Jump to content

תקשורת הספורט בארץ

Avivbabor

Recommended Posts

פשוט מביך והזוי איך העיתונאי הזה כביכול פונה ומדבר למאמן הנבחרת, לדוברת ההתאחדות ולשחקנים שייצגו את המדינה לאורך שנים רבות.

אני לא אזרוק מילים לאוויר דוגמת אתיקה, נורמות וכבוד בסיסי-כי זה יחלוף מעל מוסד העיתונאות המכובד של לוציפר-אבל איך לעזאזל לא הוציאו אותו מחדר העיתונאים עם צורת הדיבור הזו?

איך הוא אמר לו: אוואט, אתה לא רוצה שאני ישפיל אותך...

איזה חתיכת אפס הצנציבר הזה. אין לו טיפת כבוד לאחד השוערים הישראלים המצליחים בתולדות המדינה.

ובושה שערוץ הספורט לא מגנה כזאת התנהגות! בא לי להקיא מהבן אדם הזה

אין צורך להגן על דודו אוואט הוא מספיק גבר כדי להגן על עצמו. אבל בוא נודה על האמת - הוא שוער זבל.

וצנציפר הוא הבן של השטן.

"את העבודה שלך אני עושה בחמש דקות, את שלי לא תצליח לעשות בחיים".

א. יצא גבר אחושרמוטה.

ב. טועה, כי את העבודה של צנציפלוץ הוא עושה ב-3 דקות. לא קשה לחרטט סיפורים ולכתוב שקרים.

באמת שמי שלא העריך את דודו עד עכשיו אז שיתחיל.. באמת שהוא צודק ויצא הכי מלך בעולם אני לא מבין איך לא מעמידים לדין את הצנצניזובי הזה או משו שלא יתנו לו רשות עוד להיות במסיבות עיתונאים או משו בנאדם זבל.

גם אם אוואט לא בכושר הכי טוב, כל עוד המאמן נותן לו קרדיט אנחנו כאוהדים חייבים לעודד אותו ובכלל עם הקריירה שעשה והניסיון שלו אני לא מבין מי מעז לדבר נגדו בכלל..

באמת שמי שלא העריך את דודו עד עכשיו אז שיתחיל.. באמת שהוא צודק ויצא הכי מלך בעולם אני לא מבין איך לא מעמידים לדין את הצנצניזובי הזה או משו שלא יתנו לו רשות עוד להיות במסיבות עיתונאים או משו בנאדם זבל.

גם אם אוואט לא בכושר הכי טוב, כל עוד המאמן נותן לו קרדיט אנחנו כאוהדים חייבים לעודד אותו ובכלל עם הקריירה שעשה והניסיון שלו אני לא מבין מי מעז לדבר נגדו בכלל..

אף אחד לא קדוש, לא חייבים לעודד אותו ולא בטיח, ששחקן יורד מגדולתו לא צריך להסתיר את הביקורות כלפיו, אוואט הרס לנו המון בקמפיין הזה(לפחות 4 נקודות בגללו), כדאי שתכיר בעובדה הזאת...

אין פה שום הצדקה לאיך שלוציפר מתנהג...

ביציע העיתונות אתמול,אבי AKA גלעד שליט קצת מרגיז אותי ברזילי (תפסיקו לקרוא לבן שרמוטה הזה "ברזי", לא מגיע לו כינוי)

אמר משהו שבאמת קצת הרגיז אותי.

בספוט ההזוי השבועי שלו

הוא דיבר על ה 11 של הנבחרת שפתח ואמר משהו בסגנון פנייה לגוטמן "למה לא סיפסלת את שרן ייני,פחדת מהעיתונאי חצר של מכבי שייכנסו בך אם תעשה את זה?"

דבר ראשון,איך אוהד מכבי יכול לקוות לספסול שחקן מכבי בנבחרת זה קטונתי מלהבין

דבר שני מכבי היא אולי היא הקבוצה עם המצב הכי גרוע במדיה

כל דבר קטן שקורה אצלנו מנפחים אותו למימדים כאלה עצומים מבלי שלא יהיה אף אחד במדיה שייתן קונטרה וינסה לתת את הצד שלנו

על איזה עיתונאי חצר הוא מדבר בדיוק

על מוטי פשכצקי (שמסקר רשמית את מכבי בספורט 5) שכל היום מצלצל לשחקנים ומנסה לסחוט מהם רכילות זולה ורעל

או אולי על לוציפר(שמסקר את מכבי בידיעות) ,אוהד הפועל מובהק שהזמין את כל קבוצת הפועל לברית של הבן שלנו,ממנו נצפה לאובייקטיביות?

או שאולי אופירה(שאחראית לתוכן ולאג'נדה אנטי מכבי) שכל מילה על האתר הביזיוני שלה כבר נכתבה פה אלפי פעמים.

אם תצליחו לגלות עיתונאי חצר שלנו תגידו לי ואני אשלח לו זר פרחים

פשוט אין כאלה

אבי ברזילי לא אוהד מכבי

כל משפט שיוצא לו מהפה נוטף שנאת מכבי

כנראה אוהד הפועל שהחליט להתחזות

מידיעה, ברזילי כן אוהד מכבי.

הוא פשוט בן אדם ממורמר ומסכן שנוטף רעל ומחפש רק רע. בלי קשר למכבי , ככה הבנאדם מתנהל בחייו האישיים.

