Jump to content

אנחנו הקהל הכי טוב בארץ,שוב.

Recommended Posts

הם ירדו למחתרת. לא מוציאים הודעות, אין פורום, אין אתר, אין כלום. מי שרוצה תשובות שילך לחפש אותם לפני משחקים בשער 11. מדי פעם איזה נושא נפתח כאן בפורום של השחקן. אז למה מצפים? שאנשים ינחשו לבד מה קרה שם? ואתם יודעים מה? גם זה בסדר. הם לא חייבים בקטע הזה שום דבר לאף אחד. אבל כמו שהם לא מדברים ומוציאים הודעות זכותנו להמציא תרחישים ולהעביר ביקורת. בכל מקרה, הדבר היחיד שהאוהדים פה יודעים זה שהטריפו אותנו שבוע שלם על מלחמה ולתת הכל ולהוציא את הגרון ולחזור הביתה בלי קול. כולל, לפי מה שהבנתי, אנשים מהארגון עצמו. ומה בסוף? אמצע המשחק לוקחים הכל ומתקפלים באחד המשחקים החשובים שלנו העונה. אז יסלחו לי אותם אוהדים יקרים בשער 11 שאני מאוד מעריך ומכבד על כל מה שהם עושים למען הקבוצה, אבל זה חתיכת בולשיט. אנשים חייבים להבין שיש להם אחריות מסויימת בתור ארגון אוהדים ועוד של קבוצה בסדר גודל כמו מכבי ת"א. אחריות כלפי שאר האוהדים ועוד יותר כלפי הקבוצה והמועדון. וכן, האחריות הזאת גדולה יותר מכל שוטר או מאבטח או לא יודע מה. 90 דקות של התעלות מעל אגו ואינטרסים וחברות או יריבות ולא משנה מה קורה. הרביצו לחברים שלכם ועצרו אותם? תשירו עם מי שנשאר. לקחו לכם את התופים? תשירו יותר חזק. את המחאות תשמרו לאחרי המשחק ולא תוך כדי.

וואלה, הבן אדם צודק 100%. ואגב, גם על אירועי המשחק נגד בני יהודה טרם נשמעה הודעה כלשהי.

מעבר לכך, כפי שרבים כתבו, כמעט כל מי שישב ביציע שהוא לא 11 הרגיש שזה היה אחד המשחקים הטובים מבחינת עידוד. אני יכול לחזק את הבחור שכתב זאת לגבי שער 2. אשכרה עמדו שם בערך חצי משחק, ולאף אחד אפילו לא היה אכפת.

וואלה, הבן אדם צודק 100%. ואגב, גם על אירועי המשחק נגד בני יהודה טרם נשמעה הודעה כלשהי.

מעבר לכך, כפי שרבים כתבו, כמעט כל מי שישב ביציע שהוא לא 11 הרגיש שזה היה אחד המשחקים הטובים מבחינת עידוד. אני יכול לחזק את הבחור שכתב זאת לגבי שער 2. אשכרה עמדו שם בערך חצי משחק, ולאף אחד אפילו לא היה אכפת.

כל מילה, כנ"ל ב7.

אגב, אם חברי הפנטיקס היו בחוץ או בפנים ולא עודדו, לא ברור לי מאיפה התחילה שירת "ללב נכנסת" המטומטמת איפשהו סביב דקה 60.ה לשמחתי בדיוק הכדור הגיע לסלאח או שהשופט זיין אותנו בעוד שריקה והשירה התחלפה או נבלעה בבוז.

הבלאגן ב11 התחיל בסביבות הגול השני (טיפה אחרי אם אני לא טועה)

מהרגע הזה אין ספק שהשחקנים דחפו את הקהל ולא להיפך

בולשיט.

ב3-0 השחקנים היו בהלם ומי שהרים אותם זה הקהל. ב3-1 כשאתה בפיגור של פאקינג ארבעה שערים היה טירוף באצטדיון כאילו עוד שער אחד אנחנו עולים. כל קהל אחר היה מגיב בציניות ואיפוק והיה בא בגישה של: ?לפחות שער כבוד?, אנחנו אשכרה האמנו שאפשר לעשות את זה. ראית איך שחקנים נכנסו לאטרף והרימו ידיים לקהל שימשיכו לעודד (ושתבין את האבסורד - זה היה בפיגור של ארבעה שערים!!).

