Jump to content

אנחנו הקהל הכי טוב בארץ,שוב.

Recommended Posts

אני יושב בשער שתיים כבר שבע שנים , פעם ראשונה שלא שמעתי לשבת במשחק. הקהל הרחב והוותיק נתן תצוגה מפחידה . לא יודע מה היה ב11 אצלנו היה הרגשה מטורפת.

שער 7 ופשוט לא ישבנו לרגע ואף אחד לא אמר לשבת, הייתה אווירה שאני זוכר מהשנים שלי ב 11, משהו מוזר נראה שדווקא אנשים שישבו ב 10-11 יצאו מבואסים מהמשחק, מוזר.

הגיע הזמן שבארגון יבינו שהקבוצה היא מעל האגו שלהם ואם פותחים יום לפני משחק נושא " על התפקיד שלנו כקהל מחר" אז זה אומר שברגע האמת לא סותמים את הפה אלא בולעים את הרוק ונותנים הכל בשביל מכבי.

כמה מצחיק ופתטי נראה הנושא של בובאן אחרי מה שקרה אתמול, בושה.

הגיע הזמן שבארגון יבינו שהקבוצה היא מעל האגו שלהם ואם פותחים יום לפני משחק נושא " על התפקיד שלנו כקהל מחר" אז זה אומר שברגע האמת לא סותמים את הפה אלא בולעים את הרוק ונותנים הכל בשביל מכבי.

הגיע הזמן שאנשים ילמדו לעצור את עצמם ולא להעביר ביקורת מבלי לדעת מה היה ומה גרם לדבר לקרות.

או יותר טוב, אולי לנסות להבין שאם אנשים שאנחנו יודעים שמכבי יקרה להם לא פחות משהיא יקרה לנו , החליטו לא לעודד, אז כנראה קרה משהו שאי אפשר ?לבלוע רוק?.

לגיטימי להתבאס בגלל שבאמת היה פוטנציאל עידוד אדיר אתמול, אבל מפה ועד להטיח האשמות מבלי לדעת מה קרה זה לא לעניין.

לדעתי הארגון צריך להוציא הודעה על מה שקרה אתמול,לא לפרט לפרטי פרטים אבל לפחות לתת קצת רקע

אני בטוח שאם יסבירו מה קרה והכל רוב הקהל הרחב יתן גב לארגון וזה דברים שישפיעו האנשים בהנהלה

לא שאני יודע מה קרה אתמול,אבל לא ברור איך הגעת למסקנה שהאגו של הארגון חשוב לו יותר ממכבי כי הוא הוכיח את ההפך הגמור בזמן האחרון.

אלה שלא מה קרה (בין היתר כמוני ) פשוט לשתוק ולא לירות סתם באוויר.

לא שאני יודע מה קרה אתמול,אבל לא ברור איך הגעת למסקנה שהאגו של הארגון חשוב לו יותר ממכבי כי הוא הוכיח את ההפך הגמור בזמן האחרון.

אלה שלא מה קרה (בין היתר כמוני ) פשוט לשתוק ולא לירות סתם באוויר.

גם אני לא יודע מה קרה אתמול והאמת שגם לא משנה לי כל כך. הם הפכו לסניף של חסמ"בה שלא נאה להם להסביר את עצמם אז שיהיה להם לבריאות. אבל אם יום לפני משחק איש הגדר שלהם פותח נושא על התפקיד של הקהל אז אולי גם הם יפנימו את המסר של הנושא ועם כל הקושי יתעלו מעל הכל ולחצי שעה ישכחו ממה שקרה.

מי אתה שתגיד שאין לי מושג?

לדעתי הייתה אווירה נהדרת, וזה הקהל שדחף את השחקנים ולא להיפך.

אגב גם קרלוס אמר משהו דומה. אולי גם לו אין מושג?

אם הוא אומר שאין לך מושג - אין לך מושג. אתה לא מתרפק על סמך כתבות בוואלה, כי כמו שאמרו פה - פעם זה בסדר לקחת מידע או חוות דעת מהתקשורת פעם לא. העידוד היה זוועה, מכבי שלנו הופקרה.

הם ירדו למחתרת. לא מוציאים הודעות, אין פורום, אין אתר, אין כלום. מי שרוצה תשובות שילך לחפש אותם לפני משחקים בשער 11. מדי פעם איזה נושא נפתח כאן בפורום של השחקן. אז למה מצפים? שאנשים ינחשו לבד מה קרה שם? ואתם יודעים מה? גם זה בסדר. הם לא חייבים בקטע הזה שום דבר לאף אחד. אבל כמו שהם לא מדברים ומוציאים הודעות זכותנו להמציא תרחישים ולהעביר ביקורת. בכל מקרה, הדבר היחיד שהאוהדים פה יודעים זה שהטריפו אותנו שבוע שלם על מלחמה ולתת הכל ולהוציא את הגרון ולחזור הביתה בלי קול. כולל, לפי מה שהבנתי, אנשים מהארגון עצמו. ומה בסוף? אמצע המשחק לוקחים הכל ומתקפלים באחד המשחקים החשובים שלנו העונה. אז יסלחו לי אותם אוהדים יקרים בשער 11 שאני מאוד מעריך ומכבד על כל מה שהם עושים למען הקבוצה, אבל זה חתיכת בולשיט. אנשים חייבים להבין שיש להם אחריות מסויימת בתור ארגון אוהדים ועוד של קבוצה בסדר גודל כמו מכבי ת"א. אחריות כלפי שאר האוהדים ועוד יותר כלפי הקבוצה והמועדון. וכן, האחריות הזאת גדולה יותר מכל שוטר או מאבטח או לא יודע מה. 90 דקות של התעלות מעל אגו ואינטרסים וחברות או יריבות ולא משנה מה קורה. הרביצו לחברים שלכם ועצרו אותם? תשירו עם מי שנשאר. לקחו לכם את התופים? תשירו יותר חזק. את המחאות תשמרו לאחרי המשחק ולא תוך כדי.

