Jump to content

תקשורת הספורט בארץ

Avivbabor

Recommended Posts

אז תן ללוי.

במעט ששיחק היה טוב מכל השוערים האחרים בארץ.

אוואט בכל זאת, טוב מהרוש לדעתי האישית, מעולם לא החזקתי מהרוש, אפילו שטראובר היה טוב ממנו. (במידה ונשווה פרמטר לפרמטר)

הרוש בנתיים, שיתמקד במאבקי ההישרדות של בית"ר.

בסופו של יום יש מאמן עם אג'נדה של להריץ את אלו שהוא אוהב (שכטר הנכה אוואט ביברס שבנבחרת חלש מאוד, מליקסון) ולא יעזור בית דין, אם ורמוט היה בריא גם הוא שם.

שמע, נקווה שלא יבזו אותנו היום ממש

אז תן ללוי.

במעט ששיחק היה טוב מכל השוערים האחרים בארץ.

אוואט בכל זאת, טוב מהרוש לדעתי האישית, מעולם לא החזקתי מהרוש, אפילו שטראובר היה טוב ממנו. (במידה ונשווה פרמטר לפרמטר)

הרוש בנתיים, שיתמקד במאבקי ההישרדות של בית"ר.

בסופו של יום יש מאמן עם אג'נדה של להריץ את אלו שהוא אוהב (שכטר הנכה אוואט ביברס שבנבחרת חלש מאוד, מליקסון) ולא יעזור בית דין, אם ורמוט היה בריא גם הוא שם.

שמע, נקווה שלא יבזו אותנו היום ממש

לוי צעיר וחסר דקות משחק, אגב ממש מבסוט שחואן יחסית מבוגר, לפי איך שזה נראה ברק לוי עתיד להיות השוער הראשון שלנו.

כולם אומרים למה להחליף את גוטמן-זאת הסיבה, הוא חושב ש"נוסחה מנצחת לא מחליפים", אז אני מקווה שייכנס לו לראש ש"גם תרנגול עיוור מוצא לפעמים גרגר".

אוואט הוא נחלת העבר, ושכטר כרגע לא שחקן (ספק אם היה). אז הוא פעם הצליח איתם בתור מאמן שלהם בקבוצות כדורגל, אבל זה בכלל לא אומר שהם מתאימים לנבחרת או בכלל אם הם כשירים.

הבעיה שלו זה שהוא לא מצליח לסמוך על שחקנים אחרים, כאילו הוא מפחד להשתמש במשהו חדש כי הוא כל כך בטוח במה שעבד לו פעם בתור מאמן,

בגלל הגישה הזאת ובגלל שלא נראה לי שהוא ישתנה בקרוב, אני חושב שהוא צריך ללכת הביתה...

אחרי כל כישלון יציעו להחליף את הכושל הנוכחי בכושל הבא. כאילו הרוש, שבליגה משמיט כדורים על ימין ועל שמאל כבר שנתיים, פתאום יהפוך לתמנון כשהוא יגן על השער הלאומי. וכאילו שגוטמן, או פרננדז, או קשטן, או ברקוביץ' יהפכו נבחרת בינונית מהדרג השלישי (שזה לא דבר כזה רע) לנבחרת שהמובן מאליו שלה זה לתפוס את שני המקומות הראשונים על חשבון צרפת, שווייץ, יוון, קרואטיה, רוסיה או פורטוגל.

הקמפיין הזה, בו אנחנו מסיימים במקום השלישי אחרי פורטוגל ורוסיה ולפני צפון אירלנד, אזרבייג'ן ולוקסמבורג, הוא ממש לא כישלון. הוא בדיוק מה שנבחרת ישראל בכדורגל שווה, וזה באמת לא כזה אסון.

לוי צעיר וחסר דקות משחק, אגב ממש מבסוט שחואן יחסית מבוגר, לפי איך שזה נראה ברק לוי עתיד להיות השוער הראשון שלנו.

כולם אומרים למה להחליף את גוטמן-זאת הסיבה, הוא חושב ש"נוסחה מנצחת לא מחליפים", אז אני מקווה שייכנס לו לראש ש"גם תרנגול עיוור מוצא לפעמים גרגר".