היה גם אפשר לראות איך בין הדקות 35-65 ואפילו קצת יותר הגענו הגענו למשהו כמו 90% מכדורי הגובה, לא היה אף אחד על אחד ששחקן באזל עבר שחקן מכבי. זה היה משהו הזוי. זה נטו מטירוף של הקהל שהגיע לשחקנים.

לא רוצה לדמיין מה היה קורה אם היינו שמים את הרביעי...

כל מי שישב בשערים 13\8\7\5\2 עודד הרבה מעבר למה שהוא רגיל פי 5 או 6 ו אפילו יותר ולכן היה נראה לו שיש עידוד בן זונה. פתאום הוא ראה את כל השער מעודד רוב המשחק ולא יושב או מצקצק על איבוד כדור . ראה שהאנשים בשער שלו מעודדים גם בפיגור וזה דברים לא רגילים לו. בגלל זה כל אותם אוהדים אומרים שהעידוד היה מעולה

ובשער 11 ללא איש גדר זה היה נראה כמו כיתה בלי מורה נגיד. כל אחד פתח בשירה אקראית במטרה לסחוף את כל השער ולא תמיד זה הצליח. אנשי שער 11 רגילים שעומד מישהו ומכוון אותם ואומר להם מה לשיר ומתי ואחריו כל היציע בטירוף במשך כל דקה של המשחק ומי שלא מעודד יקבל על הראש ויתחיל לצעוק.

לכן לנו כאוהדים הדעות מתפצלות יושבי שער 11 כמוני למשל חשבו שהעידוד היה רע( שמבט אחורה הוא לא היה כזה רע פשוט ב11 הוא לא היה טוב אבל השערים האחרים חיפו)

ויושבי שאר השערים הרגישו זה היה היום הכי טוב של עידוד שלהם. כמו גם התקשורת ששמעה את העידוד משאר השערים שהם הרבה יותר בכמות משער 11 והסיקה שיש עידוד טוב. וגם השחקנים

בקיצור לדעתי אם שער 11 היה מתפקד כרגיל העידוד היה טוב בהרבה והיה יכול להתרומם לרמות מפחידות שלדעתי לא נראו בבלומפילד בזכות ההתלהבות של שאר השערים. הוא היה שר את השירים הנכונים בזמן הנכון ובעצם כל האצטדיון היה אחריו. תחשבו שכאילו שער 11 היה האיש גדר של שאר השערים באצטדיון והם היו הקומץ. אבל למרות זאת היה עידוד מעולה וכעובדה לזה זה מה שחושבים התקשורת , השחקנים ואוהדי היריבה.

תחילת ההודעה שלך היא שטות גמורה. אני ועוד כמה שהיו איתי זה ממש לא חבר'ה שרגילים לא לעודד או לחילופין רגילים לשבת בשער 7/8/13, אנחנו זוכרים טוב מאוד את הטירוף של שער 11 בימים קצת יותר זוהרים מהיום, ועדיין יכולים להגיד לך שהיה אתמול עידוד בן זונה. אם אחד החברים שלי לא יורד במחצית ומעדכן אותי לגבי המכות ב-11, אז מבחינתי עד דקה 70 אני גם לא יודע שהיה בלגאן עם הפנאטיקס. מאותו רגע ואילך סביר להניח שעם הארגון זה היה נראה יותר טוב, אבל הקהל של מכבי נתן כאן 70 דקות גדולות לדעתי. ויותר מזה? לדעתי גם עם הארגון נשאר עד סוף המשחק התוצאה לא הייתה משתנה. במקרה הכי קיצוני היינו שמים להם עוד אחד ומקבלים ניצחון מכובד ועוד קצת ניקוד. הם הציגו בונקר גדול בחצי השעה האחרונה ובמשחק עומד אפילו לא היינו קרובים להזדמנות רצינית, כל ההזדמנויות שלנו היו ממצבים נייחים או כתוצאה מהרמה סתמית מאזור חצי המגרש.

גם אני לא יודע מה קרה אתמול והאמת שגם לא משנה לי כל כך. הם הפכו לסניף של חסמ"בה שלא נאה להם להסביר את עצמם אז שיהיה להם לבריאות. אבל אם יום לפני משחק איש הגדר שלהם פותח נושא על התפקיד של הקהל אז אולי גם הם יפנימו את המסר של הנושא ועם כל הקושי יתעלו מעל הכל ולחצי שעה ישכחו ממה שקרה.