כנראה אנשים לא מבינים שהייתה אתמול מלחמה , ובמלחמה כמו במלחמה אין שבויים וממשיכים הלאה תמיד! אבל יש דברים חשובים יותר , כמו כבוד גאווה ול"צנזר" תמונות בפוטושופ של "מבוקשי" הארגון , מגיע לכם דני משען כבלם וישמעאל אדו כחלוץ אבל

סויר, מתי אתה ורביד שוכבים? אני לא יכול עם כל המתח המיני הזה

לא יודע,

לדעתי הוא ממש בקטע.

כל הזמן מנסה לשכנע אותי שאין לי חיי מין כדי שאתפתה.

אני ליברל,

מוכן לנסות.

וגם אם הוא יגיד שהייתי גרוע ויש לי קטן?

אני אוכל להוסיף את זה לדברים שהוא לא מבין בהם, הרוב יאמין לי.

הם ירדו למחתרת. לא מוציאים הודעות, אין פורום, אין אתר, אין כלום. מי שרוצה תשובות שילך לחפש אותם לפני משחקים בשער 11. מדי פעם איזה נושא נפתח כאן בפורום של השחקן. אז למה מצפים? שאנשים ינחשו לבד מה קרה שם? ואתם יודעים מה? גם זה בסדר. הם לא חייבים בקטע הזה שום דבר לאף אחד. אבל כמו שהם לא מדברים ומוציאים הודעות זכותנו להמציא תרחישים ולהעביר ביקורת. בכל מקרה, הדבר היחיד שהאוהדים פה יודעים זה שהטריפו אותנו שבוע שלם על מלחמה ולתת הכל ולהוציא את הגרון ולחזור הביתה בלי קול. כולל, לפי מה שהבנתי, אנשים מהארגון עצמו. ומה בסוף? אמצע המשחק לוקחים הכל ומתקפלים באחד המשחקים החשובים שלנו העונה. אז יסלחו לי אותם אוהדים יקרים בשער 11 שאני מאוד מעריך ומכבד על כל מה שהם עושים למען הקבוצה, אבל זה חתיכת בולשיט. אנשים חייבים להבין שיש להם אחריות מסויימת בתור ארגון אוהדים ועוד של קבוצה בסדר גודל כמו מכבי ת"א. אחריות כלפי שאר האוהדים ועוד יותר כלפי הקבוצה והמועדון. וכן, האחריות הזאת גדולה יותר מכל שוטר או מאבטח או לא יודע מה. 90 דקות של התעלות מעל אגו ואינטרסים וחברות או יריבות ולא משנה מה קורה. הרביצו לחברים שלכם ועצרו אותם? תשירו עם מי שנשאר. לקחו לכם את התופים? תשירו יותר חזק. את המחאות תשמרו לאחרי המשחק ולא תוך כדי.

כל מילה.

הקהל כולו צריך להבין שאם רוצים להעלות רמה ולהגיע לסטנדרטים שלא נראו פה בארץ, נדרשת בגרות של כולם. הנהלה, שחקנים, אוהדים.

מי אתה שתגיד שאין לי מושג?

לדעתי הייתה אווירה נהדרת, וזה הקהל שדחף את השחקנים ולא להיפך.

אגב גם קרלוס אמר משהו דומה. אולי גם לו אין מושג?

ערן נשמה, מה שרואים מ8 זה לא מה שרואים מ11. גם אם ב8 היה עידוד נדיר ביחס לשער, בלומפילד לא יכול להגיע לאן שהוא יכול להגיע בלי עידוד שמתחיל מה11.

והדבר האחרון שאפשר להגיד זה שהקהל דחף את השחקנים ולא הההפך..

לא היינו נכנסים לבור של 3 אם זה היה ככה.

ערן נשמה, מה שרואים מ8 זה לא מה שרואים מ11. גם אם ב8 היה עידוד נדיר ביחס לשער, בלומפילד לא יכול להגיע לאן שהוא יכול להגיע בלי עידוד שמתחיל מה11.