אוואט הוא נחלת העבר, ושכטר כרגע לא שחקן (ספק אם היה). אז הוא פעם הצליח איתם בתור מאמן שלהם בקבוצות כדורגל, אבל זה בכלל לא אומר שהם מתאימים לנבחרת או בכלל אם הם כשירים.

הבעיה שלו זה שהוא לא מצליח לסמוך על שחקנים אחרים, כאילו הוא מפחד להשתמש במשהו חדש כי הוא כל כך בטוח במה שעבד לו פעם בתור מאמן,

בגלל הגישה הזאת ובגלל שלא נראה לי שהוא ישתנה בקרוב, אני חושב שהוא צריך ללכת הביתה...

ואז מי במקומו?

ת'כלס? מה הכישלון? חשבת באמת שתסיים לפני פורטוגל או רוסיה?

כמו כל קמפיין, ניפחו בלון, סיימנו בדיוק איפה שאנחנו אמורים לסיים ואז עשינו קצת פאדיחה מול נבחרת שאנחנו מאמינים שהיא פח למרות שלא כזה מסתבר.

נוהל נבחרת לא?

ואז מי במקומו?

ת'כלס? מה הכישלון? חשבת באמת שתסיים לפני פורטוגל או רוסיה?

כמו כל קמפיין, ניפחו בלון, סיימנו בדיוק איפה שאנחנו אמורים לסיים ואז עשינו קצת פאדיחה מול נבחרת שאנחנו מאמינים שהיא פח למרות שלא כזה מסתבר.

נוהל נבחרת לא?

הכישלון הוא לא המיקום, הכישלון הוא הדרך, לא ייתכן שנגד אזרבייג'אן אנחנו עושים תיקו פעמיים, לא ייתכן שאנחנו מפסידים 4-0 לרוסיה ו3-0 לאוקראינה במשחק ידידות,

לא ייתכן שבדקה 93 השוער שלך מחליט להשמיט כדור כמו טירון.

נגד הנבחרת כמו אזרבייג'אן אנחנו לא צרכים להתאמץ, אם היינו מקום שלישי בגלל שהפסדנו לפורטוגל ולרוסיה הייתי מרוצה, ברגע שאנחנו משמיטים דברים שיש לנו ביד כמו נבחרת הכדורסל אתמול, זה מדכא.

תרצו או לא, גוטמן לא מאמן מתאים אם יש לו כל מיני שחקנים שהם באנקר בהרכב גם אם הם חלשים בפועל, שישנה את הגישה שלו.

א. השוער שלך לא 'החליט' שהוא משמיט כדור בדקה ה-93, זה פשוט קרה. זה לא אמור לקרות, אבל אם בכדורגל היו קורים רק דברים שאמורים לקרות בכלל לא היית מגיע למצב שבו אתה מוביל על פורטוגל.

ב. אי אפשר לקחת רק את המשחקים בהם הנבחרת היתה אנדר-אצ'יברית ולצעוק 'לא ייתכן', 'ביזיון'. זה ייתכן, כמו שהוצאנו נקודה מפורטוגל (האם גם זה 'לא ייתכן'?) ו-3 נק' במשחק חוץ קשה בבלפאסט. נבחרת ישראל ממוקמת בדיוק איפה שהיא אמורה להיות ממוקמת בבית הזה - וכך גם בכל הקמפיינים האחרונים - כך שכנראה שלא באמת קרה כאן משהו ש'לא ייתכן' שיקרה.

