Jump to content

ניקולה מיטרוביץ' חתם במכבי

GoMta

Recommended Posts

ועכשיו ביותר רצינות

מפרגן והכל

אבל מפחיד אותי שסוזה מפרק את הגרעין שהביא לנו אליפות וזה הגרוע מכל

אין בעיה להחליף את כל השלישייה הקדמית או המגנים אבל טיבי - קרלוס - אלברמן - ראדי - זהבי הם באנקר

בעיני שגוי לחפש דרך חדשה במקום להמשיך את הדרך הקיימת

חחחח במקום ראדי

מיטרוביץ' יהיה מחליף לאלברמן נטו (או במקומו אם יתברר כיותר טוב)

לדעתי ? מיותר מאוד שהביאו אותו . אני ממש לא מהפסימיים האלה אבל אני בטוח שלוגסי ואייבינדר יותר טובים ממנו . עדיף היה להביא מגן זר (היו דיבורים על וסילבסקי מאנדרלכט) .

חחחח במקום ראדי

מיטרוביץ' יהיה מחליף לאלברמן נטו (או במקומו אם יתברר כיותר טוב)

לדעתי ? מיותר מאוד שהביאו אותו . אני ממש לא מהפסימיים האלה אבל אני בטוח שלוגסי ואייבינדר יותר טובים ממנו . עדיף היה להביא מגן זר (היו דיבורים על וסילבסקי מאנדרלכט) .

על סמך מה אתה בטוח שהוא שאינבינדר ולוגסי טובים ממנו? ראית אותו?

מה, כאילו סתם להגיב?

תמוה מאוד.הם צריכים להיות מאוד זהירים לגבי ההמשך כי פגיעה בדקות של ייני או השאלה כלשהי של מיכה זה קו אדום בשבילי לפחות בלי שום קשר לה להצלחה במגרש אלא התנהלות ומבחינתי סוזה יהיה ?שרוף? עוד לפני שהתחלנו את הליגה.

גם פגיעה בראדי לא תתקבל על הדעת.אבל פחות

אני טיפה מודאג מהדקות משחק של שרן, מיכה, גאל ובטוח גם עוד כמה שחקנים לא יקבלו הרבה דקות,

אני מניח שג'ורדי יודע מה הוא עושה, נקווה שכולם בסוף יצאו מרוצים...

תמוה מאוד.הם צריכים להיות מאוד זהירים לגבי ההמשך כי פגיעה בדקות של ייני או השאלה כלשהי של מיכה זה קו אדום בשבילי לפחות בלי שום קשר לה להצלחה במגרש אלא התנהלות ומבחינתי סוזה יהיה ?שרוף? עוד לפני שהתחלנו את הליגה.

איך ישר אתה קופץ למסקנות??

ייני משחק כמגן כרגע ומיכה כשחקן כנף עכשיו הביאו קשר אחורי מה הקשר שלו אליהם?!?!?!

דיברתי עם סוזה, הוא אמר שהוא יקח את זה בחשבון. עם ייני ומיכה הם יסתדרו אבל ברגע שזה עובר את הקו האדום שלך זו כבר בעיה.

וברצינות, כולנו אוהבים את שחקני הבית וכל התיאוריות המופרכות כאן (או המפורכות אני מקווה) זה שטוית עד שלא נראה דברים בשטח. בפועל, בצדדים יש 4 שחקנים - יצחקי מיכה אלטמן ובן-חיים שזו בדיוק המלחמה של 2 שחקנים טובים על כל עמדה שעל זה מדברים במכבי כל הזמן. הביאו קשר אחורי שאני באמת לא מבין איך אנשים חושבים שהוא יקח את הדקות למיכה או קשור לעמדות הקדמיות.

ולגביי ה"אין קשר להצלחה במגרש"... תעשה לי טובה. אם נצליח לשמור על התואר ונשחק כדורגל טוב אז הקהל יהיה מרוצה וסביר להניח שגם אתה, עם כל הכבוד והאהבה שלי (ויש לי) לייני ומיכה ושחקנים נוספים.

תמוה מאוד.הם צריכים להיות מאוד זהירים לגבי ההמשך כי פגיעה בדקות של ייני או השאלה כלשהי של מיכה זה קו אדום בשבילי לפחות בלי שום קשר לה להצלחה במגרש אלא התנהלות ומבחינתי סוזה יהיה ״שרוף״ עוד לפני שהתחלנו את הליגה.

בשביל מה טוב "לשרוף" את סוזה? יש מאמן, הוא מאמין בשחקנים שהוא מאמין ואנחנו צריכים להיות מאחוריו.