גבר גבר אבל שוער פח.

תגיד מה שתגיד, הוא כבר מעבר לשיא שלו.

ביציע העיתונות אתמול,אבי AKA גלעד שליט קצת מרגיז אותי ברזילי (תפסיקו לקרוא לבן שרמוטה הזה "ברזי", לא מגיע לו כינוי)

אמר משהו שבאמת קצת הרגיז אותי.

בספוט ההזוי השבועי שלו

הוא דיבר על ה 11 של הנבחרת שפתח ואמר משהו בסגנון פנייה לגוטמן "למה לא סיפסלת את שרן ייני,פחדת מהעיתונאי חצר של מכבי שייכנסו בך אם תעשה את זה?"

דבר ראשון,איך אוהד מכבי יכול לקוות לספסול שחקן מכבי בנבחרת זה קטונתי מלהבין

דבר שני מכבי היא אולי היא הקבוצה עם המצב הכי גרוע במדיה

כל דבר קטן שקורה אצלנו מנפחים אותו למימדים כאלה עצומים מבלי שלא יהיה אף אחד במדיה שייתן קונטרה וינסה לתת את הצד שלנו

על איזה עיתונאי חצר הוא מדבר בדיוק

על מוטי פשכצקי (שמסקר רשמית את מכבי בספורט 5) שכל היום מצלצל לשחקנים ומנסה לסחוט מהם רכילות זולה ורעל

או אולי על לוציפר(שמסקר את מכבי בידיעות) ,אוהד הפועל מובהק שהזמין את כל קבוצת הפועל לברית של הבן שלנו,ממנו נצפה לאובייקטיביות?

או שאולי אופירה(שאחראית לתוכן ולאג'נדה אנטי מכבי) שכל מילה על האתר הביזיוני שלה כבר נכתבה פה אלפי פעמים.

אם תצליחו לגלות עיתונאי חצר שלנו תגידו לי ואני אשלח לו זר פרחים

פשוט אין כאלה

אני חושב שהוא היה ציני והתכוון שבעצם לגוטמן לא היה מה לפחד כי למכבי אין עיתונאי חצר כי הקבוצה לא משת"פית של התקשורת כמו קבוצות אחרות. אבל כן באמת הזוי שמי שמתיימר להיות אוהד מכבי בא בטענות דווקא על ההרכבה הזאת ועוד מבקש את אלי "חור-בהגנה-יותר-מיואב-זיו" דסה במקום (וראינו את זה יום אחרי במשחק של הצעירה איך הוא החזיר את האזרים למשחק ואז נפצע מהפאדיחה).

גבר גבר אבל שוער פח.

תגיד מה שתגיד, הוא כבר מעבר לשיא שלו.

ועדיין טוב יותר מעמוס, הרוש והסופרסטאר המוכח מרציאנו.

ובגלל שאם גוטמן היה מעלה כל שוער אחר הוא היה מקבל מאותם עיתונאים את אותה ביקורת, אסור לו להתייחס אליהם ברצינות.

ועדיין טוב יותר מעמוס, הרוש והסופרסטאר המוכח מרציאנו.

ובגלל שאם גוטמן היה מעלה כל שוער אחר הוא היה מקבל מאותם עיתונאים את אותה ביקורת, אסור לו להתייחס אליהם ברצינות.

לא ניתן לדעת לעולם, לדעתי הרוש יכול להיות מוצלח מאוואט בנבחרת, אוואט נכשל במשימה שלו לאורך כל הקמפיין, הייתי רוצה לתת צ'אנס לשוער אחר גם אם הוא נחשב פחות טוב...

לא ניתן לדעת לעולם, לדעתי הרוש יכול להיות מוצלח מאוואט בנבחרת, אוואט נכשל במשימה שלו לאורך כל הקמפיין, הייתי רוצה לתת צ'אנס לשוער אחר גם אם הוא נחשב פחות טוב...

מה שיש לאוואט בכפפות לא יהיה להרוש גם אם ניתן לו עוד 4 ידיים.

הוא לא שוער, שאל אוהדי בית"ר שפויים לא טמבלים שעקבו אחריו.

הוא מאוד בינוני, יותר מאוואט.

אז עשה טעויות, קורה קרה יקרה, הוא מעבר לשיא, אבל לא רואה היום אף אחד שיחליף אותו לצערי.

מה שיש לאוואט בכפפות לא יהיה להרוש גם אם ניתן לו עוד 4 ידיים.

הוא לא שוער, שאל אוהדי בית"ר שפויים לא טמבלים שעקבו אחריו.

הוא מאוד בינוני, יותר מאוואט.

אז עשה טעויות, קורה קרה יקרה, הוא מעבר לשיא, אבל לא רואה היום אף אחד שיחליף אותו לצערי.

לדעתי אתה טועה קוסטה, קשה לכם להבין שאוואט לפחות על פי הנבחרת עבר את השיא ממזמן וכרגע הוא בנפילה אימתנית.

לדעתי הרוש יכול להביא תוצאות טובות יותר מאוואט, הרוש באמת לא השוער שאני ארצה לראות באופן קבוע, אבל בינתיים לדעתי צריך לתת לו את הצ'אנס,

ושווה להתחיל עכשיו שלמשחקים אין באמת משמעות. השוערים עם הפוטנציאל הרציני כרגע צעירים ויש זמן עד שנוכל להציב אותם בנבחרת לצערי...