הבעיה האמיתית בנבחרת ישראל היא לא ביכולת השחקנים (הממוצעים) או בהישגים (הממוצעים). הבעיה היא שאין שום קשר בין הציפיות לבין האפשרות לעמוד בהן. אני מזמין אותך ואת כל הזועקים האחרים להעיף מבט בטבלאות המוקדמות ולבדוק איפה יש נבחרת עם סגל ברמה דומה לשלנו שנמצאת בעמדת עליה. נבחרות עם רזומה מרשים משלנו - גם מבחינת הסגל וגם מבחינת הישגי העבר - נמצאות בפוזיציות טובות פחות. תעיף מבט לבית ג' - חצי מנבחרת אוסטריה משחק בבונדסליגה; כל הסגל האירי משחק באנגליה; השוודים פזורים בכל היבשת. לכולן רשימה מכובדת של העפלות והישגי עבר; רק אחת מהן תהיה בפלייאוף, השאר אפילו לא שם. אז מה לעזעזל לנו יש שאנחנו כל כך מאוכזבים להיות במקום השלישי אחרי פורטוגל ורוסיה? האם חוסר ההצלחה של מכבי לעבור את באזל היה כישלון? אם מכבי לא תעלה מהבית באירופה ליג - למרות שהדבר יכול להיות אפשרי - האם זה יהיה כישלון?

כל פעם מצפים מנבחרת שאף פעם לא עשתה את הלא-צפוי - לעשות בדיוק את זה. לפעמים מצפים ממנה לעשות את המופרך. ואחר כך מתאכזבים ומחפשים את השעיר לעזעזל התורן. אני מצפה מאוהדי כדורגל - בתקווה שהם מבינים דבר או שניים במשחק - להבין שאנחנו ממוקמים בדיוק איפה שאנחנו שווים, ושזה באמת לא כל כך נורא. אתם עושים לנבחרת ולעצמכם עוול שאתם כל פעם מצפים לניסים.

א. השוער שלך לא 'החליט' שהוא משמיט כדור בדקה ה-93, זה פשוט קרה. זה לא אמור לקרות, אבל אם בכדורגל היו קורים רק דברים שאמורים לקרות בכלל לא היית מגיע למצב שבו אתה מוביל על פורטוגל.

ב. אי אפשר לקחת רק את המשחקים בהם הנבחרת היתה אנדר-אצ'יברית ולצעוק 'לא ייתכן', 'ביזיון'. זה ייתכן, כמו שהוצאנו נקודה מפורטוגל (האם גם זה 'לא ייתכן'?) ו-3 נק' במשחק חוץ קשה בבלפאסט. נבחרת ישראל ממוקמת בדיוק איפה שהיא אמורה להיות ממוקמת בבית הזה - וכך גם בכל הקמפיינים האחרונים - כך שכנראה שלא באמת קרה כאן משהו ש'לא ייתכן' שיקרה.

הבעיה האמיתית בנבחרת ישראל היא לא ביכולת השחקנים (הממוצעים) או בהישגים (הממוצעים). הבעיה היא שאין שום קשר בין הציפיות לבין האפשרות לעמוד בהן. אני מזמין אותך ואת כל הזועקים האחרים להעיף מבט בטבלאות המוקדמות ולבדוק איפה יש נבחרת עם סגל ברמה דומה לשלנו שנמצאת בעמדת עליה. נבחרות עם רזומה מרשים משלנו - גם מבחינת הסגל וגם מבחינת הישגי העבר - נמצאות בפוזיציות טובות פחות. תעיף מבט לבית ג' - חצי מנבחרת אוסטריה משחק בבונדסליגה; כל הסגל האירי משחק באנגליה; השוודים פזורים בכל היבשת. לכולן רשימה מכובדת של העפלות והישגי עבר; רק אחת מהן תהיה בפלייאוף, השאר אפילו לא שם. אז מה לעזעזל לנו יש שאנחנו כל כך מאוכזבים להיות במקום השלישי אחרי פורטוגל ורוסיה? האם חוסר ההצלחה של מכבי לעבור את באזל היה כישלון? אם מכבי לא תעלה מהבית באירופה ליג - למרות שהדבר יכול להיות אפשרי - האם זה יהיה כישלון?

כל פעם מצפים מנבחרת שאף פעם לא עשתה את הלא-צפוי - לעשות בדיוק את זה. לפעמים מצפים ממנה לעשות את המופרך. ואחר כך מתאכזבים ומחפשים את השעיר לעזעזל התורן. אני מצפה מאוהדי כדורגל - בתקווה שהם מבינים דבר או שניים במשחק - להבין שאנחנו ממוקמים בדיוק איפה שאנחנו שווים, ושזה באמת לא כל כך נורא. אתם עושים לנבחרת ולעצמכם עוול שאתם כל פעם מצפים לניסים.