אחרי קריאה של התגובות קיבלתי תמונה כללית.

אם הבנתי נכון מאבטחים נכנסו ופשוט החליטו להוציא/לעצור אנשים מהארגון,למה? את זה אני לא יודע,יכול להיות שהארגון או חלק מהאנשים ממנו טעו ועשו דברים שטותיים.

אולי ההחלטה של יציאה מהמשחק קיצונית מדי אבל אחרי שאתה רב מכות ואתה רואה את חבריך נעצרים אי אפשר להמשיך לתפקד כמו שצריך לדעתי.

אבל בלי לדעת למה זה מלכתחילה קרה אי אפשר להבין כלום אלא רק לירות לאוויר,יכול להיות שתפגע ויכול להיות שלא.

למי שיש זמן וסבלנות לצפות בשידור החוזר עכשיו בערוך 55-56 אני לא בטוח רק לשמוע מה קורה במגרש מבחינת הקהל ושיגיד שאתמול העידוד לא היה דומה לדרבי ואולי יותר בגלל הבוז הצורם אז שיסלח לי שאני לא מסוגל להבין אותו

שער 2 אתמול היה בטירוף ועם אש בעיניים שאני לא זוכר כבר מלא זמן.

אנשים נתנו גרון ועשו לסלאח אינתיפאדה בחימום ברמה שכל 20 שניות ניגש אליו שחקן של באזל וניסה לעודד אותו.

תחילת ההודעה שלך היא שטות גמורה. אני ועוד כמה שהיו איתי זה ממש לא חבר'ה שרגילים לא לעודד או לחילופין רגילים לשבת בשער 7/8/13, אנחנו זוכרים טוב מאוד את הטירוף של שער 11 בימים קצת יותר זוהרים מהיום, ועדיין יכולים להגיד לך שהיה אתמול עידוד בן זונה. אם אחד החברים שלי לא יורד במחצית ומעדכן אותי לגבי המכות ב-11, אז מבחינתי עד דקה 70 אני גם לא יודע שהיה בלגאן עם הפנאטיקס. מאותו רגע ואילך סביר להניח שעם הארגון זה היה נראה יותר טוב, אבל הקהל של מכבי נתן כאן 70 דקות גדולות לדעתי. ויותר מזה? לדעתי גם עם הארגון נשאר עד סוף המשחק התוצאה לא הייתה משתנה. במקרה הכי קיצוני היינו שמים להם עוד אחד ומקבלים ניצחון מכובד ועוד קצת ניקוד. הם הציגו בונקר גדול בחצי השעה האחרונה ובמשחק עומד אפילו לא היינו קרובים להזדמנות רצינית, כל ההזדמנויות שלנו היו ממצבים נייחים או כתוצאה מהרמה סתמית מאזור חצי המגרש.

לא אמרתי שאתם לא מעודדים בכלל ("כל מי שישב בשערים 13\8\7\5\2 עודד הרבה מעבר למה שהוא רגיל") אבל כן שאר השערים לא מעודדים 90 דקות בד"כ, מה שהקומץ כן עושה ב11. בשאר השערים במיוחד ב13 שהיה פשוט מטורף עודדו כמעט על המשחק. וב11 ניסו אבל זה היה אילתורים וכל מיני חלקים ניסו להתחיל שיר ולא תמיד סחף את כולם. כי לא היה איש גדר. אבל אמרתי שהיה עידוד טוב מאוד סה"כ כי כל האצטדיון היה על הרגלים וגם 11 עודד פשוט לא כמו תמיד.

שער 2 אתמול היה בטירוף ועם אש בעיניים שאני לא זוכר כבר מלא זמן.

אנשים נתנו גרון ועשו לסלאח אינתיפאדה בחימום ברמה שכל 20 שניות ניגש אליו שחקן של באזל וניסה לעודד אותו.

ובסוף הוא נתן גול דקה 20 וגמר לך את המשחק.

מההתחלה התעסקות בו הייתה טיפשית.

הוא נתן גול בדקה 20 במצב שגם אני ואתה נותנים ולא עשה כלום חוץ מזה כל המשחק.