אם היה מה? גם אם היינו מעודדים כמו סן לורנצו לפחות שתי הגולים הראשונים לא היו בשליטתנו

לא יודע באיזה סרט אתה חי

עד הפנדל היה עידוד הכי מטורף שלנו בשנים האחרונות

עד הגול השני העידוד היה מצויין

ביחסית לתוצאה ומה שהלך במגרש היה עידוד מטורף ודחפנו לשחקנים ב10 דקות האחרונות של המחצית הראשונה

וגם במחצית השנייה היה עידוד מטורף

לא יודע באיזה סרט אתה חי

עד הפנדל היה עידוד הכי מטורף שלנו בשנים האחרונות

עד הגול השני העידוד היה מצויין

ביחסית לתוצאה ומה שהלך במגרש היה עידוד מטורף ודחפנו לשחקנים ב10 דקות האחרונות של המחצית הראשונה

וגם במחצית השנייה היה עידוד מטורף

הבלאגן ב11 התחיל בסביבות הגול השני (טיפה אחרי אם אני לא טועה)

מהרגע הזה אין ספק שהשחקנים דחפו את הקהל ולא להיפך

אם הוא אומר שאין לך מושג - אין לך מושג. אתה לא מתרפק על סמך כתבות בוואלה, כי כמו שאמרו פה - פעם זה בסדר לקחת מידע או חוות דעת מהתקשורת פעם לא. העידוד היה זוועה, מכבי שלנו הופקרה.

ואם זה לא רק אני, ולא רק בתקשורת, אלא גם שחקנים שלנו, המאמן שלנו, המאמן של היריבה, ושחקנים של היריבה, וכולם היו בהלם והתלהבו מהקהל?

די חלאס כבר.

כשהקל הרחב וכל האצטדיון שר שירים ביחד יש לזה לדעתי הרבה יותר אפקט מאשר אם שער הקומץ ב11 שר בטירוף ביחד עם עוד כמה בודדים משאר היציאים.

אבל זה לא רק 8. אומרים לך אנשים מכל היציעים פרט ל 11 שהיה עידוד מטורף. מן הסתם אני מסכים שאם לא היו הבעיות האלה עם הארגון והמאבטחים, העצור והכל, אז בלומפילד בכלל היה עף לשמיים, אבל תבינו שהיה מטורף אתמול.

הקהל דחף את הקבוצה. עובדה שלא רק אני אומר את זה, אלא גם השחקנים, אז די לזיין תשכל על זה.

ולגבי הבור של ה 3? איך שער 11 היה מונע מייני לעשות פנדל? איך התופים היו מונעים מזהבי לאבד כדור בחלק המגרש שלנו? איך השירה הייתה מונעת מהפאלש של דיאז ללכת לחיבורים? לא כל דבר הוא בשליטת הקהל.

כל מי שישב בשערים 13\8\7\5\2 עודד הרבה מעבר למה שהוא רגיל פי 5 או 6 ו אפילו יותר ולכן היה נראה לו שיש עידוד בן זונה. פתאום הוא ראה את כל השער מעודד רוב המשחק ולא יושב או מצקצק על איבוד כדור . ראה שהאנשים בשער שלו מעודדים גם בפיגור וזה דברים לא רגילים לו. בגלל זה כל אותם אוהדים אומרים שהעידוד היה מעולה

ובשער 11 ללא איש גדר זה היה נראה כמו כיתה בלי מורה נגיד. כל אחד פתח בשירה אקראית במטרה לסחוף את כל השער ולא תמיד זה הצליח. אנשי שער 11 רגילים שעומד מישהו ומכוון אותם ואומר להם מה לשיר ומתי ואחריו כל היציע בטירוף במשך כל דקה של המשחק ומי שלא מעודד יקבל על הראש ויתחיל לצעוק.

לכן לנו כאוהדים הדעות מתפצלות יושבי שער 11 כמוני למשל חשבו שהעידוד היה רע( שמבט אחורה הוא לא היה כזה רע פשוט ב11 הוא לא היה טוב אבל השערים האחרים חיפו)

ויושבי שאר השערים הרגישו זה היה היום הכי טוב של עידוד שלהם. כמו גם התקשורת ששמעה את העידוד משאר השערים שהם הרבה יותר בכמות משער 11 והסיקה שיש עידוד טוב. וגם השחקנים

בקיצור לדעתי אם שער 11 היה מתפקד כרגיל העידוד היה טוב בהרבה והיה יכול להתרומם לרמות מפחידות שלדעתי לא נראו בבלומפילד בזכות ההתלהבות של שאר השערים. הוא היה שר את השירים הנכונים בזמן הנכון ובעצם כל האצטדיון היה אחריו. תחשבו שכאילו שער 11 היה האיש גדר של שאר השערים באצטדיון והם היו הקומץ. אבל למרות זאת היה עידוד מעולה וכעובדה לזה זה מה שחושבים התקשורת , השחקנים ואוהדי היריבה.

השחקנים מתחממים, הקהל של מכבי שר נגד סלאח

שי סידי מנסה לשכנע אותנו להפסיק ומבקש מאיתנו לשיר איתו ביחד צהוב עכשיו [פתאטי]

בוז צורם מהציעים ומיד הגוש פוצח בשירה : סלאח מת, סלאח מת, סלאח מתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת