (טוב, אני די בטוח שלא זאת הסיבה), אבל זה סתם משהו שהעסיק אותי ביציאה מהמגרש.

איינבינדר שחקן טוב מלוגאסי.

גאל הוא נשק, אני מניח שהוא רצה לנצל את העייפות של המגן שלהם כפי שהיה במשחק הראשון שטב"ח נכנס וחגג עליו. מה גם שלא היה נשק התקפי אחר על הספסל.

אני גם לא אהבתי את החילוף של זהבי אבל אני חושב שהרעש מוגזם לחלוטין.

לגבי אלו שכתבו למה הוא עלה עם 2 חלוצים זו הייתה החלטה מצויינת לאור המחצית השנייה בבאזל שם עברנו לשחק עם 2 חלוצים והשתלטנו על המשחק, מה גם שהחלק החלש אצלם זה מרכז ההגנה.

סוזה כמובן לא אשם שהמגינים שלו בקריסה מנטאלית בתחילת המשחק הכריעו את ההתמודדות.

ברגע שסוזה הוציא את זהבי הלך כל ההנעת כדור והסיכון לשער שלהם. נכון יאקין עשה בונקר סטייל לחמן, אבל זהבי הוא בדיוק מסוג השחקנים ששוברים בונקר כזה.

זה לא סטייל לחמן, סטייל מוריניו. גם צאבי היה מתקשה לפרוץ אותו, הם עמדו מושלם.

גאל דרך אגב, מאכזב ביותר.

גם שנה שעברה בדקות המועטות שהוא שיחק לא ראינו ממנו כמעט כלום, ואתמול הוא פשוט לא היה פקטור, לא היה קשור בשום צורה לרמות האלה. לא הביא לידי ביטוי אף אחת מהתכונות החזקות שלו.

מקווה שייתנו לו הזדמנויות בליגה מול הגנות יותר חלשות ושהוא ייקח אותן בשתי ידיים, אם לא לשני הצדדים כדאי להיפרד לשנת השאלה....