הוא נתן גול בדקה 20 במצב שגם אני ואתה נותנים ולא עשה כלום חוץ מזה כל המשחק.

זה לא משנה.

השתיק את כולנו. אנשים מסביבי לא ידעו איפה לקבור את עצמם אחרי הגול שלו.

מה ש gomta אמר + יש הבדל בין לצעוק לו בן זונה שהוא עשרה מטרים ממך לבין להתעסק החל משעה לפני שריקת הפתיחה רק בו.

נגמר הדיון.

אחרי שתבוא תגובה, הדיון רק יתחיל..

מה3-0 עד למחצית היתה תצוגה של הקהל הרחב שכמוה לא זכורה לי הרבה זמן.

מן התפרצות אנרגיות אדירות לא אנושית, השוויצרים היו בהלם (השחקנים), אם הוולה של בן חיים נכנס אנחנו עוברים קל.

לא זכור לי את שער 8 בטירוף כזה.

וזה רק מראה את החשיבות של לחיות את המשחק. כשהקהל חי את המשחק העוצמות מטורפות.

העידוד והשירה חשובים אין ויכוח, אבל שריקות הבוז והטירוף של הקהל הרחב יהיו שווים המון אם יימשכו במשחקים החשובים.

חבל רק שדווקא אחרי השער השלישי נגמר לאוהדים (ולשחקנים) האנרגיות, אם כי זה מובן גם הם וגם אנחנו נתנו את המיץ שלנו במחצית הראשונה.

ועוד חבל ש11 לא תרם מה שהיה צריך. והסיבה מוצדקת או לא לא משנה.

זה לא משנה.

השתיק את כולנו. אנשים מסביבי לא ידעו איפה לקבור את עצמם אחרי הגול שלו.

להפך, הוא ממש לא השתיק את הקהל

כן, זה ביאס, אבל ממש לא הזיז לי שזה דווקא הוא. מה שביאס זה עצם הגול ולא מי שהבקיע אותו.

ומלבד אותו גול הוא לא עשה כלום כל המשחק

פספסנו הזדמנות גדולה להרעיד את בלומפילד, ליצור תשתית של אוהדים צעירים שרואים מה זה באמת עידוד וכמה הוא משפיע, ומי יודע, אולי גם לעבור אותם. חבל.

ללא הגול שלו הוא היה רושם הופעת כישלון.לא דמה בחמישית למה שהוא היה בבאזל.

הנסיונות שלו להתגרות בקהל זה תגובות של ילד חסר ביטחון מפוצץ בשחצנות..שיהיה לו לבריאות הוא מנש לא מעניין.

בנושא הקהל

הקהל חי את המשחק אתמול,היה מעורב רגשית 100 אחוז.

מה שמנע מכל זה להתעלות לתצוגה בלתי נשכחת זה ארגון שיתעל את המעורבות לעידוד כמו שצריך.

אני מקווה שההודעה שתצא תספק לנו תשובות למה שקרה שם,ממה שהבנתי עד כה אני חושב שזה היה בלתי נמנע שהארגון יהיה נאמן לחבריו.כמו שכל אחד מכם היה נשאר נאמן לחבר/מספר חברים שבאים איתו למשחק במקרה כזה או אחר.

בכל אופן,תשתדלו לא להפנות גב אחד לשני ולהיות יותר מאוחדים גם אם הדעות שונות כי חבל לקחת את הויכוחים האלה למקום של השמצות ולא למקום של חוודים ושיפור.

בסך הכל אם מכבי תיראה ככה ,ואם הקהל יראה ככה(בתוספת הארגון),צפויה לנו עונה לדעתי יותר גדולה מהעונה שעברה(בתקווה שנקבל הגרלה הגיונית).

שלא יתגשם (השנה) כי הם יהיו בבתים של הצ'מפיונז

עולים לשלב הבתים--->עולים שלב

באזל עולה לשלב הבתים בצ'מפיונס---->מסיימת מקום 3---->הקירח מזיין אותנו בהגרלה נגד באזל,שוב

זומר השעור שלהם מתראיין לאופ"א ואומר שהיה להם מזל אחרי הקאמבק של מכבי

ומדברים כולם על הקהל והאווירה המטורפת שאחרי 3-0 עדיין המשיכו לדחוף

....נחמת עניים

http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2014/matches/round=2000477/match=2011724/postmatch/quotes/index.html