בפעם האלף, להיות במיקום הזה זה לא כישלון, הכישלון זה שאיבדנו נקודות יקרות שיכלו לעזור לנו לעשות היסטוריה, אם לא היינו עושים שתי תוצאות תיקו מיותרות נגד אזרבייג'אן ולא היינו מפסידים לפורטוגל בשנייה האחרונה זה יכל להראות אחרת.

הטענה שלי היא שהנבחרת היא לא ווינרית, למה אנחנו עושים תיקו בשניות האחרונות? למה נבחרות שאנחנו אמורים לנצח אנחנו לא מנצחים?

החכמה זה לא להיות במקום השלישי, החכמה זה להצליח איפה שאנחנו יכולים ולא לעשות את הטעויות הקריטיות דווקא ברגעים שאנחנו מפתיעים.

אם פורטוגל הייתה מנצחת אותנו בבית לא הייתי מתפלא, אבל כבר הגענו לשנייה האחרונה ואנחנו מובילים, אז למה לצאת כאלה לוזרים?

אם הנבחרת תדע להימנע מטעויות כאלה ולפחות לנצח את מי שצריך לנצח אני אהיה מרוצה...

למה? כי ככה זה כדורגל וככה זה ספורט. לפעמים מצליחים ולפעמים לא. האם לדעתך הקמפיין הקודם - בו ניצחנו את מי שהיינו אמורים לנצח ולא הצלחנו לנצח את יוון - היה הצלחה? האם אז לא היו אלף ואחת טענות כלפי הנבחרת? אז לך יש את הטענות שלך, להוא יש את הטענות שלו, והבעיה היא אותה בעיה - כשהציפיות לא ריאליות, אתה תתאכזב.

גבר גבר אבל שוער פח.

תגיד מה שתגיד, הוא כבר מעבר לשיא שלו.

מסכים איתך (גם בהודעות אחרות שכתבת שהוא עדיף על עמוס או הרוש)

וחשוב לציין שצנציפר אפס, ואם יש לו טענות אז שיפנה למאמן הנבחרת ששם את אוואט בהרכב, ולא להטיח בשוער את האשמה כמו טמבל.

התגובה הכי שפויה בנושא

HM6, הכשלון מבחינת הקהל הישראלי הוא לא אי ההעפלה, או אפילו תוצאות התיקו מול אזרביג'אן והלוזריות מול פורטוגל, הכשלון הוא בצורה ובדרך.

הקהל הישראלי רוצה לראות נבחרת שקודם כל משחקת כדורגל ברמה שהיא צריכה ויכולה לשחק. נכון להיום הנבחרת קטנה מסך חלקיה. נגד פורטוגל ראית את השחקנים עם אש בעיניים, רצים, נלחמים, ככה הנבחרת צריכה להראות. נגד אזרביג'אן ראינו נבחרת כבויה, אפטית ובעיקר עייפה מנטלית.

HM6, הכשלון מבחינת הקהל הישראלי הוא לא אי ההעפלה, או אפילו תוצאות התיקו מול אזרביג'אן והלוזריות מול פורטוגל, הכשלון הוא בצורה ובדרך.

הקהל הישראלי רוצה לראות נבחרת שקודם כל משחקת כדורגל ברמה שהיא צריכה ויכולה לשחק. נכון להיום הנבחרת קטנה מסך חלקיה. נגד פורטוגל ראית את השחקנים עם אש בעיניים, רצים, נלחמים, ככה הנבחרת צריכה להראות. נגד אזרביג'אן ראינו נבחרת כבויה, אפטית ובעיקר עייפה מנטלית.

את זה אני יכול להבין, אבל זו נגזרת ישירה של קהל ששונא-אוהב את הנבחרת שלו כתוצאה מהיחס הלא הוגן שהיא זוכה לו בתקשורת. זה, והעובדה שלנבחרת הזו אין איצטדיון ביתי.

זאת הרמה של הנבחרת אין מה לעשות. עד לא יתחילו לשנות פה דברים מהנוער, אנחנו נסיים מקום שלישי כל קמפיין.