ומה זה בלי קשר להצחלה במגרש? הרי שנינו ידועים שאתה תעדיף אליפות בלי מיכה וייני מאשר מקום שני איתם. (לא שאני אומר שאיתם לא ניקח אליפות כמובן)

איך ישר אתה קופץ למסקנות??

ייני משחק כמגן כרגע ומיכה כשחקן כנף עכשיו הביאו קשר אחורי מה הקשר שלו אליהם?!?!?!

זה משפיע מה נראה לך? זה אומר שייני לא יחליף את אלברמן ושהוא יצטרך להתחלק עם זיו בימין, בסופו של דבר שחקנים יכולים לשחק בעוד עמדות חוץ מהעמדה הטבעית,

אם רצינו ששחקנים צעירים יקבלו דקות משחק דרך עמדות כאלה ואחרות אז בגלל מיטרוביץ' זה לא יקרה, חבל להעמיס על המערכת, יותר מידי שחקנים זה לא בריא...

למה? גם ככה כולם שכירי חרב ואם יציעו להם מספיק כסף הם יעברו להפועל ואיך נהיה מכבי כדורסל בלי קבוצה שלמה של שכירי חרב זוהרים בלי שחקני בית שפחות טובים? חייבים להשתפר איפה שאפשר ולהביא שחקן יותר טוב! העיקר שהקבוצה תנצח וניקח תארים!

אז מיכה וייני מעל מכבי תל אביב?

בשביל מה טוב "לשרוף" את סוזה? יש מאמן, הוא מאמין בשחקנים שהוא מאמין ואנחנו צריכים להיות מאחוריו.

ומה זה בלי קשר להצחלה במגרש? הרי שנינו ידועים שאתה תעדיף אליפות בלי מיכה וייני מאשר מקום שני איתם. (לא שאני אומר שבלעדיהם לא ניקח אליפות כמובן)

קהל הצלחות מישהו?

אז מיכה וייני מעל מכבי תל אביב?

לדעתי מיכה צריך לפתוח כל משחק עד 2020, ייני שיקח את המפתחות מאלברמן שהזמן המתאים יגיע

ושהם שמים גולים אני הרבה יותר שמח משאר השחקנים וזה לא שאני לא שמח בגולים של אחרים פשוט היישש הוא אחר ומלא גאווה

הבתים זה 6 משחקים.לא בזה זה תלוי.

אוקיי, זה רק עוד 6 משחקים, אבל כבר הוכח שאותם 6 משחקים יוצרים כזה עומס בתחילת העונה, שהקבוצה בדרך כלל מגיעה לסוף העונה עם הלשון בחוץ ורשימת פצועים ארוכה. ואם אתה יודע לעשות רוטציה טובה, אתם יכול לגרום לכך שגם בסוף העונה יהיו לך מספיק שחקנים טריים ובכושר משחק. זה קרה כבר לחיפה וגם להפועל.

אבל אם לא נעלה לשום שלב בתים, זה באמת נראה קצת יותר מדי.

אתה והאנשים שאיתך בקומץ הם האנשים היחידים בעולם שחושבים שלהצליח זה מילת גנאי.

ממש לא מילת גנאי אבל אם לא כואב לך ששחקני בית שכבר נתנו לך הצלחות והוכיחו את עצמם מתייבשים על הספסל הבעיה היא לא אצלי

אוקיי, זה רק עוד 6 משחקים, אבל כבר הוכח שאותם 6 משחקים יוצרים כזה עומס בתחילת העונה, שהקבוצה בדרך כלל מגיעה לסוף העונה עם הלשון בחוץ ורשימת פצועים ארוכה. ואם אתה יודע לעשות רוטציה טובה, אתם יכול לגרום לכך שגם בסוף העונה יהיו לך מספיק שחקנים טריים ובכושר משחק. זה קרה כבר לחיפה וגם להפועל.

אבל אם לא נעלה לשום שלב בתים, זה באמת נראה קצת יותר מדי.

מסכים עם הסיפא, אבל מזכיר לכולם שבעונה שעברה ראינו במשחק הגביע מול בית"ר (והרי סוזה הבטיח לסוייר דאבל קל העונה), כך שגם אחרי שלב בתים אירופי (בעזרת השם והאנטי-נאחס של מנש על הקירח מאופ"א בהגרלה של שלב הפלייאוף של הליגה האירופית), צפויים לנו שני משחקים בשבוע לפחות בחלק מהשבועות עד לסיום העונה.