הנבחרת עשתה מה שהיא יכולה וזה לסיים אחרי פורטוגל ורוסיה, בדיוק המקום לרמתנו. זה לא נכון להגיד שהקמפיין היה כשלון כמו שהתקשורת מציגה.

זאת הרמה של הנבחרת אין מה לעשות. עד לא יתחילו לשנות פה דברים מהנוער, אנחנו נסיים מקום שלישי כל קמפיין.

הנבחרת עשתה מה שהיא יכולה וזה לסיים אחרי פורטוגל ורוסיה, בדיוק המקום לרמתנו. זה לא נכון להגיד שהקמפיין היה כשלון כמו שהתקשורת מציגה.

הבעיה היא לא רק הקמפיין האחרון, אלא התחושה שאנחנו לא מתקדמים... נכון שפורטוגל ורוסיה טובות מאיתנו בהרבה, וממש לא ריאלי לדרוש שהנבחרת תעבור אותן, אבל בעוד שקבוצות דרג רביעי מדביקות אותך ביכולת (אזרבייג'ן) ומצמצמות את הפערים ב4 שנים האחרונות, אתה לא מצמצם את הפערים מהדרג השני והשלישי בכלל, ואפילו מגדיל אותו...

רובנו בפורום יודעים,הכמות והרמה של הטוקבקים בוואן לעומת זאת, מעידים שאנחנו במיעוט

זה טור שמצורפת לכתבה בוואלה שעוסקת באתו נושא ואלו מהפעמים הבודדות שקוראים ביקורת כתובה על

ההתנהלות התקשורתית ורמת הפרשנות הנמוכה.וזה מבורך שטורים כאלה מתפרסמים.

הלוואי והיה אפשר להרים חרם צרכנים חד וממוקד לפחות נגד ספורט חמש וואן אבל לצערי אני לא מאמין שזה אפשרי.

לכל הפחות אפשר להניע איזה מהלך ביקורתי ויראלי דרך הפייסבוק, משהו רציני, לא כמו "פי אלף יותר משה פרימו" (כבודו במקומו מונח).

כזה שתהיה לו אג'נדה ומטרה ברורה.

רובנו בפורום יודעים,הכמות והרמה של הטוקבקים בוואן לעומת זאת, מעידים שאנחנו במיעוט

זה טור שמצורפת לכתבה בוואלה שעוסקת באתו נושא ואלו מהפעמים הבודדות שקוראים ביקורת כתובה על

ההתנהלות התקשורתית ורמת הפרשנות הנמוכה.וזה מבורך שטורים כאלה מתפרסמים.

הלוואי והיה אפשר להרים חרם צרכנים חד וממוקד לפחות נגד ספורט חמש וואן אבל לצערי אני לא מאמין שזה אפשרי.

לכל הפחות אפשר להניע איזה מהלך ביקורתי ויראלי דרך הפייסבוק, משהו רציני, לא כמו "פי אלף יותר משה פרימו" (כבודו במקומו מונח).

כזה שתהיה לו אג'נדה ומטרה ברורה.

אל תייחס חשיבות רבה לטוקבקים בוואן, לא מן הנמנע שמדובר בטוקבקים מוזמנים, או סתם הודעות מכופלות של אותו בן אדם.

העמוד פי 1000 יותר משה פרימו הוא הכלב שמירה של התקשורת. ואני רציני.

מי שעומד מאחורי העמוד הזה הוא אחד הכותבים המחוננים שקראתי והוא יודע מתי צריך ללכת על "מתחת לחגורה".

הוא פשוט מוציא את הזבל של התקשורת החוצה ומלגלג על הכתיבה הצהובה החסרת משמעות.

הוא עושה טובה לכולנו.

מי שעומד מאחורי העמוד הזה הוא אחד הכותבים המחוננים שקראתי והוא יודע מתי צריך ללכת על "מתחת לחגורה".

הוא עושה טובה לכולנו.

כל מילה

זה חייב לפרוץ את גבולות הפייסבוק.

הוא עושה טובה לכולנו.

3k90l.jpg